» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
36 / 83
»»

roccat ::

nekaj šteka polnjene mam ativ s. nwm kaj naj naredim sploh kje je servis garancija še je saj ga mam komaj 4 mesce

SLO_Matej ::

roccat je izjavil:

nekaj šteka polnjene mam ativ s. nwm kaj naj naredim sploh kje je servis garancija še je saj ga mam komaj 4 mesce

Uradni servis za Samsung telefone v Sloveniji: http://www.ram2.si/index.php?option=com...

Mitja358 ::

toxxR je izjavil:

Imam Samsung Ativ S in me zanima katera navigacija je naboljša, če ima kdo izkušnje z windows phone 8?


Zdaj na novo je še Waze, tudi dobra :)

roccat ::

A uporablja kdo sky drive ?

krneki0001 ::

Seveda. Zelo uporabna zadeva.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

roccat ::

Samo to to avtomastko gor da file al kak ??

Dobil sem posodobitev. Samo se Ni 8.1 opazil sem da je funkcija za voznjo na novo gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

SLO_Matej ::

roccat je izjavil:

Samo to to avtomastko gor da file al kak ??

Če sprašuješ glede storitve SkyDrive: http://windows.microsoft.com/sl-si/skyd...

toxxR ::

se da kako dropbox zvezat da ti avtomatsko uploada slike po slikanju ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: toxxR ()

toxxR ::

Mitja358 je izjavil:

toxxR je izjavil:

Imam Samsung Ativ S in me zanima katera navigacija je naboljša, če ima kdo izkušnje z windows phone 8?


Zdaj na novo je še Waze, tudi dobra :)


zanimivo da je to crap zadeva.. gres npr na hrvasko in bom kaj porabljal mobilne podatke za prenos map ? :)

mislil sem kako brezplacno fajn zadevo navigacije za wp8 ?

boolsheat ::

Nokia Drive Here +, poguglaj kako stvar spraviti na neNokie.

Fairplay ::

toxxR je izjavil:

se da kako dropbox zvezat da ti avtomatsko uploada slike po slikanju ?


To malo preglej: LINK
Slike se ti boto potem shranjevale na Skydrive in na Dropbox

boolsheat ::

toxxR je izjavil:

se da kako dropbox zvezat da ti avtomatsko uploada slike po slikanju ?


Settings/applications/photos+camera/
Pod auto upload tapni na "apps" in iz seznama izberi app, ki sinhronizira za dropboxom (npr. CameraSync Dropbox).

Machete ::

Verjamem da je na eni od prejšnjih 36ih straneh mogoče že napisano, pa bi vseeno še enkrat vprašal.
1. Se da search gumb (Nokia_spodaj desno) spremeniti da odpre kaj drugega, ali pa vsaj da za božjo voljo to ni Bing.. Vsaj google.. čeprav mam že bližnjico za google.
2. Ali funkcija najdi moj telefon deluje samo če je telefon vklopljen ali celo če ostane SIM kartica še notri.. ?
3. Ali so res tako neumni da na tipkovnici ko pišeš ni (več) puščic za bližnje premikanje med črkami? Sybian je to imel. Tu pa ali zbrišeš napačno besedo ali pa tapkaš med črkami kar zna bit nenatančno in počasnejše kot hiter skok dva znaka nazaj..
tnx

boolsheat ::

1. http://www.nokia.com/us-en/support/faq/...
2. Telefon mora biti vklopljen ja.
3. Ne rabiš tapkati. Drži tap nekaj časa nad tekstom pa se ti prikaže kazalec, ki ga potem premakneš nad tekst in potem je enostavno priti na pravo mesto...

Machete ::

1. to sem prebral ja. sem upal da se vseeno da.
2. roger that
3. pa res. samo je z puščicami še vedno hitreje :)
tnx

boolsheat ::

Ja saj lahko, v IE spremeni na google in bi ti moral search gumb odpreti google.

roccat ::

Kaki,se,spremeni v google ( nekje sem zasledil ,da se NE da)


a Ni droopbox ista finta kot SkyDrive.

roccat ::

Jaz sem here drive probal nalazit iz UK marketa oa NE dela zaradi lokacije.

boolsheat ::

Samsung je onemogočil to spreminjanje na google, na Nokiah se pa lahko spremeni.

Dropbox je zelo podobna zadeva kot skydrive ja...

Za Here Drive+ boš moral uporabiti kaj takega:
http://forum.xda-developers.com/showthr...

roccat ::

A pol Bo delalo ?

boolsheat ::

Meni deluje...

