» »

Čevlji, amazon.co.uk

Čevlji, amazon.co.uk

CrustyDOD ::

Hej!

Je kdo že kaj primerjal cene? Danes sem hotel poiskati in preveriti za Vans čevlje pa vidim, da imajo v UK čist drugačno robo kot pa pri nas (gledal na superge.si). Vrjetno bo pri nas stara roba.. Da o izbiri ne govorimo..

Prej sem ene Vanske za šalo dal v košarico in je bilo takole:
Items: GBP 34.78
Postage & Packing: GBP 5.57

Total before VAT: GBP 40.35
VAT: GBP 8.07
Order Total: GBP 48.42
Payment Total: EUR 57,50**


Se pravi 57eur za čevlje, ki jih pri nas sploh nimajo. Pri nas (superge.si) se cene za stare modele vrtijo tam okoli 55eur..

Je že kdo šel bolj v podrobnosti? Ali se samo meni zdi, da se splača še posebi sedaj, ko je funt tako dol padel.

LapD ::

superge za 130 se gor prodajajo po 80 ... ja splača se :D
web&motion designer

MrBrdo ::

sej se skor vse splača naročat iz tujine.. laptope se npr splača kupit iz avstrije/nemčije (geizhals)
tko da pomoje je isto tudi pri teh čevljih, je pa res da jih ne moreš prej probat, preden kupiš :)
MrBrdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MrBrdo ()

CrustyDOD ::

Zanimivo je to, da so isti čevlji na nemškem amazonu za cca 30 eur dražji od UK amazon.. Svašta..

Mah probaš podoben model pri nas pa je.. Neke velike razlike ni pri zelo podobnih čevljih (ista firma, malo drugačni model), tako da prov zgrešiti ne moreš kot recimo pri oblačilih, kjer moraš pa že res vsako zadevo probati.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

Zadnjič kupil čevlje za 90 EUR, nakar jih našel identične na eBay za 50 EUR s poštnino vred.

CrustyDOD ::

lol ja.. Na ebayu je še cenejše..

elcielo ::

Sem nabavu superge preko amazon.uk in me zanima, če je cena, ki ti jo na koncu izračuna, dokončna? Ali še bo potrebno, ko bo pošiljka prispela, kaj dodatno plačati? hvala

borutz ::

nic ne bo potrebno doplacat
cena je dokoncna :)

Avenger ::

ok, a mi lahko nekdo razloži zakaj je v tujini dejansko vse ceneje? Jaz že nekaj časa ampak res vsako stvar nad 30 EUR obvezno naročim iz tujine, do zdaj vedno vse v redu in vsakič sem prišparal enih 20%-30% cene. Celo kontaktne leče, ki jih zaradi cilindra na enem očesu pri neki naši optiki dobavljajo 3 tedne - ne vem zakaj - so vsaj 10 EUR cenejše (s poštnino vred) in pridejo v 1 tednu...

Če bo več folka kupovalo kot jaz, bodo naši ponudniki prisiljeni cene spustit na raven tujih s poštnino. Ampak to bo še trajalo.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

T0RN4D0 ::

Zato ker pri nas je nategovanje ljudi nacionalni šport :] In ker premalo prodajo (ni čudno pri takšnih cenah), vseeno pa morejo od tega živet.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

d0rK ::

Jz sm narocu prejsn tedn v sredo dvoje cevlje ki so pri nas vsake po 80eur. Tam so bile 55eur vsake. Pa se 8 za postnino. Prislo je pa v petek.

Pol pa se nakupuj pri nas.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sneaker-Heads

Oddelek: Loža
214157 (2548) BivšiUser2
»

Nike superge

Oddelek: Loža
377523 (4813) bambam20
»

Internetne trgovine

Oddelek: Loža
51250 (1075) noctiferia
»

zimski škornji - topli in nepremočljivi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8749461 (46357) fantasycamp
»

tekaški copati - nike+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5819235 (16589) RejZoR

Več podobnih tem