» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
80 / 83
»»

Motion ::

scipascapa ::

lendava in maribor, odkrito povem, ne upam, raje novega s papirji....je 640 boljša od 535 mar ne?

sajmon ::

scipascapa je izjavil:

lendava in maribor, odkrito povem, ne upam, raje novega s papirji....je 640 boljša od 535 mar ne?


640 je boljša (primerjava )
na hitro; razlika predvsem v procesorju in pa ekranu (resolucija).
Novo se pa dobi v tujiniza 160€

scipascapa ::

kaj pa tole?

http://www.ebay.com/itm/Microsoft-Lumia...

109 funtov s ptt = 155 cca?

Motion ::

scipascapa je izjavil:

lendava in maribor, odkrito povem, ne upam, raje novega s papirji....je 640 boljša od 535 mar ne?


Nisem mel še problemov prek bolhe,.. ja no kakor se kdo počuti ,..
Drugače pa ja 640 se pomoje splača, ma večjo baterijo, zmoglivejši procesor, boljšo kamero in veliko lepši zaslon (zaradi clear black filtra),

Mitja358 ::

Bi tale telefon delal s slovensko Simobil ter Mobitel kartico hkrati (mislim predvsem na te MHz-je glede omrežja)? http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00X...

Motion ::

Zgleda da ma LTE frekvence za telekom
Tuki maš listo frekvenc po operaterjih
http://www.mobilna-telefonija.com/mobil...

Mitja358 ::

Aja pozabil napisat, mene zanimajo 3G in 2G frekvence.

Hvala za link, le na Amazonu nikjer ne pišejo frekvence za 2G ter 3G. Jih pogledam kar na proizvajalčevi strani ali so specifične glede na regijo prodaje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

Motion ::

Za 2g frekvence se nimaš kaj bat. So enake za celo evropo kolkor je men znano. 3G sem tud 99% da bo delal.

miko22 ::

avstrijci(za bob.at lahko potrdim), da izklapljajo 2G.
Že vejo zakaj.

Malajlo ::

miko22 je izjavil:

avstrijci(za bob.at lahko potrdim), da izklapljajo 2G.
Že vejo zakaj.

Ja, ker so tisti z 2G tako kot stari fotri na wcju, ko ožemajo prostato in delajo gužvo. Samo zato. Ker 2G se napram 3G (ali 4G) dvakrat podela v hlače, preden si ga sploh otrese.
Boh, saj že 3G komaj zadošča za kolikor toliko normalno uporabo internetov.

Mitja358 ::

Samsung Francija je sporočila, da načrtuje uradno posodobitev na W10 za nekaj naprav. Mogoče pa le bo za Ativ S. :D

Motion ::

Močno dvomim ker ativ s ni podprt v zadnjih buildih.

Mitja358 ::

No ja, "potrdila" kar dežujejo. Sedaj še iz Samsung UK.

benx ::

A kdo uporablja kakšen drug koledar? prednaloženi mi gre malo na živce ker v oknu na home screenu kaže samo naslednji dogodek, čeprav je prostora za vsaj 3.

boolsheat ::

Mitja358 je izjavil:

No ja, "potrdila" kar dežujejo. Sedaj še iz Samsung UK.




:O

Samo vseeno dvomim. :)

fireX88 ::

benx je izjavil:

A kdo uporablja kakšen drug koledar? prednaloženi mi gre malo na živce ker v oknu na home screenu kaže samo naslednji dogodek, čeprav je prostora za vsaj 3.


vse kar sem probal mi ni všeč. upam, da na 10 naredijo kaj boljšega, drugače so me izgubili. imam preveč stvari v kolendarju, da bi skos v kolendar gledal.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

PrihajaNodi ::

fireX88 je izjavil:

benx je izjavil:

A kdo uporablja kakšen drug koledar? prednaloženi mi gre malo na živce ker v oknu na home screenu kaže samo naslednji dogodek, čeprav je prostora za vsaj 3.


vse kar sem probal mi ni všeč. upam, da na 10 naredijo kaj boljšega, drugače so me izgubili. imam preveč stvari v kolendarju, da bi skos v kolendar gledal.


To sem sam že prej omenjal. WTF so naredili so koledarjem in kalkulatorjem. Noro.
Kalkulator je bil res top. Sedaj pa so dali znastveni kalklulator namesto enostavnega kot prej.
Sem imel wp 10, pa je šla takoj dol.

Zgodovina sprememb…

benx ::

sem naložil simple calendar in ima vsaj opcijo prikaza treh naslednjih dogodkov na live tilu. ampak sedaj so tudi na osnovnem koledarju izginili FB eventi.

lopov ::

PrihajaNodi je izjavil:

fireX88 je izjavil:

benx je izjavil:

A kdo uporablja kakšen drug koledar? prednaloženi mi gre malo na živce ker v oknu na home screenu kaže samo naslednji dogodek, čeprav je prostora za vsaj 3.


vse kar sem probal mi ni všeč. upam, da na 10 naredijo kaj boljšega, drugače so me izgubili. imam preveč stvari v kolendarju, da bi skos v kolendar gledal.


