» »

Dobre cene

Dobre cene

Temo vidijo: vsi
««
85 / 99
»»

Okapi ::

DarwiN je izjavil:

Trig Key Green G2 Intel 11th Jasper Laker N5095 Mini PC 8GB DDR4-2933 RAM 256GB M.2 SSD

Mini PC, prednaročilo, predvidena dostava do 11. decembra. Cena 174EUR z dostavo EU priority line in vključenimi dajatvami.
Čisto tako, zaradi radovednosti. A je kdo tole naročil? Jaz sem danes dobil, samo en mesec po predvidenem roku dobave ;) Ampak se mi itak ni nikamor mudilo. V glavnem, danes dobil, priklopil na tv in zaenkrat dela. Nisem pa še nič zares uporabljal.

DarwiN ::

Okapi, jaz sem vzel 2 kosa, za strica in fotra. Oba super zadovoljna. Ventilator se sliši samo pri 100% obremenitvi.

Ampak pri meni je prišlo v predvidenem roku, konec novembra.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Ganon ::

Okapi je izjavil:

priklopil na tv


Za kaj ga boš uporabljal?

Okapi ::

Ganon je izjavil:

Okapi je izjavil:

priklopil na tv


Za kaj ga boš uporabljal?

HTPC.

_Sajmon_ ::

Oj, kako to funkcionira po novem, če kupuješ izven EU? A če piše, da so dajatve plačane, je to to ali gre še vedno za trik, da ti izdelek nekje v EU prepakirajo in dobiš kao iz EU-ja?

Okapi ::

Imaš več možnosti.
1) Vnaprej plačaš DDV in dobiš brez dodatnih stroškov. Kako trgovec poskrbi za to, je zate v bistvu vseeno. Dobiš lahko neposredno iz Kitajske (ali ZDA ...), ali pa z vmesno postajo v eni od držav EU. Največkrat je ta druga možnost - z vmesno postajo v drugi državi EU, ker trgovci pri nas nimajo pooblaščenega špediterja, ki bi skrbel za uvozne postopke.

2) Vnaprej plačaš DDV in moraš pri nas DDV plačati še enkrat. Trgovec ni pravilno poslal izdelka, oziroma opravill vseh formalnosti.

3) Vnaprej plačaš DDV in pri nas plačaš samo stroške uvoznih postopkov, ne pa tudi DDV. Trgovec je do določene mere poskrbel za pravilno pošiljanje.

4) Vnaprej ne plačaš DDV - plačaš, ko pride pošiljka k nam, skupaj s stroški uvoznega postopka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Ganon ::

Okapi je izjavil:

Ganon je izjavil:

Okapi je izjavil:

priklopil na tv


Za kaj ga boš uporabljal?

HTPC.


Shield bi bil mnogo boljša izbira.

Okapi ::

Ga imam, rabim nekaj z Okni.

kixs ::

Mogoce dobra cena za Ryzen 5600G BOX pri Mindfactory za 205EUR + gratis postnina v DE + postnina v SLO cca 10EUR.

https://www.mindfactory.de/product_info...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Cantstandya ::

Glede na vse slabe izkušnje iz Mindfactory zadnje čase, je boljši nakup preko Amazona. Enaka cena, poština 7 evrov, pa še težav z vračilom ni.

kixs ::

Danes je nova cena 199EUR za prej objavljen 5600G BOX na MF. Verjetno je res boljse preko Amazona vzet.

Cakam, da dajo 5600X na nivo izpred pol leta, ko je bila cena med 220 in 230EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

scipascapa ::

5600x bo pomojem kmalu pod 250€.

kixs ::

Cena pocasi pada. Sem ga lani gledal v kosarici za 220 in nekaj €. Pa se potem nisem odlocil.

Ryzen 5900X za 459€. Sicer mi trgovina ni ravno znana:
https://www.alternate.de/AMD/Ryzen-9-59...

John Doe 71 ::

Alternate je ena najbolj znanih nemških trgovin. Mogoče za nas še ne tolk, ker včasih niso pošiljali v SLO, ampak je pa takoj za Mindfactory, pred Computer Universe in Caseking. Jaz imam potem še equippr in e-tec.at, torej praktično vse možne.
Sicer ne vem kako je s pošiljanjem poleg mailboxde, mislim da ti na koncu napiše, da jim moraš po emailu napisati za katero državo se gre, da vedo dodati pravi DDV.
Sicer pa če tako gledaš, se glede na vrednost splača izračunati, ali raje 19% nemški DDV davek in daš 12-14EUR mailboxu ali pa naš 22% DDV in dobiš direktno na svoj naslov. Za 500EUR plus zadeve, se pravi v tem trenutku v glavnem grafične, se verjetno bolj splača preko mailboxde.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Jaz rajše plačam kr slovenski davek kot da se jajcam še z mailboxom.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kixs ::

Prav nic narobe, ce das raje skoraj 100€ vec...

Uporabljam pa Cheaper&More... ze leta.

bastadu ::

Z mailboxde načeloma ni nobenega jajcanja ...

kixs ::

Sej verjetno vsi delujejo kot treba. Edino, ce cakas vec paketov za zdruzitev, traja kaksen teden vec za dostavo - ampak to ves ze v naprej.

