» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
7 / 83
»»

Bor H ::

ivanuscha je izjavil:

Ma to je res katastrofa no. Move Lumie najavljene začetek septembra in telefonov še zdej ni. Apple najavi in so telefoni čez 14 dni v trgovinah, četudi v manjših količinah.


Seveda, sploh prve tri generacije iPhonov in prve iPade smo imeli že čez 2 tedna v Sloveniji...
EU ima odprt trg, če hočeš novo Nokio poišči na amazonu al kjerkol ti že paše, če hočeš WP8 lahko vzameš 8X (meni osebni veliko bolj simpatičen). Ne bi bilo pa seveda nič narobe če bi tudi v manjše države poslali istočasno.

deyco5 ::

Jah, to je žalostno ja... Škoda da ni Samsung kaj bolj pametnega naredil (ne pa televizije o okvirjem od S3, kot je Ativ) zagotovo nebi čakal Nokij... Amazon že, vendar meni ravno konec NOV poteče pogodba za Omnio 7 in bi rad podaljšal za zwei jahre, pa bi blo fajn da bi že ble na policah...

sleby ::

a kdo ve za 8x, ce bo pri mobitelu? to, da ga ima v ponudbi samo en operater ga nekako ne naredi dosti bolj dostopnega kot nokie..

Bor H ::

No, matematično gledano je neskončno bolj dostopen...

fireX88 ::

posedniki zvemo kakšen dan prej kot bo sploh na voljo. bom pa povedal ko bom zvedel
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Jakob592 ::

Jakob, ta telefon pri nas ni prestal vseh testov, zato prodaja zaenkrat ni predvidena. Lep večer, Aljoša tole mi je pošlo mobitel

Formula 1 ::

Jakob592 je izjavil:

Jakob, ta telefon pri nas ni prestal vseh testov, zato prodaja zaenkrat ni predvidena. Lep večer, Aljoša tole mi je pošlo mobitel

Za 8X to ? Ampak Mobitel in HTC so pa vedno ene kolobocije.Že z HTC ONE X je bilo tako.

Jakob592 ::

Ja lej tak so men napisal, za tušmobil vem da ga bodo dodali(upam da še letos). Ja to je za HTC 8X kdo pa si ga ne želi??:))

sleby ::

super, res...

sleby ::

me res zanima, kaksni so tej testi, da je dober za vse ponudnike, razen za mobitel.

Bor H ::

Praviloma vsak ponudnik, ki da telefon v akcijo, prej preveri če je ta telefon res kompatibilen 100% z omrežjem. Skrbi me pa, da noben WP8 telefon ne bo kompatibilen, glede na to da imajo isti HW in SW.

mikko ::

Kakšna priporočila glede aplikacij za WP8?

Jakob592 ::

Jakob, telefone testiramo na več različnih načinov (vzpostavitev klicev, pošiljanje sporočil, povezava v internet ...), saj želimo, da imate uporabniki najboljšo uporabniško izkušnjo in da telefon deluje brezhibno. Če ta ne deluje brezhibno v našem omrežju, o tem obvestimo proizvajalca in če napake odpravi, obstaja velika verjetnost, da ta telefon na koncu postane tudi del naše ponudbe. Lep pozdrav, Aljoša

sleby ::

hvala za info.
upam, da bodo zrihtal.

deyco5 ::

Kaj???? Telefon ne ustreza Mobitelovemu omrežju? Hehehehe. To pa prvič slišim. Normalno se prodaja pri vseh evropskih in ameriških operaterjih pri nas pa ne ustreza? In pazi: Če se bo HTC potrudil in ga prilagodil je velika verjetnost da pride v prodajo? WTF? Ali ima Mobitel prastaro omrežno infrastrukturo ali pa vesoljsko napredno... Svašta.

roCkY ::

??
to hoče Mobitel neke svoje zadeve uturit. ?? To pa traja. In sedaj jih zato ostali prehitevajo po levi in desni z dobavo novih modelov

cekr ::

Nekateri malo precenjujete prodajo dražjih telefonov. Mobitel nima nekega hudega dobička z najdražjimi telefoni. Dobiček se kuje s telefoni do 100€. Zato pa ni nobenega forsiranja novih telefonov.

