» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
77 / 83
»»

brlo ::

Pozdravljeni!

Mogoče kdo ve, kako se izključi ali skrije SIM 2 ikono v zgornji oz. orodni vrstici?
Ta ikona je poleg ikone SIM 1, ki prikazuje signal. Moti me, ker ikona za SIM 2 kaže, da ni vstavljena.

Telefon: Lumia 640 Dual-Sim

Hvala.

Dami ::

fireX88 je izjavil:

Pa bi moral imet. Imam isto verzijo kot ti in imam to moznost.

Ja sem našel. Ni pod lock screen ampak pod notifiaction+action.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

Anney ::

Danes ob 16.00 uri po lokalnem času bomo videli kaj bo prinesel Win10 mobile in seveda nova telefona L950.

miko22 ::

bo kje kaka online predstavitev?

Machete ::

Kdaj pa bomo videli kdaj bo prineslo win10 mobile? 8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

s51as ::

Živjo, na lumii 820 sem zamenjal tuch screen in od takrat imam grozno slab signal, zaslonček se ugasne takoj ko začnem klicat, zvočnik nekaj čudno brni, povezava velikokrat prekine in še marsikaj.

A kdo ve če bo kaj bolje, če montiram kak boljši tuch panel ta zdajšnji se niti ni kaj dobro prijel in na robovih za kak milimeter gleda ven iz ohišja. Sem morda kaj drugega polomil ko sem menjal tuch screen?
It's just me myself and I

Anney ::

@miko22
Livestream: http://www.microsoft.com/october2015eve...

@Machete
Uradno ga bo prineslo z izzidom L950 (torej danes) in kasneje z L550.
Špekulacije za naše telefone z WP 8.1, torej update, pa je napovedan za november oz. Q1 prihodnje leto.

Machete ::

To je kar velik razpon November-Marec :/
Well..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Anney ::

Če gleda kdo predstavitev, všeč mi je USB-C in pa tisti vmesnik za računalnik, odlična zadeva. ;) Odličen fon.

SambaShare ::

Ja Continuum je odlična zadeva, vsaj nekaj kar da smisel zmogljivemu hw. Pa L950 niti ne bo tako preklemano draga, 540$ če se pravilno spomnim.

miko22 ::

ja to bo 500€ v evropi. Ni ravno poceni. Je kdo gledal celotno predstavitev? So kaj rekli o aplikacijah z androida? Se kaj dela na tem kar že pišejo nekaj mesecev?

Kdaj pa sploh pride v trgovine?

PrihajaNodi ::

A novice pa ne bo nobene objavljene tu? Lumima 550 tudi ni slaba zadeva. Pa 550EUR za L 950 se mi ne zdi tako pretirano.

Zgodovina sprememb…

boolsheat ::

Najbrž bo, ampak so pa tile, ki postajo novice bolj progoogle... ;)

Anney ::

Kakšna novica, tukaj dam en citat v angleščini:

Both of the phones will have a rear 20MP camera sensor, with a triple-LED RGB natural flash, a 5th-gen OIS, and a dedicated camera button. Both will have 32GB internal storage along with a microSD card slot for adding more storage, Both will have a USB Type-C port for charging, and both will suport Qualcomm's Quick Charge, which will allow the phones to charge up to 50% of its battery life in 30 minutes. It will also support up to 5 Gbps in terms of data transfer rate.

The Lumia 950 will have the Snapdragon 808 hexa-core processor and a 5.2-inch screen with a no-contract price of $549 and the Lumia 950 XL will have a Snapdragon 810 octa-core processor and a 5.7-inch screen for the price of $649. Both are due in November.


PrihajaNodi ::

boolsheat je izjavil:

Najbrž bo, ampak so pa tile, ki postajo novice bolj progoogle... ;)



Najbolj smešno pa je ko klikneš na add kjer piše "your phone is infected, please scan your phone now" ko klikneš pa: "you dont have android device"....Že samo zaradi splošme varnosti, je WP top, pa čeprav ima manj aplikacij.

Malajlo ::

WP je varen pred virusi ravno toliko in iz istega razloga kot Maci. Premalo jih je in čisto nezanimivo.
Pred skušnjavo, kaj je v tistem contract.doc.zip iz Nigerije, upam kloniti ravno na telefonu. Mi firbec ne pusti, da ne bi preveril, kaj poskušajo uporabiti :P

Netrunner ::

Če koga zanima vom imel odveč lumio 640. Prevzem v MB

oglas

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Uradno je potejeno, da bo nadgradnja na Win10 mobile v decembru.
Bo pa enak način kot na računalnikih, nebomo dobili vsi naenkrat ampak sekventno.

