» »

Dobre cene

Dobre cene

Temo vidijo: vsi
««
11 / 99
»»

Aston_11 ::

...kljub vsej potrebni skrbnosti prišlo do napake...

Jaz si to interpretiram tako, da skrbnosti ni bilo.
Če bi zgrešili pri enem monitorju, evo naključje, zgrešili so pa pri dveh, evo ni več naključje.
Pa tudi če je naključje, so profi oseba, kjer se nimajo kaj zgovarjati na neumnosti na svoji strani.

Kje je sedaj vsebina teh splošnih pogojev, da se vidi, na kaj se sklicujejo, predenj jih spremenijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

Arctander ::

Zanimivo, zdaj se že izgovarjajo na napako trgovca, "ki prodaja preko njih". Ampak ne, draga moja enaa, oz. Gambit Trade. Dokler na predračunu in računu piše Gambit Trade, ste prodajalec kar lepo vi.

Nehajte se sprenevedati in valiti krivdo na druge. Če je kdo zafrknil ste to vi, in če še ne veste - za poslovne subjekte, ki so strokovnjaki na svojem področju (kot to tako radi razglašate) se zahteva višji standard strokovnosti in skrbnosti, kot za fizične osebe.

P.S.: Sicer se pa iz linka vidi, da je dobavitelj Avtera (v URL-ju je oz. je bila oznaka AVT) ... in Avtera nima maloprodaje, temveč je vaš dobavitelj. So fucking stop lying.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arctander ()

Okapi ::

Še en trol;(( Trgovci niso samo maloprodaja.

Arctander ::

Končnega kupca ne zanima nabavna veriga in kako imajo oni urejena medsebojna razmerja. Za končnega kupca je edini relevanten podatek, kdo je trgovec, ki mu izdelek proda (in je napisan na računu).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arctander ()

Aston_11 ::

Zanimiv je njihov način izgovarjanje. Če bilo vse enoznačno, bi enostavno rekli, da so se zmotili, tako pa se že brez potrebe zapletajo z nekimi čudnimi izgovori, ki ne bi bilipotrebni, če bi bilo z osnovnim poslom karkoli narobe. Kar pa kaze na to, da je bila ponudba dana in sprejeta, sedaj pa se vadimo ven.

hojnikb ::

Naj raje priznajo, da so rabl mal zastonj reklame in so "po pomoti" znižal ceno dvem izdelkom.
#brezpodpisa

ajfon ::

Slama je to reklama za trgovino, če mene vprašaš...

Dr_M ::

Pravijo, da slabe reklame ni.
Ampak mene so ko kupca zgubili. Sem pa bil kar nekaj let redna stranka, sem kar nekaj denarja tam pustil, ampak nic vec. To je ze tretjic, da so mi stornirali narocilo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mitja73 ::

Kupovat s čustvi je slabo za denarnico. Kako je možno vedno rečt naslednjič pa res ne bom več naročil.

Magic1 ::

Malo pretiravate, 5€ za IPS 24col monitor je res tolk bosa, da res ne moreš računati na karkoli drugega kot napako. Svinjska bi bila, če bi dajali zaželenemu izdeleku ceno 30%-50% nižjo od konkurence in bi folk res pričakoval izdelek.
Magic

Halfdead987 ::

Dr_M je izjavil:

Pravijo, da slabe reklame ni.
Ampak mene so ko kupca zgubili. Sem pa bil kar nekaj let redna stranka, sem kar nekaj denarja tam pustil, ampak nic vec. To je ze tretjic, da so mi stornirali narocilo.

Hahahahhahahahha jaz upam da se zafrkavaš :D Če si mislil, da boš res za 5€ dobil 24" monitor nimam besed zate. In da si tako butthurt zaradi ene napake. Si pričakoval da ti bodo poslali monitorje in šli v nevem kak minus, da boš ti veselo še naprej pri njih kupoval?

gansta ::

Glej obljubljajo akcije do 90%... zakaj ne bi bilo za 5€...

Kolikokrat je na netu kakšna akcija, par kosov...

erex ::

Kot otrok, ki ni dobil svoje lizike. Grow up bitch.

piromanček ::

a že padajo tožbe? nekaj vas je bilo prepričanih, da boste dobili monitorje...

gansta ::

Ti si ziher tist, ki dela na ena-a in je vse skupaj zakuhal...

Halfdead987 ::

piromanček je izjavil:

a že padajo tožbe? nekaj vas je bilo prepričanih, da boste dobili monitorje...

