» »

Športna ura Garmin Forerunner 210 HR

Športna ura Garmin Forerunner 210 HR

CoolMike ::

Pozdravljen,

kupil bi rad športno uro, uporabljal bi jo predvsem za tek, mogoče tudi za kajak. Sedaj mi je najbolj všeč omenjena ura. Najboljša cena je na
http://www.mimovrste.com/artikel/402001...

zanima me še drugo mnenje, še kdo teče in tudi uporablja uro za merjenje utripa in pretečenih km?

lp, Miha

CrustyDOD ::

Če že rabiš GPS in podobne bonbončke potem poglej http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004...
Je skoraj 50% off trenutno.. Definitivno nabavi na amazon uk, ker boš veliko prišparal..

Sam tečem in imam polar osnovni model (cca 50 eur). Za tek uporabljam dailymile.com, kjer si lahko potke narišeš (google maps) in potem točno veš koliko KM si pretekel.. V tem primeru ne rabim GPS, ker vedno iste poti tečem..

Če boš več ali manj tekel po istih poteh potem se lahko vprašaš, če se splača plačati 100eur več za GPS..

CoolMike ::

Hvala za info. Rad bi imel GPS, ker vedno tečem drugje to me navdošuje:) ! Ja to je zelo dobra cena, 172 brit. funtov = 219 eur. Če sem prav videl je za slovenijo 25 funtov poštnine, če se ne motim?

CrustyDOD ::

Ne vem kje si našel 25 funtov ampak:

Items: GBP 172.28
Postage & Packing: GBP 6.23
Order Total: GBP 178.51
(Payment Total: EUR 238,25**)

CoolMike ::

Kliknil sem na link See details and conditions, in tam piše GBP 25.

Drugače sem pa gledal tudi to uro Garmin Forerunner 210 GPS Sportswatch with HRM strap, tukaj tudi ne vidim koliko je poštnina. Morm rečt da na eBay se da to zelo preprosto pogledat, tukaj sem pa očitno slep :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CoolMike ()

CrustyDOD ::

Še enkrat preberi kaj piše pod details in conditions. ;)

Če želiš videti poštnino potem je najbolj sigurno, da daš izdelek v košarico in lepo vidiš točno koliko te bo koštalo.
Če je pošiljatelj amazon.co.uk, potem je cena za take in podobne izdelke vedno cca 6 funtov. Če ta izdelek pošilja kdo drug, je cena pošiljanja v večini primerov višja..

Cena za 210 uro je:

Items: GBP 151.48
Postage & Packing: GBP 30.00
Order Total: GBP 181.48
(Payment Total: EUR 240,43**)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvet pri nakupo od amazon.co.uk

Oddelek: Kaj kupiti
7779 (566) erex
»

Nakupovanje prek Amazon

Oddelek: Omrežja in internet
123480 (3261) #000000
»

Nakup konzolnih iger?

Oddelek: Konzole
243623 (3102) anon2010
»

Printer z obojestranskim printanjem - duplex

Oddelek: Kaj kupiti
8980 (689) mersol
»

Čevlji, amazon.co.uk

Oddelek: Loža
101905 (1471) d0rK

Več podobnih tem