» »

In ear slušalke

In ear slušalke

6151 ::

Katere in ear slušalke so trenutno najboljši p/p?


Lep pozdrav!
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Predator ^^ ::

Tiste ki jih dobis zraven sgs3...najdi na bolhi.super so!
Gnmstle

6151 ::

Nisem našel. Kakšen drug predlog?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Slowenc ::

Sam imam te.
Uporabljam jih za tek in ne padejo ven. Zunanje zvoke izolirajo toliko, da jih imam tudi namesto ušesnih ščitnikov pri žaganju z motorko.
So pa 25$, kar je zelo ugodno za to kar ponujajo.
Skiny gate.

bajsibajsi ::

Katerekoli z ebaya HK za 1 $.

6151 ::

Slowenc je izjavil:

Sam imam te.
Uporabljam jih za tek in ne padejo ven. Zunanje zvoke izolirajo toliko, da jih imam tudi namesto ušesnih ščitnikov pri žaganju z motorko.
So pa 25$, kar je zelo ugodno za to kar ponujajo.


Kakšna pa je kvaliteta zvoka?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

klihk ::

bajsibajsi je izjavil:

Katerekoli z ebaya HK za 1 $.


koliko pa stane da ti pošljejo v Slo. in kak je postopek? Lahko plačaš ob prevzemu (z odkupnino)?

Diesel ::

postnina verjetno brezplacna, placas preko paypala.

bajsibajsi ::

klihk je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Katerekoli z ebaya HK za 1 $.


koliko pa stane da ti pošljejo v Slo. in kak je postopek? Lahko plačaš ob prevzemu (z odkupnino)?


Sem jih ze parkrat narocil preko ebaya; postnina free iz Hong Konga. Nazadnje sem na uradni HTC online trgovini gledal slusalke in so bile za HTC Desire cca. 15 evrov. Iz HK sem za cca. 1 evro dobil enake. Verjetno so fake, ampak fora je, da so bile prav enake (celo enaka nalepka HTC je bila na kablu). Razlike v kvaliteti zvoka "na uho" ni bilo moc razlociti. Skratka koti bi bile sfejkane v isti tovarni.

Cheap in super za na kolo ali fitness, kjer pride zraven vlaga/znoj in ti jih ni skoda.

icecube ::

Tule je en kratek review:

"link"

Odlično se za "malo" denarja obnesejo Jays a-JAYS Four in SoundMagic E10.

klihk ::

bajsibajsi je izjavil:

klihk je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Katerekoli z ebaya HK za 1 $.


koliko pa stane da ti pošljejo v Slo. in kak je postopek? Lahko plačaš ob prevzemu (z odkupnino)?


Sem jih ze parkrat narocil preko ebaya; postnina free iz Hong Konga. Nazadnje sem na uradni HTC online trgovini gledal slusalke in so bile za HTC Desire cca. 15 evrov. Iz HK sem za cca. 1 evro dobil enake. Verjetno so fake, ampak fora je, da so bile prav enake (celo enaka nalepka HTC je bila na kablu). Razlike v kvaliteti zvoka "na uho" ni bilo moc razlociti. Skratka koti bi bile sfejkane v isti tovarni.

Cheap in super za na kolo ali fitness, kjer pride zraven vlaga/znoj in ti jih ni skoda.


Kako je pa v primeru uveljavljanja garancije? Moraš pošiljati v HK? Se mi zdi čudn, da je tok pocen, pa nobene fore oz. "catch-a" sicer :)

bajsibajsi ::

Jao kaka garancija za 1 cekin. :) Enako sem dobil kabel za HTC (polnjenje in data) za 0.99 centov in preverjeno oboje deluje. Na uradni strani je cca. 15 evrov. Fora je v tem, da je ta cheap roba s Kitajske na ebayu vsa fake. Ampak ce dela, potem dela. :)

Magic1 ::

Jaz imam te: http://www.amazon.co.uk/dp/B00392A5ZQ/r...
Zelo zadovoljen pa še trpežne so, po treh letih izgledajo še vedno kot nove.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

hmm23 ::

Pa res ni nikoli nobenih transpotnih stroškov, če kupuješ z ebaya, Kitajske...? zakaj potem piše tam "shipping"?

finpol1 ::

bajsibajsi je izjavil:

klihk je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Katerekoli z ebaya HK za 1 $.


koliko pa stane da ti pošljejo v Slo. in kak je postopek? Lahko plačaš ob prevzemu (z odkupnino)?


Sem jih ze parkrat narocil preko ebaya; postnina free iz Hong Konga. Nazadnje sem na uradni HTC online trgovini gledal slusalke in so bile za HTC Desire cca. 15 evrov. Iz HK sem za cca. 1 evro dobil enake. Verjetno so fake, ampak fora je, da so bile prav enake (celo enaka nalepka HTC je bila na kablu). Razlike v kvaliteti zvoka "na uho" ni bilo moc razlociti. Skratka koti bi bile sfejkane v isti tovarni.