Netrunner ::

Bo win 10 prinesel kaj bistvenega na WP ? Z trenutno verzijo 8.1 sem več kot zadovoljen in ji ne manjka prav nič ... vsaj za moje potrebe.

fireX88 ::

Netrunner je izjavil:

Bo win 10 prinesel kaj bistvenega na WP ? Z trenutno verzijo 8.1 sem več kot zadovoljen in ji ne manjka prav nič ... vsaj za moje potrebe.


jaz sem se ga pa pravici povedano naveličal. Sicer mi telefon po skoraj 3h letih še vedno super deluje (le stranske tipke sem že eno 3x menajal), ampak me gre že pošteno na k ta monotonost z barvami... ok ozadje se da prebolet in mi je zaenkrat ql (enkrat s sliko potem brez slike in tako naprej, da malo menjam), ampak pri mailih me pa boli srce.. čist retro :(
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Machete ::

Saj odzadje se lahko vidi tudi skozi ikone. Pa si daj nekaj za tripat, pa ne bo monotono. Meni je pa všeč, da je čim manj načičkano, kot kaki (iphoni) androidi, ko ne veš al gledaš zaslon otroške igrače, ki ima za screen nalepko, ali telefon.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

krneki0001 ::

Jo bom sprobal, ampak če bo spet battery drain, kot v testnih verzijah, bom ostal na 8.1 s popravki ki jih naložiš, ko delaš update na 10.
Namreč ravno tisti zadnji popravek (ko potem nadgradnjo na 10 ustaviš) je dodal piko na i, kar sem na telefonu rabil.

Je pa tako, da windows 10 požre baterijo v enem dnevu, na windows 8.1 pa deluje brez problemov 4 dni. Telefon je lumia 920.

fireX88 ::

pa sej se mi skos ikone spreminjajo/vrtijo, ampak kot sem rekel, "meni" za maile je porazen. sicer sem gledal za kako bo na 10ki, ampak dokler bo update bo že rezal žile..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

scipascapa ::

Mika me počasi hipotetičen prehod iz Android telefona na Windows telefon, sedaj imam Samsung Galaxy S2, kaj je podobnega pod 5''? 4,7'' bi bil top spot.

Netrunner ::

Jaz sem zelo zadovoljen z mojo lumio 925. Ne razumem kaj te moti pri emailih ? Meni se dopade da je črno ozadje in beli text pri seznamu. Ko odpreš email pa imaš klasičen prikaz kot povsod drugod a ne ?

Kar se barvitosti in raznolikosti tiče pa mi je WP top. Ikone imam prosojne in za ozadje imam vzorec temne barve, tako da razbije enobarvno monotonost. Meni je ta minimalističen stil zakon... je pa res to stvar okusa.

scipascapa=> ne ustreza velikosti ki jo iščeš, vendar če te zanima imam eno lumio 640 odveč :)

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

navadna verzija? how muč :) pa barva? ZS.

miko22 ::

Machete ::

Lahko maš tud belo ozadje v mailih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Dami ::

Dami je izjavil:

fireX88 je izjavil:

Pa bi moral imet. Imam isto verzijo kot ti in imam to moznost.

Ja sem našel. Ni pod lock screen ampak pod notifiaction+action.

Update: odkar sem imel mobile data na tem action baru, sem opazil da se mi kar sam vklaplja. To bug al feature?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

boolsheat ::

Si prepričan, da se vklopi? Meni se občasno zgodi, da ko potegnem action screen dol, da je mobile data za sekudo, dve obarvan kot, da je vklopljen. Malo nadležna zadeva.

Zgodovina sprememb…

Tamali ::

Enako pri meni, sem se navadil, da vedno 2-krat preverim.

Dami ::

boolsheat je izjavil:

Si prepričan, da se vklopi? Meni se občasno zgodi, da ko potegnem action screen dol, da je mobile data za sekudo, dve obarvan kot, da je vklopljen. Malo nadležna zadeva.

