» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
78 / 83
»»

miko22 ::

Jaz čakam na 950, se pa trenutno mučim za lolipopom. Če skoraj ne dobim drug telefon, se mi bo zmešalo. Telefon je sicer ok, toda ta lizika pa je povsem mimo. Kak si google upa dat ven kaj takega.

Joj, ravno videl. 950 stane 600€ na amazonu.
Malo preveč....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

Netrunner ::

V zgornji notification meni sem si dal en shortcut za vklop/izklop mobilnega interneta in sem opazil da je le ta večkrat obarvan kot da je vklopljen ?? pa dejansko ni. Ima še kdo ta bug ?

fireX88 ::

miko22 je izjavil:

Jaz čakam na 950, se pa trenutno mučim za lolipopom. Če skoraj ne dobim drug telefon, se mi bo zmešalo. Telefon je sicer ok, toda ta lizika pa je povsem mimo. Kak si google upa dat ven kaj takega.

Joj, ravno videl. 950 stane 600€ na amazonu.
Malo preveč....


kaj je pa narobe z lolipopom? kateri telefon pa imaš?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

BlackGuard ::

Netrunner je izjavil:

V zgornji notification meni sem si dal en shortcut za vklop/izklop mobilnega interneta in sem opazil da je le ta večkrat obarvan kot da je vklopljen ?? pa dejansko ni. Ima še kdo ta bug ?


Tudi jaz ga imam, se pa v mojem primeru redko pojavi

miko22 ::

fireX88 je izjavil:

miko22 je izjavil:

Jaz čakam na 950, se pa trenutno mučim za lolipopom. Če skoraj ne dobim drug telefon, se mi bo zmešalo. Telefon je sicer ok, toda ta lizika pa je povsem mimo. Kak si google upa dat ven kaj takega.

Joj, ravno videl. 950 stane 600€ na amazonu.
Malo preveč....


kaj je pa narobe z lolipopom? kateri telefon pa imaš?


S telefonom ni nič narobe. saj vse vsi pritožujejo nad liziko.

IL_DIAVOLO ::

miko22 je izjavil:

fireX88 je izjavil:

miko22 je izjavil:

Jaz čakam na 950, se pa trenutno mučim za lolipopom. Če skoraj ne dobim drug telefon, se mi bo zmešalo. Telefon je sicer ok, toda ta lizika pa je povsem mimo. Kak si google upa dat ven kaj takega.

Joj, ravno videl. 950 stane 600€ na amazonu.
Malo preveč....


kaj je pa narobe z lolipopom? kateri telefon pa imaš?


S telefonom ni nič narobe. saj vse vsi pritožujejo nad liziko.


Misliš tisti, ki si lastijo zapacane androide z vsemi možnimi appsi.

Lollipop je čisto kul.

miko22 ::

starboi ::

miko22 je izjavil:

fireX88 je izjavil:

miko22 je izjavil:

Jaz čakam na 950, se pa trenutno mučim za lolipopom. Če skoraj ne dobim drug telefon, se mi bo zmešalo. Telefon je sicer ok, toda ta lizika pa je povsem mimo. Kak si google upa dat ven kaj takega.

Joj, ravno videl. 950 stane 600€ na amazonu.
Malo preveč....


kaj je pa narobe z lolipopom? kateri telefon pa imaš?


S telefonom ni nič narobe. saj vse vsi pritožujejo nad liziko.


Sam uporabljam Lollipop od januarja in nimam nobenih težav z OS-om. Tako da ne zavajajte uporabnikov na forumu, da se vsi pritožujejo na Lollipopom. Pritožbo sem slišal samo od kakšnega uporabnika Samsunga, pa še to je bilo bolj "jamranje" zaradi Touchwiza. Česa vse ne boš prebral na forumu. Lp

s51as ::

Živjo, Sem dobil Lumio 830 in je SUPER!
No pišem, da povem eno smešnico...
Skupaj z vsemi nastavitvami se je na nov telefon prinesel tudi gmail račun. In ker sem se v gmail račun prijavil z novo napravo me je gmail na to prijazno opozoril, ampak opozorilo zgleda takole:

