» »

Katero tablico izbrati?

Katero tablico izbrati?

Temo vidijo: vsi
««
160 / 183
»»

Lonsarg ::

Ja če je le mogoče kaj več kot Atoma(ga imam pa bom upgradal). Upgradal bom sicer na Pentium Gold(underclockan m3, bližje m3 kot Atomu) v Surface Go. Ma če hočeš dobro baterijo Surface Go ne bo prava izbira, je praktično edina negativna lastnost ker vse ostalo v reviewih je pohvaljeno.

Za te kitajce tut definitivno kake reviewe z battery testi pogledat.

Twixz ::

Acer Iconia Tab A3? 4 GB RAM, 64 GB memory, v redni ceni je 320 jst bi jo dobil za 200, a se izplača? :)

MrStein ::

Kateri model?
MediaTek CPU sicer ni preveč čislan... čeprav za to ceno... dobiš Apple A10 :) (no, za 200 EUR ne, za 300 pa že)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

icko ::

Iščem eno kitajsko tablico za navigacijo z dobrim gps modulom. Namreč sedaj sem testno uporabljal lenovo yoga tab pa se verjetno zaradi a-termičnega stekla gps signal izgublje (odboj)? medtem ko galaxy s9 dela ok.
kak predlog za solidno ceno?
thx.

Tomson ::

Kakšno velikost pa, bolj mobilno kakšno 8" ali večjo 10" tablico?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dober dan ::

Zdravo, iščem tablico za celotno družino. Zdaj pa me zanima, kaj pride bolj v poštev, ios ali android? Z drago koristiva iphone, računalnik imava pa z windowsi. Radi bi jo pa uporabljali za brskanje, ogled filmov na poti, na počitnicah, musko itd.. Glede na to, da malo poznam ios, vem da je kar zakomplicirano spravit filme na ios, pač kar se tiče prenosa raznih datotek da je čim lažje to narediti. Bi pa vzel kakšno od boljših, da imam nekaj let mir potem. Pa fino je, da se lahko prijavi več userjev kot npr. na Pcju.

Zgodovina sprememb…

icko ::

Tomson, bolje bi se mi obnesla večja, bi potem še vakuum nosilec za sprednjo šipo naročil zraven. Gre za kombi oz kamper.

Mare2 ::

icko je izjavil:

Iščem eno kitajsko tablico za navigacijo z dobrim gps modulom. Namreč sedaj sem testno uporabljal lenovo yoga tab pa se verjetno zaradi a-termičnega stekla gps signal izgublje (odboj)? medtem ko galaxy s9 dela ok.
kak predlog za solidno ceno?
thx.


Očitno je GPS modul lahko različne kvalitete. Mogoče probaj s kako Samsung tablico. :)

icko ::

Ja čipi so različni in težko je ugotovit kaj je notri. Nekateri najnovejši pospirajo oba sistema tako gps kot ruskega glonass. Potem je natančnost še večja oz ko si med visokimi zgradbami ozkih soteskah je več možnosti ujetja signala.

Opkow ::

Kaj pa varianta za zunanji GPS modul, ki se preko BT poveze na tablico.

Lahko vzames mocnejso varianto, postavis ga na poljubno mesto in napajanje preko USB kabla ali na vgrajeno baterijo.

Kolega je tako imel pred leti, ko njegova tablica ni imela GPSa.

icko ::

Ja to je možnost, sem že imel tako na windows laptopu ko sem še AR poganjal. Ni pa preveč praktično - dvojno napajanje, pa dva gadgeta, žnure po armaturi...
Po malo surfanja ugotavljam da antireflektivni premazi na določenih avtih tudi garmina onesposabljajo. No kot že rečeno samsung s9 to ne moti in dela ok. Se pravi kvaliteten built in modul(receiver) bi rešil težavo. Samo kaj ko je težko ugotoviti kaj je notri.

dc10 ::

... sem včeraj dobil tablico Teclast A10H (naročil 15.8.2018, torej 9 dni priority line EU, brez dodatnih stroškov), android 7.0, 2/16GB, lep videz, ne pretežka, zaenkrat deluje super, za starše bo OK za brskanje po netu.... sicer ima SLO jezik, ampak system pa ni v našem jeziku, samo nekatere nastavitve, ostalo je v angleškem.... lepa slika, ima dual bankd wifi, možnost microSD kartice, to je to za 82 EUR...:D
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dc10 ()

Dober dan ::

Kaj ve kdo, imajo ipadi opcijo prijave različnih uporabnikov?

