» »

konfig do 650EUR

konfig do 650EUR

1 2
3
»

nofaith ::

pa vzemi kar hočeš. sam s čim boš plačal.
Pomojem zate najbolš da si sam narediš doma. naroči par kondenzatorjev pa tranzistorjev pa čipov iz ebaya pa socket pa zacini skup. mogoče bo delal.
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Predator ^^ ::

Hahahahaha.
Mogoče se windows celo uspe bootat :D Pa o čem boljšem kot je Win 3.1 ne sanjaj
Gnmstle

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

bluefish je izjavil:

SB-E != SB-X

???
#brezpodpisa

freesty ::

Janac je izjavil:

Microstar bom vzel ravno zato ker jo noben drug nima... asus, gigabyte ma usak tadrug.


Nisi nekje napisal, da so zelo zanesljive in imajo vsi tvoji prijatelji in tudi ti msi plate? (ceprav nekje drugje si tudi napisal, da nimas prijateljev).

Do tedi ko bos ti kupil racunalnik bo itq ze novo podnozje takda ne vem zakaj sploh sanjas pa odpiras teme. Ce bi pa imel namen kupit bi pa tak ze kupil.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Janac ::

Ja tudi zaradi tega. Kupil bom čez kak mesec.

freesty ::

Ja zakaj pa 2 mesca prej odpiras temo? Itq bodo do takrat ze cene spet padle.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Siddh ::

saj janac ne ve kaj bi hvalil, enkrat je gigabyte z nekim dual layer pcbjem, ii se ne zlomi ko ga privijaš, drugič je msi, zdaj pa bo microstar, ki je itak več al manj za serverje in pa workstation računalnike, kar pa 15-16 letnik res ne rabi, razen če je neki genij svetovnega ranga, kar pa janac verjetno ni


stock ::

A sm vedu js da je troll tema..

Janac ::

Siddh je izjavil:

saj janac ne ve kaj bi hvalil, enkrat je gigabyte z nekim dual layer pcbjem, ii se ne zlomi ko ga privijaš, drugič je msi, zdaj pa bo microstar, ki je itak več al manj za serverje in pa workstation računalnike, kar pa 15-16 letnik res ne rabi, razen če je neki genij svetovnega ranga, kar pa janac verjetno ni


msi je kratica za microstar česa ne razumeš? Ja imam gigabyte, samo je nebom kupil nikoli več. Zakaj? ker jo ima vsak drug forumaš. Jaz pa hočem izstopat.

nofaith ::

Potem če hočeš iztopat mej gtx680x4 pa i7 3960x. Tega nima vsak. Lahko pa tudi redno obiskuješ servise
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Robi :P ::

nofaith je izjavil:

Potem če hočeš iztopat mej gtx680x4 pa i7 3960x. Tega nima vsak. Lahko pa tudi redno obiskuješ servise

kot smo lahko opazili janac ne kupuje kompa zaradi performanca ki bi ga rabil za DELO ( ok za benchmarke nuca boljša to je jasno ) ampak predvsem da bi izstopal se pravi neke redke komponente in čim več rama ipd... sicer se me to ne tiče ker se gre za njegov in ne moj denar in že sam ve kaj bo storil

Predator ^^ ::

Janac vzemi
i5 2550k
gtx 550 ti quad sli
32gb rama
neko cheap maticno (ki podpira 32gb rama)
Gnmstle

nofaith ::

To sem opazil. Pa opazil sem da 24/7 trolla po forumih in non stop kupuje neki z denarjem ki ga ni?! WTF

janac. Drugače že če imaš navit računalnik iztopaš pri 80% populacije. Idi na kaki drug forum(naprimer zadovoljna.si) in vprašaj če ima kdo navit računalnik 96% boš edini
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nofaith ()

Janac ::

kaj non stop kupuujem? večino stvari pa res nabavim.

nofaith ::

Nevem 2 22inch monitorja. Pc. 6950 se eno itd
V prostem in neprostem času tehnološki entuziast.

Predator ^^ ::

Daj janax za vezice kii so 50centov nisi imel..
Gnmstle

Janac ::

Ker jih nerabim, mam doma 100kosov.

Robi :P ::

pač kje dobi dnar a ka ma ali ne ni nas ne briga niti nas ne sme... edino kar ti lahko svetujemo janac če kupouješ samo zato ker si se naveličal zastarelih delov ki ti po moči zadostujejo delaš napako ker bodo hitro stari in hitro pogosti v podpisih in ne boš dolgo istopal ;) tut sam lahko povem da če mi nebi crknil moj core2duo bi ga mel še dans pa čeprav je lga775 mel je dost procesorske moči zame ( navit ) menjal bi edino grafo ki je bila švoh... tako da dokler pc dela in ima dovolj moči zate za delo in igre ki jih igraš ( ne za naj naj bench rezultate! ) ga ne menjuj ker bo čez 2 mesca zastarel...

Janac ::

Bom upošteval tvoj nasvet hvala.

Predator ^^ ::

Lol v vsakem primeru ga bi.tudi ce ga nebi napisal haha
Gnmstle

Siddh ::

za izstopanje nabavi enega celerončka, pa foxconn matično in pa sli gt640 3gb verzijo
seveda še corsair h100 da bo celeronček hladen ko boš fsb navil za par mhz in pa voltažo dvignil do nebes


Predator ^^ ::

Voltaze pod 1.7 ne dajej
Gnmstle
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ivy Bridge Extreme

Oddelek: Strojna oprema
425648 (3811) klinker
»

Mnenje o Matični Plošči in Procesorju (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
689534 (8842) touchspeed
»

Intel LGA 2011 CPU, Socket R

Oddelek: Kaj kupiti
102174 (2006) TechBeats
»

Izšli trije novi procesorji Sandy Bridge E

Oddelek: Novice / Procesorji
317379 (4654) Dr_M

Več podobnih tem