Nova prijava v aplikaciji Internet Explorer v napravi s sistemom Android
Pozdravljeni,
Vaš Google Račun (x.y@gmail.com) je bil pravkar uporabljen za prijavo v aplikaciji Internet Explorer v napravi s sistemom Android.
Android
torek, 20. oktober 2015 14:55 (Srednjeevropski poletni čas)
Ljubljana, Slovenija*
Internet Explorer

8-)
It's just me myself and I

miko22 ::

Kaj bo imel nadgradnjo na win10?

slike so verjetno super, ali?

Kaj te moti?

s51as ::

Nadgradnja na win 10 menda bo, zdaj se je ravno nadgradil na win8.1 :)
Slike so res fantastične, te so mi bile všeč že pri L820 :)
Moti me nič ne :)

Zgoraj sem nalimal opozorilo iz gmaila. google očitno misli, da imamo vsi android, čeprav, sem skoraj siguren da ga moja Lumia nima, zatorej se z njim ni mogla prijavit v gmail.
It's just me myself and I

Netrunner ::

BlackGuard je izjavil:

Netrunner je izjavil:

V zgornji notification meni sem si dal en shortcut za vklop/izklop mobilnega interneta in sem opazil da je le ta večkrat obarvan kot da je vklopljen ?? pa dejansko ni. Ima še kdo ta bug ?


Tudi jaz ga imam, se pa v mojem primeru redko pojavi


Meni pa vsak dan in je tako moteče da sem shortcut vrgel ven.

BlackGuard ::

W10M bo po mojem rešitev glede tega. 8.1 pa dvomim, da bojo še kaj popravljali.

Mitja358 ::

Je že kdo probal Ativ S dati na 8.1.2? http://forums.windowscentral.com/samsun...

AvtoR ::

Kako s3 v wp8 konektaš na na NAS preko SMB? Obstaja še kak program poleg ShareFolder Explorer?

krneki0001 ::

AvtoR je izjavil:

Kako s3 v wp8 konektaš na na NAS preko SMB? Obstaja še kak program poleg ShareFolder Explorer?



Total commander

trnvpeti ::

presenetljiv upad...

the phone business has taken a hit - revenue was down
a disappointing 54% compared to the same period last year.

This means that the Redmond-based company managed to
sell around just 5.8 million Lumia phones in the previous quarter,
compared to 9.3 million it sold in Q3 2014.
Quarter-on-quarter sales were also down -
a total of 8.4 million Lumia's were sold in Q2 this year,
which, for the matter of fact, was up compared to Q2 last year.

BlackGuard ::

Po eni strani logično. Verjetno jih dosti čaka na nove modele, predvsem pa že dolgo niso izdali naslednika Lumie 930 ali 1520.

urosz ::

Imam Lumio 535 in zadnje čase se mi dogaja, da se ponoči baterija nenadoma. Ko gledam v monitoringu, gre za strm padec in se v kakšnih 2 urah povsem izprazni.

Kakšna ideja?

mat11 ::

Prvo probaj dati ven baterijo za kakšno minuto. Ponavadi to uredi zadevo. Če ne poglej katero aplikacijo si pred kratkim inštaliral.
mat

Bor H ::

Si pogledal v battery saver?

boolsheat ::

Upad je pričakovan, čaka se na nove W10 telefone.

Lonsarg ::

Niti ni upad posledica čakanje na nove telefone. Upad je posledica tega, da bo že skoraj 2 leti od kar so kaki konkretni Windows telefoni ven prišli.

Mitja358 ::

Uspešno spravil Ativ S na 8.1.2. :)

boolsheat ::

Kako ti je to uspelo? :)

Mitja358 ::

Mitja358 je izjavil:

Je že kdo probal Ativ S dati na 8.1.2? http://forums.windowscentral.com/samsun...

:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja358 ()

PrihajaNodi ::

Ok dal WP developer win 10 na lumuio 920. Ne priporočam, ker je preveč hroščev. Kamera sploh ne deluje. Sem dal na roll back.

