» »

Katere pancerje kupiti?

Katere pancerje kupiti?

aky ::

Do sedaj sem več ali manj vztrajal pri Salomon pancerji. Zadnje sem kupil tri leta nazaj in nisem z njimi najbolj zadovoljen.

Zanima me, kakšne pancerje kupiti? Firma in modeli? Gre za agresivno smučanje, zahteve so podobne kot za race, le da se z njimi mora dati smučati cel dan.

Salomon je imel svoj čas Equipe serijo, pri kateri so ti pri najboljšem modelu vlili peno v pancer in tako si dobil best fit. Tega, koliko jaz razumem njihov homepage, več ni..

Kakšne so vaše izkušnje?

Aja. Gre za alpsko smučanje, tehnika ozkega hodnika.

ali3n ::

jest mam Lange in sem zlo zadovoljen. Prvi pancerji, ki me v mečih ne tiščijo >:D . Sicer pa vsaki nogi "pašejo" drugačni pancerji, tko da ti pomojem ne preostane drugega, kot da greš po trgovinah in probavaš različne modele, firme,... pa ne hitet!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

SkIDiver ::

Ja točn tako. Če ti tuki jz rečem da kup ta pa ta Elanov model ti bo lahko preširok za stoapala te bo gleženj v njem bolu ti bo prtisku na meča in tako naprej. Uzem si cajt pa probi vsakega k se ti zdi cenovno primeren za tvoj žep. Več ko jih probaš bol boš vedu kater ti bol paše. Pa ko probavaš zapni čim bolj tesno pa mal obremenjuj nogo, da boš vidu kako ti leži pa tko. Treba je met čas za to kopvat oz za vsakaršno obutev.

Mlchk ::

Jest full smucam ze ene 10 let, pa sm ugotovu, da so najboljsi pancarji Alpina.

ilči ::

Ja, teb sedejo najbl Alpina. Zame so pa največji dr**, k mam široko nogo, ki je v kombinaciji z Alpino...;( ;( ;( !!!

To se od človeka do človeka zlo razlikuje!

Morš pomert 15 pancerjev, pa usazga met na nogi 20 minut, pa boš našu.
Različne firme majo različne modele, po katerih delajo školjke pancerjev.

Jaz osebno (moje mnenje) priporočam Salomon X-wave 8.0! To so ful hudi pancerji! Tam kjer jih kupiš, ti morajo notranji čevel segret, pol daš pa ti nogo notr, pa mal obremenjuješ in se ti nekak oblikuje po nogi - ne pričakovat ravolucionarnih sprememb!

Lange so tut ql.
U izi...

Tody ::

Ker sem dobesedno razfukov školjko 10 let starih technicov sem bil primoran kupiti nove.
Kupil sem TEHNIC ICON ki so race čevel in se brez težav smučaš 5-6 ur (več nikol nisem smučal).
Tudi jest agresivno smučam in se te čevlji dokaj dobro obnesejo. Odvisno od noge in tehnike

Alec999 ::

jst sm po zlo dolgem cajtu zacel spet smucat .. pa k mam bl mal dinarckov sm si kupu Salomon PERFORMA 5.95 za 26 cukov ... sm pa gledu se ene od Salomona (8.0 i think) za 28.990 drgac so mi pa oboji sedl uredu na nogo Alpina pa bl tko tko ostalih pa nism prevec probavu. Vec povem, ko jih dejansko sprobam :D

lp,
Alec999

AlienGT ::

Meni pa najbolj sedejo pancerji NORDICA.

Mercier ::

Alpina dela ozke. Jim to noben ne pove? ;(

Binji ::

Morš pomert 15 pancerjev, pa usazga met na nogi 20 minut, pa boš našu.

Hmm..jst sm kupu pancarje tku da sm najdu pravo stevilko, pomeru in kupu (pojasnilo: stevilke 30.5 ne najdes lih pogosto).
Drgac sm kupu pa Salomon in so odlicni zaenkrat
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Jackass ::

Mel sm Salomon, pa sm vsakič po smučnju komi hodu! Sedaj pa že več kot eno leto uporabljam nove super duper Alpina pancere in vam lahko povem, da se po smučanju počitim, kot ptiček...

...zato:
o ALPINA, o ALPINA...

...in bolečin v nogah ne boste več čutili!!

Za vse nadalnje informacije pokličite na brezplačljivo telefonsko številko 0805225 in povejte na telekomu, da hočte panacarje TAKOJ!!!!

...in če pokličete v naslednje pol ure, vam popolnoma zastonj podarimo še PALAČINKARJA, s katerim bodo vaše palačinke nežno hrustljave kot otroška ritka!!
jAcKaSS

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rekreativno smučanje - Oprema, smučišča (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11819495 (1659) Magic1
»

Nakup smučarske opreme

Oddelek: Šport
283770 (632) JanezH
»

Katere pancerje za rekreativca?

Oddelek: Šport
103661 (3321) kremenko1
»

Široka noga in smučarski čevlji

Oddelek: Loža
910650 (10353) msjr
»

Kere smuči imate in kam hodite?

Oddelek: Loža
232832 (2436) Vikking

Več podobnih tem