» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
2 / 83
»»

_Dormage_ ::

flameir je izjavil:

Ja kok si pametn, platforma se šele razvija in pač ni odprtokodna in ne omogoča piratstva.
100 pomankljivosti?
no evo naštej jih deset da vidm haha :D
pa naštej teh 10 k ne dela :)


To, da se razvija nima nobene veze. Vse se razvija iz dneva v dan bolj.
A mogoče hočeš povedat, da je eno najbogatejših IT podjetji na svetu v prodajo poslalo nedokončan izdelek?
Hočeš povedati, da v trgovini se prodaja kruh, ki še vzhaja in ni pečen?
Sadje, ki še zori?

Pomankljivosti je več kot 100 in so bile izbrisane s strani tebi podobnih, ki se z njimi ne morejo sprijaznit.
Glede tistih, ki ne delajo pa si preberi celotno WP7 temo.
Če je tvoj čas kaj vreden potem vprašaj raje SLO_Mateja, ki se mu telefon naključno ugasne pri zagonu poljubne aplikacije.
Ali uprašaj uporabnike, ki jim polovica klicev ne prenaša zvoka.
Prašaj tiste, ki uklopijo mobilno omrežje a ne dela dokler ne rebootajo OS oziroma vklopijo flight mode, da se telefon ponovno prijavi v omrežje.
Še in še je tega.., ampak baje se mora tvoj in moj post izbrisati, ker nima nobene veze z to temo.
Predlagaj če lahko :))

darkolord ::

Kaj sploh hočeš?

flameir ::

_Dormage_ je izjavil:


To, da se razvija nima nobene veze. Vse se razvija iz dneva v dan bolj.
A mogoče hočeš povedat, da je eno najbogatejših IT podjetji na svetu v prodajo poslalo nedokončan izdelek?
Hočeš povedati, da v trgovini se prodaja kruh, ki še vzhaja in ni pečen?
Sadje, ki še zori?

Pomankljivosti je več kot 100 in so bile izbrisane s strani tebi podobnih, ki se z njimi ne morejo sprijaznit.
Glede tistih, ki ne delajo pa si preberi celotno WP7 temo.
Če je tvoj čas kaj vreden potem vprašaj raje SLO_Mateja, ki se mu telefon naključno ugasne pri zagonu poljubne aplikacije.
Ali uprašaj uporabnike, ki jim polovica klicev ne prenaša zvoka.
Prašaj tiste, ki uklopijo mobilno omrežje a ne dela dokler ne rebootajo OS oziroma vklopijo flight mode, da se telefon ponovno prijavi v omrežje.
Še in še je tega.., ampak baje se mora tvoj in moj post izbrisati, ker nima nobene veze z to temo.
Predlagaj če lahko :))



Res si patetičen.
Jaz mam 3 mesce zdej lumio 800 pa je nisem niti enkrat resetiral, vse dela kot mora in kot je delalo že prvi dan.
Res je, grajam program zune, nepodprtost formatov filmov kot je avi(itd), nezmožnost pošiljanja stvari prek bluetootha, toda to je to kar men manjka. Teh 100 pomankljivosti je za lase privlečenih. Nateg.
Sicer pa tej tvoji navedki o napakah WP7 so točno to, kar se dogaja mojim kolegom z android "pošastmi?" z večjedrnim procesorjom.
Aja pa še nekaj sem ugotovil. Ko ti kupiš wp7 pa se mal igraš, še ne vidiš razlike med wp in robotom. Ko pa se navadiš stvari delat hitro, potem pa takoj vidiš razliko z androidom. Enostavno vse se odpre hitreje. In to je pač dejstvo ki mu tvoji linki ne morejo oporekat. Jaz pri telefonu zahtevan točno to. Odzivnost in funkcionalnost na enem mestu. In točno to mi daje WP7,5.
Pa lahko noč ;)

Malajlo je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t485844/p358...
Jaz si toliko imen(!) izmislit ne zmorem... Eni pa to vsak dan uporabljajo. Japajade :))

Srček, vsak dan na telefonu potrebujem natačno ... internet browser. Vse ostalo je ... ahmmm... umph... a, že itak del OS?
V enem letu sem pa (izven default OS) rabil vedeti:
- na kateri višini sem,
- kje se peljem,
- kaj za ene filme je Statham posnel,
- vreme na drugem koncu Slovenije,
- lučko prižgat za pod posteljo, ...
- Ahm...
- Pa...
- Aja, kitaro sem poskusil uglasiti.
- Pa mojMobitel je kul.
- Pa pol smo nehal. Otroci nabijajo tistih deset špilov in to je to.

