» »

The Prototype

The Prototype

oo7 ::

The Prototype (2013)
Sci-Fi

The military tries to track down a humanoid drone that escapes from a government facility.

guest #44 ::

B-grade action movie izgleda. Kar pomeni, da bo šit.

Keyser Soze ::

Heh, ravno včeraj pogledal prikolico, in slišm singularnost, Kurzweil, bla, bla, bla.... Pa rečem, madona, tole bi blo pa fino, če bi ratal en novi "avatar".

Pa najbrž ne bo. Precej bogo zgleda. Bolj poudarek na akciji, kot na zgodbi. Stil 24 snemanje. Ampak mu bomo dali šanso. Že zato, ker me zanima kako si režiser predstavlja tole zgodnjo adaptacijo singularnosti.
OM, F, G!

RejZoR ::

The Prototype se je šel okoli virusa, ki je glavnega junaka zmutiral v nek megastvor. Tle pa dajo enega robotka. Kr neki. Tko kot so v Doom filmu dal nek virus namesto portala v pekel...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Izi ::

The Prototype (2013)
The United Sates government assigns a very special case to a newly created intelligence agency. Lead Agent Garret Brown encounters more than he expects when he uncovers a sinister plot involving aliens and their plan for world domination led by cult leader, Reverend Jeremiah C. Hope. As Garret uncovers more of the plot, he is forced to drink an alien fabricated blue liquid that kills him but then miraculously brings him back to life 300 years in the future making him the only human survivor of the nuclear holocaust. Now is up to Garrett and the human clones that rescued him to stop the alien warrior Piak and his army who have taken control of Earth and its natural resources.

The Prototype (II) (2013)
The military tries to track down a humanoid drone that escapes from a government facility.


Kako hudiča lahko hkrati delajo 2 filma z enakim naslovom?
Tale post se nanaša na The Prototype (II), če prav razumem. Vsekakor drugi zgleda precej obetavno, tisti prvi je nizko proračunski (pol milijona) B film s patetičnimi efekti.
Tale drugi zgleda pa precej visoko proračunski ampak da se žive celice nekako spremenijo v neživo snov se mi pa zdi le malo preveč za lase privlečeno.

oo7 ::

RejZoR je izjavil:

The Prototype se je šel okoli virusa, ki je glavnega junaka zmutiral v nek megastvor. Tle pa dajo enega robotka. Kr neki. Tko kot so v Doom filmu dal nek virus namesto portala v pekel...


Saj ni nujno če je naslov The Prototype,da se gre o igri The Prototype:).

Izi je izjavil:

The Prototype (2013)
The United Sates government assigns a very special case to a newly created intelligence agency. Lead Agent Garret Brown encounters more than he expects when he uncovers a sinister plot involving aliens and their plan for world domination led by cult leader, Reverend Jeremiah C. Hope. As Garret uncovers more of the plot, he is forced to drink an alien fabricated blue liquid that kills him but then miraculously brings him back to life 300 years in the future making him the only human survivor of the nuclear holocaust. Now is up to Garrett and the human clones that rescued him to stop the alien warrior Piak and his army who have taken control of Earth and its natural resources.

The Prototype (II) (2013)
The military tries to track down a humanoid drone that escapes from a government facility.


Kako hudiča lahko hkrati delajo 2 filma z enakim naslovom?
Tale post se nanaša na The Prototype (II), če prav razumem. Vsekakor drugi zgleda precej obetavno, tisti prvi je nizko proračunski (pol milijona) B film s patetičnimi efekti.
Tale drugi zgleda pa precej visoko proračunski ampak da se žive celice nekako spremenijo v neživo snov se mi pa zdi le malo preveč za lase privlečeno.


Sem že takrat opazil ja,da prideta 2013 2 filma z naslovom The Prototype.
A ta film,ki je gor trailer je nizkoproračunski film ali uni drugi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

A ta film,ki je gor trailer je nizkoproračunski film ali uni drugi?

Nizkoproračunski je tisti, katerega trailerja ni tukaj, in ima vesoljčke v zgodbi, ima budget samo 575.000 dolarjev, kar je hudo malo za film. Trailer pa je na linku, ki sem ga dal in tudi zgleda precej revno.

Tale, katerega trailer je tukaj, ki nima vesoljčkov ima pa človeka, ki se je preobrazil v robota, pa zaenkrat še nima znanega budgeta, ampak po mojem bo višji. Trailer, ki je tukaj dosti obeta in mi je precej všeč.

Timurlenk ::

folk, ne zamenjujte filmov in asylumovih filmov
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

Izi ::

Timurlenk je izjavil:

folk, ne zamenjujte filmov in asylumovih filmov

Tale stavek ne znam dešifrirati. Razsvetli nas, kaj zamenjujemo.

Timurlenk ::

opazil sem, da gre debata o dveh skoraj identičnih naslovih, kjer je en micro-budget en pa pravi, studijski film


in podjetje asylum je tisto, ki dela low-budget verzije blockbusterjev

npr. transformers - transmorphers; battleship-american warship; lincoln vampire hunter - lincoln vs. zombies etc.
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

oo7 ::

Če to drži je za ta film budget 40 mio.Kar pravijo,da je malo za sci-fi film.Ampak meni se je zdel district 9 za 30 mio odličen sci-fi film:P

http://pcbunny.co.za/2012/06/23/the-pro...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Če to drži je za ta film budget 40 mio.Kar pravijo,da je malo za sci-fi film.Ampak meni se je zdel district 9 za 30 mio odličen sci-fi film:P

Se strinjam ja, District 9 je lep primer, da se da z malo denarja narediti odličen film. Najabolj skrajen primer je sicer film Moon (2009), ki je dobil oceno 8,0 z budgetom samo 5 milijonov.
Budget za Sci-fi filme gre vse od 5 milijonov pa do enormnih 250 milijonov. Kvaliteta pa kot se izkaže nima veze s ceno filma.

2 skrajnosti sci-fi filmov zadnjih 3. let:

Najdražji:
John Carter (2012) - 250.000.000 - Ocena: 6,8
Avatar (2009) - 237.000.000 - Ocena: 8,0
Men in Black 3 (2012) - 225.000.000 - Ocena: 7,2
The Avengers (2012) - 220.000.000 - Ocena: 8,6
Battleship (2012) - 209.000.000 - Ocena: 6,2
Green Lantern (2011) - 200.000.000 - Ocena: 5,9
Transformers: Dark of the Moon (2011) - 195.000.000 - Ocena: 6,3

Najcenejši:
Moon (2009) - 5.000.000 - Ocena: 8,0
Chronicle (2012) - 12.000.000 - Ocena: 7,1
Lockout (2012) - 20.000.000 - Ocena: 6,1
The Cabin in the Woods (2011) - 30.000.000 - Ocena: 7,8
District 9 (2009) - 30.000.000 - Ocena: 8,1
Source Code (2011) - 32.000.000 - Ocena: 7,5
The Thing (2011) - 38.000.000 - Ocena: 6,3
Paul (2011) - 40.000.000 - Ocena: 7,1

Vidimo, da so najcenejši včasih lahko celo boljši od najdražjih. Vizualno je sicer velikanska razlika in vsi tisti silni milijoni so užitek za pogledati, ampak vsaj meni vsi našteti najcenejši ostanejo dlje v spominu, kot pa tisti najdražji.

RejZoR ::

Mja no, Moon so snemal v 3 kadrih, mal zunaj na lunini površini (cg) in to je to.

Meni osebno daleč najboljši film z verjetno enega najnižjih budgetov je bil Cube. 350k kanadskih dolarjev.
Isto snemano v parih kockah ampak način kako je bilo vse skupaj izpeljano pa je bilo fenomenalno za moje pojme.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Od teh,ki si jih naštel Izi mi je najboljši film The Thing ampak tisti z leta 1982.Ta The thing z leta 2011 si ne zasluži tega naslova.Kako je bil bolj strašen film z leta 82 ko so bile sluzaste lutke kot pa zdaj ko je vse računalniško.

Drugače pa Moon in Cube sta oba odlična filma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kako je bil bolj strašen film z leta 82 ko so bile sluzaste lutke kot pa zdaj ko je vse računalniško.

Ja, ampak tega so krivi naši možgani ne pa film. Moderni filmi PREVEČ prikažejo. Naši možgani pa se bojijo predvsem tistega kar ne vidijo in si samo predstavljajo. Možgani si s premalo podatki vedno zamislijo najbolj strašljivo in skrajno možnost. V življenju je to pomembno, ker smo tako v neznanih situacijah celo bolj previdni kot je potrebno.
Jaz sem hkrati pogledal oba "The Thing", in je novi neprimerno boljši, ampak mu pa v primerjavi s starim res manjka tisti pravi "feeling" strašljivosti in skrivnostnosti. Ampak to zato, ker vse natančno in od blizu prikažejo, pa tudi vnaprej vemo za kaj se gre in kaj se bo zgodilo.
Roko na srce, je bil originalni "The Thing" s svojimi "efekti" na mojem modernem domačem kinu z velikanskim ekranom in HD resolucijo sedaj videti že precej patetično ;) Če pa je od tvojega gledanja minilo že 30 let pa ga seveda imaš za vedno shranjenega kot odličnega.

