» »

xml import

xml import

mzakelj ::

Pozdravljeni !

Imam sledeč problem : En zunanji izvajalec nam je naredil modul da uvažamo preko xml datoteke ( od uvoznika ) v našo internetno trgovino. No lepo jaz v modulu polinkam in dam import. In melje in melje nato vrze error 500 ven. In to zmerom. Grem gledat error log od apacha2 in najdem zmerom to vrstico not :

mod_fcgid: process /var/www/*******/web/import/import****.php(22329) exit(busy timeout), get stop signal 9

A se komu sanja kaj bi to povzročal. Sam sem si skoraj spulil vse lase in ne morem reči da nisem obrnil celega googla okrog in probaval vse nastavitve, ampak ne pomaga nič.

emsi ::

Zgleda, da uvažaš preveliko xml datoteko. Server jo "melje" predolgo in nato vrže timeout error. Si že uspešno uvozil kakšno drugo xml datoteko? Če ne gre uvozit niti manjše datoteke potem je verjetno kakšna napaka v samem modulu.
=

mzakelj ::

Eno manjšo sem uspešno uvozil. Je možno da je premalo rama, ker ga ima server 2gb zase laufa pa na vmware serverju. Procesor je dual xeon

Mesar ::

Nah... če že je nastavljen v php memory limit na premalo vrednost, pa v tem primeru bi dobil error, ki bi ti to povedal. Verjetno je problem max_execution_time... poglej še error log za php.
Your turn to burn!

mzakelj ::

Kje vidim log od php-ja ? Imam pa server na debianu lenny in isp config 3

AndrejS ::

Tu je lahko marsikaj... včasih pomaga , da se indeksi na bazi nastavijo.

mzakelj ::

Hm, kako pa to naredim ?

Imam pa import za prestashop narjen. Eden dela kot pravim drugi pa error. In sedaj sem ugotovil da naredi eror ko polinkam bazo xml in mojo bazo z več kot 5 kategorij ( diski, rami ... )

AndrejS ::

To bi moral vedet zunanji izvajalec


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Davčne blagajne (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Programiranje
1344319193 (59196) Macketina
»

[JAVA] HTTPS client

Oddelek: Programiranje
173058 (1788) peterv6i
»

[Android (Netbeans)] - pomoč pri ustvarjanju

Oddelek: Programiranje
381907 (1297) Marat
»

Prenos WP bloga k drugem gostitelju, ni možna več prijava

Oddelek: Izdelava spletišč
181720 (1501) marS
»

Shraniti XML string iz interneta na strežnik (ASP)

Oddelek: Izdelava spletišč
61799 (1695) tejcek

Več podobnih tem