» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
75 / 83
»»

modelno1 ::

Poveži kontakte iz obeh virov, pa bo. Link.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

PrihajaNodi ::

drek, one note mi je vse kar sem pisal tja zbrisal in ustvaril svojo note iz mojega pcja, nevem kako, zakaj takšna trapasta sinhronizacija....

lopov ::

PrihajaNodi je izjavil:

drek, one note mi je vse kar sem pisal tja zbrisal in ustvaril svojo note iz mojega pcja, nevem kako, zakaj takšna trapasta sinhronizacija....

Se mi je podobno zgodilo s starejšo verzijo 2010 na laptopu -- ko sem prvič sinhroniziral drugo napravo z novejšim OneNote 2013 mi je pobrisalo verzijo 2010, ostal je samo prazen "list". Ikea shopping list z veliko slikami, skicami in opombami, še zdaj sem slabe volje ... Od takrat dalje ne mešam verzij ali pa delam ročni export/import. Zamudno, a varno :/

Tamali ::

A še komu ne dela Instagram Beta? Meni ob prijavi vedno napiše 'No internet connection available.'

Motion ::

Drugače poskusi uporabit raj 6tag od Rudija. Dosti folka pravi da je boljši kot original app od instagrama.

PrihajaNodi ::

lopov je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

drek, one note mi je vse kar sem pisal tja zbrisal in ustvaril svojo note iz mojega pcja, nevem kako, zakaj takšna trapasta sinhronizacija....

Se mi je podobno zgodilo s starejšo verzijo 2010 na laptopu -- ko sem prvič sinhroniziral drugo napravo z novejšim OneNote 2013 mi je pobrisalo verzijo 2010, ostal je samo prazen "list". Ikea shopping list z veliko slikami, skicami in opombami, še zdaj sem slabe volje ... Od takrat dalje ne mešam verzij ali pa delam ročni export/import. Zamudno, a varno :/


Saj se ti snyca ze ko gmaile odprrs...

Sem zelo razocaran in sedaj imam noter zvezek ki ga ne morem zapreti.

Tamali ::

Instagram Beta je danes dobil posodobitev, tako da tudi meni sedaj deluje.

Tamali ::

Kakšne imate izkušnje z Windows Mobile 10? Namreč, v žepu se mi je znašla Lumia 640 XL, ,ki seveda omogoča predhodno nadgradnjo, vendar me skrbijo hrošči.

Motion ::

Stvar je v najboljšem primeru še v beta fazi tako da najmanj do izida ne razmišljaj o namestitvi če se ti ne da ukvarjat z hrošči. Če maš pa eno popoldne časa pa sproviri in boš vidu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

Tamali ::

Se mi je kar zdel, ja. Hvala za info ;)

krneki0001 ::

Lahko si naložiš preview in sprobaš. Če dela pustiš, če ne dela, greš pa nazaj na windows 8.1 brez problemov.

Kako narediš rollback iz windows 10 mobile nazaj na windows 8.1
http://www.windowscentral.com/roll-back...
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

AvtoR ::

Mogoče kdo ve kje hitro in poceni nabavit dual sim Lumio 640. Rabim za darilo.

Tamali ::

Klagenfurt - Media Markt. Noro poceni!

vilonja ::

Pozdravljeni!
Ima kdo izkušnje z inšaliranjem apk aplikacij na win phone 10?
Pozna kdo kakšen dober tutorial?
Mogoče tale: ?

Lonsarg ::

To veš da moraš imeti srečo da deluje direkt, v večini primerov moraš malo kode spreminjat, torej rabiš poleg APKja tudi original kodo od programa, skratka to je namenjeno lastnikom aplikacij.

vilonja ::

Pozdravljeni!
Hočem preko windows insiderja naložiti win10, pa mi app ne dela, ven vrže en server error.
Mogoče kdo ve kje je finta?

vilonja ::

Ali res noben ne pozna resitve za tovrstno napako?

Bor H ::

vilonja je izjavil:

Pozdravljeni!
Hočem preko windows insiderja naložiti win10, pa mi app ne dela, ven vrže en server error.
Mogoče kdo ve kje je finta?