Machete ::

boolsheat je izjavil:

Samsung je onemogočil to spreminjanje na google, na Nokiah se pa lahko spremeni.


Kako? Pa ne zdaj mešat IE kot app. in search bližnjico na telefonu (spodaj desno za win logo - home gumbom)

Še ena stvar mi ne uspe. Kako spremeniti jezik koledarja. Sedaj je v angleščini. Rad bi v slovenščini. Drugače imam generalni jezik nastavljen na telefonu na slovenski. Tnx

* aja pa še nekaj. Se da kontakte iz vseh vetrov (outlook, faceb, sim) kako skopirati direktno na telefon (pa da se potem ne duplicirajo med stiki). To bi rabil pa samo zaradi prikazovanja imenika v avtu. Povezava preko BT sicer dela normalno, lahko se javljam in kličem če vpišem št v avtu ali kliknem stik v telefonu. Ne morem pa brskati po imeniku in brati smsov preko displeja v avtu, ker stiki niso na telefonu direktno ampak na vseh možnih servisih.

tnx2

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Fairplay ::

Iste stike lahko združiš (linkaš skupaj). Potem ti prikaže samo en stik, z vsemi informacijami skupaj iz vseh virov.
Odpri en stik, potem pa v spodnjem meniju klikni link in združi stike. Če imajo isto ime ti jih mislim da celo samo združi. Drugače moraš pa ročno. Ne vem več točno na pamet

Machete ::

Da, saj to sem opazil, da se jih da združit oz. te opozori, kateih nimaš še med stiki.
Ma večji problem je kako bi jih imel na telefonu, da bi jih BT prebral.

boolsheat ::

Machete je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Samsung je onemogočil to spreminjanje na google, na Nokiah se pa lahko spremeni.


Kako? Pa ne zdaj mešat IE kot app. in search bližnjico na telefonu (spodaj desno za win logo - home gumbom)


Saj to je povezano, nisem 100%, ampak mislim, da bi moralo delovati.

Malajlo ::

frišno in free. Angry Birds Go
http://rov.io/downloadABgo

Hoče s telefona inštalacijo...

Mitja358 ::

Ativ S na Simobilu pravkar prenaša posodobitev :P

roccat ::

boolsheat je izjavil:

Samsung je onemogočil to spreminjanje na google, na Nokiah se pa lahko spremeni.

Dropbox je zelo podobna zadeva kot skydrive ja...

Za Here Drive+ boš moral uporabiti kaj takega:
http://forum.xda-developers.com/showthr...


meni ne dela
ko nastavim vrata na 8888 in url naslov. 192.169.1.4 nemorem niti na internet

MisterR ::

V friddlu odkljukaj "allow remote connections to this device".

roccat ::

nerazumem

Tilen ::

Moja Lumia 920 se posodablja na 8.0.10521.155.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

aerie ::

Tilen je izjavil:

Moja Lumia 920 se posodablja na 8.0.10521.155.

Je kaj vidno novega?

roccat ::

ja je nove aplikacije je mei ven vrglo pa način vožnje ostalo je isto oz nisem opazil

Machete ::

boolsheat je izjavil:

Machete je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Samsung je onemogočil to spreminjanje na google, na Nokiah se pa lahko spremeni.


Kako? Pa ne zdaj mešat IE kot app. in search bližnjico na telefonu (spodaj desno za win logo - home gumbom)

Saj to je povezano, nisem 100%, ampak mislim, da bi moralo delovati.


Ni povezano. Hitri gumb na telefonu ni povezan z brskalnikom med aplikacijami.

Debilno je tudi da ne moreš terminirat posameznih procesov ki laufajo, kot si lahko v Symbianu.. ampak moraš klofat puščico za nazaj da prideš mimo vseh operacij, ki si jih izvajal, do konca.

fireX88 ::

Naslednji update bos lahk zapiral aplikacije
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Malajlo ::

Zakaj sploh zapirati aplikacije na roke?

Bor H ::

Včasih katera crashne pa je lažje jo force quitat pa spet zalaufat kot čakat da se sprocesira. Pa YT aplikacije zapiram, ker jim ne verjamem, da mi ne bojo v ozadju kej prenašale :)

boolsheat ::

@Machete, seveda je, poglej spodnji video in preberi navodila pod njim:




Change default Search Browser -Search Button- from Bing to Google on Windows 8 Phone

Step 1.