Brez medmetov ni alinej niti za prste obeh rok.


Bi lahko izvedel, katera aplikacija ti izpiše nadmorsko višino? hvala! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

SLO_Matej ::

flameir je izjavil:

_Dormage_ je izjavil:


To, da se razvija nima nobene veze. Vse se razvija iz dneva v dan bolj.
A mogoče hočeš povedat, da je eno najbogatejših IT podjetji na svetu v prodajo poslalo nedokončan izdelek?
Hočeš povedati, da v trgovini se prodaja kruh, ki še vzhaja in ni pečen?
Sadje, ki še zori?

Pomankljivosti je več kot 100 in so bile izbrisane s strani tebi podobnih, ki se z njimi ne morejo sprijaznit.
Glede tistih, ki ne delajo pa si preberi celotno WP7 temo.
Če je tvoj čas kaj vreden potem vprašaj raje SLO_Mateja, ki se mu telefon naključno ugasne pri zagonu poljubne aplikacije.
Ali uprašaj uporabnike, ki jim polovica klicev ne prenaša zvoka.
Prašaj tiste, ki uklopijo mobilno omrežje a ne dela dokler ne rebootajo OS oziroma vklopijo flight mode, da se telefon ponovno prijavi v omrežje.
Še in še je tega.., ampak baje se mora tvoj in moj post izbrisati, ker nima nobene veze z to temo.
Predlagaj če lahko :))



Res si patetičen.
Jaz mam 3 mesce zdej lumio 800 pa je nisem niti enkrat resetiral, vse dela kot mora in kot je delalo že prvi dan.
Res je, grajam program zune, nepodprtost formatov filmov kot je avi(itd), nezmožnost pošiljanja stvari prek bluetootha, toda to je to kar men manjka. Teh 100 pomankljivosti je za lase privlečenih. Nateg.
Sicer pa tej tvoji navedki o napakah WP7 so točno to, kar se dogaja mojim kolegom z android "pošastmi?" z večjedrnim procesorjom.
Aja pa še nekaj sem ugotovil. Ko ti kupiš wp7 pa se mal igraš, še ne vidiš razlike med wp in robotom. Ko pa se navadiš stvari delat hitro, potem pa takoj vidiš razliko z androidom. Enostavno vse se odpre hitreje. In to je pač dejstvo ki mu tvoji linki ne morejo oporekat. Jaz pri telefonu zahtevan točno to. Odzivnost in funkcionalnost na enem mestu. In točno to mi daje WP7,5.
Pa lahko noč ;)

Ne pozabljat, da ima tudi _Dormage_ WP7 - Omnio 7, tako kot jaz. Zadnje čase se mi Omnia 7 kaj dosti ne restarta. Drugače pa vem kako je fajn, kot vse dela hitro. Svoje Omnie 7 od začetka tudi jaz nikoli nisem restartal, se je samo med posodobitvijo sistema. No, tudi sedaj je ne, ampak žal se včasih sama. Drugače pa vem, da se to dogaja tudi na Androidnih večjedrnih zadevah, mislim, da je bila celo tema na Slo-Techu, ko je bil nekdo s takim problemom z SGS II. Zato tukaj jaz ne bi krivil samega sistema, ampak morda proizvajlčev firmware oz. kaj takega. No, saj bomo videli. Od kar sem posodobil na Tango (s katerim se je posodobil tudi firmware) še ni bilo restarta, zaenkrat. Bomo videli. Drugače pa tudi jaz cenim enake lastnosti WP7, zaradi katerih ne bi nikoli posegel po robotku, kjer ti že na prodajnem mestu večjedrna zadeva sem pa tja štekne. :)

flameir je izjavil:

Malajlo je izjavil:

https://slo-tech.com/forum/t485844/p358...
Jaz si toliko imen(!) izmislit ne zmorem... Eni pa to vsak dan uporabljajo. Japajade :))

Srček, vsak dan na telefonu potrebujem natačno ... internet browser. Vse ostalo je ... ahmmm... umph... a, že itak del OS?
V enem letu sem pa (izven default OS) rabil vedeti:
- na kateri višini sem,
- kje se peljem,
- kaj za ene filme je Statham posnel,
- vreme na drugem koncu Slovenije,
- lučko prižgat za pod posteljo, ...
- Ahm...
- Pa...
- Aja, kitaro sem poskusil uglasiti.
- Pa mojMobitel je kul.
- Pa pol smo nehal. Otroci nabijajo tistih deset špilov in to je to.