Če bi imeli naši operaterji malo več interesa, bi že od proizvajalcev izsilili vsaj neko majhno pošilko.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

mihco ::

Lahko kdo iz prve roke pove kako je na WP8 z upravljanjem klicov?
Je mozno posamezno brisati klicane, prejete, neodgovorjene stevilke?
ALi ima wp8 kaksen dnevnik klicov,smsov,... kjer se belezijo vsi dogodki, kot npr. na starih nokiah?
Hvala.

Tilen ::

Za WP8 ne morem reči, deluje pa preverjeno na WP 7.5.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mihco ::

"deluje" pomeni, da se lahko izbrisejo vse sledi samo dolocenih klicov, smsov,...?

Tilen ::

Da.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mikko ::

mihco je izjavil:

Lahko kdo iz prve roke pove kako je na WP8 z upravljanjem klicov?
Je mozno posamezno brisati klicane, prejete, neodgovorjene stevilke?
ALi ima wp8 kaksen dnevnik klicov,smsov,... kjer se belezijo vsi dogodki, kot npr. na starih nokiah?
Hvala.


Iz prve roke: Klik na telefon ikonco, držiš na vnos, ki ga želiš izbrisati, delete item in to je to.

cekr ::

Lumia920 pri Simobilu marca.
Nokia me sili v varčevanje. Hm?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

LuGi ::

Lol marca :facepalm:

servo ::

Že marca?? :8)

FlyingBee ::

takrat bo galaxy s4, pa ostala druščina z full HD zasloni, Noki go f*c* your self

bluefish ::

Kaj ima Nokia tu veze, če je operater nesposoben oz. premajhen?

FlyingBee ::

ne mi zbrisat prosim ... naivnost na vrhuncu, a za apple in samsunga pa je dovolj velik .. . ne me farbat

Lonsarg ::

Če je res problem z premajhno proizvodno kapaciteto(vse tako kaže) bomo videli kmalu, če bodo ali nebodo zadeve prišle na mobisvet in podobne štacune in bojo samo operaterji ostali brez.

Bor H ::

Nokia se je odločila nafutrat najprej ameriški trg potem pa EU in manjše države. To je tudi precej logično ker imaš na Lumiah fore ala Nokia Transit, ki vprašanje če laufajo pri nas.

BTW, na Nokiah je popolnoma odstranjen Bing Maps. Osebno me je to brcnilo v HTC kot.

Tilen ::

Zakaj pa? V obeh primerih gre za NAVTEQ zemljevide.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Lonsarg ::

Sam če nimaš Lumie si brez brezplačne navigacije a ni tako.

Da pa ni Bing Mapsov na Nokijah mi je pa nekako logično. Nokia ima svoj klon, ki je pomoje samo rebrandan Bing Maps, torej z bolj ali manj isto kodo pomoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Tilen ::

Ne vem kaj govorite. Če že, ima Bing NAVTEQ (Nokia) zemljevide in ne obratno. Nokia je plačala 8.1 milijarde USD za NAVTEQ in svoje storitve pač trži z različnimi pogodbenimi partnerji.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mikko ::

Lonsarg je izjavil:

Sam če nimaš Lumie si brez brezplačne navigacije a ni tako.

Da pa ni Bing Mapsov na Nokijah mi je pa nekako logično. Nokia ima svoj klon, ki je pomoje samo rebrandan Bing Maps, torej z bolj ali manj isto kodo pomoje.


Kot mi je znano, bo Nokijina navigacija na voljo vsem WP8 telefonom - brezplačno.

Tralala999 ::

11-25-2012, 04:55 PM #6

I just received this response from HTC regarding the lack of Nokia Drive:

Thanks for contacting HTC!

