» »

pomoč prosim-PC

pomoč prosim-PC

Mafionzo ::

Torej danes sem dobil od dinokompa nov PC, že sestavljen.

Doma lepo vse priklopim monitor, tipkovnica in zvočnike. Zdaj nimam DVD predvajalnika not ker ga malokdaj rabim in se mi ni splačalo dat 20€ zanj. Windowse sem dal na USB s programom (wintoflash) (WIndows 7 Enterprise) in se mi lepo ko zalaufam piše Loading windows files. Sedaj pa naletim na problem. Ko pridem v okna kjer se počasi inštalira windows mi zahteva driverje pa nimam pojma katere, sploh nemorem do inštalacije windowsov. Kar naprej piše da morem poiskat driverje pa nevem katere, ima kdo mogoče rešitev?


Hvala in Lp

luka46 ::

Probaj kakšno drugo verzijo Windowsa 7...naprimer Windows 7 Professional

Mafionzo ::

Slike



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mafionzo ()

5er--> ::

PC neseš vašemu administratorju v podjetju in naj se on s tem ukvarja?

Zeratul ^^ ::

Zakaj pa ga nisi dal kar z Windows 7 USB/DVD Download Tool?

Mafionzo ::

Sem naložil en drig windows 7 (Ultimate mislim da en star dvd) in mi ni javilo te napake, je šlo na inštalacijo a mi je med inštalacijo javilo nek error in jo prekinlo. Zdaj sem še enkrat probal ta everest na USB dat a mi sploh ne gre več do "Loading Windows Files" ampak mi napiše "BOOTMGR is missing"......

Mater, komej dobim nov PC pa še windowsev nemorem naložit ko mam tolko problemov :(

feryz ::

BIOS, izklopi AHCI.
Ta se ponavadi ne mara z USB ključi.

Mafionzo ::

Evo, windows je lepo inštaliralo :)
Sedaj mam pa par vprašanj. Monitor imam 1080 ampak namizje mi gre samo do 1400 resolucije, zakaj?
Gračina ima DVI izhod monitor pa DVI in VGA, sam so zraven dal samo VGA kabel tak da sem reko adapterja na grafični (DVI-VGA) priklopil na monitor, zdaj pa če napišem "dxdiag" in grem pod display mi sploh ne piše za HD 7850 ampak samo VGA adapter :S Tak da nevem al komp laufa na grafični al na intergrerani v procesorju.....

Zeratul ^^ ::

Driverje nisi instaliral..

Mafionzo ::

Hmm jih že vlečem iz uradne strani....^^
Program AIDA64 Extreme mi tudi napiše da "mothermoard is not recognized".....Kaj morm tud za matično posebi dol povlečt? Pa katere? Najdu sm tole http://www.asrock.com/mb/AMD/970%20Extr...
A downloadam ono ko je 47mb veliko?

Zeratul ^^ ::

Moru bi dobit CDje z driverji ob komponentah..
Lol kao All In One pa je Audio 2x večji file.
#yolo

amigo_no1 ::

Torej danes sem dobil od dinokompa nov PC, že sestavljen.


Program AIDA64 Extreme mi tudi napiše da "mothermoard is not recognized".....Kaj morm tud za matično posebi dol povlečt?

Na računu ti vse piše, kaj imaš notri.

Invictus ::

Po prvem reštartu moraš dat USB ključ ven.

Pa se ti ta napaka ne pojavi. Sem zgubil 3 dni zaradi tega sranja, ker med inštalacijo ne zna naložiti gonilnikov za USB storage.

J******* Microsoft ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

feryz ::

Napaka z USB driverji se pripeti, če ključ tlačiš v USB3 slot.
BIOS ga prepozna, začne nalagati, WIN7 setup brez driverjev ne.

Zeratul ^^ ::

CDje z driverji bi moral dobit zraven ko je kupil..
Čene pa z official strani~ Če pa neznaš pa kak Driver Genius etc. Ne pozabi Windows Update.
#yolo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem pri zagonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
153555 (3345) RatedR
»

Težave s hitrostjo prenosa - WD Elements 500 Gb

Oddelek: Strojna oprema
171236 (921) einstein :P
»

Zelo počasna odzivnost - Windows7

Oddelek: Pomoč in nasveti
303273 (2764) gokky
»

težave z novim PC prosim za pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
262010 (1663) mjk
»

Problem z driverji (win7)

Oddelek: Programska oprema
382583 (1867) aiko

Več podobnih tem