KTr1sk ::

Odlična miška Logitech G102
https://www.mimovrste.com/miske/logitec...
za 20,72 s kodo popusta, razmišljam da bi si kupil rezervno, nikjer ni trenutno cenejše
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

tikitoki ::

Cantstandya je izjavil:

Glede na vse slabe izkušnje iz Mindfactory zadnje čase, je boljši nakup preko Amazona. Enaka cena, poština 7 evrov, pa še težav z vračilom ni.


Se strinjam. Da se da folju zajebavat s to gnilo firmo zaradi par evrov. Ko bos imel tzave z garancijo, bos itak ob ves prihranek in se vec.

scipascapa ::

Pod pogojem, da je cena ista :)

tikitoki ::

https://www.mydealz.de/deals/hp-pavilio...

DAmn, pri nas se sam GPU tolk pride:)

Buggy ::

tole je pa dejansko steal...nice find @tikitoki!

...samo ce prav vidim je ze poslo. Dejanske se te prebuild sisteme od vecjih firm zelo splaca vzet...

za 900EUR dobit tole... bi bila kar tezka sam skupaj zmetat za tak denar

AMD Ryzen 5 5600G
B550A Mainboard (de facto B450)
16 GB DDR4 RAM 3200 MHz
512 GB SSD
Nvidia GeForce RTX 3060 Ti
GBit LAN und WiFi integriert.

+ohisje in PSU

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

tikitoki ::

Ne tezko, nemogoce. SAm RTX 3060 ti te pride cca. 700 EUR, dodas se CPU in si na 900 EUR.

darkz ::

https://www.bigbang.si/lenovo-ip-3-i3-1...

Lepa cena za i3 za nekoga ki potrebuje nek domači/šolski laptop
Pa Harvey ga ima po isti ceni. Verjetno neka akcija iz strani Lenovo
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

mat xxl ::

Ja ampak to je varianta, ko kupiš nov, pa že zastarelo podhranjen laptop........

mtosev ::

https://www.mimovrste.com/microsoft-pre...
Meni se zdi, da je tole dobra cena. Naj nekdo reče, če je tako.
Procesor Intel(R) Core™ i3-10100Y (1,3 GHz, Turbo do 3,9 GHz), 2 jedri, 4 niti, 4 MB predpomnilnik
Zaslon 26,6 cm (10,5"), 1920 × 1280
PixelSense™, 10-točkovni s podporo večkratnega dotika
Corning Gorilla glass 3
Sistemski pomnilnik (RAM) 8 GB
Shranjevanje SSD 128 GB
Grafična kartica integrirana Intel(R) UHD Graphics 615
Operacijski sistem Windows 11 Home v S načinu
Priključki 1× USB-C, 3.5 mm priključek za slušalke, 1× Surface Connect, 1× Dock
Povezovanje Brezžično: WiFi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.0
Čitalec kartic MicroSDXC
Tipkovnica in kazalna naprava ni priloženo
Kamera sprednja 5 MP kamera; zadnja kamera 8 MP z Auto Focus in Windows Hello
Zvočniki in mikrofoni stereo zvočnika z Dolby Audio; dva mikrofona
Nadzor glasnosti vgrajen v stojalo
Varnost strojni TPM 2.0, Windows Hello prijava s prepoznavo obraza
Baterija in napajanje 28 Wh polnilna baterija
omogoča do 11 ur avtonomije
Barva platinasta
Dimenzije 245 × 175 × 83 mm
Masa 544 g
Senzorji merilnik pospeška; giroskop; magnetometer; ambientna svetloba
Microsoftov tablet za 640 eur.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

misek ::

Nimam občutka ampak kaj lahko uporabnega delaš na 10" zaslonu z Windowsi?

drzni86 ::

To se mi zdi kar dobra cena: Logitech g502 HERO

Če bi/bo kdo naročil naj se mi javi na ZS pa lahko združimo pošiljko, da znižamo stroške poštnine...

bedarija ::

cena je odlična, ampak za 40€ dobiš že pri mimovrste to miško, sicer v črno beli ediciji

yayo ::

OT: miška g502 je pretežka, sem jo ravno iz vrečke vzel po dolgem času in jo primerjam z povprečno (po recenzijah) Dream Machines DM1 PRO S katero uporabljam zadni dve leti. G502 je brez razloga prekomplicirana in težka, "segmentirana" oblika je pravi raj za umazanijo in maščobo, kovinski kolešček je pretrd in mi brusi kožo na kazalcu, gumbi za štelanje občutljivosti na miški so bolj gimmick kot ne. Logitech ima bolj preproste in kvalitetnejše miške v ponudbi.

pwn3rrr ::

yayo je izjavil:

OT: miška g502 je pretežka, sem jo ravno iz vrečke vzel po dolgem času in jo primerjam z povprečno (po recenzijah) Dream Machines DM1 PRO S katero uporabljam zadni dve leti. G502 je brez razloga prekomplicirana in težka, "segmentirana" oblika je pravi raj za umazanijo in maščobo, kovinski kolešček je pretrd in mi brusi kožo na kazalcu, gumbi za štelanje občutljivosti na miški so bolj gimmick kot ne. Logitech ima bolj preproste in kvalitetnejše miške v ponudbi.

