» »

Dobre cene

Dobre cene

Temo vidijo: vsi
««
59 / 99
»»

Tomson ::

Nekaj dobrih dealov na GB ta vikend, vse iz EU skladišč (ki se po novem imenujejo G-W) ...

Marsing 7-LED 6000 lumens nočna lučka za kolo s kodo: NLSI26 iz 28€ na 19€
Xiaomi 1080p IP Camera s kodo: GBNSB11 iz 38€ na 27€
Bluboo S1 5.5" FHD pametni telefon s kodo: NLSI03 iz 132€ na 126€
Leagoo Kiicaa Mix 5.5" pametni telefon s kodo: NLSI04 iz 95€ na 83€
Xiaomi Smart Mi Air Purifier čistilec zraka s kodo: NLSI05 iz 126€ na 105€
Huawei P9 Lite Global s kodo: NLSI09 iz 159€ na 147€
JJRC Highlander avto na daljinsko s kodo: NLSI11 iz 65€ na 50€
Xiaomi Redmi 4A Global 5.0" pametni telefon s kodo: NLSI13 iz 84€ na 77€
Xiaomi Mi Note 2 International 5.5" pametni telefon s kodo: NLSI14 iz 270€ na 253€
Zeblaze Thor 3G pametna ura s kodo: NLSI15 iz 93€ na 85€
Xiaomi Mi Drone s kodo: NLSI24 iz 438€ na 368€
WlToys avto na daljinsko s kodo: NLSI25 iz 60€ na 52€
Xiaomi Mijia Bluetooth/Wifi RGB nočna lučka s kodo: POMILAMP iz 51EUR na 40EUR
Xiaomi Yeelight Minimalist E27 Desk Lamp s kodo: MINILAMP iz 38€ na 16€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

darkomiku ::

Tomson, daj mi tole razloži, kako lahko ene zadeve odpošiljajo iz EU wearhousa, ene, recimo Teclast T10, pa ne morejo in potem kao vračajo carino ... me prav zanima, koliko časa bom čakal na robo.

LP D

hojnikb ::

tomson, je kaksna koda za raspberry pi2/3 ? Vidim da majo včasih akcije..
#brezpodpisa

r3dkv1c4 ::

darkomiku je izjavil:

Tomson, daj mi tole razloži, kako lahko ene zadeve odpošiljajo iz EU wearhousa, ene, recimo Teclast T10, pa ne morejo in potem kao vračajo carino ... me prav zanima, koliko časa bom čakal na robo.

LP D

Če ni izdelka na zalogi v eu skladišču, kako ti naj ga pošljejo?
Razloži?

darkomiku ::

Redkivca, čist simpl vprašanje. GB naj bi vračal carino, ker imajo težavo z logistiko pri evropskih skladiščih. Zanima me, zakaj je težava recimo pri tem izdelku, medtem ko pri ostalih ni problem dostaviti najprej v EU skladišče...

tomy5 ::

Mogoče se ne splača, v Eu si pripelješ stvari ladijsko kjer se cena ne spreminja vsak dan/teden .... pač poslovna odločitev. Ne si komplicirat življenja zarad tega ;-)

Tomson ::

@darkomiku: mislim da se počasi za EU trg preusmerjajo na EU skladišča in bodo sčasoma večji del artiklov (vsaj tistih bolj aktualnih) imeli na zalogi v EU, a kot je videti, se ta skladišča kar hitro praznijo in pod artikli velikokrat piše "out of stock". Sčasoma bo verjetno obseg artiklov večji, pa verjetno tudi zaloge, trenutno je pač en del artiklov na voljo v EU skladiščih, večina pa še ne ...