MrStein ::

Nimajo.
Razen neke specialne verzije za education. (potrebuje neki server za to)

... razen če presenetijo jeseni z iOS 12... samo nič ne kaže na to (bi se videlo v beta verzijah)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

kanarin ::

Dober dan je izjavil:

Zdravo, iščem tablico za celotno družino. Zdaj pa me zanima, kaj pride bolj v poštev, ios ali android? Z drago koristiva iphone, računalnik imava pa z windowsi. Radi bi jo pa uporabljali za brskanje, ogled filmov na poti, na počitnicah, musko itd.. Glede na to, da malo poznam ios, vem da je kar zakomplicirano spravit filme na ios, pač kar se tiče prenosa raznih datotek da je čim lažje to narediti. Bi pa vzel kakšno od boljših, da imam nekaj let mir potem. Pa fino je, da se lahko prijavi več userjev kot npr. na Pcju.


Glede na to da uporabljate že iPhone (po tem sklepam da budget tudi za tablico ni zelo omejen navzdol) in da želite nekaj "boljšega" zame skoraj ni debate - iPad. Resda je zadeva malo bolj omejena oz manj fleksibilna od Android naprav, vendar po mojem prevaga gladko in stabilno delovanje iOS sistema in aplikacij , kvaliteta same izdelave, kvaliteta ekrana, trajanja baterija, dolgoletna podpora kar se tiče nadgradenj iOS, predvsem pa bi poudaril enako hitro in tekoče delovanje tablice tudi po nekaj letih uporabe - kar je v Android svetu bolj ali manj pobožna želja.

Kar se tiče kopiranja datotek na iOS - sam osebno sicer bolj malo kopiram (na mojega iPad Mini 2), če že pa uporabljam oblačne storitve kot so Gdrive in Dropbox, sicer pa obstaja več možnosti , potrebno je samo malo poguglat ;), recimo klik, oz klik

Tomson ::

@icko:
sicer nekaj predvidevanja, ker je za vse te tablice dejansko težko govorit iz prakse, oz. najti teste ki bi poglobljeno obdelali moč GPSa, glede na specifikacije, pa se lahko, kot že omenjeno na podlagi podpore več GPS sistemov sklepa/predvideva, da bodo nekatere tablice na tem področju boljše. Že večkrat omenjeni, overall dober Teclast T10 (170€ s kodo: GB&TATET10) ima npr. podporo GSP/BDS. Še boljša opcija pa bo Chuwi Hi9 Air (155€ s kodo: GB&TAHi9AIR) ali za 168€ iz EU skladišča, s podporo GPS/GLONASS/AGPS, kjer je AGPS še posebej uporaben kjer je slab GPS signal ...



@Dober dan:
iPad se sprva res zdi kot najbolj primerna izbira, glede na iOS naprave doma, a osebno, čeprav imam tudi sam doma iPad, bi se zaradi bistveno hitrejšega in manj kompliciranega nalaganja filmov in glasbe odločil za Android tablico. Tudi več uporabniških računov na Androidu ne bo težava. Danes sicer Android tablice več nimajo takšne izbire modelov kot včasih, tudi prestižnih modelov je sila malo in le ti niso vsi v koraku s časom, po drugi strani pa je precej cenejših modelov, okoli 200€, ki ponujajo precej, tako v smislu specifikacij, kot tudi iz stališča kvalitete izdelave, stabilnosti delovanja. Osebno ne vidim razloga za nakup npr. 500€ vredne Android tablice, ker že iz stališča programske opreme ne bo zdržala toliko dlje, kolikor je dražja. iPad pa se po drugi strani dobi že precej ugodno in je iz stališča uporabniške izkušnje (razen prenašanja datotek) tudi odlična opcija. Mogoče malo za razmislit, kje so prioritete, pa bo potem odločitev lažja ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Dober dan ::

