» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
4 / 83
»»

bdoxx ::

bojda zelo kamlu, prednaročila nekateri že sprejemajo cena bo 550€ za ativ s

Dr_M ::

LuGi je izjavil:

Pri 32Gb internega spomina pa to res ne rabim :))

Sej ce rabis slot pa vzames ativ s



Notranji pomnilnik me ne zanima. Svoje podatke imam rad pod kontrolo in na varnem.

deyco5 ::

damjan1980 je izjavil:

@deyco kdo tocno pa bi naj bil "SAMij"?


Mmmmm, SAMSUNG (SAMi, SAMiji)... :) Mal zajebavaš ne? hehe!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deyco5 ()

Lonsarg ::

Ma kaki ativ s, kir grd telefon. Zakaj niso raje kar naredil S3 verzijo z WP. No najbrž so se bal zmede kupcev:)

Lumia bo imela pravo konkurenco pri Androidih in ne znotraj WP ekosistema, vsaj zaenkrat ne.

Bor H ::

Dr_M je izjavil:

LuGi je izjavil:

Pri 32Gb internega spomina pa to res ne rabim :))

Sej ce rabis slot pa vzames ativ s



Notranji pomnilnik me ne zanima. Svoje podatke imam rad pod kontrolo in na varnem.


Ker če daš kartico notr pa ni šans da ti telefon vse skup pobrka. Edina prednost ki jo vidim je ta, da bi lažje podatke prenašal iz/na telefon ko si stran od PCja.

Dr_M ::

Bor H je izjavil:

Dr_M je izjavil:

LuGi je izjavil:

Pri 32Gb internega spomina pa to res ne rabim :))

Sej ce rabis slot pa vzames ativ s



Notranji pomnilnik me ne zanima. Svoje podatke imam rad pod kontrolo in na varnem.


Ker če daš kartico notr pa ni šans da ti telefon vse skup pobrka. Edina prednost ki jo vidim je ta, da bi lažje podatke prenašal iz/na telefon ko si stran od PCja.


Seveda je moznost, ampak delam si backup kartice, ce pa tudi pomnilnika telefona, oz ce ze, ga naredim na kartico.
Jest nikoli, ampak res nikoli nic ne dajem na interni pomnilnik, vse kar je gor, je to, kar programi sami naserjejo.

Bor H ::

Men se to sliši ful dela v dobi oblaka. Stvar okusa očitno.

Dr_M ::

Nerad hodim "nag" okoli :)

Malajlo ::

Eh, niti ne rabiš oblaka, rabiš kontakte, to je pa lahko FB, gmail (ok, oboje JE oblak), službeni server, domači... Iz wm65 sem na wp7 presedlal v par minutah. Telefon je takrat popolnoma nadomestil starega, samo offline navigacija mi je takrat manjkala.
Oblak in skydrive pa wifi sync je pa zdaj iz wp7 na win8 skoraj moteč, ker nič ne vpraša.
Kakšne kartice neki... Prej sem imel 2gb, zdaj pač 8gb v telefonu. Pa še s tem ne vem, kaj naj.

Bolf3nk ::

bluefish ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Dr_M ::

Sele novembra? Ok potem to odpade, jest rabim telefon zdele.:|

_Dormage_ ::

A ne pridejo HTCji oktobra?

LuGi ::

Očitno ne.. Res gnilo da bodo izdali novembra aparate.. folku se ne lubi vec cakat including me :))

_Dormage_ ::

Aha takole je
As for pricing and availability, HTC is taking a different approach to Nokia. HTC tells us that Windows Phone 8 will be launched fully in late October by Microsoft and that it plans to have devices on shelves "within days of that announcement" in early November.

deyco5 ::

Folk to je še dober mesec dni samo... Potrpite, jaz bom. Na to nokio je vredno počakat, mogoče pa ATIV prej pride... :)

koyotee ::

deyco5 je izjavil:

Folk to je še dober mesec dni samo... Potrpite, jaz bom. Na to nokio je vredno počakat, mogoče pa ATIV prej pride... :)

nokia über alles.... not :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Tilen ()

Matic1 ::

Jst sm še neodločen. Nokia zaradi appsov in pač dizajna ter fotoaparat, me pa odvrača teža. Ativ mi pa ni slab...decisions, decisions...

deyco5 ::

Hehe, Matic sva popolnoma na istem. Men je ATIV lepši, vendar prevelik! Nokiama pa special appse (predvsem drive), čeprav sem nekje prebral da naj bi nokijina navigacija bila del WP8 (turn by turn v vseh aparatih). Prav tako nokia redno popravlja napake, ki se na aparatih pojavljajo, medtem ko za SAM tega res ne moreš reči... Težka bo!

