» »

Tablični računalnik nasvet

Tablični računalnik nasvet

yyyeb ::

Zdravo! Rad bi kupil tablični računalnik! zanima me na kaj sem naj pozoren. po čem se razlikuje slab od dobrega?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.
  • zaklenil: bluefish ()

Tine:) ::

nazalost se ponavadi dobri od slabsih razlikujejo po ceni (drazji je ponavadi boljsi)

bi blo pa fajn ce bi napisu o kaksnem tablicnem sploh razmislas in za kaj ga rabs (al bi mel android oz. iOS tablico al rajsi Windows 7/8)

yyyeb ::

ne vem.ker vidim,da so androidi bolj pogosti bi izbral tega. drugače pa bi verjetno moral gledati megabyte, procesor...višja številka boljše je...pa mogoče kakšne priključke ima,pa da ima wifi.?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

Tine:) ::

ja z androidom so dobri ASUSovi transformerji + tanov googlev Nexus 7 naj bi bil zlo dobr in poceni (pri nas ga zaenkrat še ni navoljo). Zdej ksne poceni tablice odsvetujem, ker mam sam zelo negativno izkusnjo z njimi.
Po mojem mnenju je fajn da ma usej dvojedrni procesor + 1Gb Rama (wifi majo ponavadi use tablice, po prikljuckih se pa tudi ne razlikujejo).

Drugace je pa iPad tudi zelo dobra izbira saj ima od od applovih izdelkov še najbolj normalno ceno in res dobiš dobro tablico.

cordoba ::

Napiši koliko si pripravljen za tablico odšteti denarja, bo lažje potem....

manniac ::

kupi nexus 7 za 200 eur

bluefish ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali je tablica Xplore xp7901 iz spara dobra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5018467 (7555) hojnikb
»

LG G pad 8.3 ali Nexus 7 (2013)?

Oddelek: Kaj kupiti
263178 (2908) amacar
»

tablicni racunalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13120136 (15568) Vkun
»

Katero tablico? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11025703 (21741) abyssus

Več podobnih tem