Zgodovina sprememb…

aerie ::

Meni dela na L920 kar lepo. Tudi s kamero ni nobenih problemov. Poraba baterije je OK. Končno telefon ob sprejetju klica zavibrira. Občasno se sicer še pojavlja nadležni resuming, vendar ne tako pogosto in tako dolgo kot pri prejšnjih verzijah.

krneki0001 ::

Fino, potem ne bomo še dajal 10-tke na 920. Mi z 8.1 in vsemi popravki pred 10-tko deluje odlično.

Axbcd ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ok dal WP developer win 10 na lumuio 920. Ne priporočam, ker je preveč hroščev. Kamera sploh ne deluje. Sem dal na roll back.


To je že skoraj final verzija. L925 dela vse normalno. Po nadgradnji je treba narediti hard reset in gre večina bugov stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Axbcd ()

PrihajaNodi ::

Grozno je kaj so s kalkulatorjem in koledarjem napravili, prej je bilo vse debelo in poudarjeno sedaj pa so zadeve stanjšali kao bolj fensi, ampak ni. Zakaj spreminjajo to kar je ok...

PrihajaNodi ::

Win 10 je na moji lumiji 920 daleč od popolnega. Zapira se mi tudi browser. Imate kakšen nasvet za tole? Kje bi dobil informacije v angleščini?

Hvala

L.p.
Nodi

aerie ::

Tudi v slovenščini je razumljivo. Problem je lahko v telefonu ali na računalniku. Jaz bi najprej poskusila pognat recovery tool na kakšnem drugem računalniku. Če je problem v telefonu pa maš opeko ;)

Axbcd ::

Telefon mora biti odklenjen - prižgeš screen in vtipkaš PIN če ga uporabljaš
Telefon priklopi na USB 2.0 na računalniku

Keep trying. Meni je ene parkrat failalo potem pa je delalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Axbcd ()

PrihajaNodi ::

Mi je jasno kaj pise a resitve se najlazje najde v anglescini. Kakorkoli programcek sem na novo namestil. Po pregledu win 10 sem malo razocaran, razen da so naredili namestitve bolj pregledno me moti predvsem:
Manjse crke na ikonah,
Koledar so zajebali na polno,
Kalkulator so enako zajebali prej bistveno bolj pregled...

To je tko na hitro.

Pardon namestitve " nastavitve

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

http://www.hannesbiribauer.com/wordpres...
Nekdo je lepo opisal probleme wp 10,

Bodo morali pa malo več truda vložiti v platformo. So mogli res zjebat koledar...:(

Alternativa jebsamo še apple, blacbbery mogoče.

Modri dirkač ::

Hja, tko, kot so zjebal Win10 v primerjavi z Win8.1 bodo očitno enako storili tudi pri telefonih.

Tole je grozljivo, kar si linkal, kot otroc v OŠ.
Everybody lies!

Axbcd ::

PrihajaNodi je izjavil:

http://www.hannesbiribauer.com/wordpres...
Nekdo je lepo opisal probleme wp 10,

Bodo morali pa malo več truda vložiti v platformo. So mogli res zjebat koledar...:(

Alternativa jebsamo še apple, blacbbery mogoče.


To je članek iz Aprila 2015. Daleč od trenutnega builda. Osebno ne vidim nič slabega v najnovejšem buildu. Je odziven, vse dela bp. Razen koledarja v katerem se res težko znajdeš vse ostalo dela. Koledar je itak standalone applikacija in ga lahko spremenijo kadarkoli. Verjetno ga tudi bodo, ker število pritožb čez koledar je veliko. Velikost črk lahko spremeniš v Display nastavitvah.

Čez dan ali dva pride nov build, ki bo imel nove funkcije in 'We are working on doing something we've never done before with new builds.'