Brez medmetov ni alinej niti za prste obeh rok.


Bi lahko izvedel, katera aplikacija ti izpiše nadmorsko višino? hvala! :)

Npr. kakšna za spremljanje workoutov. Sports Tracker že; http://www.windowsphone.com/en-US/apps/...

Zgodovina sprememb…

_Dormage_ ::

Res si patetičen.
Jaz mam 3 mesce zdej lumio 800 pa je nisem niti enkrat resetiral, vse dela kot mora in kot je delalo že prvi dan.
Res je, grajam program zune, nepodprtost formatov filmov kot je avi(itd), nezmožnost pošiljanja stvari prek bluetootha, toda to je to kar men manjka. Teh 100 pomankljivosti je za lase privlečenih. Nateg.
Sicer pa tej tvoji navedki o napakah WP7 so točno to, kar se dogaja mojim kolegom z android "pošastmi?" z večjedrnim procesorjom.
Aja pa še nekaj sem ugotovil. Ko ti kupiš wp7 pa se mal igraš, še ne vidiš razlike med wp in robotom. Ko pa se navadiš stvari delat hitro, potem pa takoj vidiš razliko z androidom. Enostavno vse se odpre hitreje. In to je pač dejstvo ki mu tvoji linki ne morejo oporekat. Jaz pri telefonu zahtevan točno to. Odzivnost in funkcionalnost na enem mestu. In točno to mi daje WP7,5.
Pa lahko noč ;)

Nehaj zmerjat, vsaj ne tako direktno!
Niste sposobni debate ker ste emocionalno vezani na WP.
Nekje drugje, v kaki drugi temi, kjer so še inteligentni ljudje.

flameir ::

se posipam s pepelom za prvi stavek!!!
od vsega drugega pa ne odstopam, je čisto lepo napisano.
pa prosim ne zdej o debatah, če ti je zmankal graj o wp, ker nekako tako men tole deluje.

jizzer ::

Nevem kaj imate toliko proti Dormage-u. Sam imam Omnio z WP in mi je OS všeč. Nevem pa zakaj bi se moralo njegove poste brisat, zaradi tega ker je navedel pač določene slabosti sistema, ki jih je v nasprotju z ostalimi OS-i OGROMNO! Da ne govorimo o določenih modelih, za katere moreš met res nesrečo da naletiš, dodatno zajebavajo(obstajajo tudi pri konkurenci). Poleg tega, kolikor mi je znano on razvija tudi za WP, verjetno ni neki WP "hater", ne vidim razloga zakaj bi želel kar koli slabega za WP, ker bi bil to hkrati minus za njega, kot developerja.

Tudi meni enih par stvari res ne paše, z glave jih trenutno nevem, se ponavadi spomnim, ko bi jih res rabil.

_Dormage_ ::

Hvala za pojasnilo meni do sedaj ni uspelo.
Želim, da se platforma prime, njen uspeh je pogojen z mojim.
Ne vidim nič slabega, če se pove katere so tiste stvari, ki jih morajo poštimat, da dajo sistemu možnost.

BlackDeath ::

Vsak sistem ima slabosti in prav je, da se te slabosti ne potiska v temo ampak se o njih tudi govori, ker samo na ta način se bodo stvari izboljšale.

martincek1 ::

O vseh pomanjkljivostih se zelo glavno govori in je MS pod velikim pritiskom.

Problem je, da jih je veliko odpravljenih, pa nekateri še vedno objavljajo celoten spisek. Zakaj pa drugi ne pišejo, kaj je Androidu na start-upu manjkalo?

francek1 ::

martincek1 je izjavil:

O vseh pomanjkljivostih se zelo glavno govori in je MS pod velikim pritiskom.

Problem je, da jih je veliko odpravljenih, pa nekateri še vedno objavljajo celoten spisek. Zakaj pa drugi ne pišejo, kaj je Androidu na start-upu manjkalo?

Mogoče zato, ker NIČ ?
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: martincek1 ()

BlackDeath ::

francek1 je izjavil:

Mogoče zato, ker NIČ ?


