» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
29 / 83
»»

SLO_Matej ::

Seveda se da; http://www.windowsphone.com/sl-si/how-t...

Windows Phone se zna zelo dobro sinhronizirati z najrazličnejšimi računi. :)

fireX88 ::

da, če ne samo ponudi, pa obkljukaš v nastavitvah acc
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

david_ ::

Koliko časa zdrži baterija pr lumii 925?
se splača kupit ta lelefon?

MacGyver141 ::

Moj ativ ima 2300 mAH (lumia 925 2000), pa komot zdrži 2 dni srednje uporabe (wi-fi, malo 3g, kakšna igra)

Zgodovina sprememb…

david_ ::

ubistvu tko k usak fon

MacGyver141 ::

Jah ne vem. Mene je kar presenetil, koliko zdrzi.

david_ ::

pa tok časa zdrži da maš vklučeno varčevanje baterije?

SLO_Matej ::

david_ je izjavil:

Koliko časa zdrži baterija pr lumii 925?
se splača kupit ta lelefon?

Poglej si podroben test na Notebookcheck.net, kjer so o bateriji napisali naslednje:
Battery Life

The maximum battery life is measured with the display turned on and set to minimum brightness. Apart from Wi-Fi, all radio modems are deactivated. Then, a browser script is started simulating the reading of a text. Since there is no option to keep the screen permanently activated, we have accompanied this test for three hours before extrapolating the final, superb result of 22 hours and 43 minutes.

Closer to real life is our Wi-Fi test, where we put the display to medium brightness (140 cd/m?) while opening one script-defined website every 40 seconds. Again, we have extrapolated the result. Again, 15 hours and 19 minutes is something to be proud of.

The minimum battery runtime can be measured with the help of WP Bench, setting display brightness to maximum and activating all modems and sensors. With close to 3 hours, the Lumia 925 manages to obliterate the entire Windows Phone 8 competition.

Due to Nokia's great navigation software, we have also measured the battery life during an appropriate usage scenario (maximum screen brightness, activated modems, offline maps). It took three hours until the battery finally died.

 Lumia 925 - battery runtime

Lumia 925 - battery runtime

GeForce ::

Eno vprašanje za WP strokovnjake tu (ja Matej, tudi ti smeš odgovoriti ;)): Ali je kakšna možnost da pride FIFA 14 na WP8? In pa ima Lumia 920, kakšno večjo pomankljivost (se mi ne da brati celotne teme od Lumie)?

Bor H ::

13 je prišla, verjetno bo tudi 14 prej al slej

roccat ::

Bor H je izjavil:

Hočeš cel dan prčkat po telefonu in inštalirat 100 različnih aplikacij na teden? Android.

Hočeš telefon za normalno vsakodnevno uporabo, brskanje po netu, mailanje itd.? WP
(btw, na WP ne moraš še) piratizirat, imaš pa brezplačno super navigacijo vključeno)

kaksno navigacijo jaz sem dol potegnil copilota je dober tudi v slo samo more doplacat za pol,o verzijo 22€

roccat ::

Sam osebno mam atuv s se nikoli ga nisem resetiral dq bi kaj steknil ali kaj sem pa resteriral enkrat zarad data sense. Moti me samo malotipjivnica in slovar kajti nemorem pisat z veliko eno besedo. Pa player za hvideje bi moral biti boljsi saj ne predvaja podnapis pa nekatere filme moras pretvorit itn .moti mebsamo bing ki mubse dosti manjka kot googlu. Seka ma androida pa ji steka ko ma aplikacij ko smetja... Drzgace sem pa zadovoljen en tudi uporablja appla oz iphona pa tudi ma probleme.kajti vsak os ima prednosti in slabosti o tem ni dvoma.Jaz sem kar pozitivno presenecen o tem Os predvsem ker je lahki za uporabo itn

trololo2 ::

roccat je izjavil:

