» »

računalnik mi odpoveduje

računalnik mi odpoveduje

alese ::

nujno, že nekajkrat se mi je računalnik po večurnem delovanju sam ugasnil kot bi potegnil kabel iz vtičnice, nekajkrat sem sicer imel problem s tem kontaktom ko računalnik prižgeš in je vezan na matično ploščo vendar mislim da sem to porihtal, danes pa sem opazil da mi ventilator na grafični karitci ne dela, to je grafična 7600 gs pci e 256 mb tv dvi, a zato računalnik odpoveduje in če je to razlog kero grafično za dva meseca jo rabim naj kupim novo da mi bo to delalo eno poceni tako zmogljivo kot ta mislim da je nvidia,dokler ne kupim novga računalnika, sedaj imam kar kalorifer na mizi ki dela samo ventilator , stranico sem dol vzel in hladi v grafično upam da zdrži.hvala lahko me pokličete na 041469159 če mi slučajno rač odpove .

hojnikb ::

ne pisat svoje telefonske na javni forum...

sicer pa nwm zaka še sploh pržigaš komp, če maš hin ventilator.Tak boš kr kmal zažgal to grafično..
Lepo menjaj ventilator ali grafično in je problem rešen.malo poglej po bolhi če se najde kej v tem rangu..
#brezpodpisa

stock ::

Pejt na bolho pa najdi kako 4350, 5450 za 15€ zmogljivosti so tam tam s tvojo. Sicer pa se problem bol zdi kot da bi bil povezan z napajalnikom in ne grafo.

EDIT: maš eno 8500GT za 16EUR če da še kak EUR dol, performance je tam tam z omenjenimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stock ()

alese ::

zakaj ne napisat tel, saj se pšred nikomur ne skrivam pa tudi nič nisem zagrešil,hvala za nasvete, tudi jaz sem pomislil na napajalnik, a lahko zdej enga novga not dam naprimer corsair,ki bi ga pol v novi računalnik dal

hojnim a ventilator na grafični se da zamenjat posebej ali kako

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alese ()

hojnikb ::

lahko menjaš ventilator, če najdeš kje takega...

Pa zbriš že enkrat telefonsko; kdo pri zdravi pameti bi objavlo svojo telefonsko na javni forum, še manj pa kdo bi te klico kr tak za pomoč...
#brezpodpisa

alese ::

kak pa zbrišem

ni nič unga popravi zdraven

alese je izjavil:

nujno, že nekajkrat se mi je računalnik po večurnem delovanju sam ugasnil kot bi potegnil kabel iz vtičnice, nekajkrat sem sicer imel problem s tem kontaktom ko računalnik prižgeš in je vezan na matično ploščo vendar mislim da sem to porihtal, danes pa sem opazil da mi ventilator na grafični karitci ne dela, to je grafična 7600 gs pci e 256 mb tv dvi, a zato računalnik odpoveduje in če je to razlog kero grafično za dva meseca jo rabim naj kupim novo da mi bo to delalo eno poceni tako zmogljivo kot ta mislim da je nvidia,dokler ne kupim novga računalnika, sedaj imam kar kalorifer na mizi ki dela samo ventilator , stranico sem dol vzel in hladi v grafično upam da zdrži.hvala .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alese ()

alese ::

tole gledam http://www.bolha.com/ati-graficne-karti...
a bo pašala notri namatično ker tukaj piše pci e x 16 a jaz imam to al nimam ker imam pcie kaj pomeni 16

alese ::

in še to zakaj se uporabljajo termalne paste za cpu

hojnikb ::

x16 pomen 16 stez oz tadolg pcie. Sepravi če maš pcie maš tut x16...

Sam tole ni dobra izbira kar si dau ti link..

alese je izjavil:

in še to zakaj se uporabljajo termalne paste za cpu

grejo med hladilnik in proc, da se toplota bolje prenaša oz odvaja od proca.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

alese ::

klical sem na firmo hte , pa so rekli da rabijo mere pa voltažo ventilatorja, kako pa snemem ventilator dol iz kartice a se to da nardit.hvala

Blinder ::

Če imaš doma kašen računalniški ventilator viška ga za silo lahko montiraš na grafično. Ventilator pritrdiš na hladilnik od grafične z vijakom, vijak pa vvrtaš med rebra od alu hladilnika od grafične. Sam pazi da če ti pade vijak dol lahko naredi kaki kratek stik v računalniku..
7600Gs je švoh grafa, že tiste poceni pcie so vsaj tok zmogljive. http://www.bolha.com/ostale-graficne-ka...
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

alese ::

se pravi tale bi bila dobra ki si mi jo dal link, saj jaz bi kupil kakšno novo za 20 30 evrov samo napiši mi katero hvala.

še to, če imam ventilator viška, kam ga pa priklopim da bo delal a na matično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: alese ()

stock ::

Novo se ti ful ne splača, tale poje vse nove do 50€. Ventilator lahko priklopiš kamor koli, pa prišraufaš tudi kamorkoli, alpa z vezicami. samo tako naštelaj da bo saj malo pihal čez, sej če ne boš špilal igric ne bo sile.

alese ::

hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ugašanje računalnika za cca. 2 sek. po resetu & problem pri high load (3dmark)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141287 (1099) PlayTheGame
»

kateri proc,

Oddelek: Kaj kupiti
251388 (1075) seljo
»

Prihaja Thermalright HR-03

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
63203 (3012) Primoz78
»

grafična kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
505365 (4444) muzičar
»

novi računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
281820 (1180) AndrewSmith

Več podobnih tem