Not sure if trolling or on payroll.

Imam Android telefon z 4.0 ICS verzijo in šele zdaj se mi zdi, da je Android postal to, kar sem hotel videt že pri verziji 2.3. Pa še zdaj se najdejo stvari, ki bi jih rad videl izvedene drugače.

_Dormage_ ::

Ah se je tudi za android govorilo precej samo, da takrat ko je android sprva pojavil imam občutek, da je bil naprednejši od vseh ostalih.
Problem WP7 je, da pozno vstopa v igro. Ljudje pričakujemo vsaj to kar imajo ostali že, če ne še več.
To je težko dohitevati, ampak nekatere pomanjljivosti so težko opravičljive.
Berem novosti za WP8 and zgleda zelo obetavno. Samo, da nebo podobno kot čakanje na multitasking in potem smo dobili "app freze" :)

SLO_Matej ::

Za vse tiste, ki vas zanima kaj več o Windows Phone 8 (je tudi videoposnetek): http://www.theverge.com/2012/7/27/31930...

Zgleda zelo obetavno in očitno bo veliko novega. Meni je všeč. :)

flameir ::

No jaz sem ravnokar odkril en škrat v sistemu.
Med poslušanjem glasbe in prebiranjem slo-techa, natančneje točno te teme mi je telefon zmrznil. Glasba se je ugasnila, telefon pa se ni odzival. Sledil je prvi prisilni reset moje lumie 800 :)
me veseli da se wp8 premika v pravo smer, sam kok od vsega tega bomo mel mi naivneži k smo nokie kupval navoljo v 7,8 je pa druga stvar... :(

Tilen ::

Lumia 800 je še vedno odličen telefon.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

RejZoR ::

_Dormage_ je izjavil:

Ah se je tudi za android govorilo precej samo, da takrat ko je android sprva pojavil imam občutek, da je bil naprednejši od vseh ostalih.
Problem WP7 je, da pozno vstopa v igro. Ljudje pričakujemo vsaj to kar imajo ostali že, če ne še več.
To je težko dohitevati, ampak nekatere pomanjljivosti so težko opravičljive.
Berem novosti za WP8 and zgleda zelo obetavno. Samo, da nebo podobno kot čakanje na multitasking in potem smo dobili "app freze" :)


Problem je, da bo Nokia z WP8 kar se tiče app ekosistema spet morala začet iz nule, ker bosta sistema nezdružljiva. In to bo za moje pojme največja kajla. Android 4.x namreč tega problema nima. Sej je nekaj združljivostnih težav ampak načeloma kar dela na Gingerbreadu dela tud na ICS. Za naprej z WP9 in WP10 itd ne rečem, ampak to je že mal pozno. Recimo jezst osebno ne mislim bit več nek morski prašiček, ker sem se že enkrat nategnil z nekim novim OS-om in se ne mislim še enkrat zato zdej prisegam na Android.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SLO_Matej ::

flameir je izjavil:

No jaz sem ravnokar odkril en škrat v sistemu.
Med poslušanjem glasbe in prebiranjem slo-techa, natančneje točno te teme mi je telefon zmrznil. Glasba se je ugasnila, telefon pa se ni odzival. Sledil je prvi prisilni reset moje lumie 800 :)
me veseli da se wp8 premika v pravo smer, sam kok od vsega tega bomo mel mi naivneži k smo nokie kupval navoljo v 7,8 je pa druga stvar... :(

No, no, to pa moja Omnia 7 sem pa tja dobro pozna. To so ti restarti o katerih je _Dormage_ govoril. Kakšen dan nazaj je bil spet (očitno posodobitev OS-a in firmwara ni pomagala). Torej je krivec OS, če se dogaja na več povsem različnih napravah? Mimogrede, ne bi o tem v temi Windows Phone 7

RejZoR je izjavil:

Problem je, da bo Nokia z WP8 kar se tiče app ekosistema spet morala začet iz nule, ker bosta sistema nezdružljiva. In to bo za moje pojme največja kajla. Android 4.x namreč tega problema nima. Sej je nekaj združljivostnih težav ampak načeloma kar dela na Gingerbreadu dela tud na ICS. Za naprej z WP9 in WP10 itd ne rečem, ampak to je že mal pozno. Recimo jezst osebno ne mislim bit več nek morski prašiček, ker sem se že enkrat nategnil z nekim novim OS-om in se ne mislim še enkrat zato zdej prisegam na Android.

