» »

Napajalnik kateri?

Napajalnik kateri?

Surfer_D ::

Prebral sem poste za nazaj ampak bom vseeno vprašal in potrebuje kratek odgovor točno z imenom in kje se ga kupi. :)

Skratka cenovno ugoden in dober napajalnik moči kakršna je sedaj v modi. Ne vem ali je to 400W ali že več, skratka ugodno in dobro zadevo z 2 ventilatorjema in tistim pf.... karkol že, ki uravnava napetost. Aja pa ne bom dal več kot 15k si za njega.

Boky ::

morphling1 je baje z Enhance 300W gnal svojega t-breda na(ali cez?) 2500Mhz. Baje da je ta Enahance 300W full dober napajalnik za ta denar.
Drugace bi se moral vsak cajt pojaviti test napajalnikov na slo-tech-u.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

boštjan ::

Surfer_D,jaz mam 400W z 2 ventoma in sam uravnava temperatura.v megahitu dal 8k.drugač pa sem v agt opazo tega:Napajalnik HPC-360-202 ATX 360W CE, za P4 (ATX-12V V. 1.1) z aktivno PFC =12.510.sem si ga imel namen kupit,samo je prevagala cena.zaenkrat mi še ni žal.

maksimvs ::

Ej Boštjan! Koliko je pa tih tvoj napajalnik ali bi bil glede hrupa bolje unga iz AGT-ja vzet? Ker cena tega v Megahitu je res ugodna tko da me mka ampak ne bi rad da se mi preveč dere. Pa tam majo tud ena ohišja, a so v redu al so samo šminka?

boštjan ::

po pravici rečeno jaz ga ne slišim,najbolj glasen vent v mojem compu je na grafični.škoda samo da je tisti v AGT tako drag,ker bi si ga sam tudi kupil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nujno potrebujem nov napajalnik

Oddelek: Kaj kupiti
382087 (1519) Dr_M
»

kateri napajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
121796 (1619) Fury
»

kero ohišje + napajalnik za 15k ?

Oddelek: Kaj kupiti
241244 (889) VASkO
»

Težave s spremenljivo NAPETOSTJO

Oddelek: Strojna oprema
17963 (782) boštjan
»

napajalnik do 15K

Oddelek: Kaj kupiti
341851 (1323) boštjan

Več podobnih tem