» »

Ženske so za popizdit

Ženske so za popizdit

MeteorM ::

Zakaj punce včasih tako proti logiki ravnajo? V čem je to fora? Z mojo punco ki sva skupaj 5 let sva šla narazen, oziroma če natančneje povem me je ona pustila. Njen razlog? Ker sva si tako podobna in ista in ni zveza nič vznemerljiva?!

Kaj hudiča to pomeni?
:(

Gladi ::

Verjetno hoče pofukat še koga drugega kot tebe in je pač izbrala nek random izgovor. To je tist u stilu *it's not you, it's me*

solatko ::

Preveč si na ST-ju visu.
Delo krepa človeka

mr1two ::

Ljudem pač različno kapne. Ugibat razloge je samo to- ugibanje. Verjetno se bo s časom pokazalo, kaj je blo dejansko za tem...
Drugače pa nekaj v stilu kot je Gladi povedal(čeprav se sliši zelo sebično).
Po eni strani- konc, bed, slabo; po drugi pa nova priložnost...
Osebno sem pričakoval pod tem naslovom malo drugačno vsebino(verjetno zaradi drugačnih izkušenj:))).

Rias Gremory ::

Tole ni troll komentar.
1. Podstrešje kul pri njej?
2. Kakšna je bila zveza zadnji mesec?

IMO te mogoče vara (oz. je) in se je končno odločila, da gre z drugim žrebcom.

Kako naj rečem... ženske pač, pa smo baje mi prasci. :|
Ampak ne se dat, preboli jo in najdi drugo.

EDIT: Možno je tudi, kar je Gladi rekel.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Zgodovina sprememb…

galu ::

Tbh, si tudi jaz včasih želim da bi bil homo, ampak (na žalost) nisem.:))
(true story)
Tako to gre.

Architect ::

To je tisto, ko partnerja moti 1 malenkost, pa je ne rešita. Pa tebe moti ena malenkost, pa ne rešita sproti. Pa se to kopiči in kopiči. kar na lepem postane dolgčas.
To je najhuje, saj niti ne veš kdaj točno gre zveza po zlu, saj se problemi kopičijo grozno počasi, potem pa kar na lepem poči.

Ali pa je zamenjala družbo in se spremenila...

Ne sekiraj se. Spij Laško, pojdi na morje in si dobi drugo.

jype ::

MeteorM> Zakaj punce včasih tako proti logiki ravnajo? V čem je to fora? Z mojo punco ki sva skupaj 5 let sva šla narazen, oziroma če natančneje povem me je ona pustila. Njen razlog? Ker sva si tako podobna in ista in ni zveza nič vznemerljiva?!

Saj ti je po pravici in jasno povedala da ni več vznemirljivo. Meni se zdi popolnoma logično da se v dolgočasni zvezi ne vztraja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

gendale ::

kolk sta stara?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

TOP ::

MeteorM je izjavil:

Zakaj punce včasih tako proti logiki ravnajo? V čem je to fora? Z mojo punco ki sva skupaj 5 let sva šla narazen, oziroma če natančneje povem me je ona pustila. Njen razlog? Ker sva si tako podobna in ista in ni zveza nič vznemerljiva?!

Kaj hudiča to pomeni?
:(

Ja ta stavek ima več pomenov,ti pa samo lahko ugibaš ali se te je preprosto naveličala ali si je našla drugega in je tako preprosto rekla.Najbolje je,da jo uprašaš za pojasnila.

MeteorM ::

gendale je izjavil:

kolk sta stara?

Jaz 32 ona 29

iso2000 ::

Eh, pusti pri miru, pozabi, pa čim več potegni iz samskega življenja. Pa še ravno na poletje si bil osvobojen...
Sicer pa je v ribniku še dosti ribic, tako da nič bat. Samo ne doma čemet, pa se samemu sebi smilit. Pokliči kakšnega prijatelja, pa pojdita na pivo. Če ne drugega je razgled ob trenutnih zunanjih temperaturah prav prijeten. 8-)

Invictus ::

Life is like a penis. Simple, soft, straight, relaxed and hanging freely. Then women make it hard.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kr1ženska ::

solatko je izjavil:

Preveč si na ST-ju visu.

Kvečjem premalo, če ji je postalo dolgčas in ji nisi znal nič novega povedat :))

Zgodovina sprememb…

Tero ::

Treba hitro novo poiskat :)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

kr1ženska ::

Resno, "dolgčas mi je" je IMO kar dober razlog. Nevem pa kakšno sližbo imaš in koliko imaš dejansko čas se ukvarjart z "razgibanim" življenjem in
očitno te ni imela dovolj rada.

Mesar ::

Reč ji naj ti report napiše.
Your turn to burn!

Lion29 ::

po mojem je to pac bolj polite verzija, da te nima vec tolk rada in da se te je navelicala... move on
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

guest #44 ::

Mene bolj zanima, koliko se je ona potrudila za razmerje?

Zelo pogosto je ženskam dolgčas in zato krivijo partnerja. Ravno zadnjič sem se z enim pogovarjal, da ga je ženska pustila ker je imela preveč časa na rokah.

Architect ::

pa ja sej to. Nekatere pričakujejo da bo fant vse naredil. Takšen problem sem imel z neko bivšo. Stalno je dajala neke zahteve kaj bi rada, stalno jo je nekaj motilo, ni pa nič naredila iz svjoe strani, da bi bilo bolje. Je pričakovala da se bom jaz prilagodil njej 100%.

fuck that shit. Zveza je obojestranska.

algo ::

Pa sej po moje je pa čist lepo povedala - treba poslušast ženske :D Prvi del, da sta si preveč podobna je pač rekla, da te ne bi preveč prizadela, resnica se skriva pa v drugem delu - veza ni bila vznemerljiva (dolgcaj ti je blo s tabo, naveličala se te je, želela si je spremembe) ;) Sicer pa se probaj čim manj sekirati, pač ni bla prava ženska zate tko da si lahk srečen, da si se jo znebu! Lahko se pa tolažiš s tem, da bi te lahk pustila šele čez 10 let, ti pobrala se pol premoženja, pa še za kakšnega froca bi mogu preživnino plačevati. Če mene vprašaš, si jo še dobro odnesel :)) Jih je dost na slabšem od tebe :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: algo ()

Mentalist ::

Daj mi njen facebook :D
Lool.

algo ::

Mentalist je izjavil:

Daj mi njen facebook :D


Ka bi rad čez par let preživnino plačeval? :))

Gandalfar ::

Dovolj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Težave v odnosih (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547704 (5928) Mavrik

Punca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6313647 (11396) Gandalfar

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527982 (23450) Gandalfar

Več podobnih tem