Vse aplikacije spisane za WP7 bodo delovale na WP8. Obratno žal ne vse, zaradi podpore drugih programskih jezikov (C++ npr.).

RejZoR ::

Aha, no če bojo vse WP7 aplikacije delovale na WP8 bo vseen mal drugače. Ker če pa bi moral začet iz nule bi bila pa res žalost. Škoda samo da je WP7 storil krutos mert tolk hitro. Razen če bo WP7.8 vsaj po imenu sodeč prinašal kakšen združljivostni način...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

BlackDeath ::

WP8 na onem posnetku zgleda precej zanimivo :)
Všeč mi je, da si lahka nastavljaš različne velikosti za ikonice aplikacij, samo zanima me, če ti bodo sedaj dovolili imeti kakšno privlačno ozadje in mogoče grupiranje aplikacij ?

Malajlo ::

Če ti ploščice zakrivajo 90% zaslona, zakaj bi po nepotrebnem še piksle zadaj risal?
Zadnje kar pogrešam na WP, je pa ozadje, ki bi se nekje v ozadju nakazovalo med fugami. Pravzaprav ga nimam niti na desktopih.
Drugače pa WP8 - preview kaže, kaj bi sodoben mobilni OS moral biti. Brez 250 aplikacij nekje v 60 folderjih, za katere upravljanje rabiš namestiti dodatno aplikacijo.

BlackDeath ::

Malajlo je izjavil:

Če ti ploščice zakrivajo 90% zaslona, zakaj bi po nepotrebnem še piksle zadaj risal?
Zadnje kar pogrešam na WP, je pa ozadje, ki bi se nekje v ozadju nakazovalo med fugami. Pravzaprav ga nimam niti na desktopih.


Ni nujno. Lahko ti zakrivajo komaj 10% zaslona. Odvisno kako se odločiš. Enako na Android lahko imaš 7 praznih zaslonov, če ti je volja, lahko jih pa zapolniš do konca.

Malajlo je izjavil:

Drugače pa WP8 - preview kaže, kaj bi sodoben mobilni OS moral biti. Brez 250 aplikacij nekje v 60 folderjih, za katere upravljanje rabiš namestiti dodatno aplikacijo.


Ja, mora biti sposoben več kot poganjanje 250 aplikacij v 60 folderjih ampak to so že tak zdaj dosegli, ne? No, ko gledam tisti video ne vidim nič takega kar bi me pretirano navdušilo oziroma bi predstavljalo nekaj nevidenega...

SLO_Matej ::

BlackDeath je izjavil:

WP8 na onem posnetku zgleda precej zanimivo :)

BlackDeath je izjavil:

No, ko gledam tisti video ne vidim nič takega kar bi me pretirano navdušilo oziroma bi predstavljalo nekaj nevidenega...

Torej?

BlackDeath ::

SLO_Matej je izjavil:

BlackDeath je izjavil:

WP8 na onem posnetku zgleda precej zanimivo :)

BlackDeath je izjavil:

No, ko gledam tisti video ne vidim nič takega kar bi me pretirano navdušilo oziroma bi predstavljalo nekaj nevidenega...

Torej?


Zanimivo že zgleda, pretirano navdušen pa tudi nisem. Kaj ti ni jasno?

Formula 1 ::

Kot kaže bo Nokia prva z WP8 telefoni : http://www.phonearena.com/news/Bloomber...

Bolf3nk ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

RejZoR ::

En je dal na GSM Arena dober komentar. WHY U NOT MAKE ANDROID LIKE THIS!

Če bi bil SGS3 takega formata bi ga takoj kupil heh. Tko pa sem raje vzel aparat prejšnje generacije.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

keitai ::

S3 je direkt takega formata. S3 136.6 x 70.6 x 8.6 mm, 133 g, 4.8". Samsung ATIV S 137.2 mm x 70.5 mm x 8.7 mm, 135 grams, 4.8".

LuGi ::

Odlično "brushed aluminum"! Samo da ni plastičen kot smo navajeni pri Samsungu :))

Tudi nokia bo pokazala svojega paradnega konja v sredo 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

keitai ::

Upajmo na 4core krait + pureview, čeprav w7/8 ne rabi toliko moči, kot android, masa trenutno tripa le na čimboljše specifikacije.

kpkp ::

Kako se bo pa obnesel aluminjasti pokrov za baterijo, če vemo na kak sistem delujejo plastične varjante pri Samsungu.
In kako bo s radijskimi signali? Upam da so to nekako rešli, ker mi je dizajn zelo všečen.