@hojnik: Nekaj se najde, tale Raspberry 3B (EnglishVersion) s kodo: HNYEAR063 iz 30EUR na 27EUR, potem pa tale StarteKit za RP3 s kodo: HNYEAR059 iz 13EUR na 10EUR. Pa tole retro ohišje za RP2/3 s kodo: NESPI iz 17EUR na 13EUR, pa DIY RP2/3 16 SensorModulKit s kodo: XMAS554 iz 9EUR na 8EUR, če ti kaj prav pride ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

hojnikb ::

hmm, se kr kul cena, skoda kr je malo nad 22e :'(
#brezpodpisa

Joze_K ::

hm, če koga zanima imam viška TV Box MX+ (Quad Core A53, Mali 450, 1Gb/8Gb) - še neodprt / zapakiran
- nekako mi je ratalo dva kupiti....

na ZS

r3dkv1c4 ::

@dre


Cist simpl odgovor.....ker ni zaloge.

darkomiku ::

A mi lahko kdo priporoči kakšen preverjeno dober powerbank, ki je poceni, pa vseeno dostojno opravi svojo nalogo?

Hvala lepa.

AvtoR ::

Jaz sem z Mi power bank 10.000 mah zelo zadovoljen. Dal pred par leti zanjo cca 17eur.

darkomiku ::

Hvala Avtor!

brez-imenko ::

Mislim, da vem pa se izkaže da nič nevem. Z naslednjim začetkom leta bodo nekoliko spremenili obdavčevanje za izdelke iz tretjih držav in onkraj luže. Naknadno čez dve leti pa popolnoma. Mogoče je to tudi razlaga zakaj se posamezne kitajske firme vsebolj odločajo odpirat skladišča v EU. Takrat bo davek obračunan za vsa in ne samo nad 22euro. Edino nimam pojma, kako bodo to vseskupaj implementiral. Sam kot potrošnik bi pričakoval, da bo davek že obračunan pri nakupu ne pa potem še jajcanje z cariniki. Vsaj tako je bilo brati v prispevku, da naj bi to upeljali zaradi spodbujanja nakupovanja prek spleta. Aabbb?
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

jizzer ::

Iz gearbesta ne pošiljajo baterij v Slovenijo in zakaj ne? :) Za avstrijo mi gre, čeprav je kar draga poštnina v slovenijo pa mi nobena baterija/powerbank ne sprejme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jizzer ()

scipascapa ::

ko ste ravno omenili ta 10000mah polnilec, akcija 15,99€

https://www.gearbest.com/power-banks/pp...

r3dkv1c4 ::

brez-imenko je izjavil:

Mislim, da vem pa se izkaže da nič nevem. Z naslednjim začetkom leta bodo nekoliko spremenili obdavčevanje za izdelke iz tretjih držav in onkraj luže. Naknadno čez dve leti pa popolnoma. Mogoče je to tudi razlaga zakaj se posamezne kitajske firme vsebolj odločajo odpirat skladišča v EU. Takrat bo davek obračunan za vsa in ne samo nad 22euro. Edino nimam pojma, kako bodo to vseskupaj implementiral. Sam kot potrošnik bi pričakoval, da bo davek že obračunan pri nakupu ne pa potem še jajcanje z cariniki. Vsaj tako je bilo brati v prispevku, da naj bi to upeljali zaradi spodbujanja nakupovanja prek spleta. Aabbb?

Ne prehitevaj, do takrat bo šeb5x snežilo vmes.....ko bo do teha prišlo, če bo, se bomo takrat o tem menili, da po pomoti ne odkrijemo tople vode.:))

Killermode ::

A še ma kdo kako delujočo kodo za miband 2?
Hvala.

Tomson ::

Jup, ena dobra trenutno delujoča, za tole verzijo Mi Band 2 koda: Jandeal55 iz 21EUR na 13EUR ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Killermode ::

Tomson je izjavil:

Jup, ena dobra trenutno delujoča, za tole verzijo Mi Band 2 koda: Jandeal55 iz 21EUR na 13EUR ...

tnx :)

samotest ::

Ve kdo za dober deal za Xiaomi Amazfit?

