» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
9 / 83
»»

Bor H ::

Če je cca 200€ 8S bo ta verjetno nekaj dražji, tm do 300€ pomoje. Če ga bojo v Evropi prodajal.
Grd pa je ja, 8S mi je en lepših telefonov ever pa so ga zasral s tistimi 4Gb, isto Huawei W1, ki bo verjetno cenovno ugoden, sam kaj naj s tistimi 4Gb počnem...

RockyS ::

In ravno z pomnilnikom, ki je še najcenejši pri telefonu, so začeli nabijat cene.

LuGi ::

Nemixxx ::

Zaenkrat samo v črni barvi :S
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

RockyS ::

Z opcijo naj naj 32 ? :)

Tilen ::

V katerih paketih bo na voljo?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bor H ::

V vseh?

Tilen ::

Se mogoče ve kakšna bo okvirna cena pri paketu 2013?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Lonsarg ::

Pa saj razen par izjem pri vseh Mobitelovih paketih velja cena "splošna akcija" V splošni bo pa vsaj toliko, kot je bil Galaxy S3 ob izzidu, mogoče še kakih 50€ več, koliko je bilo to ne vem.

Tilen ::

Mobitel bi moral samo še nativno podpreti Data Sense in bi bili takoj korak pred Simobilom, kateri trernutno nima nobene aplikacije za pregled porabe.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bor H ::

Res? http://www.windowsphone.com/en-gb/store... in še za razglednice http://www.windowsphone.com/en-gb/store...
Nisem še nobene probal, bom pa zdaj pa povem kako deluje.

edit: inštaliral, se vpisal isto kot v moj.simobil.si in dela. Prikaže koliko imaš za plačat in koliko česa si porabil (klici, sms, prenos itd.), škoda samo da ne napiše koliko imaš zakupljeno. Poleg porabe lahko pogledaš še cenike v gostovanju in seznam poslovalnic (po oddaljenosti in mapco).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

Tilen ::

Zakon, hvala. Sam sem iskal "simobil" ali pa "Data sense" in mi kak mesec nazaj ni našlo kaj pametnega. Sporoči kako se obnese in če je realen prikaz porabe za data promet.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Bor H ::

Kolk je realen težko ocenim, je pa enak kot na moj.simobil.si in to je to kar je konec meseca važno... ;)

sleby ::

sploh ne vem zakaj tako tezko cakate na to nokio?

Hayabusa ::

Nova religijaTM.

LuGi ::

Zakaj nekateri cakajl vsako leto na novega nexusa ali iphone?

religijaTM

:facepalm:


Dost z offtopicu

luky ::

Imel sem jo v rokah je zadeva super, samo fantje težka kot betonski zidak, drugače pa OK.
luky!

mikko ::

luky je izjavil:

Imel sem jo v rokah je zadeva super, samo fantje težka kot betonski zidak, drugače pa OK.


Zato imaš pa 8X alternativo. Ampak ta 8X je res fascinanten, še nobenega drugega telefona niso tako hitro opazili
in vsi so ga hvalili. Predvsem so spraševali, kje sem kupil "oblekico". Ko jim povem, da je to original ohišje,
ga hoče vsak - celo še največji, ne samo iPhone, ampak na splošno Apple verniki...

Tilk ::

Sej zato mi ga je pa bed nost u ovitku =) bomo vidl kok casa bo zdrzala ta "oblekca"
Tilk

luky ::

mikko je izjavil:

luky je izjavil:

Imel sem jo v rokah je zadeva super, samo fantje težka kot betonski zidak, drugače pa OK.


Zato imaš pa 8X alternativo. Ampak ta 8X je res fascinanten, še nobenega drugega telefona niso tako hitro opazili
in vsi so ga hvalili. Predvsem so spraševali, kje sem kupil "oblekico". Ko jim povem, da je to original ohišje,
ga hoče vsak - celo še največji, ne samo iPhone, ampak na splošno Apple verniki...


Ja imaš prav, konec decembra sem nabavil HTC WP 8X in je zaenkrat vse OK, lahek za v roko dela v nulo vse.
luky!

mihco ::

Tilk je izjavil:

Sej zato mi ga je pa bed nost u ovitku =) bomo vidl kok casa bo zdrzala ta "oblekca"

po dobrem mesecu uporabe ni vec tako mehka na dotik. Mislim pa, da bo tudi moj 8x zrtev "obarvanih robov". Zaenkrat sta spodnja robova samo rahlo temnejsa. Predvidevam da bodo kakem letu uporabe vsi robovi crni. HTC-jev "uradni" odgovor pa je:"Ne nosite telefona v kavbojkah" :S

mate2567 ::

Sej vem da je neumesno ampak vseeno,sam sem kupil HTC windows phone 8s in vse teče gladko itd...moti me pa pred vsem to da ni nobenih 'dobrih' igric v primerjavi z androidom...Jih mislijo še kej nardit (subway surfers) itd ? Nisem zasledil niti ene running igre na wp8... Sem kaj spregledal ali ?