Peters ::

Nižji, kot je budget, bolj se je potrebno potruditi z zgodbo, da si film sploh kdo pogleda. Če veliko investiraš v cg ga večina vsaj zaradi vizualij pogleda in je finančno gledano lahko manj tvegan projekt.

Timurlenk ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kako je bil bolj strašen film z leta 82 ko so bile sluzaste lutke kot pa zdaj ko je vse računalniško.


Jaz sem hkrati pogledal oba "The Thing", in je novi neprimerno boljši,

wtf am i reading
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

Keyser Soze ::

Tudi meni se ne zdi novi nič slabši kot stari. Me prav čudi zakaj to folk govori. A smo sploh gledali iste filme?

IMO je problem v tem, da je bil stari Stvor nekaj novega. Revolucija te zgodbe. Pri novem Stvoru pa gre samo za remake. Nič več, nič manj. Veliko novega ne morejo prikazat. Samo staro na nov način. Kar jim je IMO tudi uspelo. Lep remake.
OM, F, G!

oo7 ::

Keyser Soze je izjavil:

Tudi meni se ne zdi novi nič slabši kot stari. Me prav čudi zakaj to folk govori. A smo sploh gledali iste filme?

IMO je problem v tem, da je bil stari Stvor nekaj novega. Revolucija te zgodbe. Pri novem Stvoru pa gre samo za remake. Nič več, nič manj. Veliko novega ne morejo prikazat. Samo staro na nov način. Kar jim je IMO tudi uspelo. Lep remake.


Kolikor jaz vem to ni remake film.Ampak je The thing(2011)prequel filma The thing(1982).Ker stvor(2011) se konča točno tam kjer se je stvor(1982)začel.V tem delu zveš kaj se je dogajalo v drugem oporišču na Antartiki.
Razlika je v tem,da Stvor(1982)je grozen,napeto vzdušje in nagravžen film.Novi Stvor(2011) je pa samo še akcijski film in prav nič strašen s tistimi računalnišlimi stvori.

Keyser Soze ::

Ha?

Jah, pol pa ne vem katerih scen se jaz spominjam. Res da je minilo že kar nekaj let kar sem gledal tale film (krepko čez 10), pa se vendar jasno spomnim Kurca Russla, ki je letal naokoli z ognjemetačem in dinamitom, huskyja, ki se "skozlano" preobrazi v nekakšnega pajkovca (?), pa tudi konec se dogaja na sličen način kot tule, le da nisem siguren ali je bil na ladji ali ne.

Skratka, kar nekja scen je praktično pobranih iz starega Stvora. Tako da meni se je zdel prej remake kot pa prequel. Če je to prequel potem dejansko sucks, ker to ni to, ampak je, jp še enkrat povem, remake.
OM, F, G!

oo7 ::

Ubistvu je bilo tako.
Prvo se zgodba dogaja v Norveškem taboru to je film Stvor(2011),na koncu tega filma preživita 2 dva,ki se odpravita s Helikopterjem za psom in ga streljata in to je konec filma.Stvor(1982) se pa začne ravno s to sceno,ko s helikopterja streljajo na psa haskija,ki pride v Ameriški tabor kjer je Kurt Russel in seveda nevedo za kaj se gre in Haskija zaprejo z drugimi psi.
V originalnem stvoru gresta Kurt Russel in pilot helikopterja tudi pogelat ta Norveški tabor seveda je takrat že ves razdejan kjer tudi najdeta tisto ledeno krsto,ki so jo v novem stvoru izkopali sredi ledu.Od kjer je tudi ta stvor pobegnil.

Keyser Soze ::

Ahhh, zdaj bom moral pa še enkrat oba pogledat. Pa še vrnil sem tanovega. :|
OM, F, G!

oo7 ::

Keyser Soze je izjavil:

Ahhh, zdaj bom moral pa še enkrat oba pogledat. Pa še vrnil sem tanovega. :|


Če boš gledal oba prvo glej tanovega potem pa tastarega;).

Izi ::

oo7 je izjavil:

Keyser Soze je izjavil:

Ahhh, zdaj bom moral pa še enkrat oba pogledat. Pa še vrnil sem tanovega. :|


Če boš gledal oba prvo glej tanovega potem pa tastarega;).