Sam osebno mam atuv s se nikoli ga nisem resetiral dq bi kaj steknil ali kaj sem pa resteriral enkrat zarad data sense. Moti me samo malotipjivnica in slovar kajti nemorem pisat z veliko eno besedo. Pa player za hvideje bi moral biti boljsi saj ne predvaja podnapis pa nekatere filme moras pretvorit itn .moti mebsamo bing ki mubse dosti manjka kot googlu. Seka ma androida pa ji steka ko ma aplikacij ko smetja... Drzgace sem pa zadovoljen en tudi uporablja appla oz iphona pa tudi ma probleme.kajti vsak os ima prednosti in slabosti o tem ni dvoma.Jaz sem kar pozitivno presenecen o tem Os predvsem ker je lahki za uporabo itn


OK, WTF je tole? A si za foro vrgel svoj post skozi par translatorjev ali kaj?

roccat ::

trololo2 je izjavil:

roccat je izjavil:

Sam osebno mam atuv s se nikoli ga nisem resetiral dq bi kaj steknil ali kaj sem pa resteriral enkrat zarad data sense. Moti me samo malotipjivnica in slovar kajti nemorem pisat z veliko eno besedo. Pa player za hvideje bi moral biti boljsi saj ne predvaja podnapis pa nekatere filme moras pretvorit itn .moti mebsamo bing ki mubse dosti manjka kot googlu. Seka ma androida pa ji steka ko ma aplikacij ko smetja... Drzgace sem pa zadovoljen en tudi uporablja appla oz iphona pa tudi ma probleme.kajti vsak os ima prednosti in slabosti o tem ni dvoma.Jaz sem kar pozitivno presenecen o tem Os predvsem ker je lahki za uporabo itn


OK, WTF je tole? A si za foro vrgel svoj post skozi par translatorjev ali kaj?

ne samo probavam tipkovnico na telephone pa tak steka pa kar mi neke popravla. A ma kdo flash podporo za videe ????

Bor H ::

Ne, na WP flash ni podprt, obstaja sicer aplikacija flash video, ki podpira nekaj strani, nisem je pa še resno testiral.

boolsheat ::

Daj si slovensko tipkovnico, ti ne bo popravljalo na angleške besede... :)

Aplikacija Flash video deluje kar dobro za predvajanje kakih video posnetkov.

Zgodovina sprememb…

roccat ::

kero navigacijo uporabljate ali ma keri radio kajti ga nevidim na mojem WP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

errhec ::

Se da izklopiti (vse) animacije v WP8 (ali pa v WP7.8)?
Kaj vas moti pri uporabi WP8 oz. kaj bi znalo motiti zagrizenega uporabnika Androida??
dd

fireX88 ::

live tile se da, če pa misliš kakšne prehode med menijem in namizjem pa ne.
moti me nič!

errhec je izjavil:


kaj bi znalo motiti zagrizenega uporabnika Androida??



:))
dobro vprašanje. Mislim, da je odgovor VSE!!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Bor H ::

Mene moti predvsem da ne morem sinhronizirat bookmarkov s chromom.

boolsheat ::

Poglej za appom my bookmarks.

roccat ::

Ej kera navigacija za WP z slovenskim vodenjem ???

fireX88 ::

Here drive+
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Bor H ::

boolsheat je izjavil:

Poglej za appom my bookmarks.


Hvala, bom preveril.

roccat ::

Kaj pa jaksna free varijanta solidne navigacije???

Bramac ^^ ::

Vse, ki jih zanima Nokia 925 je na getgoods.de (matično podjetje hoh.de) znižana na 339,90EUR :) Akcija samo danes oz. do razprodaje zalog (trenutno še 89 kosov).

Zgodovina sprememb…

LitralSM ::

Daj ne seri, jaz pa brez keša ;((

SLO_Matej ::

Jo vzameš pa pri Mobitelu z dvoletno vezavo za 24-krat po 15 eur, kar te na koncu pride 360 eur. Ni bistveno dražje od te akcije (339,90 eur), pa še na obroke je.

roccat je izjavil:

Kaj pa jaksna free varijanta solidne navigacije???