Povej kateri pa bo mogoče lahko kdo pomagal. Neka splošna rešitev je factory reset telefona pred updejtom. Ne pomaga pa vedno.

vilonja ::

Ja naredil dvakrat factory reset.
Drugace mi prvic ni javilo napake, tudi update mi je preneslo. Samo mi ni instaliralo kao zaradi napake na sd kartici.
Potem sem pa naredil factorj reset pa ni prijelo, potem sem ga pa naredil se enkrat pa se vseeno ni prijelo.
Telefon je pa lumia 735.

BivšiUser2 ::

Probaj z drugo sd kartico
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

vilonja ::

Tale telefon pa moram priznati da me je malo razočaral.
Naredil factory reset in zdaj mi nevem iz katerega razloga ne dela kodi assist, ki je še isti dan pred factory resetom delal.
Aplikacijo odpre, ta pa se kmalu crasha.

Mogoče kdo ve kaj bi bil lahko razlog, ker ta aplikacija je ena najboljših za kodi remote.

Malajlo ::

Naredi reinstal aplikacije.

krneki0001 ::

vilonja je izjavil:

Tale telefon pa moram priznati da me je malo razočaral.
Naredil factory reset in zdaj mi nevem iz katerega razloga ne dela kodi assist, ki je še isti dan pred factory resetom delal.
Aplikacijo odpre, ta pa se kmalu crasha.

Mogoče kdo ve kaj bi bil lahko razlog, ker ta aplikacija je ena najboljših za kodi remote.


updejte imaš vse?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

vilonja ::

Se mi je nekaj cudnega zgodilo.
Sem za vsak slucaj se enkrat preveril updajte in je napisalo da je moznost updata (verjetno zato ker sem naredil factory reset).

Pa se mi restarta in prizge nazaj, kjer mi pa pove da ni morel namestiti updata zaradi neke napake.
Nato grem se enkrat pod update preverim, ce imam namescene vse posodobitve, pa mi napise da je telefon posodobljen.

Fora je pa v tem, da so vse je windows insider ter kodi assist se normalno delal pred factorj resetom.
Factorj reset sem pa naredil samo zato, ker nisem mogel namestit win10 preview build, mi je pa spet javilo napako da ne more namestiti zaradi sd kartice, spet ena napaka.

Imam same slabe izkušnje z wp.
-slab torrent client
-zelo tezko najdes decent media player predvsem free verzij, nekje delajo sumniki, nekje ne
-pogosto ti v aplikacije mecejo reklame
-v slusalkah se slisi moteče šumenje
-odzivne so windowsove aplikacije, druge ostale aplikacije na storu so bolj neodzive
-zelo malo aplikacij za telefon
-pričakoval sem boljso brskalno izkusnjo, nekatere strani ne prikazuje pravilno oz. za nekatere ti sploh ne vrze desktop verzije ceprav imas tako nastimano, brskalnik se mi zdi da ima malo probleme z ostrenjem crk

Tako da jaz osebno ce bi se enkrat izbiral bi rajsi vzel androida.
Sem pa rekel da bom en try wp pa ce mi ne bo ravno vsec bomv dveh letih uamenjal telefon, zato sem se tudi odlocil za lumio 735.
Drugace pa za tiste ki rabijo internet, smse, za klice, kaksno fotko naredit je to zelo dober telefon.
Tiste, ki jih pa vsaj malo zanimajo appi (kaksna televizija, tooli, za video predvajat, hocejo vec svobode), se mi zdi da se dobi tudi kaksen dober android za sober denar pa ne govorimo o samsungih.
Lp

krneki0001 ::

vilonja je izjavil:



Imam same slabe izkušnje z wp.
-slab torrent client
-zelo tezko najdes decent media player predvsem free verzij, nekje delajo sumniki, nekje ne
-pogosto ti v aplikacije mecejo reklame
-v slusalkah se slisi moteče šumenje
-odzivne so windowsove aplikacije, druge ostale aplikacije na storu so bolj neodzive
-zelo malo aplikacij za telefon
-pričakoval sem boljso brskalno izkusnjo, nekatere strani ne prikazuje pravilno oz. za nekatere ti sploh ne vrze desktop verzije ceprav imas tako nastimano, brskalnik se mi zdi da ima malo probleme z ostrenjem crk


Ne razumem zakaj torrent klienta rint na telefon. Totalno brez veze, zato so računalniki.