Tomson ::

Bila je nekaj dni nazaj koda za 79€ a ne deluje več, je pa še vedno kar dobra cena v FlashSale za 87€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

samotest ::

ok, hvala Tomson..

j4nm4n ::

http://www.kajkupiti.si/kuponi-popusti-... Tu je stran s kuponi, se kar redno posodablja...

A če kupiš Recimo Oneplus 5T za dobrih 400 eur s kuponom na gearbest je še vseeno z morebitno carino ceneje kot prek uradne strani za 500 eur? Kako je že: z unregistered mail je več šans da nimaš carinjenja kot registered?

Al se bi pri Oneplusu bolj splačalo prek uradne strani kupit? Vseeno se gre za 400 eur +

tomy5 ::

Kolk je garancije na GB in koliko na uradni strani ?

Tomson ::

Na uradni strani je 2-leti garancije preko GB pa 1-leto.

@j4nm4n: UnregisteredMail without tracking gre praviloma skozi brez dodatnih stroškov, a za RegisteredAirMail trenutno GB v primeru dodatnih stroškov le te v celoti povrne, je torej boljša opcija ta hip.

Kje se bolj splača kupit je stvar posameznika. Osebno sem kupil OP5T na GB za 415€, dobil v dobrih dveh tednih, vse potekalo bp, imam do sedaj kljub vrsti nakupov le dobre izkušnje, kdo drug pa bo raje dal 100€ več in kupil na uradni strani, čeprav je trenutno malo slab občutek ker so pred kratkim imeli krajo osebnih podatkov in je šlo en kup kreditnih kartic v zlorabo. Če so že kaj poštimali varnost pa se je za pozanimat ... Opcija je tudi Amazon, a so tam cene precej zasoljene ...

Še nekaj današnjih kod na GB, če komu kaj prav pride:

Cube iPlay 8 tablica s kodo: warehousePL15 iz 58€ na 50€ (EU skladišče)
Vernee Thor E Global 5.0" pametni telefon s kodo: NLSI27 iz 91€ na 83€ (EU skladišče)
MJX B3 Bugs Quadcopter s kodo: NLSI23 iz 86€ na 76€ (EU skladišče)
Xiaomi Yeelight RGBW E27 Smart LED žarnica s kodo: GEYEE iz 21€ na 16€ (EU skladišče)
Xiaomi Mijia Bedside Lamp BT/WiFi nočna lučka s kodo: GEBLAMP iz 50€ na 40€ (EU skladišče)
Xiaomi Mijia Desk Lamp namizna svetilka s kodo: GESLAMP iz 41€ na 36€ (EU skladišče)
Opus BT-C3100 univerzalni polnilec baterij s kodo: GEBTC3 iz 30€ na 25€ EU skladišče)
Zidoo H6 Pro Android TvBox Allwinner H6 s kodo: GBH6P iz 83€ na 70€ (EU skladišče)
MgCool Explorer 3 4K akcijska kamera s kodo: MGCOOLE3 iz 76€ na 67€
OnePlus 5T 64GB 6.0" pametni telefon s kodo: GBNSB07 za 406€
OnePlus 5T Red 128GB 6.0" pametni telefon s kodo: hshk5t za 473€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

meho7 ::

Je kje kaksen deal za power bank - eu warehouse?

Tomson ::

Teh powerbankov ni v EU skladiščih na GB, vsaj do sedaj se še niso pojavili. So pa na Mimovrste kar ok cene Xiaomijev npr ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkomiku ::

25 eur za 10.000 mAh, ki je sicer na GB kao 14 EUR, ni lih dobra cena... ampak, če jih ne pošiljajo v SLO, ti verjetno res drugo ne ostane ...

carota ::

Mislim, da sem na AliExpress kupil Xiaomi 10.000 powerbank, ki ga pošljejo preko Turčije in je bil cca 18 EUR.

Siddh ::

Nekaj časa nazaj je bil na mimovrstah xiaomi 10.000mah powerbank za 18EUR


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

tomy5 ::

Lani je bil na Mimovrste po 14,9€, tko da samo počakat akcijo :-)

tomy5 ::

Worf9 ::

Tomson je izjavil:

Na uradni strani je 2-leti garancije preko GB pa 1-leto.