Budget nekako ni problem, želim kupiti tablico, ki jo bomo res lahko imeli dokler je ne vržem v kanto zaradi iztrošenosti. Najbolj se mi gre za multimedijo(dopusti, večdnevni izleti, pa tudi doma), pa fajn bi bil multiuser način, da lahko imava z boljšo polovico vsak svoje račune (maile, fb, instagram, karkoli pač) brez da se moram prej iz vsake aplikacije izpisovati. To je lahko zlo nadležno glede na to, da ne bom samo jaz uporabnik. Plus da lahko kdaj podmladek odigra kako igrco. Torej stvar za celotno družino, kjer pa ne želim da mi po pomoti kdorkoli zbriše kakšen mail itd.

icko ::

Thomson, pošteno, dam za pivo oz Bevoga. Če boš kdaj v Lars & Sven v petek ob uri za kosilo pm me. !!

kanarin ::

@Dober dan: če budget ni problem in glede na tvoja pričakovanja bi potem rekel da vzami pač najboljšo android tablico - Samsung Tab S4 (oz prejšnji model S3 če želiš malo prišparati). Kot pa je napisal Tomson se gre za vprašati o smiselnosti oz. racionalnosti da se skešira 500 € oz celo več kot 700 € (pri Tab S4) za (bilokakšno) tablico. Samo zgodba je zelo podobna pri telefonih, glede na to da imaš oz si navajen na iPhone je vprašanje če boš res zadovoljen s poceni tablico (okoli 200€). Ker ponavadi nizka cena zmeraj prinaša kakšen kompromis (recimo nezmogljiva baterija, večja teža tablice), ki vsakemu pač ni sprejemljiv. Recimo meni ni sprejemljivo, da je tablica težja od 500 g (pa naj blesti v vsem ostalem). Ampak to lahko ugotoviš in ceniš samo če si imel že priložnost uporabljati težje in lažje tablice. Če pa vendarle iščeš nekaj v tej smeri ti priporočam, da preletiš (vsaj) nekaj zadnjih strani te teme, ko najdeš kakšen zanimiv modela pa pač poguglaj za review oz si poglej na YT. Ponudbe je kot pri vsaki zadevi razmeroma veliko (čeprav trg tablic dejansko stagnira že nekaj let), na koncu pa se mora itak vsak zase odločiti kaj mu najbolj odgovarja.

Karil ::

@Dober dan

Sam sem bil prejšnji mesec v zelo podobni situaciji z namenom nakupa odlične tablice za katero ne bom po enem letu rekel da je za v smeti, saj sem precej občutljiv na hitro delovanje. Na koncu sem izbral Huawei Mediapad M5 10.8 LTE. Pregledal sem precej reviewov, tudi kitajskih tablic v smislu zakaj bi dal 500€, če je mogoče dovolj le polovica tega, ampak prišel do sklepa da mi "kitajske" nikakor ne bodo všeč, saj so notri precej slabši, stari procesorji srednjega ranga.

Ravno takrat je izhajal tudi Samsung Tab S4, vendar za ceno +300€ napram Huaweiu in zame nobene posebne prednosti, o njem nisem razmišljal niti za trenutek.

10": Mediapad M5 10.8 ali Mi pad 4
8": Mediapad M5 8.4 ali Mi pad 4

kanarin ::

Zanima me kakšno mora biti kapaciteta baterije na Android tablicah (8 in 10 inčne), da bo s tega vidika primerjivo z iPadi ?