FlyingBee ::

wp8 je še nedozorela platforma, počakat bo treba še kakšno leto ali dve

mate2567 ::

Se ne strinjam lih popolnoma...Vse teče gladko internet,operacijski sam,nič ni lagga...Edini problem so aplikacije ki nisi najbolj razvite in jih je premalo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mate2567 ()

LuGi ::

Smeh tipo še kr nabija o tem :))

Bor H ::

Pa še to falijo bolj kot ne eksotike, predvsem mislim na tisto, da ima vsak muzej svoj Android in iOS app, WP pa še ne. Ampak a ga res rabiš?

SLO_Matej ::

Stojansto se je zaciklal in že lep čas ponavlja eno in isto brez kakšnih argumentov. :D Ne ga poslušat, ker še ni zrel.

Aplikacij je vedno več in Trgovina Windows Phone je najhitreje rastoča mobilna trgovina z aplikacijami.

Kar nekaj t. i. running iger pa vendarle je: Roundy Dash, AE Doodle Dash, Ragdoll Run ...

mate2567 ::

eh...sm mislu bolj 3D ... No upam da se bo nardilo kej iger na "nivoju androida"... Nerazumem se preveč u te stvari,zato mi ni jasno zakaj se recimo tempel run ne da nekako prenest tudi na windows phone 8 ?

Bor H ::

zdej se da, na WP7 je bilo težje

mate2567 ::

Jaa,zakaj pa potem tega ne naredijo ? ;)

mihco ::

je na poti...ocitno pa si je vec ljudi zazelelo Angry Birds Space in Star Wars, ki naj bi bila naslednja vecja naslova, ki bosta izsla. Sicer pa se je MS zavezal, da bo poskrbel, da bo na voljo 46 od 50ih top aplikacij/iger iz ostalih platform.

mate2567 ::

Do gdaj pa ? (če slučajno veš)

mihco ::

do jutri :S đizs

mate2567 ::

hahah... ja sam da nebo tko kot pri angry birds tudi drugod ... ( da je na androidu zastonj na wp8 pa ne) XD

mihco ::

ce so ti igre na telefonu nr.1 prioriteta mogoce Windows Phone ni platforma zate?

SLO_Matej ::

Ja, pa saj Angry Birds Space in Star Wars sem na svoji Omnii 7 igral že pred novim letom.

Že nekaj časa na voljo: Space, Star Wars.

Zgornji igri nista zastonj (staneta še ne 1 eur; 99 centov), vendar pa je v preizkusni verziji na voljo kar nekaj stopenj.

Zgodovina sprememb…

mihco ::

Pa res, obe sta na voljo ze od decembra. Meni za krajsanje casa med kenjanjem zadostuje 4 v vrsto. Sicer pa tudi ce vsako jutro na hajzlu sprobam 1 novo igro jih imam ze sedaj vec kot zadosti za nekaj let. Zakaj bi kdorkoli rabil igre na telefonu kadarkoli drugje kot med jutranjim opravilom pa se nisem doumel.

FlyingBee ::

wp8 so med kenjanjem naredili, lol

kar pa se argumentov tiče pa imate cel svetovni splet na voljo, malo zaključke opisov preberite in dejanske rezultate

Bor H ::

Jst ko sem kej jezn na telefon pogledam konkurenco, se nasmehnem in je WPju vse oproščeno. Že samo to, da ga v dveh letih nisem formatiral in še zmer dela kot prvi dan je pohvale vredno. Me zanima kako dela danes kakšen 2 leti star Android z 1Ghz in pol giga rama, ki ni bil čiščen. Vsak sistem ma svoje muhe, noben ni popolen, zakaj ne moreš razumet, da je nekaterim WP najbližje idealu?
Pa pri reviewjih na netu je treba upoštevat, da je večina piscec advanced nerdov, ki uživajo v menjavanju ROMov in so posledično že takoj bolj na Android strani.

bdoxx ::

sgs2 dela kot prvi dan :), brez kakšnih menjav romov :D, mogoče zato ker še ni star 2leti ampak cca. 20mescov :)

Hayabusa ::

WP fanboyi ste še hujši od japka loverjev ;((.