Tilk ::

Kwa pa o htc 8x menite?
Tilk

Dr_M ::

Ce bi izbiral med Lumio 920 in Ativ S, bi uzel nokio.
Zakaj? Boljsi display, torej, ni amoled in visja locljivost. Ima pa nokia se vedno en velik minus, ni microSD slota.

Lonsarg ::

V bistvu so tavečje razlike med trojico Ativ, 8x in Lumia 920 tole:
8X je ~66mm širok, Ativ in Lumia 920 ~70mm
8X 4.3", 920 4.5", Ativ 4.8"
920 je 40% težja od obeh.
920 ima res kvalitetno kamero
Baterije so 1800pri HTC, 2000 pri Nokiji in 2300 pri Samsungu


Vse ostalo so zame manjše razlike(po debelini se razlikujejo samo 1-2mm recimo), torej edina večja razlika poleg naštetih, ki ostane je subjektiven okus, torej kater ti je lepši.

Ta tiste, ki jih motijo veliki telefoni je 8X prava izbira. V bistvu je to en najmanjših high end telefonov. Jaz na mahjnost gledam predvsem iz vidika širine telefona, ostalo dosti manj vpliva na občutek majhnosti.
Torej za uspeh proizvajalca jaz štejem, kadar uspe v čim manjšo širino zbasat čim večji zaslon. Če recimo uspe Samsungu pri naslednji generaciji 4 obdržati 71mm pa iti na 5"+ ekran, mega:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

deyco5 ::

Verjetno bo pr večini odločitev padla v trgovini, ko bomo modele dejansko držali v rokah... SD kartica zame nima pomena, tako da iz tega vidika jaz pri nokiji ne bom pogrešal ničesar. Zdaj mam 5 Gb (od 7) na Omniji in mam vse kar potrebujem...

Matic1 ::

Ja meni ima Nokia optimalen ekran, baterija solidna, samo me pa teža kar moti. Samo mislim, da bo fotoaparat prevladal.
Meni pa tistih kao 8 GB na omnii malo premalo hodi. 16 GB bi imel dosti.

Tilk ::

Kaj pa v smislu kvalitete zaslona? Se SLCD2 lahko kosa z nokia zaslonom (kvaliteta slike)
Tilk

koyotee ::

in kateri je nokia.zaslon? ;((
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

darkolord ::

 Nokia 446Xpro

Nokia 446Xpro

koyotee ::

js bi reku, da sta popolnoma primerljiva
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

deyco5 ::

A kdo ve (predvsem insajderji naših največjih operaterjev mislim) za exkluzivo NOKIE pri enem od operaterjev v državi? Baje naj bi 920 bila na voljo le pri enem operaterju v SLO, kakor je trenutno pri AT&T v ZDA, Verizon pa ima v ponudbi "le" 820 (822)... Je kaj na tem?

LuGi ::

Live Windows Phone 8 Event

http://wmpoweruser.com/join-us-for-our-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Stewie G ::

Takole, kdaj pridejo v prodajo?

boro10 ::

V Evropi že konec tega tedna v prodaji, dvomim pa da bi imeli v Sloveniji kakšno ekskluzivo, je premajhen trg, sploh Nokia pa mora izboljšati svojo prodajo in to omejevanje ji ne bi prav nič koristilo.
Pozdrav

SLO_Matej ::

Stewie G ::

SLO_Matej je izjavil:

Windows Phone 8 review


Izgleda super, zanima pa me, če imajo potem ni nadzor nad tvojimi fotografijami, ki jih naprimer deliš s svojo družino?
Name changed.

Tilen ::

Stewie G je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:

Windows Phone 8 review


Izgleda super, zanima pa me, če imajo potem ni nadzor nad tvojimi fotografijami, ki jih naprimer deliš s svojo družino?