@keitai
S4 dualcore, kot bodo verjetno vsi WP8 telefoni prve generacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kpkp ()

SLO_Matej ::

RejZoR je izjavil:

En je dal na GSM Arena dober komentar. WHY U NOT MAKE ANDROID LIKE THIS!

Če bi bil SGS3 takega formata bi ga takoj kupil heh. Tko pa sem raje vzel aparat prejšnje generacije.

LuGi je izjavil:

Odlično "brushed aluminum"! Samo da ni plastičen kot smo navajeni pri Samsungu :))

A še nista opazila, da Samsung za telefone z Androidom vedno izbere plastiko, za druge OS pa izberejo kaj boljšega, npr. aluminij? :D Praktično enaki Samsungovi telefoni z različnimi OS: SGS (Android): plastika + brez bliskavice, Omnia 7 (Windows Phone): aluminij in ima bliskavico, Wave S8500 (Bada): aluminij in ima bliskavico. :)

Bor H ::

Žalostno je, da vsi telefoni, ki imajo kul drobovje imajo 4.3-5" zaslon, če iščeš nek soliden dual core in do 4" imaš že pri Androidu probleme, kaj šele pri WPju. Res upam na kakšen 4" Amoled z recimo 1.2-1.5 dual core za normalen denar.

damjan1980 ::

Ja podobna logika kot pri pri avtomobilu 5.0 motor tlacil namesto v a8, v a4. tega nikoli ne bo.

@matej, saj je logicno. andorid obvlada vecino trga. pri tem nisnem produktu, ki ne bo dosegel verjetno niti 1% trga, pa se ja lahko malo potrudijo in dajo aluminij ;)

bdoxx ::

Bor H
jaz pa mam lih obratne teževa ne nejadem spodobnega telefona v rangu 5"-6", ki bi zamenjal mojega nota....

Bor H ::

Sam tale logika z avti je nesmiselna, jasno da bi Twingo pri 200 konjih raznesl, sam če imaš itak isto resolucijo na 4.5" in na 4" je to za sistem vseen. Odzivnost se pa pozna ful pri Androidu a imaš single core 1Ghz al lepo dual 1.5Ghz, za WP8 bomo pa vidl kolk se bo poznal.

maticko: Note 2? http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_... Na hitro bi rekel da ima sam quad namest dual pa mal večji zaslon ampak kaj več pa pričakuješ?

Dr_M ::

ki bi zamenjal mojega nota....


Kaj pa je narobe s tvojim noteom?
Note 2 je pa...raj ne recem kaj.

Mi je pa zelo usec ATIV S, res upam, da bo na izbiro vec telefonov z WP8, ker sem sit tega nedelujocena androida.

Matic1 ::

Kdo jim je pa tak grdi menu gumb oblikoval?

SLO_Matej ::

Matic1 je izjavil:

Kdo jim je pa tak grdi menu gumb oblikoval?

Menu gumb?

RejZoR ::

Dr_M je izjavil:

ki bi zamenjal mojega nota....


Kaj pa je narobe s tvojim noteom?
Note 2 je pa...raj ne recem kaj.

Mi je pa zelo usec ATIV S, res upam, da bo na izbiro vec telefonov z WP8, ker sem sit tega nedelujocena androida.


Ahaha, sure pal. Kaj mi je folk hecen ko joka o nedelujočem Androidu... Imel dva Androida, enega skrajno low end in drugega high end, ki ga še vedno imam pa sta oba delovala bp.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SLO_Matej ::

Stock ROM na obeh? :D

Dr_M ::

Ahaha, sure pal. Kaj mi je folk hecen ko joka o nedelujočem Androidu...


Naslednji teden mi potece dvoletni aneks, torej nimam od uceraj androida.
Pa tudi v familiji ga nimam samo jest.

SLO_Matej ::

RejZoR je izjavil:

Kaj mi je folk hecen ko joka o nedelujočem Androidu... Imel dva Androida, enega skrajno low end in drugega high end, ki ga še vedno imam pa sta oba delovala bp.