Po vsakem novem buildu moraš narediti hard reset, da bi zadeve delovale normalno. Settings -> System -> About -> Reset your phone

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Axbcd ()

PrihajaNodi ::

Ni samo koledar je še kalkulator kjer je bil prej bistveno bolj pregleden, napisi na ikonah so bili večji, same ikone lepše, pa to so bili samo prvi vtisi. Kaj delajo to. Internet explorer je čisto fucked up, 3 koraki da prideš do tipke faworites, potem ohranjevalnik zaslona, sedaj ko potegnem gor se mi slika takoj odstrani in pridem v meni, na win 10 se mi odstrani iz ohranjevalnika najprej ura, nato še čakam da se mi odstrani ozadje, nevem je to bug mogoče? Jaz želim od telefona preglednost in enostavnost to je wp 8.1 imel wp 10 pa izgublja vse to. Apple je prav tako delujoč in pregled a bistveno predrag. Škoda. Take napake me motijo.

Po vsakem novem buildu moraš narediti hard reset, da bi zadeve delovale normalno. Settings -> System -> About -> Reset your phone


Saj sem a to kar sem opisal bo verjetno ostalo.

Zgodovina sprememb…

cekr ::

Ne vem, zakaj se toliko repenčite. Bo potrebno počakat na končno verzijo.

Včasih imam na tej strani, ki naj bi bila bolj tehnično usmerjena, prav občutek, da ste tu same
jokice, ki vas vrže že premaknjena ikona iz levega v desni kot.
Kot bi šel na kakšno stran od tajnic, ki se jim je svet podrl, ker je na nekem gumbu druga ikona.

Malo se skulirajte. Napredek gre naprej.
Meni tudi ni marsikaj všeč pa ne godem. Se počaka in se prilagodi situaciji.
Boj z mlini na veter je drag.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

PrihajaNodi ::

Eh ne bom pač zamenjal OS in telefon. Da ti gredo spremenit najbolj osnovno stvar KOLEDAR in to tako da je neuporaben pač ni spremenljivo in premerljivo z menjavo tajnice.

Bramac ^^ ::

Meni je koledar veliko bolj všeč ko prej :)

Modri dirkač ::

cekr je izjavil:

Ne vem, zakaj se toliko repenčite. Bo potrebno počakat na končno verzijo.

Včasih imam na tej strani, ki naj bi bila bolj tehnično usmerjena, prav občutek, da ste tu same
jokice, ki vas vrže že premaknjena ikona iz levega v desni kot.
Kot bi šel na kakšno stran od tajnic, ki se jim je svet podrl, ker je na nekem gumbu druga ikona.

Malo se skulirajte. Napredek gre naprej.
Meni tudi ni marsikaj všeč pa ne godem. Se počaka in se prilagodi situaciji.
Boj z mlini na veter je drag.


Meh, gre za to, da izumljajo toplo vodo in popravljajo stvari, ki niso pokvarjene.
Enako je z mail appom na desktop verziji, v 8.1 je delal zanesljivo, v w10 je skropucalo, ki se še vedno sesuva...

Zakaj delat revolucijo, če bi bila evolucija dovolj?
Everybody lies!

Anney ::

Meni se v win 10 š enkrat ni sesul, pa je dnevno veliko na spisku. Za phone pa čakam final verzijo, se mi ne ljubi ubadat z tedenskimi relisi.

PrihajaNodi ::

Vertija ne telefonu je obupna.

Axbcd ::

Nov build je na voljo za download

Bor H ::

PrihajaNodi: insider build je točno to kar se reklamira - beta, od treh stvari, ki si jih napisal je eno očitno bug, dve pa lahko rešiš z zamenjavo aplikacije (je pa tudi možno, da bo MS porihtal stvari do izdaje). Glede na to da imaš očitno naložen preview boš najbolj pomagal sebi, MSu in ostalim uporabnikom tako, da jim pošlješ feedback.

K3kec ::

Ima kdo Lumio 830 in kakšne ima izkušnje z tem telefonom?

darkolord ::

Imam 830 in sem čisto navdušen.

Anney ::

Imam doma tudi 830 poleg 930 in je super telefon.
««
78 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34688345 (53334) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229542 (23911) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114791 (4503) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919813 (16142) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499535 (8234) SLO_Matej

Več podobnih tem