Nokia said that Nokia Drive will be available for all Windows 8 phones, this however is up to the manufacturer, we are currently reviewing the possibility of bringing Nokia Drive in our future releases and as an update. Meanwhile, you may try some applications on the Windows marketplace that have voice GPS navigation such as Garmin Streetpilot.

vir: http://forums.wpcentral.com/htc-8x/2045...

amigo_no1 ::

https://slo-tech.com/forum/t497503/p381...


za htc:
Thank you for contacting HTC regarding your intrest to purchase the HTC Windows 8X.

My name is Polly and I am a Technical Support Agent for the HTC Written Team.

1. Maps are not installed on HTC WP8 as standard, you will need to install 3rd party application.
Voice directions - Would you like your directions read to you? You can install a navigation app from the Store (Market appl).

2. HTC doesn't provides Nokia GPS voice guidance app, unfortunately we haven't have any informations at the moment for future updates.

I hope I helped you with your enquiry and that you will decided to purchase HTC Win 8X.

iz ST, uporabnik "red mamba" jim je pisal.

Zgodovina sprememb…

sleby ::

to tudi mene zanima. kako je lahko dober za vse ponudnike na zemlji, razen za mobitel. ocitno tisti, ki je odgovoren za ponudbo glede na slabe prodajne rezultate wp7 telefonov zaenkrat ne upa reskirat z wp8.
al se jim je pa preveckrat resetiral..

se vedno upam, da bo v ponudbi. sicer bom pa res zamenjal operaterja, ceprav sem ze od vsega zacetka pri mobitelu, ampak tole je pa res tema.. ze z radarjem in titanom so za*ebali, ampak ok, teh dveh tudi pri simobilu ni bilo..

Bor H ::

Tilen je izjavil:

Zakaj pa? V obeh primerih gre za NAVTEQ zemljevide.


Imam oboje mape na telefonu in Nokia Drive je dost štorasta in počasnejša od Bing Maps. Za navigacijo je pa fantastična ja.

Rotaidal ::

Nova Nokia WP8 lumia 620

http://www.neowin.net/news/nokia-unveil...

This wallet friendly device costs just $249 or 190 euros (before taxes)


http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_620...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Bor H ::

Ubistvu 8S brez gorilla glass z NFCjem.

Lonsarg ::

In okoli 30% cenejša zgleda.

Bor H ::

Bomo vidl kako bo ko izide (baterijo ima tut manjšo)

LuGi ::

Zanima koga kaj o Ativ S, ker ga imam trenutno na testu ;)

Lonsarg ::

A se razbije če pada na tla>:D

LuGi ::

Lonsarg je izjavil:

A se razbije če pada na tla>:D


Mam sam enga drugace bi probal >:D

SLO_Matej ::

LuGi je izjavil:

Zanima koga kaj o Ativ S, ker ga imam trenutno na testu ;)

Kdaj pride k našim operaterjem? :)

Jinto ::

LuGi je izjavil:

Zanima koga kaj o Ativ S, ker ga imam trenutno na testu ;)


Koliko traja baterija?

LuGi ::

Jinto je izjavil:

LuGi je izjavil:

Zanima koga kaj o Ativ S, ker ga imam trenutno na testu ;)


Koliko traja baterija?


Danes bo na polnilcu da lahko jutri preverjam porabo baterije

SLO_Matej ::

LuGi, kakšno je ohišje? Je kakovostno in trdno tako kot pri Omnii 7? Iz česa pravzaprav je? RDS radio ima ali ne?

jnovak ::

SLO_Matej je izjavil:

LuGi, kakšno je ohišje? Je kakovostno in trdno tako kot pri Omnii 7? Iz česa pravzaprav je? RDS radio ima ali ne?
Zgleda (vsaj na video/foto) boljše kot Galaxy S3. Še vedno pa je ohišje narejeno iz plastike!
««
7 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34688109 (53098) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229420 (23789) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114776 (4488) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919737 (16066) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499492 (8191) SLO_Matej

Več podobnih tem