Aha, ti šment, pa ravno na Androidu se zgodi, da tipkovnica ne dela (glej pri 0:38 pa do ... uf, dolgo :)):

Formula 1 ::

Lep je pa res ampak me zanima kakšna bo cena ? Vrjetno kar ista kot pri Galaxy S3.

damjan1980 ::

@SLO Matej, nevem ce ti je ze kdo omenil ampak si skrajno tecn z svojim vecnim tlacenjem androida in povelicevanjem VP. Opazam tudi da postajate uporabniki VP enaki bolniki kot zagrizeni jabolcniki.
Glej, android je poln funkcij in razsiritev in jasno da kdaj kaj ne dela. Za razliko pa je VP po stari Microsoftovi navadi vecni beta, kateremu se zravenmanjka pol funkcionalnosti. polek tega je hardwersko podhranjen in ima za danasnji cas mikro ekrane. komaj so poflikali 7.x, ze pride ven 8, kjer verjetno spet pol stvari ne bo delalo.
Kaj pravis ce bi ti lepo v miru uzival v svojem nisnem polizdelku, andoird uporabnike, ki te ocitno tako zelo matrajo, pa pustil pri miru?

Bolf3nk ::

polek tega je hardwersko podhranjen

in? važno da imaš 4 jedra ne? da se lahko pohvališ pred kolegi, koristi pa dobene
Kaj ti pomaga 4 jedra če sistem šteka?

lumia 710 deluje bolj tekoče kot 4 jederniki:))

še malo pa bodo potrebno imeti 16 jeder, da boš lahko kak klic upravil pa kakšno slikico na fb uploadal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

keitai ::

Bolf3nk je izjavil:

polek tega je hardwersko podhranjen

in? važno da imaš 4 jedra ne? da se lahko pohvališ pred kolegi, koristi pa dobene
Kaj ti pomaga 4 jedra če sistem šteka?

lumia 710 deluje bolj tekoče kot 4 jederniki:))

še malo pa bodo potrebno imeti 16 jeder, da boš lahko kak klic upravil pa kakšno slikico na fb uploadal


Odkar je JB pršu, ni W7 nič kej bolj tekoča.

Bolf3nk ::

na telefonih s 1 ghz procesorjem? nexus s browsing ne deluje ravno tekoče

SLO_Matej ::

damjan1980 je izjavil:

Za razliko pa je VP po stari Microsoftovi navadi vecni beta, kateremu se zravenmanjka pol funkcionalnosti. polek tega je hardwersko podhranjen in ima za danasnji cas mikro ekrane. komaj so poflikali 7.x, ze pride ven 8, kjer verjetno spet pol stvari ne bo delalo.
Kaj pravis ce bi ti lepo v miru uzival v svojem nisnem polizdelku, andoird uporabnike, ki te ocitno tako zelo matrajo, pa pustil pri miru?

Če se prav spomnim je večno bete uporabljal prav Google (pa nimam nič proti njim), ravno zaradi tega (naj bi bilo tako) pa Microsoft ni nikoli izdal beta verzije Windows 8, ampak so bile poimenovane različno (developer preview, release preview). Zdej pa mi povej, kdaj je prišel kakšen WP7, da mu funkcionalnosti ne delajo in da bi jih zato flikali? Me resno zanima, ker takih zadev ne poznam. Kar WP7 ima (in ima vse kar rabiš) dela za razliko od robotka, kjer se uporabniki vedno pritožujejo, da nekaj nastavijo tako, pa še vedno deluje drugače oz. sploh ne. Jaz že uživam, bi pa želel to tudi več Android uporabnikom. ;)

keitai je izjavil:

Odkar je JB pršu, ni W7 nič kej bolj tekoča.

Glej pri 4:26:


Je najnovejši Android 4.1, ki naj bi deloval najbolj in še posebej tekoče, je Nexus naprava (torej čisti Android, ni nekih vmesnikov in aplikacij, ki bi ga upočasnjevali) in je povsem nov. Kaj hudiča mu spet ne paše, da sem pa tja zašteka? :)

Perza ::

Sam imam Galaxy Nexus z jb in Omnio 7 z mangom pa se GNexu precej bolj kolca. Ni nek magični OS tale jelly bean :)
««
2 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34687726 (52715) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229242 (23611) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114753 (4465) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919595 (15924) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499463 (8162) SLO_Matej

Več podobnih tem