Ja, ker sem pol šel takoj pogledat tudi direkt v nastavitve in je bil ON. Tako da ni samo "obarvan".
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Motion ::

Je možno da si ga ponesreči vklopil ko si dol potegnu meni

Dami ::

Motion je izjavil:

Je možno da si ga ponesreči vklopil ko si dol potegnu meni

Ne, ker se je to zgodilo skoraj vedno. In če bi ponesreči vklaplal, bi tako že tudi "flight mode" ki je tam bila prej po defaultu pa ga nisem nikoli.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

fireX88 ::

Nimam s tem tezav...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

WallSreet ::

Fendoti eno vprašanje. Kako si lahko iz računalnika na telefon naložim knjigo v pdf obliki? Knjigo sicer vržem v mapo vendar mi jo potem na telefoni nikakor ne najde. Vedno ko želim prenesti na telefon, mi na računalniku kaže, da je knjiga v mapi recimo, ko jo dam pod mapo (Dokumenti) vendar, ko grem potem pogledati na telefon knjige ne zazna oziroma je ni. Če pozna kdo rešitev. Imam pa Lumio 920.

Anney ::

poskusi preko onedriva, med ostalimi dokueti ki jih imaš na telefonu bi moralo najti. Pdf reader imaš nameščen?

WallSreet ::

Ravnokar sem se prijavil preko onedrive. Pdf imam nameščen pa mi kljub temu še vedno ne najde. Bi mi lahko povedal kako pridem do mape documents ali pa kako do mape downloads? Ker mi na računalniku kaže, da je mapa popolnoma prazna...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

PrihajaNodi ::

Najbolje da si jo naložiš na gmail in tpotegneš dol.

Anney ::

Verjetno ti še ni sinhronoziralo dokumentov, si na wifiju? Jaz nimam nobenih težav s tem, kar je na one drive je na fonu in obratno.

WallSreet ::

PrihajaNodi je izjavil:

Najbolje da si jo naložiš na gmail in tpotegneš dol.


Jaoo tako simpl samo možgane je treba vklopiti :D Hvala knjiga je že gor :)))

Anney je izjavil:

Verjetno ti še ni sinhronoziralo dokumentov, si na wifiju? Jaz nimam nobenih težav s tem, kar je na one drive je na fonu in obratno.


Enak problem sem imel pri glasbi. Ko sem si naložil okoli 10 komadov je na računalniku v mapi prikazalo vseh 10. Potem na telefonu pa samo 4 recimo. Se pravi pri tebi ko daš recimo knjigo na računalniku v mapo za telefon ti jo potem takoj najde? Daj mi povej kako pridem do dokumentov in kako pridti do prenosov. Jaz tega ne najdem teh dveh map ne najdem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: WallSreet ()

boolsheat ::

A v tem appu si pogledal in nisi imel vseh datotek na telefonu?
https://www.microsoft.com/en-us/store/a...

pacnik5 ::

Pirateforever!

s51as ::

Na telekomu lahko dobim Lumio 830 za slabih 120 EUR, je to vredu? Verjetno je taka cena ker pridejo ven novi modeli, ampak meni je tale čisto ok, sedaj sem imel Lumio 820 pa mi je bila super. Mogoče kdo ve če jek aj narobe z Lumio 830?
It's just me myself and I

krneki0001 ::

Če ti 820 dela, ne boš prav veliko pridobil z 830. Ni prav dost boljša. Razlika bi bila prehod na 930. Tam se pa pozna.

Zgodovina sprememb…

starboi ::

s51as je izjavil:

Na telekomu lahko dobim Lumio 830 za slabih 120 EUR, je to vredu? Verjetno je taka cena ker pridejo ven novi modeli, ampak meni je tale čisto ok, sedaj sem imel Lumio 820 pa mi je bila super. Mogoče kdo ve če jek aj narobe z Lumio 830?


Za tak denar sploh nimate kaj oklevati, ker je telefon več kot odličen. Tudi v rangu 250e je ni boljše izbire ( tudi v taboru androidOS-a), saj ga odlikuje tekoče delovanje in odlična kamera. Ne boste obžalovali izbire.

s51as ::

Şuper hvala za nasvete, z L820 sem res zelo zadovoljen, ampak me počasi zapušča, zlomil sem tuch panel in ga zamenjal s kitajskim, od takrat pa nič ne dela tako kot bi moralo.
It's just me myself and I

Motion ::

Za 120 se sigurno splača. Že sam zaradi kamere.

Anney ::

Odličen telefon, imam 830 in 930.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Modri dirkač ::

Go for it, sem ga ravno včeraj dobil.
Androida ne povoham več..
Everybody lies!
««
77 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34688204 (53193) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229460 (23829) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114786 (4498) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919772 (16101) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499523 (8222) SLO_Matej

Več podobnih tem