» »

Kam na morje

Kam na morje

Jerry000 ::

Iščem kje blizu ala punat, baška, rab, vrsar ali če vi še kaj poznate. Iščem predvsem apartma za 2 osebi, kuhinja, kopalnica, parkirišče in druge osnovne stvari. Mogoče poznate kaj takega od 15-25(max) na noč za eno osebo? Termin 04.08.-11.08.

  • spremenil: Jerry000 ()

Good Guy ::

Za 2 osebi tut če greš na blef dol. Dobiš brez problema apartma.

Jerry000 ::

No ja sem že razmišlu o tem sam nebi rad ravno na blef. Pol pa da ne najdeš pocen pa si najebu. Pa kolikor sem po netu gledu je večina zasedenih al pa ne odpišejo. Tko da še mal tuki sprašujem:)

MIHAc27 ::

Med glavno sezono jaz tudi ne bi šel na blef. Sem iskal prejšnji teden mal po Avstriji (po Hrvaški tudi, pa ni blo nič pametnega), pa je bilo veliko zasedenega ali pa drago.

No vseeno se najde še marsikaj... malo pogooglaj in poglej kaj imajo agencije/portali na voljo.

korenje3 ::

greš na blef, vzameš šotor... prvi dan spiš na njivi, oziroma dokler ne najdeš...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Jerry000 ::

Kot sem rekel...na blef odpade v to glavno sezono ker je več al manj vse polno al pa drago. Išče se predvsem apartma do 20€ (tudi 25€ lahko v skrajni sili). Tko da šotor odpade:)

Anney ::

Preko neta za takšen denar neboš našel, če pa greš na blef, kot pravijo pa po vsej verjetnosti najdeš, ne ob morju, ampak nekaj 100m proč pa garantiram, nikoli ni vse polno, v najslabšem primeru greš na bljižnjo turist biro pisarno in ti najdejo studio (začasno) ali kaj podobnega za mali denar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Jerry000 ::

ja prav na netu se najde...do zdej 3 leta smo še vedno našli:). Sej bomo zdej tut, samo sprašujem če mogoče kdo od vas še ve za kaj

Anney ::

Vso srečo, pa veselo pešačenje do plaže.

Na netu je malo privtnih namestitev, tiste ki so so dražje ostalo je preko agencij katere kasirajo provizijo.

Več sreče boš mel na kraju samem, pa še videl boš koliko od morja in ostalih stvari se nahaja apartma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Jerry000 ::

Hvala, mi je blo ušeč lani ko smo mel 100m do plaže (medulin) in predlani 50m do plaže;)...apartma je imel vse kar sem naštel za 20€. Saj sem že našel apartmaje, med njimi tudi 20€ na noč in 20m od plaže sam je žal zaseden bil že (kar je problem). Mam na ugledu 3 apartmaje za 20€ vendar čakam še na odgovore.

Prosm ne mi pametovat, povejte tist kar sprašujem ker brezveze pametujete;)

BigWhale ::

Lih tko ad-hoc je najleps it. Spakiras sotor, spalke pozabis doma (true story), nabases avto in gres. Se prpeles do Sibenika, se ti ne da vec naprej in gres nazaj in pol najdes en camp sred treh pm kjer ni nobenga in tam kampiras en teden.

Pure fun!

Jerry000 ::

Sorry, not for me. By the way sm pa že našel dobro ponudbo. Hvala za nasvete:)

jype ::

BigWhale> Lih tko ad-hoc je najleps it. Spakiras sotor, spalke pozabis doma (true story), nabases avto in gres.

Eno 600g spalko oviješ s pajkom in obesiš pod sedež, v levi žep kolesarske majice zobno krtačko in milo, v desni žep kreditno kartico in telefon, v srednjega pa kak ultralahek anorak, pa šibaš. Komot narediš 2200 kilometrov v dobrih dveh tednih, za trajno nizko ceno.

Dr_M ::

spalke pozabis doma (true story)


To ni nic, jest sem kratke hlace pozabil in sem cel dan pri 35°C svetil v debelih motoristicnih kavbojkah po portorozu. :))

Sicer je pa tako, najnujnejse stvari praviloma pozabis doma, ostalo saro pa vozis sabo. Sploh ce imas velik avto. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni, najceneje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
708113 (1945) jype
»

Poceni počitnice =) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5222417 (8518) shadeX
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038792 (28836) ThinkPad
»

Potapljanje v Fiesi, prenočišče

Oddelek: Loža
151436 (1180) 18zimoni
»

Kam poceni na slovensko obalo?

Oddelek: Loža
1911459 (7599) BCSman

Več podobnih tem