» »

Windows Phone 8

Windows Phone 8

««
34 / 83
»»

FlyingBee ::

končno

LuGi ::

Tudi ATIV S (Austria) že od 30.10..dela tko ko more =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

sch3ll3 ::

Imam eno vprašanje, oziroma prosim za pomoč. Torej na lumii 920 je koledar do spremembe časa deloval normalno, sedaj pa mi že dva tedna za vsako ko nastavim recimo dogodek v koledar zadevo prestavi za eno uro nazaj. Recimo ob 8:00 nastavim zobar> shranim in čez nekaj trenutkov zadevo samodejno popravi na 7:00. Ima kdo kakšno idejo?

Tilen ::

Če greš na desktopu v Live mail in preveriš nastavitve regije... So enake, kot na telefonu?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

sch3ll3 ::

Sinhronizirano imam z google koledarjem. Na desktopu in na telefonu imam nastavljeno GMT+1:00h.

AtaSmrk001 ::

Problem je ob prehodu na zimski čas. Za finto probaj nastaviti dogodek na datm, ko je v veljavi poletni čas. Takrat vse deluje kot mora..
Tukaj poteka debata o tem problemu...

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

sch3ll3 je izjavil:

Sinhronizirano imam z google koledarjem. Na desktopu in na telefonu imam nastavljeno GMT+1:00h.


Google koledar je za eno uro nazaj. Preveri.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

AtaSmrk001 ::

Nebi rekel. To je SW problem.
Prilagam povezavo link.

roccat ::

a dela kdo aplikacije za windows phone s katerim programom ??? samo visual studio z c3 jezikom ali kako . ma kdo kakšno idejo

Looooooka ::

lahko tud v vb-ju.
Drugace mas pa se phone gap xamarin

sinalko ::

LP. A pomeni zdaj to, da je Samsung ATIV S naslednji, na katerega lahko računamo, da bo v kratkem posodobljen? link: http://www.wpcentral.com/unlocked-samsu...

Tamali ::

Mislim, da je to vezano le na odklenjen Ativ S.

sinalko ::

Tamali je izjavil:

Mislim, da je to vezano le na odklenjen Ativ S.


In kaj pomeni to odklenjen? Če je kupljen v prosti prodaji, brez vezave na operaterja ali kaj? :)

roccat ::

Jaz tudi,nevem jaz si razlagam da je odklenjen na vsa omrezja

chocoholic ::

Je res da je več ali manj aplikacij za kupit? Zanimam se namreč tudi za Lumio 920, zato so kakšne izkušnje s tem telefonom in windowsom dobrodošle.:) Zaluštal se mi je nek pameten telefon, ker sem do sedaj imela čisto klasičnega.

sale19 ::

Moj AtivS je pred dvema dnevoma dobil nadgradnjo. Ne vem ali Samsungovo ali Microsoftovo. Pa saj mi je vseeno, važno mi je, da se sedaj končno dajo programi v ozadju zapret.

roccat ::

lumia je baje zakon najboljši WP tak pravijo.

mat xxl ::

Ja logiš, če je pa W kupil Nokijo !

SLO_Matej ::

chocoholic je izjavil:

Je res da je več ali manj aplikacij za kupit? Zanimam se namreč tudi za Lumio 920, zato so kakšne izkušnje s tem telefonom in windowsom dobrodošle.:) Zaluštal se mi je nek pameten telefon, ker sem do sedaj imela čisto klasičnega.

Zelo veliko je brezplačnih aplikacij. Preveri v Trgovini Windows Phone: http://www.windowsphone.com/sl-si/store

Windows Phone pa vzemi, če želiš, da telefon preprosto deluje hitro in tekoče, brez zatikanja, tudi ko boš namestila več aplikacij. Skratka, deluje tako kot mora.

boolsheat ::

chocoholic je izjavil:

Je res da je več ali manj aplikacij za kupit? Zanimam se namreč tudi za Lumio 920, zato so kakšne izkušnje s tem telefonom in windowsom dobrodošle.:) Zaluštal se mi je nek pameten telefon, ker sem do sedaj imela čisto klasičnega.


Jaz še nisem kupil aplikacije, pa jih imam veliko in vse opravljajo svoje delo.

roccat ::

jaz še tudi nsiem kupil aplikacije z marketa dam tisto ko je zastojn

sleby ::

sinalko ::

sleby je izjavil:

http://www.wpcentral.com/unlocked-samsu...


Pri meni še nič ne najde. Kupljen je preko Mimovrste.

levaky ::

Kdo od vas uporablja CoPilot GPS?
Sam imam Lumio 820 in se mi kar malo zatika, ko se pomikam po menijih. Se vam tudi? Sama navigacija potem deluje lepo in gladko...

Matej

krneki0001 ::

Zakaj navigacija v tujini ne deluje?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

zvonebl1 ::

ZaLoMaT je izjavil:

Hehe, jaz imam ATIV S, tako mobilnik 2x na dan freezne, 3x se resetira, skratka nekaj je narobe s to različico WP8 OS, sem pa opazil da vsekakor nisem edini s temi problemi, nas je kar več...
Telefon polnim vsak dan (na koncu dneva še 20% baterije), 3G ves čas ON, prav tako WiFi, svetlost zaslona avtomatska, da sem bil z Samsung Omnio 7 zagotovo bolj zadovoljen.