1. Pri G502 dobiš zraven uteži, odpri spodnji pokrovček in jih vzami ven, če ti je miška pretežka. Jaz osebno imam pri delu precej boljši občutek z malo težjo miško.
2. Ne bom rekel, da je G502 umazaniji prijazna miška, ampak mi vsi dodatni gumbi pridejo še kako prav (sem si sprogramiral bližnjice).
3. V roko zaradi oblike sede odlično.
4. Kovinski kolešček ti brusi kožo na kazalcu?? Česa vsega človek ne prebere...

Skratka, G502 je top miška tako za gaming kot tudi za resnejšo pisarniško uporabo, cena je pa na Amazonu tudi zelo ugodna.

bedarija ::

g502 je z razlogom najbolj prodajana gaming miška na svetu. osebno imam raje težje miške. jaz uporabljam visok DPI medtem ko moja draga nizkega, tako da preprosto preklaplanje, meni pride prav. tist "sniper" gumb je res bolj gimmick ko kaj drugega. za razliko od tebe, da je kolo pretrdo in ti brusi kožo (ok), jaz rabim miško ki ima thumb rest, ker imam drugače manjšo odrgnino na robu palca ker se brusi ob podlago.
umazanija je pa obup na g502, mimo tega pa res ne moremo. v kratkem bom vgradil nove switche v miško in jo bom po dolgem času temeljito spucal.

yayo ::

:D samo, da zaprem offtopic "da mi brusi kožo na kazalcu" je bilo verjetno slabo formulirano, kolešček je gladek in preveč drsi pod kazalcem (vsaj na moji G502) tako, da moram bolj pritisniti, da bi ga zavrtel, kar povzroči neprijetni občutek in dolgoročno bolečino na prstu. Uteži nisem nikoli uporabljal, ker je že tako miška težka kot majhno sidro. :P V glavnem preferiram lahke miške ki so "kloni" stare Microsoft Intellimouse oblike. Pri Logitechu je to npr. kaka G703 ali nova Pro. Že teden dni imam eno ob drugi Dream Machines katero sem kupil za prenosnika (pred kratkim prodal) in svojo staro G502 katero sem pred leti kupil ravno zaradi super duper gaming imidža in vsestranskosti. Dream Machines DM1 PRO S mi je veliko boljša

bajsibajsi ::

Naceloma se kolescek upravlja s sredincem in ne s kazalcem.

Kazalec mora biti vsako milisekundo pripravljen na FIRE. :)

darkz ::

|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

bedarija ::

g502 za 33€, sam kurac ko mediamarkt ne pošilja v SLO https://www.mediamarkt.de/de/product/_l...

black ice ::

Cheaper and more oz. alternative.

bedarija ::

že samo to je taka mala cena da nimaš zastonj dostave, torej znotraj DE plačaš kakih 5-8€ potem pa te mailboxi prec še 15€ gor ruknejo in si na 55€ ... in pa še pošta 2,5€ + 3% davek ... tako da če ni direkt pošiljanja se redko splača

DarwiN ::

Medimarkt niti na Mailbox ne pošilja, BTW.

Se pa spomnim, da je enkrat nek slotechovec naročil SSD iz mediamarkta, za naslov izbral državo Avstrija, ostale podatke pa vnesel svoj naslov v Sloveniji. In je dejansko dobil dostavljeno brezplačno domov v Slovenijo. Zdaj pa, kdo si upa testirat to metodo? 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

EvilDare ::

Mimovrste G502 HERO
S promo kodo "22MDC4SI96" je 60€.

bedarija ::

še vedno slaba cena, so imeli black&white za 40€ marca, ampak je res grda, čsito črno pa dobiš nekje za 50-55 vsake toliko. na žalost nemška 33€ te prec pride 60 na koncu

Blinder ::

Najcenejše ohišje, 15 €:
https://www.bigbang.si/inter-tech-b-30-...

Drugod se prodaja po 30 €.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

pixelzgaming ::

Blinder je izjavil:

Najcenejše ohišje, 15 €:
https://www.bigbang.si/inter-tech-b-30-...

Drugod se prodaja po 30 €.


nekdo je zajebal :)
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

mtosev ::

Sicer res ne vem kdo pri pameti bo kupil takšno ohišje, ker tole je jajc ohišje.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

FireSnake ::

Kaj bi pa ti rad imel za 15€?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

bedarija ::

več kot dovolj dobro ohišje za APU ali za to kar si danes človek sploh lahko privošči. 3600x s 1050ti

DarwiN ::

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

mtosev ::

Hud monitor za ceno.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

-ninja-91- ::

DarwiN je izjavil:

Monitor Xiaomi 34" za ~290€ z dostavo iz Češke. Wow!


To je treba še kakšen kupon vpisat, da pade iz 325€ na 290€?
««
85 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364750 (38676) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144165 (63847) perci
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798875 (56754) vonmimek

Več podobnih tem