Media playerjev je kar nekaj, pač si izbereš tisto kar ti paše. Meni deluje vse brez problemov.

Pogosto ti meče reklame v vse aplikacije na vseh telefonih.

V slušalkah se sliši šumenje? Slabi posnetki muske, slabe slušalke, slabo vtaknjene slušalke, prekurjene slušalke,... Na lumii 920 tega problema ni, niti ga ni bilo na 520, 720 in 635.

Telefon je za klicat, sms, občasno pobrskat po netu, ne pa za resno delo. Aplikacij je malo morje za skoraj vse kar si izmisliš.

Sam imam brskalnik nastavljen da vedno v desktop mode dela. Nikoli problemov, niti z ostrenjem, niti s slabim iskanjem. default iskalnik imam nastavljen google, bing je itak zanič.

Ne vem kaj vi vse počnete s temi telefoni, ampak jaz nimam nobenih problemov in vse deluje tekoče in brez zatikanj. Recimo obstaja aplikacija, ki jo imajo vsi kolegi na androidih - nokia here drive. Vsi, ki jih poznam, imajo to na androidu. Torej aplikacije za windows phone le niso tako slabe.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

vilonja ::

Zato ker kdaj pa kdaj pogledam kaksno serijo na telefonu v postelji. Zakaj ne potegnit na racunalniku, ker potem traja spet prenasanje ga rabis priklopit itd.
Na androidu lahko browsaš po local networku in je bil ta problem rešen.
Nisem rekel da v vse playerje. Recimo v xbmc free mi mece reklame,aplikacijo za šah mi mece reklame.
Sej se dobijo dobri media playerji, samo placati je verjetno treba, kar pa se nisem poizkusil.
Kar sem pa mislil z ostrenjem in brskanjem, bi pa prov en posnetek naredil, mogoce naslednji teden.
Kar se pa tice sumenja v slusalkah. Pri bolj umirjeni glasbi in tihem okolju je prav motece:
http://answers.microsoft.com/en-us/mobi...

Lp

krneki0001 ::

vilonja je izjavil:

Zato ker kdaj pa kdaj pogledam kaksno serijo na telefonu v postelji. Zakaj ne potegnit na racunalniku, ker potem traja spet prenasanje ga rabis priklopit itd.
Na androidu lahko browsaš po local networku in je bil ta problem rešen.
Nisem rekel da v vse playerje. Recimo v xbmc free mi mece reklame,aplikacijo za šah mi mece reklame.
Sej se dobijo dobri media playerji, samo placati je verjetno treba, kar pa se nisem poizkusil.
Kar sem pa mislil z ostrenjem in brskanjem, bi pa prov en posnetek naredil, mogoce naslednji teden.
Kar se pa tice sumenja v slusalkah. Pri bolj umirjeni glasbi in tihem okolju je prav motece:
http://answers.microsoft.com/en-us/mobi...

Lp


Pa bi reku, da imaš 735. Lumia 735 je ena najslabših lumij z ogromno problemi. Večinoma imajo s to lumio ljudje resne probleme. Od tega da wifi ne deluje, da se resetira med delovanjem, da se ugaša nenadzorovano in podobne variante. Ko jo recimo daš na brezžični polnilec, se prazni namesto polni (z ostalimi lumiami pa dela normalno),...
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

mat11 ::

?? Od kje tebi to. Meni dela odlično, prijateljica ga ima in delu tudi bp.
mat

krneki0001 ::

mat11 je izjavil:

?? Od kje tebi to. Meni dela odlično, prijateljica ga ima in delu tudi bp.