Recimo gledam Chuwi Hi9 Pro (8 inčne tablice mi po izkušnjah nekako najbolj sedejo, pa tudi za otroke za bolj primerne), ki ima precej zanimivo ceno (121 €) glede na specifikacije (predvsem visoka resolucija ekrana). Ampak pri tem cenovnem rangu sem najbolj skeptičen glede zmogljivosti baterije. Nekako dvomim da 5000 mAh zadostuje, skeptičen pa sem tudi glede dolgoročne vzdržljivosti. Ker po mojem kot v večini primerov pač tudi tukaj nekako velja - "koliko denarja toliko muzike". Tomson, prosim za nasvet.

miko22 ::

Malo oftopic. Kako naložit na novo windows na tablico. Mi javi da ni možnosti usb boota.
Sistem moram spremeniti, ker mam težave z jezikom. Je v nemščini, je pa win 10 home, ki ga ne morem nadgraditi slo. Pa tudi spucati moram nesnago.
Tablica ima 64 Gb kartico not.

Mare2 ::

miko22 je izjavil:

Malo oftopic. Kako naložit na novo windows na tablico. Mi javi da ni možnosti usb boota.
Sistem moram spremeniti, ker mam težave z jezikom. Je v nemščini, je pa win 10 home, ki ga ne morem nadgraditi slo. Pa tudi spucati moram nesnago.
Tablica ima 64 Gb kartico not.

Uporabi tipkovnico, ali orginal ali pa USB (micro USB). :) Hvala, ker si navedel znamko tablice.

Tomson ::

@kanarin:
samo specifikacije niso dovolj, sploh ko primerjaš Android in iOS, saj sta sistema različno optimizirana. Chuwi Hi9 Pro ima solidno baterijo, ni pa nek presežek, konkretno, z 5.000mAh baterijo 6-7h klasične vsakdanje uporabe (brskanje po netu, emailing, Youtube). Za primerjavo, iPad Mini 4 z 5.100mAh zdrži okoli 10h. Imam pa doma npr. Xiaomi Mi Pad 4 8.0" z 6.000mAh baterijo, ki pa gre lepo čez 10h podobne uporabe. Seveda pa je Chuwi Hi9 Pro bistveno cenejši. Tako čez palec bi rekel, da za primerljivo avtonomijo baterije, za 5000mAh pri Applu pri Androidu gledaš proti 6.000mAh. Ampak vedno so odstopanja tudi od proizvajalca do proizvajalca, od modela do modela ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

miko22 ::

Mare2 je izjavil:

miko22 je izjavil:

Malo oftopic. Kako naložit na novo windows na tablico. Mi javi da ni možnosti usb boota.
Sistem moram spremeniti, ker mam težave z jezikom. Je v nemščini, je pa win 10 home, ki ga ne morem nadgraditi slo. Pa tudi spucati moram nesnago.
Tablica ima 64 Gb kartico not.

Uporabi tipkovnico, ali orginal ali pa USB (micro USB). :) Hvala, ker si navedel znamko tablice.

https://www.electronic4you.si/lenovo-id...
Tole sem kupil.

Tomson ::

Bo šlo preko USB ključka, TOLE si preberi, bo verjetno pomagalo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

miko22 ::

Tomson je izjavil:

Bo šlo preko USB ključka, TOLE si preberi, bo verjetno pomagalo ...

Ne morem nikjer nastavit. Secured boot sem disablal, pa ne gre.

miko22 ::

Rešil. Problem je bil v usb ključeku. Drugi je delal.

nerro32 ::

dc10 je izjavil:

... sem včeraj dobil tablico Teclast A10H (naročil 15.8.2018, torej 9 dni priority line EU, brez dodatnih stroškov), android 7.0, 2/16GB, lep videz, ne pretežka, zaenkrat deluje super, za starše bo OK za brskanje po netu.... sicer ima SLO jezik, ampak system pa ni v našem jeziku, samo nekatere nastavitve, ostalo je v angleškem.... lepa slika, ima dual bankd wifi, možnost microSD kartice, to je to za 82 EUR...:D
lp


Iščem tablico za starejšo osebo (zgolj osnovna raba) in je prvi pogoj slovenski jezik. