» »

Katero multifunkcijsko napravo?

Katero multifunkcijsko napravo?

zmaugy ::

Ker mi je brez vidnega razloga HP OJ 8500 odpovedal poslušnost, iščem nadomestilo. Fax ni nujen, ker imam ločenega laserskega, ki deluje zelo zanesljivo.
Zelo pomembno je, da se da kvalitetno skenirati s samodejnim podajalnikom - da lahko dam na skeniranje 10-20 listov in da mi jih ne potegne v skener po več hkrati.
Hkrati bi želel tudi kvaliteten barvni laserski izpis, ki bi bil tudi poceni - ne ravno za fotografije, ampak dovolj dobro za tiskanje tudi kakšnih prezentacij s slikovnim materialom.

Kot rečeno, faks ni nuja (morda je celo boljše, če ga ni zraven), nujno pa je, da se ga da povezati v omrežje in tiskati iz različnih računalnikov (tudi iz računalnikov z brezžično povezavo v to omrežje) - po tej plati mi je bil softver od HPja zelo všeč (po nadgradnji na novejšo različico, originalna je bila obup). Softver za skeniranje v pdf in podobno bi želel zraven.

Cena? Nekje do 600 EUR, če je kaj izjemnega malo dražje - ni problema. Če je kaj cenejšega, še boljše. HPja se bom zelo branil.

kmetek ::

8500 bi moral imeti 3 letno garancijo, da? baje pridejo novi modeli ven kmalu.

poiuz ::

nobeno, raj dnar špari...

zmaugy ::

kmetek je izjavil:

8500 bi moral imeti 3 letno garancijo, da? baje pridejo novi modeli ven kmalu.


Nima. Ima eno leto. Že obdelano.

Kateri novi modeli? HPja zagotovo ne bom kupil.

poiuz je izjavil:

nobeno, raj dnar špari...


Hvala za tale popolnoma nekoristen predlog.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

SLO_Matej ::

Jaz bi ti priporočal kaj od Canona, saj z njihovimi izdelki skoraj zagotovo ne boš razočaran.

Poglej si njihove večfunkcijske laserske naprave: http://www.canon.si/For_Home/Product_Fi...

zmaugy ::

Zheegec ::

Canon in HP ink-jet tehnologijo skupaj razvijata, laserce pa proizvaja Canon za HP.
Samo tako - mimogrede :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

XrobertoX ::

Ne vem sem zadovoljen z Canoni ampak Meni je po parih letih Canon Pixma MP780 kar na lepem "umrl" in pojma nimam zakaj in kako ga spravit v pogon zato po moje najbrž ne bo ravno na mestu, če ti predlagam da si umisliš če imaš prostor vsakega posebej se pravi če ti "crkne" kopirc pač kupiš novega poceni.
No tako sem zdaj brez kopirca brez skenerja faxa, brez možnosti kopiranja na CD/DV-je brez možnosti množičnega kopiranja in še česa. IN kaj zdaj? Kupit še eno multifunkcijsko??? Težko dvomim če bi šel spet v to v bistvu sploh ne vem in razmišljam da je včasih bolje met več poceni škatel ki delajo.
Zato ti pa podajam mojo izkušnjo v razmislek morda ti pomaga ali pa ne tako pač je.;(
Robi

Zgodovina sprememb…

SLO_Matej ::

Zheegec je izjavil:

Canon in HP ink-jet tehnologijo skupaj razvijata, laserce pa proizvaja Canon za HP.
Samo tako - mimogrede :)

Jaz lahko rečem, da s Canoni do sedaj še nisem imel težav. Medtem ko je znancem Epson prenehal tiskati in samo javlja napako po manj kot letu dni, prav tako jih poznam kar nekaj, ki so imeli težave s HP-ji.

Jaz nekako najbolj zaupam Canonu, ker me še na nobenem področju niso razočarali, niti ne poznam nekih primerov, da bi ti kaj kmalu odpovedali.

Kar se tiče tega skupnega razvoja pa tako; marsikje tudi delajo kakšne produkte skupaj, a se od neke znamke bolj kvarijo kot od druge npr.

Zgodovina sprememb…

mat xxl ::

XRoberto Današnji vrhunski multipasi od Canona so tako poceni, da se ni za bati četudi po garanciji odleti, tudi sam sem imel MP780, na lepem je odpililo plato in je bil mrtev, če rabiš samo glavo ali kaj drugega imam........

XrobertoX ::

mat xxl je izjavil:

XRoberto Današnji vrhunski multipasi od Canona so tako poceni, da se ni za bati četudi po garanciji odleti, tudi sam sem imel MP780, na lepem je odpililo plato in je bil mrtev, če rabiš samo glavo ali kaj drugega imam........
V bistvu sploh ne vem kaj mu je ker ga niti prebudim ne več :( skratka nič kot da nebi mel štroma enkrat sem ga razdrl našel pa nič otipljivega tako da naoko težko reč kaj je šlo.
Robi

mat xxl ::

Isto, kot pri meni, potem smo ugotovili, da je računalnik mrtev .....

BTW dobiš na Ebayu za drobiž take z slabo glavo ........... samo meni se ni dalo več ukvarjati, ker je bila zadeva zelo močno rabljena ........in iztrošena, ko 3 x že pivnike pereš, ko barvo preliva iz odpadnih pivnikov, potem je to konec, začne vsa plastika razpadati......

miller31 ::

Verjetno je napajalnik če se ti ne vklopi več!

XrobertoX ::

Ne sploh se ne vklopi več ne vem kje ga sploh ima sem neki že razstavil pa sem že pozabil kje je kaj mislim da ima tudi neko varovalko nisem siguren sam naj bi bila cela če se prav spomnim.
Robi

XrobertoX ::

Verjetno bo rešitev ta, da ga nesem ven pa z macolo po njem baje da je dobro proti stresu. :D
Robi

mat xxl ::

Tale zadnja navadno zmaga .....

MadMax ::

Včasih se je to podokumentiralo in poimenovalo " Radostna destrukcija™ ",kot recimo http://slo-tech.com/clanki/totald/total...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

XrobertoX ::

Samo res, ponekod v Ameriki imajo kar na odpadih prostor, kjer si lahko dajo duška nad svojim avtomobilom in tako sproščajo svoj stres LOL.
To bi morali tudi pri nas uvesti.:D
Robi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Multifunkcijska naprava- katero?

Oddelek: Kaj kupiti
91386 (1038) Hanzi77
»

Nakup tiskalnika do 110€

Oddelek: Kaj kupiti
131971 (1661) Alamar
»

Tiskalnik oz. večfunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
283752 (3094) GeForce
»

Katero multifunkcijsko laser napravo

Oddelek: Kaj kupiti
61623 (1546) miller31
»

kateri zunanji disk kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
61709 (1493) RejZoR

Več podobnih tem