Set your default search provider to Google.
-Settings - swipe left to Applications - Internet explorer - Advanced options - Change default search provider field to Google


Step 2.

Open Google on internet explorer and log into your Google account -Gmail, Google +, Youtube etc - This allows Google to set your language to your default language thus over riding phone language settings.


Step 3.

Settings - Language + Region - Browser and search language - Set to Russian /Russia

^^ As featured in my video.

Your phone will then need a restart.

Enjoy The new Google Search Button!


Tu pa vidiš kako po GDR3 updatu lahko zapiraš aplikacije:

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Super. Bom vse tole sporval. Hvala.

Machete ::

Pa niti ne razumem kako so to odstranili in z kakšnim razlogom, če je imel symbian to pred 4imi leti.. Oo
Plu zavihek na vrhu zalosna, ki je skirt če ga ne potegneš dol (omrežje, wifi baterija...) je bil v sybianu interaktiven tako da si za vse te parametre spreminjal lahko nastvitve, ugašal BT WIFI, spremenil omrežje itd.. sedaj pa je le kot prikaz spreminjati moraš pa preko posebaj dodanih bližnjic ali celo prek settingsov po defaultu.. ??

Kot da bi bil WP downgrade funkcionalnosti Sybiana. Da ne omenim da ne moreš nastavit več glavnih zaslonov..
Zakaj so šli z WP 6 let nazaj v drobnih nastavitvah in interakcijo pač ne razumem.

Bor H ::

Ker je symbian bil razvijan 10 let in temu primerno bloatan in neprimeren za trenutne trende mobilnih telefonov, WP pa je zgrajen praktično iz nule in posledično mu še kaj fali. Je bil pa symbian kot sem ga uporabljal veliko bolj nestabilen in v določenih segmentih hudo zoprn sistem za uporabljat.

boolsheat ::

Ja, določene zadeve je imel Sybian dobro narejene. Ampak, čas ga je pohodil. WP je pa svež, zasnovan po sodobnih smernicah in upam, da bodo te manjše a včasih nadležne zadeve v kratkem speglane.

roccat ::

SEDAJ SEM nanovo zagnal telefon ? pa me zanima kako se rešim tega razdelka moja družina . saj sem že dopolnilnil 18 let.



sedaj pa kako bi dobil med sporočanjem fb klepet tam mi ne kaže nič ?

Malajlo ::

Zbrišeš tisto grupo. Ali pa preimenuješ.

Tole z ruščino in search knofom je zakon! Tnx ;)

roccat ::

a ve kdo kako se nastavi klepet na fb ?? meni piše med sporočilo da nihče ni dosegljiv itn. ko sem uporabil nov microsfotvo račun ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

destiny ::

roccat je izjavil:

SEDAJ SEM nanovo zagnal telefon ? pa me zanima kako se rešim tega razdelka moja družina . saj sem že dopolnilnil 18 let.


In sta se te tvoja starša odpovedala ko si dopolnil 18 al kakšno vezo ima 18 let s familijo? Jest sem star preko 30 pa imam v grupi family še vedno svoja starša in sestro.. poleg žene afkors :)

mikko ::

roccat je izjavil:

a ve kdo kako se nastavi klepet na fb ?? meni piše med sporočilo da nihče ni dosegljiv itn. ko sem uporabil nov microsfotvo račun ?


Naloži si Facebook Beta

http://www.windowsphone.com/en-us/store...

roccat ::

Nevembsamo zakaj mu pil gnjavi telefon za razdelek druzina. Da naj vprasamvstarse ce hocem kaj potegnit dol.

Bor H ::

Kaj maš ti, družina med kontakti al maš kids corner vklopljen? Če prvo, gre samo za grupo, ki jo mirno brišeš (dolg pritisk nanjo, se mi zdi), če drugo je pa to neke vrste safe mode, ki ga izklopiš v nastavitvah.

Tamali ::

boolsheat je izjavil:


Za Here Drive+ boš moral uporabiti kaj takega:
http://forum.xda-developers.com/showthr...


Sem poskusil kar svetujejo xdadevelopers, pa sem skoraj zablokiral še wireless na računalniku, tako da bom to raje pustil pri miru.

Sicer pa se gumba z lupico pri HTC-jih ne da spreminjat, mislim da deluje samo na Nokijah.
««
36 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34690984 (55973) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10231407 (25776) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114936 (4648) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5920596 (16925) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499934 (8633) SLO_Matej

Več podobnih tem