To so krivi Windowsi sem imel enake probleme, telefon je vrhunski za ta denar jaz sem naložil 8.0.10512.142 pa sedaj (za enkrat?)dela brez napake hitro odzivno.

zvonebl1 ::

sale19 je izjavil:

Moj AtivS je pred dvema dnevoma dobil nadgradnjo. Ne vem ali Samsungovo ali Microsoftovo. Pa saj mi je vseeno, važno mi je, da se sedaj končno dajo programi v ozadju zapret.

katero verzijo si dobil 8.0.10512.142?

sale19 ::

Verzija 8.0.10517.150

boolsheat ::

Potem imaš pa naprej od naju, jaz imam tudi 512.142.

robida ::

Ne morem razumeti, da v stikih ni mogoče brisati slike kontakta. Lahko jo menjaš, ne moreš pa jo zbrisati.
Kaj takega. Unbelievable.

krneki0001 ::

Izbrišeš jo iz telefona, pa je ni več.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

robida ::

krneki0001 je izjavil:

Izbrišeš jo iz telefona, pa je ni več.

Ne pomaga, še zmeraj ostane slika v stiku pa čeprav brišeš sliko iz telefona oz. albuma.

Tamali ::

Poskusi ponovno sinhronizirat e-mail, preko katerega imaš urejene stike, in ponovno zaženi telefon.

destiny ::

Sliko potegne iz adresarja, s katerim imaš stik povezan, npr iz GMaila, LinkedIn-a, fejstbuka itd

roccat ::

jaz mam 8.0.103277.77

sinalko ::

roccat je izjavil:

jaz mam 8.0.103277.77


Ja, saj nisi edini. To je še GDR2.

krneki0001 ::

robida je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Izbrišeš jo iz telefona, pa je ni več.

Ne pomaga, še zmeraj ostane slika v stiku pa čeprav brišeš sliko iz telefona oz. albuma.



Potem pa www.live.com in tam greš pod stike, in izbrišeš sliko. Očitno imaš sliko v stikih na netu (live mail)
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

FlyingBee ::

končno Nokia in wp8, a je bilo tako težko?

http://www.engadget.com/2013/11/18/noki...

Pro_moted ::

Upam da potisnejo še kako Nokio 1220, ki bo enake oblike in strojne opreme le da z 5,2 inč ekranom. Idealen fon za mene.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pro_moted ()

MisterR ::

Na htc 8s mi pravkar namesca update.

LuGi ::

Jst bi mel 4.3", pobožne želje

MisterR ::

Evo, dobil zadnjo verzijo gdr3. Ima driving mode. Oznaka je 8.0 10510 127.

Nekaj na hitro
-driving mode
-izboljsano upravljanje s pomnilnikom
-zapiranje aplikacij
-varnostno kopiranje v oblak, mislim da tega prej ni bilo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MisterR ()

Tilen ::

-izboljsano upravljanje s pomnilnikom


??
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Sandrca ::

Tudi moj 8s pravi, da so na voljo posodobitve, je pa problem ker nimam dovolj pomnilnika, pa pri milem bogu ne vem kaj naj še zbrišem...rabim cca 580 MB, imam pa jih na voljo 160..., od tega glasba+video 3,66 MB, aplikacije 198 MB, sistem 1,92 MB in OSTALO 1,34MB ... kaj zavraga spada pod ta ostalo? Dokumenti iz officev pobrisani, zgodovina brskanja pobrisana, večina smsov pobrisana, maili pobrisani...

fireX88 ::

FlyingBee je izjavil:

končno Nokia in wp8, a je bilo tako težko?

http://www.engadget.com/2013/11/18/noki...


zgleda awesome :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tamali ::

Sandrca je izjavil:

Tudi moj 8s pravi, da so na voljo posodobitve, je pa problem ker nimam dovolj pomnilnika, pa pri milem bogu ne vem kaj naj še zbrišem...rabim cca 580 MB, imam pa jih na voljo 160..., od tega glasba+video 3,66 MB, aplikacije 198 MB, sistem 1,92 MB in OSTALO 1,34MB ... kaj zavraga spada pod ta ostalo? Dokumenti iz officev pobrisani, zgodovina brskanja pobrisana, večina smsov pobrisana, maili pobrisani...

Bo treba narediti reset telefona :|

trek@s ::

Ima še kdo problem z download-om priponk v mailu? Pogosto se mi dogaja, da kliknem "download" in piše v nedogled "downloading", čeprav gre za priponko nekaj kB?8-)

fireX88 ::

jp, se mi dogaja tu pa tam. zadevo rešim tako, da telefon ugasnem in ponovno prižgem.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

sleby ::

LuGi je izjavil:

Jst bi mel 4.3", pobožne želje


8x?

Bor H ::

Ali L820..
««
34 / 83
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Windows Phone 8X (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34690979 (55968) berlusconi
»

Windows Phone 8.1 že kmalu, tudi na novih telefonih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
10231404 (25773) traxxas
»

Sony Xperia GO vs. HTC Windows Phone 8S

Oddelek: Mobilne tehnologije
114936 (4648) jizzer
»

Microsoft predstavil Windows Phone 8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5920595 (16924) Jst
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
499932 (8631) SLO_Matej

Več podobnih tem