Bor H ::

maticko: sgs2 je dual core z 1GB RAMa, torej točno dvakrat hitrejši od mojega WP7, pa sem oba držal v roki in ni SGS2 nič hitrejši ;), me pa veseli da ti lepo dela, sem pa slišal od veliko lastnikov Androidov kako jim začne lagirat z mesci uporabe
Hayabusa: jst ne hodim v Android temo strašit kako je zanč in kako 90% telefonov je vedno 2 verziji za aktualno, branim pa WP v WP temah. In ne boš verjel, tudi Android sem si ogledoval zdaj ko menjam telefon, sam žal nisem našel nič kar bi me navdušilo (če sem iskren tudi na WP strani trenutno nisem zadovoljen s ponudbo).

Tilk ::

mihco je izjavil:

Tilk je izjavil:

Sej zato mi ga je pa bed nost u ovitku =) bomo vidl kok casa bo zdrzala ta "oblekca"

po dobrem mesecu uporabe ni vec tako mehka na dotik. Mislim pa, da bo tudi moj 8x zrtev "obarvanih robov". Zaenkrat sta spodnja robova samo rahlo temnejsa. Predvidevam da bodo kakem letu uporabe vsi robovi crni. HTC-jev "uradni" odgovor pa je:"Ne nosite telefona v kavbojkah" :S


Itq, jez ga mam skoz u trenerki, pa ni se nc obrablen =) mislm izjave....

A kdo ve na kok bodo updejti kej vn letel? Res bi blo fajn popravt, da ce youtube gledam, lahko brez reseta telefona poslusam tud muzko. Mislte, da v roku pol leta lahko pricakujemo tudi direct x igre?
Tilk

sleby ::

tale 8x je res vrhunec oblikovanja!
sem tudi jaz zelel kupit torbico, ampak ga je enostavno prevec skoda, ker je tako lep.
upam, da se bo dalo crne robove scistit. sicer zaenkrat se vse ok, ker ga imam sele slaba 2 tedna, ampak prej ali slej bo pomojem vsak tak:\

drugace pa meni trenutno top spil: contre jour

mihco ::

Tilk je izjavil:

mihco je izjavil:

Tilk je izjavil:

Sej zato mi ga je pa bed nost u ovitku =) bomo vidl kok casa bo zdrzala ta "oblekca"

po dobrem mesecu uporabe ni vec tako mehka na dotik. Mislim pa, da bo tudi moj 8x zrtev "obarvanih robov". Zaenkrat sta spodnja robova samo rahlo temnejsa. Predvidevam da bodo kakem letu uporabe vsi robovi crni. HTC-jev "uradni" odgovor pa je:"Ne nosite telefona v kavbojkah" :S


Itq, jez ga mam skoz u trenerki, pa ni se nc obrablen =) mislm izjave....

Kaj ce bi ti pametnjakovic prebral post, ki ga repliciras?

sleby je izjavil:

tale 8x je res vrhunec oblikovanja!
sem tudi jaz zelel kupit torbico, ampak ga je enostavno prevec skoda, ker je tako lep.
upam, da se bo dalo crne robove scistit. sicer zaenkrat se vse ok, ker ga imam sele slaba 2 tedna, ampak prej ali slej bo pomojem vsak tak:\

drugace pa meni trenutno top spil: contre jour


Tisti, ki so poskusali stvar ocistiti porocajo da drgnenje samo poslabsa zadevo.
http://forums.wpcentral.com/htc-8x/2108... ...en izmed topicov na to temo

flaker ::

A mogoče kdo ve pravilne nastavitve apn mms za HTC 8X?

mihco ::

flaker je izjavil:

A mogoče kdo ve pravilne nastavitve apn mms za HTC 8X?

Operater!

SLO_Matej ::

LuGi je izjavil:

Evo pa se uradno

http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

^^ Lumia 920 ^^

Pa tudi Lumia 820 bo pri Mobitelu (še uradno): http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

LuGi ::

SLO_Matej je izjavil:

LuGi je izjavil:

Evo pa se uradno

http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

^^ Lumia 920 ^^

Pa tudi Lumia 820 bo pri Mobitelu (še uradno): http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

Ugibanja o ceni.. 920 - najnaj 23, 820 - 19,..

Moje skromno misljenje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Bor H ::

Ugibanje? Če je 8S naj naj 9, bi blo fajn da bi bila 820 naj naj 12.
««
9 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34688344 (53333) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229539 (23908) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114791 (4503) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919812 (16141) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499535 (8234) SLO_Matej

Več podobnih tem