HERE Drive je za našo regijo zastonj.

 Dostopnost HERE Drive navigacije

Dostopnost HERE Drive navigacije

Zgodovina sprememb…

luky ::

Potem še plačaš poštnino pa te pride 355€, zato je res boljše vzeti pri mobitelu na obroke.
luky!

Bor H ::

razen če ne želiš biti vezan

MisterR ::

Očitno je vsem samoumevno da si vezan, samo meni ne.

Boobiz ::

Par zadevic za novopečenega WP8 userja;

-Se da izklopit uro, ki se pojavi takoj ko izklopiš ekran?
-Če dam glasnost zvonjenja do konca, je ravno prav ampak s tem posledično zvišam glasnost tapkanja po tipkovnici. Se da to kako rešit? Hočem zvok tapkanja, ampak ne tako glasnega da bi motil vse okrog sebe ;((
-kje izklopim pin sim kartice?
-v browserju se da štimat default search engine, kar je super. Ampak tisti search na touch gumbu pa je za vedno obsojen na bing al kako?
-obstaja kakšen app, kjer bi lahko imel dva google računa? Torej, da mi ni treba imet dveh bližnjic, google email 1 in google email 2 ampak ti app takoj ponudi kater račun hočeš uporabit (oz uporabljat kot default?)

Drugače pa me so me zmotile že nekatere malenkosti takoj an začetku. Telefon sem prižgal brez sima in ko štimaš uro, datum in te basic zadeve ko ga prvič prižgeš mi je od vsakem novem koraku ponovil da nimam sima. Annoying.
Potem se nisem takoj povezal na wifi, sim pa še ni aktivna in nisem naredu microsoft accounta. Potem iščem po nastavitvah, kje bi ga lahko naredu in razen opcije sign IN nisem nikjer najdu nič. Sem si mogu spomagat z računalnikom.
Drugače pa sm zadovoljen, da mi je imenik iz google računa pokopiral avtomatsko.

Morm pa omenit tud to "pomankanje appov". Vse kar sm uporabljal na androidu, sem našu na wp storu. Pa nisem casual niti hardcore uporabnik.
I'm drunk, what's your excuse?

Bor H ::

Za uro poglej settings -> glance, če imaš Nokio, drugače ne vem kaj bi bilo
pin izklopiš v call history -> tri pikice -> settings

darkolord ::

-obstaja kakšen app, kjer bi lahko imel dva google računa? Torej, da mi ni treba imet dveh bližnjic, google email 1 in google email 2 ampak ti app takoj ponudi kater račun hočeš uporabit (oz uporabljat kot default?)
To misliš za pošiljanje al sprejemanje? Za branje mailov lahko linkaš več accountov v isti mailbox...

Boobiz ::

Bor H je izjavil:

Za uro poglej settings -> glance, če imaš Nokio, drugače ne vem kaj bi bilo
pin izklopiš v call history -> tri pikice -> settings


Muchas gracias.

darkolord je izjavil:

-obstaja kakšen app, kjer bi lahko imel dva google računa? Torej, da mi ni treba imet dveh bližnjic, google email 1 in google email 2 ampak ti app takoj ponudi kater račun hočeš uporabit (oz uporabljat kot default?)
To misliš za pošiljanje al sprejemanje? Za branje mailov lahko linkaš več accountov v isti mailbox...


Za oboje. Ker imam dva računa registrirana in oba sta v menuju "kot ločena aplikacija", tako da rabim shortcut za vsakega posebaj. Jst pa bi rad nek universal app, kjer mam lahko oba maila (lahko še vse ostale, outlook, yahoo..) pod enim shortcutom in uporabljam kateregakoli pač hočem on demand.
I'm drunk, what's your excuse?

boolsheat ::

Sej to maš, oba računa linkaj...

Angleška novodila: http://goo.gl/raeIHa
Slo navodila: http://goo.gl/jBY0gg

Zgodovina sprememb…

Boobiz ::

Točno to sem hotel. Hvala!
I'm drunk, what's your excuse?

Mohimm ::

Sestra kupila 820 iz hoh-a. Zaenkrat OK, največje presenečenje je bilo da je zadeva imela francoske menije in app-e po defaultu :O

Naslednji vprašanji:
Kako enostavno prenesti stike iz e52 na novo. Če grem prek imenika - označi vse - pošlji prek BT javi napako pri prenosu...

Kako blokirati klice in SMS-e z določene telefonske številke? Je updejtano, v nastavitvah ne najdem opcije za blokiranje.
*edit: poleg blokiranja je lahko tudi "ignore", se pravi da ne pokaže klicanemu, a ne prekine klicočega

Hvala za odgovore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mohimm ()

ali3n ::

za prvo uporabi aplikacijo "transfer my data" - prenaša preko BT
za drugo - settings - call +SMS filter - dodajaš blokirane številke

Prenos podatkov s starega telefona preverjeno dela bp, za drugo pa ne vem, ker ga neuporabljam. Je bilo pa blokiranje del updejta GDR2 (če telefon slučajno še ni posodobljen).
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

boolsheat ::

Mohimm ::

Nekaj podobnega mi je google že našel na youtube-u, vendar sestrina še nima tele opcije. Je možno na windows phone, da updejti ne prihajajo za vse hkrati? (se opravičujem za neumno vprašanje, sem mislil, da je ravno ta enotnost največja prednost)

So kje natančna navodila kako zadevo debrandat (po možnosti z ohranitvijo garancije)? Kar sem našel na internetu so neki google prevodi, precej abstraktno opisano, ne upam pa tvegati s telefonom ki ni moj.

boolsheat ::

Ja je telefon že na Amber posodobitvi? Preveri, če so na voljo kakšne posodobitve...

Če je na Amber že, potem samo odpri spodnji link na telefonu:
http://www.windowsphone.com/sl-si/store...

Problem v tem primeru glede updatov ni v WPju, ampak v Nokijini odločitvi, ki je združila GDR2 in svoj Amber update in tako pride do manjših razhajanj, recimo Ativ S je takoj dobil GDR2. Bi pa moral biti update že na voljo, uradno so izjavili, da bodo vse naprave dobile update do konca septembra.

Barcelinho ::

Mene pa zanima, zakaj mi na HTC 8S piše, da imam telefon zaseden 2,94/3,61gb pa vendar mi ne pusti namestiti igre, ki je velika 72mb?
Hvala

SLO_Matej ::

Nokia Lumia 1020 je že v Mobitelovi ponudbi.

Končno pa je Mobitel dodal v ponudbo tudi Lumio 520.

mat xxl ::

Samo tele Lumnie 1020 kot vidim so tudi v 64 Gb varianti.

roccat ::

nekam malo aplikacij je za uporabnike wp8 gedeam siol tvin nima ne radio 1 in ostali.

Mene moti ko daš caps look lahko samo eno črko z veliko napišeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roccat ()

Malajlo ::

Caps dvakrat stisni.
prvega dela posta pa nisem zastopil...

Boobiz ::

Natanko tako, tisto ni caps ampak shift, da dosežeš caps efekt se moreš potrudit in pritisnit dvakrat.
I'm drunk, what's your excuse?

roccat ::

ne daje malo aplikacij ko delajo naredijo samo za androdid pa ios.

sedaj gledam siol tvin pa radio 1 ki ga poslušam inpd.


Imam eno vprašanje imam ATIV S katero navigacijo naj uporabim kajti tile Here Maps ne delajo na ativu so plačljivi.

roccat ::

videl se da je ios objavil nekaj novih športnih iger nba in pes/fifa samo nevem če bodo prišle za WP8.
««
29 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34690976 (55965) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10231399 (25768) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114936 (4648) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5920593 (16922) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499926 (8625) SLO_Matej

Več podobnih tem