To sem sam že prej omenjal. WTF so naredili so koledarjem in kalkulatorjem. Noro.
Kalkulator je bil res top. Sedaj pa so dali znastveni kalklulator namesto enostavnega kot prej.
Sem imel wp 10, pa je šla takoj dol.


Na trenutni WM10 imam koledar 9419. Žal so prejšnjo verzijo po manj kot 24h umaknili ker se je menda full sesuvala, je pa vsebovala:
- združene mailboxe
- mesečni pogled
- v pogledu meseca so bile pri dnevih oznake dogodkov

Kalkulator mi je pa "top" -- privzeto uporabljam standardnega, pri znanstveni mi je pa všeč, da niso full natlačili tipke, pač pa s "shift" prideš do druge funkcije. So pa pozabili na %, pri standardnem je, pri znanstvenem ni.

Poleg tega sem odstranil vse pretvotniške programe, sedaj je vse v kalkulatorju :)

Edit: naloženo am aplikacijo myAppFree, kjer je vsak dan neka aplikacija 24h brezplačna. Ponavadi so same igre kar me ne zanima, 1x na teden pa še aj drugega. Tako sem prišel do programa Lock Screen Agenda, kateri mi na domačem zaslonu prikazuje dogodke iz koledarja. Ne bom ravno rekel da priporoča, je pa čisto OK da mi ni treba uporabljati popolnoma nove aplikacije za koledar, katerih za W10M niti ni veliko :P

Glede na to, da je MS že pred časom kupil Sunrise (dober koledar za IOS in Android) sem pričakoval, da bo kmalu tudi za windows. Zgleda se bom še načakal :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

benx ::

Update koledarja: trenutno se je najbolje od vseh obnesel chronos+, dela brez problema in ima cel kup uporabnih nastavitev.

lopov ::

Počasi bo treba narediti temo za Win10Mo :)

Pravkar sem namestil posodobitev za Outlook v.6430
V koledar se je vrnil mesečni pogled (poleg dosedanjih dan, teden in dnevni red). Tedenski pogled prikaže vreme (če je vklopljen), v spodnjem desnem kvadratku označi vrstico aktualnega tedna ter obarva trenutni dan. Mesečni pogled označi aktiven dan in doda pikce k dnem, ki imajo dogodek.

Pošta ima znova opcijo združevanja predalov (Nastavitve --> Upravljanje računov --> Povezovanje map "Prejeto").

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

fireX88 ::

lopov je izjavil:

Počasi bo treba narediti temo za Win10Mo :)

Pravkar sem namestil posodobitev za Outlook v.6430
V koledar se je vrnil mesečni pogled (poleg dosedanjih dan, teden in dnevni red). Tedenski pogled prikaže vreme (če je vklopljen), v spodnjem desnem kvadratku označi vrstico aktualnega tedna ter obarva trenutni dan. Mesečni pogled označi aktiven dan in doda pikce k dnem, ki imajo dogodek.

Pošta ima znova opcijo združevanja predalov (Nastavitve --> Upravljanje računov --> Povezovanje map "Prejeto").


https://slo-tech.com/forum/t635657/kone...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

lopov ::

fireX88 je izjavil:

lopov je izjavil:

Počasi bo treba narediti temo za Win10Mo :)

Pravkar sem namestil posodobitev za Outlook v.6430
V koledar se je vrnil mesečni pogled (poleg dosedanjih dan, teden in dnevni red). Tedenski pogled prikaže vreme (če je vklopljen), v spodnjem desnem kvadratku označi vrstico aktualnega tedna ter obarva trenutni dan. Mesečni pogled označi aktiven dan in doda pikce k dnem, ki imajo dogodek.

Pošta ima znova opcijo združevanja predalov (Nastavitve --> Upravljanje računov --> Povezovanje map "Prejeto").


https://slo-tech.com/forum/t635657/kone...


"Odkril" pred minuto, ko sem gledal "teme zadnjih 24 ur". ;((

roccat ::

kdaj bo poosdobitev win 10 za ativ s?

Roky ::

A se e ve kdaj bo za ativ ali moram iti po novi telefon?

Matej_K ::

Še za lumie nevemo vse, kaj šele Ativ
... .. .

cebelar123 ::

menjalnik je izjavil:

Kaj pa kaka nova Lumia 535? Za 99EUR dobiš 5" zaslon, 4 jedrni procesor, giga rama pa vredu kamero?


Jaz imam tole lumio 535 že par mesecev.
Pro:
- Zelo hitra
- velik zaslon
- kljub slabši resoluciji še zmeraj ostra slika
- cena

Con:
- katastrofalna občutlivost na dotik "oz. neobčutljivot!"
- lučka na zadnji strani ni preveč močna
- svetlost zaslona je zelo slaba, recimo če imaš telefon kot navigacijo v avtu ko je sonce, boš bolj bogo videl na zaslon
- slike so tak tak, meni se zdijo da nimajo barv dovolj "ampak primerjam jih lahko samo s slikami iz LG 4x"

Za navadno uporabo pa je za ta denar še zmeraj zelo dobra ponudba.