Predvidevam, da imajo približnio takšen nazor, kot ga ima Facebook nad vsebino, katero objavljaš specifični Facebook skupini. Dvomim, da gre za P2P deljenje vsebin. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

SLO_Matej ::

Morda se po tablici Microsoft Surface obeta še Surface telefon.

Formula 1 ::

SLO_Matej je izjavil:

Morda se po tablici Microsoft Surface obeta še Surface telefon.

No ja,tole je bolj minus kot plus da je Micrsoftov. WP ne more biti tako spremenjen kot Android.Po moje je recimo Nokia boljša izbira zaradi svojih programov.

Pro_moted ::

Ima kdo informacijo kdaj pride HTC 8X v našo deželico ?
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

roCkY ::

Boš kar skočil na novi OS?

Kako iz WP8 deluje dostop do PC z WIN 8. Nisem še prav nič iskal in gledal.

Rabim nekaj za kar se da tekoče delo na PC prek telefona. Neka dektop aplikacija se večinoma uporablja. Sedaj uporabljam Splashtop na Androidu, ki pa je precej zahteven tako za šibak PC kot za povezavo.

martincek1 ::

Na Windows 8 store imaš aplikacijo Windows Phone 8, preko katere lahko zelo enostavno prenašaš glasbo, slike, video posnetke. Sam imam WP7 in ta aplikacija ne deluje, tako da ne morem reči ali deluje tudi prenos drugih datotek. Recimo koledar, stiki..., so pa tako ali tako sinhronizirani med WP8 in W8.

roCkY ::

Ne zanima me prenos vsebin ampak oddaljen dostop. In še to ne le do metroja ampak obvezno tudi do desktopa.
Kot to zmore recimo zgoraj omenjeni Splashtop iz raznih platform. Pri tem se prenaša slika in je zato precej požrešen do povezave. Zanima me torej, če je vgrajen Microsoftov manj požrešen način za tekoč oddaljen dostop.

darkolord ::

Imaš na marketu aplikacije, ki lepo delujejo prek RDP.

SLO_Matej ::

roCkY, rabiš tole: PC Remote?

sleby ::

Pro_moted je izjavil:

Ima kdo informacijo kdaj pride HTC 8X v našo deželico ?


sredi novembra

Stewie G ::

Madonca, nekam dolgo rabijo, če naj bi bili na policah že prejšni teden.
Name changed.

boro10 ::

Ja, konec koncev smo le v Sloveniji :). Znanih datuom še ni, pravijo pa da kmalu.
Upam pa da cene ne bodo preveč navite, mobisvet ponuja Lumio 920 ceno 679 EUR, pa je znan po nižjih cenah. :|
Pozdrav

Tilen ::

Cena pri AT&T v US je 450 dolarjev brez naročnine. Mobisvet nabija ceno v oblake.

Here's a quick comparison table of other AT&T prices:
Phone with 2-year contract Off contract
Google Nexus 4 (16GB) - $350
Nokia Lumia 900 (16GB) $1 $400
Nokia Lumia 820 (8GB, microSD) $50 $400
Nokia Lumia 920 (32GB) $100 $450
Sony Xperia TL (16GB, microSD) $100 $450
HTC One X (32GB) $100 $500
HTC WP 8X (16GB) $200 TBA
LG Optimus G (32GB) $200 $550
Samsung Galaxy S III (16GB, microSD) $200 $550
Apple iPhone 5 (16GB) $200 $650

If you pre-order now, the Nokia Lumia duo can be at your doorstep in two days' time.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

coder7 ::

ka res ne bo mela slovenskega umesnika ?

boro10 ::

V US so res poceni, Mobisvet pa je vedno imel nekoliko nižje cene od naših operaterjev, da pa bo čez 700 EUR pa ne verjamem

Slovenski jezik WP8:
http://www.windowsphone.com/en-US/how-t...
Pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boro10 ()

cekr ::

Poglejte raj ceno za iPhone! 1149€
Samo čisti fanatik, ki mu pada denar z neba, bo dal toliko.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]
««
4 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34687724 (52713) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229216 (23585) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114753 (4465) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919593 (15922) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499463 (8162) SLO_Matej

Več podobnih tem