735 je lumia, nad katero je največ pritožb in največ problemov.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

mat11 ::

Za vsak telefon ti najdem, da se ljudje pritožujejo na njega. Od kje tebi največ..... Drugače sem pa dal večinoma vse Lumie(Microsoft) telefone čez tudi 930, pa ne vidim da bi 735 bila kaj bolj problematična kot ostali. pa je ne branim ker jo TRENUTNO imam, ker pač tako je. Edini minus ki sem ga našel je da dvojni dotik ne dela 100%, tukaj je 640 precej boljša.
mat

krneki0001 ::

Sam sem imel od 520, 720, 635 do 920 in sedaj 1020. Sodelavec pa 735. In moji so vsi delovali brez problemov, edino 635 je občasno zmrznila, sodelavčeva 735 stalno zmrzuje, ne najde wifijev, bt ne deluje, brezžično polnjenje noče delat, NFC ne dela,... (po resetu pa kr naenkrat vse začne delovati - ampak da boš vsak dan resetiral telefon je tudi malo čudno).
In ko smo gledal po netu kakšne so rešitve, je bilo točno čez 735 največ pritožb in je imela največ problemov.

Po moje, ker je bila prva od teh "naprednih". Sledila ji je 635, kjer pa je bilo očitno že porihtano tisto, kar na 735 ni delovalo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

mat11 ::

Mogoče nima sreče z aparatom. kakor koli meni dela BP.
Za brezžično polnenje ne sme imeti aparata na sredini ampak malce navzdol. Lahko pa da je tudi brez antene(naj odpre pokrov morata biti dve, ena NFC ena brezžično polnenje)so bile neke 735 tudi brez.
mat

krneki0001 ::

Saj sem napisal, da po resetu (soft reset) vse deluje nekaj časa, potem pa spet nič do naslednjega reseta.
Telefon je že bil parkrat na servisu in "kao" ni z njim nič narobe in deluje perfektno.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Bramac ^^ ::

Meni dela 735 brez problema, velikokrat pa zasledim tudi pozitivna mnenja o telefonu na redditu. Celo prvič slišim, da komu ne dela dobro.

roccat ::

A kdo ve zakaj mi shranjuje nekatere podatke oz tel na sd kartico?

Integral ::

Imam Lumio 640 LTE Dual SIM in imam en VELIK problem.

Ko hočem klicati nekoga, v slušalki nastane popolna tišina in ne slišim nobenega tu-tu...skratka popolna tišina. Ko me nekdo kliče, telefon sicer zvoni normalno, ko pa se hočem oglasiti, iz slušalke spet ne prihaja nič...popolna tišina. Nobenega tu-tu, nič! Sogovornik na drugi strani me prav tako ne sliši. Telefon sem nekajkrat postavil nazaj na tovarniške nastavitve, potem je nekaj klicev delovalo OK, kmalu pa se je zgodba ponovila. Naložene so vse posodobitve.

Mikrofon in zvočnik delujeta normalno, kar sem preveril z drugimi aplikacijami.

Ima kdo podobne izkušnje in posledično recept za odpravo te napake?

Hvala za odgovore!

krneki0001 ::

Na 635 sem imel enak problem. Nesel na teleray, so zamenjali zvočnik in od takrat naprej deluje brez problemov.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Integral ::

krneki0001 je izjavil:

Na 635 sem imel enak problem. Nesel na teleray, so zamenjali zvočnik in od takrat naprej deluje brez problemov.


Uf, to je pa super informacija! Jutri po službi grem z mojo sexy Lumio takoj na servis :) Je stara komaj 6 dni, preko Microsoft Slovenija sem jo dobil zelo ugodno (179EUR + brezplačna poštnina), zato sem sem že kr malo bal da jo bo treba poslati nazaj od koder je prišla. Hvala še enkrat. zdej bom lažje spal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Integral ()

krneki0001 ::

hmm. 635 je nokia lumia, 640 je microsoft lumia? Je še teleray zastopnik za te lumie?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Integral ::

krneki0001 je izjavil:

hmm. 635 je nokia lumia, 640 je microsoft lumia? Je še teleray zastopnik za te lumie?