Cheap in super za na kolo ali fitness, kjer pride zraven vlaga/znoj in ti jih ni skoda.


je iz HK vedno free poštnina, pa tud nobenih dodatnih stroškov (npr. DDV...) ne plačaš al kako??

Magic1 ::

Do 22€ ne plačaš nič.
Magic

Zvezdica27 ::

lp,

priporočam kake skull candy. Res so fantastične, vredne svojega denarja. Tiste cheap za nekaj fičnikov in tiste zraven telefonov in podobna jajca ne sežejo niti do kolen skull candy. Menim, da isto velja za vsake v razponu 15-30e. Več dati paje pomoje neumnost.

zz

bajsibajsi ::

finpol1 je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

klihk je izjavil:

bajsibajsi je izjavil:

Katerekoli z ebaya HK za 1 $.


koliko pa stane da ti pošljejo v Slo. in kak je postopek? Lahko plačaš ob prevzemu (z odkupnino)?


Sem jih ze parkrat narocil preko ebaya; postnina free iz Hong Konga. Nazadnje sem na uradni HTC online trgovini gledal slusalke in so bile za HTC Desire cca. 15 evrov. Iz HK sem za cca. 1 evro dobil enake. Verjetno so fake, ampak fora je, da so bile prav enake (celo enaka nalepka HTC je bila na kablu). Razlike v kvaliteti zvoka "na uho" ni bilo moc razlociti. Skratka koti bi bile sfejkane v isti tovarni.

Cheap in super za na kolo ali fitness, kjer pride zraven vlaga/znoj in ti jih ni skoda.


je iz HK vedno free poštnina, pa tud nobenih dodatnih stroškov (npr. DDV...) ne plačaš al kako??


Na ebayu filtriras najnizjo ceno z najnizjo postnino.

Magic1 ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

priporočam kake skull candy. Res so fantastične, vredne svojega denarja. Tiste cheap za nekaj fičnikov in tiste zraven telefonov in podobna jajca ne sežejo niti do kolen skull candy. Menim, da isto velja za vsake v razponu 15-30e. Več dati paje pomoje neumnost.

zz

Ko sem jaz nabavljal zase, nisem nič dobrega slišal glede skull candy.
Magic

GeForce ::

SkullCandy so vredu, če si nek jeb*č ki mu je mar le za to kako izgleda s slušalkami. Če hočeš res kaj od kvalitetnega zvoka boš kupil kakšne AKG ali Sennheiser.

mokasin ::

Sennheiser ali AKG.

floyd1 ::

Točno tako, če greš na "ziher" s tema firmama ne morš falit. Gotovo pa se najde tudi ka "best buy" za manjši denar. Sicer pa smo ljudje različno zahtevni in prav je tako.

zoot ::

kupi sennheiser za 15-30€ pa ziher ne moreš falit

Predator ^^ ::

Katere sennheiser za ta denar so dobre? Ceprav so te ob galaxy s3 odlicne..
Gnmstle

zoot ::

Predator ^^ ::

Gnmstle

zoot ::

verjetno tudi s čim takim ne moreš falit :)

Predator ^^ ::

Ok hvala (:
Gnmstle

flameir ::

Za to ceno še v življenju nisem mel slušalk s tako kvalitetnim zvokom.
http://www.sony.si/product/hpi-ex-serie...

finpol1 ::

Magic1 je izjavil:

Do 22€ ne plačaš nič.


kaj pa teža ? je neomejena lahko, samo da je cene do 22€ in to velja samo pri naročilih iz HK?

Magic1 ::

Načeloma ni poštnine iz Chine/HK. Nad 22€ se ti naša carina gor ubesi in ti zaračuna DDV, nič posebnega samo doplačat boš moral poštarju za ddv. Poglej malo ebay, piše vse za vsak izdelek. Kje je, koliko stane, in koliko je poštnina.
Magic

first_line ::

Tu je en fajn review za vse ki kolebate med evrčki in kvaliteto zvoka:

http://www.head-fi.org/t/478568/multi-i...

IvoJan ::

2 leti nazaj sem svoje skullcandy FMJ zamenjal za Denon.
http://www.mimovrste.com/artikel/126007...
se vedno delajo in imam se 1 leto garancije. osebno boljsih in ear slusalk se nisem imel.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne pošiljamo v Slovenijo ?!?!

Oddelek: Kaj kupiti
4811298 (1509) Samael
»

Prodaja po pošti in ne-prevzem

Oddelek: Loža
4311960 (8226) GTX970
»

Čas dostave - pošta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5115427 (14368) darkolord
»

Pošta - provizija?

Oddelek: Loža
449704 (8733) amigo_no1
»

Katere gaming slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
71056 (1005) cen1

Več podobnih tem