@j4nm4n: UnregisteredMail without tracking gre praviloma skozi brez dodatnih stroškov, a za RegisteredAirMail trenutno GB v primeru dodatnih stroškov le te v celoti povrne, je torej boljša opcija ta hip....


Kako pa gre skozi, če izbereš Priority Line ?

Master_Yoda ::

Imajo trenutno kaksno kodo za xiaomi slusalke ? Npr. za to, to ali to.

Tomson ::

@Worf9:
Sam sem pred mesecem naročil preko Unregistered Mail without tracking, pa je šlo skozi, sedaj pa itak preko Registered Air Mail povrnejo morebitne dodatne stroške, tak da je to najboljša opcija.

@Master Yoda:
So bile pred kratkim za EU skladišče, ampak je "out of stock" ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Worf9 ::

Tomson je izjavil:

@Worf9:
Sam sem pred mesecem naročil preko Unregistered Mail without tracking, pa je šlo skozi, sedaj pa itak preko Registered Air Mail povrnejo morebitne dodatne stroške, tak da je to najboljša opcija.


Za to tablico imam na voljo samo Priority Line ali pa Expedited Shipping za katerega berem da so "dodatni stroški" .

Tomson ::

Priotity Line EU? To je najboljša opcija, gre praktično vedno skozi ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Worf9 ::

Gre iz kitajskega skladišča, piše pa sam Priotity Line...

lp

radirkar ::

Se oproščam, ker si bom malos sposodil temo. Mi lahko kdo svetuje kakšna ceno naj nastavim za prenosnik Asus N76VZ-T1040. Kupljen je bill cca 4 leta nazaj, dokupljen je bil tudi 120GB intel ssd. Za resno delo brez napajalnika bi bilo potrebno zamenjati tudi baterijo.

black ice ::

Obstajajo bolj primerne teme za taka vprašanja.

BorutK-73 ::

Kakšna je razlika med G-W-4 in G-W-16 na Gearbest?

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

black ice je izjavil:

Obstajajo bolj primerne teme za taka vprašanja.

---> Vrednost starejših (rabljenih) računalnikov ali komponent ter druge elektronike
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Okapi ::

BorutK-73 je izjavil:

Kakšna je razlika med G-W-4 in G-W-16 na Gearbest?
Pa GW-5 in kar jih še je. Sem se ravno spraševal, ker za isto stvar je na vsakem drugačna cena in drugačna poštnina. Razliko so lahko tudi kar velike.

Killermode ::

Okapi je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Kakšna je razlika med G-W-4 in G-W-16 na Gearbest?
Pa GW-5 in kar jih še je. Sem se ravno spraševal, ker za isto stvar je na vsakem drugačna cena in drugačna poštnina. Razliko so lahko tudi kar velike.

Različna skladišča, v različnih državah, z različnimi davki, z različno ceno delovne sile, z različno ceno najemnin skladišč, z različno ceno poštnih storitev.
verjetno še kakšna stvar...

Okapi ::

Vprašanje je bilo, kje so posamezna skladišča, ne zakaj so cene različne.

KuhaR ::

G-W-13 Španija, pošiljajo samo doma in na Portugalsko.
Vodno hlajen že od 1999.
Ryzen 9 5950/MSI MAG B550 Tomahawk/32GB3600 cl14/RX7900XT

Okapi ::

G-W-5 je očitno Nemčija.

Tomson ::

G-W-3 = Anglija
G-W-4 = Poljska
G-W-5 = Češka
G-W-6 = Francija
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Okapi ::

Si siguren za 5? Ker sem ravno nekaj naročil tam in sledenje (DHL) pravi izvorna država Nemčija.
««
59 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48365168 (39094) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144501 (64183) perci
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31799414 (57293) vonmimek

Več podobnih tem