Teleray je uradni servis za Microsoft in Nokia telefone - preverjeno! Kljub temu da mi je Microsoft Slovenija dobavil telefon preko francoskega Microsofta (tam je cena pač najugodnejša), lahko garancijo uveljavljam pri Teleray-u. Pogoj je da je telefon narejen za EU trg, kar preverijo preko IMEI številke.

clix ::

Na tem naslovu, lahko vsak preveri če njegovi lumii garancija velja v slo:

http://www.microsoft.com/sl-si/mobile/p...

laguna1 ::

Berem to temo pa vidim pozitivne in negativne stvari glede WP.

Danes bom dobil lumio 532 za hčerko, pa me vseeno zanima, ali obstajajo podobne aplikacije (naj bi bile preko uradne trgovine), kot so:
- facebook (verjetno že prednaložen na telefon);
- instagram in
- snapchat.

Te aplikacija ta mladina uporablja (do sedaj je imela android telefon), pa me zanima, ali ne bo pogrešala teh aplikacij na WP in kako ste vi zadovoljni s temi "podobnimi" aplikacijami.


Za odgovore se vam zahvaljujem.

Machete ::

laguna1 je izjavil:

Berem to temo pa vidim pozitivne in negativne stvari glede WP.

Danes bom dobil lumio 532 za hčerko, pa me vseeno zanima, ali obstajajo podobne aplikacije (naj bi bile preko uradne trgovine), kot so:
- facebook (verjetno že prednaložen na telefon);
- instagram in
- snapchat.

Te aplikacija ta mladina uporablja (do sedaj je imela android telefon), pa me zanima, ali ne bo pogrešala teh aplikacij na WP in kako ste vi zadovoljni s temi "podobnimi" aplikacijami.


Za odgovore se vam zahvaljujem.


Prvi dve sta na Windows store, tako da ne vidim problema.
Snapchata pa res ni. Drugače pa je lumia kar top zadeva. Nevem pa kako je za mularijo privlačna.

Pa še mimogrede poglej si cene z Nemčije. Se dobi za super gnarje.

http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40...

http://www.computeruniverse.net/en/list...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

laguna1 ::

@Machete, no ne vem če so glih ugodni, iz tvoje prve povezave me pride lumia 532 prek 103,90 EUR, http://www.ebay.de/itm/Microsoft-Lumia-... , pa še poštnina je za plačat, jaz pa sem za telefon lumia 532 dal 89,90 EUR, v to ceno pa je zajeta tudi bob kartica s številko; https://www.bob.si/kupi-bob/spletna-trg...

LP

miko22 ::

jaz prodam Lumio 530

Machete ::

Da, nisem preverjal. Pri dražjih modelih ziher bolj to velja. Tu imajo še malo subvencioniran aparat očitno, ker računajo da boš potem pri njih, ker te dajo na limalice. Ampak če ni vezave, je super cena.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

s51as ::

Kako pa kaj uredite z aplikacijami ki jih ni za WP? Ponavadi so kake bolj specifične ampak jih ni malo...
mvrtec, eleclerc, zoo ljubljana,... sej niso ravno življenske ampak vseeno ogromno razvijalcev oz. naročnikov windowse izpusti iz ponudbe.
It's just me myself and I

Matej_K ::

Mene to vedno bolj moti, čeprav sem po drugi strani navdušen nad WP in sem v veliki dilemi velikokrat.
... .. .

Modri dirkač ::

s51as je izjavil:

Kako pa kaj uredite z aplikacijami ki jih ni za WP? Ponavadi so kake bolj specifične ampak jih ni malo...
mvrtec, eleclerc, zoo ljubljana,... sej niso ravno življenske ampak vseeno ogromno razvijalcev oz. naročnikov windowse izpusti iz ponudbe.


www, drugo ti ne preostane, zato tudi opuščam misel na nakup lumie, ker nič ne kaže na izboljšanje...
Everybody lies!

Anney ::

Verjetno bo več aplikacij na WP10, razvijalci čakajo na izzid. Sicer za moje potrebe so vse poglavitne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()
««
75 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34688342 (53331) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10229536 (23905) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114791 (4503) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5919811 (16140) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499535 (8234) SLO_Matej

Več podobnih tem