Malo smo zašli iz teme, ampak se strinjam. Novi The Thing NI remake ampak je prequel, z isto sceno, kjer se novi konča se stari začne.
Nepazljiv gledalec morda na prvi pogled misli, da gre v obeh filmih za isto zgodbo, ki je prikazana na nov način, ampak v resnici gre za dogodek, ki se je dvakrat ponovil v različnih baznih taborih. Vesoljček pač vsakič uporabi enako taktiko. Šele oba filma skupaj dasta vpogled celotno zgodbo, kaj se je pravzaprav zgodilo. Gre za čisto nadaljevanko in ocena novega The Thing samo kaže, da ljudje zelo površno spremljajo filme in da so zgodbo prvega filma že popolnoma pozabili.
Novi del je namreč mojstrovina in redko je videti, da se v novem delu vse skupaj tako lepo pokrije in dopolni s prejšnjim delom.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Keyser Soze je izjavil:

Ahhh, zdaj bom moral pa še enkrat oba pogledat. Pa še vrnil sem tanovega. :|


Če boš gledal oba prvo glej tanovega potem pa tastarega;).

Malo smo zašli iz teme, ampak se strinjam. Novi The Thing NI remake ampak je prequel, z isto sceno, kjer se novi konča se stari začne.
Nepazljiv gledalec morda na prvi pogled misli, da gre v obeh filmih za isto zgodbo, ki je prikazana na nov način, ampak v resnici gre za dogodek, ki se je dvakrat ponovil v različnih baznih taborih. Vesoljček pač vsakič uporabi enako taktiko. Šele oba filma skupaj dasta vpogled celotno zgodbo, kaj se je pravzaprav zgodilo. Gre za čisto nadaljevanko in ocena novega The Thing samo kaže, da ljudje zelo površno spremljajo filme in da so zgodbo prvega filma že popolnoma pozabili.
Novi del je namreč mojstrovina in redko je videti, da se v novem delu vse skupaj tako lepo pokrije in dopolni s prejšnjim delom.


Se strinjam glede zgodbe.Film se dobesedno nadaljuje kjer se je eden končal.Tudi tam kjer je bila ledena krsta so se potrudili in ustvarili isto okolje do potankosti.Ampak saj pravim s to preveč sterilno računalnisko simulacijo je film izgubil vso grozoto.

Timurlenk ::

Keyser Soze je izjavil:

Tudi meni se ne zdi novi nič slabši kot stari. Me prav čudi zakaj to folk govori. A smo sploh gledali iste filme?

IMO je problem v tem, da je bil stari Stvor nekaj novega. Revolucija te zgodbe. Pri novem Stvoru pa gre samo za remake. Nič več, nič manj. Veliko novega ne morejo prikazat. Samo staro na nov način. Kar jim je IMO tudi uspelo. Lep remake.

ne, samo staro na slabši način z veliko mero risankastega cgi
Demokracija je zdej v drugem planu, to je vendar jasno.

snow ::

Je nekam zašlo, pa bom še sam mal prispeval k (po moje) poceni in super filmom:
Man from the earth
12 Angry Men
Primer
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

oo7 ::

Na ta film sem pa že čisto pozabil.Še vedno piše release date 2013 pomoje bi lahko že določili mesec in dan:| malo mi deluje sumljivo vse skupaj.
A na you tube trailer od tega filma ima pa že čez 16 mio ogledov kar je zelo veliko a nikjer nič o tem filmu:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

Trailer je super, upam, da bodo film le izdali in ne skenslali ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Izi ::

Točno eno leto brez enega samega novega podatka je vsekakor precej sumljivo.
Film so najavili 21. junija 2012 in hkrati dali ven še Trailer, ki je zaradi zanimive vsebine požel kar precej pozitivnih komentarjev. In sedaj je že eno leto vse popolnoma tiho, niti ene same slike, niti nihče ne ve ali film sploh še delajo.

Po moje je sedaj že jasno, da gre za B produkcijo, ampak vsebina je še vedno zanimiva in upam, da ga nekoč le vidimo.

oo7 ::

Glavni igralec je pa Benjamin Stark iz Game of thrones.

Izi ::

Benjen Stark ;)
Je pa to ena mala komaj omembe vredna vlogica v GoT. Če se ne motim je to brat obglavljenega Neda Starka.

oo7 ::

Po skoraj dveh letih končno datum izida:P 23 Maj 2014

Me prav zanima kakšen bo film. Pozabljen še ni glede na to, da ima na You Tube čez 23 miljonov ogledov kar je za trailer zelo veliko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Thing ( Frozen Hell - Who Goes There)

Oddelek: Sedem umetnosti
433590 (794) 2dark
»

Prometheus (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1219208522 (47188) Gury
»

Jurassic World 2 (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18226566 (16267) D3m

Več podobnih tem