Take osebe so najhujše. Pa ko jim kaj ni prav v trgovini takoj a lahko šefa itd. Zame osebno ena izmed najhujših vrst ljudi. Just let it go. Si predstavljaš, da bi imel firmo in bi ti en delavec nekaj zafrknil in bi potem nek bebec na internetu jokal, kako ni dobil njegov monitor in da ga moti, da firma ni poslala ter sama sebi naredila kakšnih 100.000€, če ne še več škode.

piromanček ::

tako je zaposlen sem pri enaa...vem pa tudi kaj si ti

kixs ::

Ce kdo rabi Micro SD 64GB za 24€, na nemskem amazonu traja akcija se dobro uro:
http://www.amazon.de/gp/product/B00CHHT...

in 1TB SSD za 442€:
http://www.amazon.de/gp/product/B00LF10...

B-Stard ::

Tožba se piše že za enaa? lol

Erikk ::

hojnikb ::

free shipping. Neki je :)
#brezpodpisa

gansta ::

Lol, to imajo vse večje tuje trgovin (npr. po nemčiji, po angliji..) nekatere tudi po evropi, te pa ponudijo to kot zlato...

hojnikb ::

aja ?
link do ene de trgovine, ko ma free shipping do nas.
#brezpodpisa

gansta ::

Še enkrat preberi moj post.

hojnikb ::

nekatere tudi po evropi,


Ajde.
#brezpodpisa

PugPlug ::

Poznam samo eno trgovino iz AT, ki zastonj pošilja, drugače pa pohvalna gesta iz njihove strani.

slotech5 ::

hehe, kakšni kekci, so analizirali, da je večina iz lj oz. da izbere osebni prevzem :) v vsakem primeru ti nič ne podarijo, ampak samo malo manj zaslužijo - bravo njihov marketing, zaslužijo si nagrado. saj kupci nis(m)o tako neumni... ali pač :)

kixs ::

Ob 10h bodo imeli na Amazon.de znizan Samsung SSD 256GB. Ni se objavljeno za koliko, normalna cena pa je 111EUR.

Samsung MZ-75E250B/EU EVO 850 interne SSD 250GB (6,4 cm (2,5 Zoll), SATA III) schwarz


Ostale racunalniske akcije na Amazon.de so tukaj. Akcije na Amazon.fr pa tu.

Postnina v obeh primerih znasa cca 7-10€.

Matej_K ::

kixs je izjavil:

Ob 10h bodo imeli na Amazon.de znizan Samsung SSD 256GB. Ni se objavljeno za koliko, normalna cena pa je 111EUR.

Samsung MZ-75E250B/EU EVO 850 interne SSD 250GB (6,4 cm (2,5 Zoll), SATA III) schwarz


Ostale racunalniske akcije na Amazon.de so tukaj. Akcije na Amazon.fr pa tu.

Postnina v obeh primerih znasa cca 7-10EUR.

Kje se pri amazonu vidi poštnina?
... .. .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej_K ()

kixs ::

Ko das v kosarico in gres v nakup... ko izberes kraj posiljanja, ti potem doda se postnino.

Sicer pa popust ni ne vem kako velik -15% za SSD.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

mitja73 ::

gansta je izjavil:

Lol, to imajo vse večje tuje trgovin (npr. po nemčiji, po angliji..) nekatere tudi po evropi, te pa ponudijo to kot zlato...


Itak, ker ti pač strošek pošiljanja skrijejo v ceno izdelka.
Tako kot imaš breuobrstne kredite ipd, ....

Ne bit naivni, kupec vedno plača, pa karkoli že to je. Tako al pa mal drugače.

Robi :P ::

gansta je izjavil:

Lol, to imajo vse večje tuje trgovin (npr. po nemčiji, po angliji..) nekatere tudi po evropi, te pa ponudijo to kot zlato...

Ebay lep primer 3/4 china staffa ma freeshiping in to iz kitajske do nas... Res pa je da gre tu za manjso elektroniko ipd, ki pride v kuvertah...

black ice ::

Si prebral komentar nad tvojo objavo?

Okapi ::

Za povrhu je za nas slabo, da je cena poštnine vključena v ceno, ker to zvišuje osnovo za dajatve. Če kupiš nekaj za 25 evrov z brezplačno poštnino, boš plačal 5 evrov DDV + 5 evrov stroškov carinjenja, če kupiš nekaj za 22 evrov + 3 evre poštnine, pa ne boš plačal nič.

Ne bi bilo čisto nič narobe, če bi Kineze uspeli prepričati, da je za stvari, ki stanejo več kot 20 evrov, poštnina 15 evrov, in naj za toliko znižajo ceno izdelka.

O.

kixs ::

Skoda, ker nimajo 3440x1440 modela v akciji.
LG 34UM65 Ecran PC LED 34" (86 cm) 2560 x 1080 5 ms DVI/HDMI

Alexius Heristalski ::

Okapi je izjavil:

Za povrhu je za nas slabo, da je cena poštnine vključena v ceno, ker to zvišuje osnovo za dajatve. Če kupiš nekaj za 25 evrov z brezplačno poštnino, boš plačal 5 evrov DDV + 5 evrov stroškov carinjenja, če kupiš nekaj za 22 evrov + 3 evre poštnine, pa ne boš plačal nič.