Zgodovina sprememb…

loveJDM ::

to je znan problem na 535 da touch fuka...glede svetlosti,ali imaš nastavljeno na samodejno?se mi zdi da da malo več od sebe,pravtako če imaš na low je ekran bol svetel ko pa če ti automatkso zniža svetlost.

AvtoR ::

Lumia 830 airplane mode in vklopljeno varčevanje baterije. Se pravi vse nastavljeno za čim manjšo porabo. Od 23 ure do 6 zjutraj je baterija padla iz 70% na 58%. Meni se zdi to malo veliko! Vse shinhronizacije imam izklopjene, oziroma nastavljeno na ročno. Kaka ideja kaj je narobe?

Invictus ::

Vklopljen Wifi, ki se non-stop povezuje. Izklopi Wifi ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

AvtoR ::

Invictus je izjavil:

Vklopljen Wifi, ki se non-stop povezuje. Izklopi Wifi ...


Naj ponovim: airplane mode, vse izklopjeno, tudi wifi!
V battery saver imam porabo za zadnjih 24 ur:
Telefon 5,1%
Internet Explorer 1,9%
Ljudje 1,5%
Vse ostale aplikacije manj kot 1%

????
Bom restartal telefon, da vidim, če bo jutri kaj bolje!

Motion ::

Nared en ali dva soft reseta. Men na 930čez noč rabi manj ko 1% na uro. Ob odprtem wifiju in sinhronizaciji ene par računov.

BivšiUser2 ::

Mogoče kdo ve kako je s podporo za OpenVpn open ssl na WP (Lumia 930)?
Prav tako me zanima tisti kateri ste še na 8.1 in imate Open Wrt na routeru, vam dela 5Ghz ac način brez problemov?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Anney ::

Ima kdo ppdobno težavo z aplikacijo RTV-4D in zakaj je temu tako?
L930 Win 8.1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

krneki0001 ::

BivšiUser2 je izjavil:

Mogoče kdo ve kako je s podporo za OpenVpn open ssl na WP (Lumia 930)?
Prav tako me zanima tisti kateri ste še na 8.1 in imate Open Wrt na routeru, vam dela 5Ghz ac način brez problemov?


Sam imam RDP in mi remote desktop iz lumie 920 deluje normalno na server in vse ostale mašine.

M@73Y ::

@anney

tako je že od sobote. tudi meni ne deluje, oddaje iz arhiva pa deluje brez problema.
..jump into psytrance tunnel..

Modri dirkač ::

Anney je izjavil:

Ima kdo ppdobno težavo z aplikacijo RTV-4D in zakaj je temu tako?
L930 Win 8.1


To je že nekaj časa tako, vsaj kakšen mesec, sprva je bil samo error, zdaj je pa napisana razlaga.
Everybody lies!

Anney ::

V čem je to poanta? Je za to kriv RTV?

darkolord ::

Kaj če mogoče prebereš obvestilo, ki je na slikici?

Motion ::

Sej meni tudi ni povsem jasno kdo je "ponudnik storitev". Sklepam da je RTV sam mi je mal čudno ker gre za njihovo aplikacijo in ne aplikacijo tretje osebe.

Anney ::

Ja tudi meni je dvoumno napisano, mogoče ima kdo informacijo kaj se sploh dogaja, za kakšno težavo gre?

Machete ::

Meni dela, enak telefon, isti win. Se je pa app pred kratkim posodobil. Mislim da kakšen teden nazaj ca..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Anney ::

Tudi meni se je posodobil (17.1) pa ne dela, čudno. :(
Si mogoče vpisan? Aplikacija drugače dela normalno, tut oddaje gre gledati, samo prenosa v živo ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Machete ::

A to je pa drugao ja :) Nisem sploh probaval, ker ne uporabljam na telefonu. Ne dela 'V živo'.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Anney ::

Sem jim pisal mail, tudi sam ne uporabljam pogosto, vendar če nisem doma oz nimam dostopa do TV-ja, jo še kar redno uporabljam za prenose športnih dogodkov, do zdaj je delovala super.

roccat ::

Februarja pride posodobitev za vse windows phone 8.1 na windows 10 mobile

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

benx ::

vir?

Machete ::

Po prebranih ocenah L950, se bojim, da še vedno par mesecov prehitro. Baje je čisto broken.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Snail ::

itak nikoli ni pametno takoj navalit na svež update ... raje počakaj, da kdo drug stestira :D
Jaz se kar bojm 10ke na mojem L640 ....
««
80 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34687728 (52717) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229248 (23617) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114753 (4465) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919600 (15929) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499463 (8162) SLO_Matej

Več podobnih tem