Ne bi bilo čisto nič narobe, če bi Kineze uspeli prepričati, da je za stvari, ki stanejo več kot 20 evrov, poštnina 15 evrov, in naj za toliko znižajo ceno izdelka.

O.

Ali se ne gleda s poštnino vred?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Okapi ::

Pri odločanju, a moraš plačati DDV/carino ali ne, se gleda brez poštnine. Če brez poštnine preseže 22 evrov, se pa obračuna DDV s poštnino vred. Se pravi 22 evrov + 1 evro poštnine ne plačaš nič, 23 evrov + brezplačna poštnina (se pravi je zate cena izdelka enaka) pa plačaš 5 evrov DDV.

Preveč poštnine (vanjo je vključeno tudi pakiranje) nabiti ne smeš, ker je v zakonu/predpisu varovalka, ki pravi, da mora biti poštnina normalna. Ampak 15-20 evrov je še vedno normalna poštnina iz Kitajske, toliko bi mirno šlo skozi. Kako Kinezom to razložiti, je pa druga stvar.

O.

Pat_MaGroin ::

Okapi je izjavil:

Pri odločanju, a moraš plačati DDV/carino ali ne, se gleda brez poštnine. Če brez poštnine preseže 22 evrov, se pa obračuna DDV s poštnino vred. Se pravi 22 evrov + 1 evro poštnine ne plačaš nič, 23 evrov + brezplačna poštnina (se pravi je zate cena izdelka enaka) pa plačaš 5 evrov DDV.

Preveč poštnine (vanjo je vključeno tudi pakiranje) nabiti ne smeš, ker je v zakonu/predpisu varovalka, ki pravi, da mora biti poštnina normalna. Ampak 15-20 evrov je še vedno normalna poštnina iz Kitajske, toliko bi mirno šlo skozi. Kako Kinezom to razložiti, je pa druga stvar.

O.


Saj nekateri delajo tako, ker nizja cena izdelka + visoka postnina pomeni manjso provizijo za ebay.

kixs ::

Js sem pa mislil, da se provizija obracuna tako od cene izdelka in celotne postnine?

If the item sells, you're charged a final value fee. Final value fees are calculated based on the total amount of the sale and are charged per item.

The total amount of the sale is the final price of the item, shipping charges, and any other amounts you may charge the buyer. Sales tax is not included.


http://pages.ebay.com/help/sell/fees.ht...

hojnikb ::

Če še kdo ni vidu...
http://www.computeruniverse.net/product...

i3 za đabe.
#brezpodpisa

Lion29 ::

hojnikb je izjavil:

Če še kdo ni vidu...
http://www.computeruniverse.net/product...

i3 za đabe.


ma kaj bos s tem sranjem? pismo se 200 eur tablica je boljsa
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

hojnikb ::

ni treba bit pameten, ce ga se nisi mel v rokah...
#brezpodpisa

trnvpeti ::

https://www.mimovrste.com/3d-tv-sprejem...
40" 4K za 399eur (recimo za monitor)

Aston_11 ::

hojnikb je izjavil:

Če še kdo ni vidu...
http://www.computeruniverse.net/product...

i3 za đabe.


Ta dva sta kar zelo podobna, je res, po vsem razen po procu, ki sta si tudi blizu?
http://www.comshop.si/shop/RaCunalniStv...

hojnikb ::

>Ta dva sta kar zelo podobna, je res, po vsem razen po procu, ki sta si tudi blizu?


Proceosor je _precej_ slabši. Sploh ni tukaj primerjave.

http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu...
http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu...

Pa tudi grafična je precej slabša.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

DarwiN ::

trnvpeti je izjavil:

https://www.mimovrste.com/3d-tv-sprejem...
40" 4K za 399eur (recimo za monitor)

Tega ne moreš uporabit kot monitor. (30Hz + chroma 4:4:4 problem)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Lion29 ::

ja, sem lih mislu rect... kako lahko 40" uporabljate kot monitor? kaj ga mate 5m stran? poleg tega re refresh rate zlo nizek... da ne govorimo o barvni konsistenci...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

trnvpeti ::

Kar je darwin omenil ni ok
Drugace pa 3800 na pol metra do meter ni problem

starboi ::

Samsung 850 EVO 500gb za 149EUR . 5let garancije. Boljše od tega ne gre ! :D

http://www.mediamarkt.at/mcs/product/_S...

hojnikb ::

heh, to je zdej že druga akcija za evota :)))

3D NAND se očitno ceni :)
#brezpodpisa
««
11 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48363964 (37890) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143622 (63304) perci
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798079 (55958) vonmimek

Več podobnih tem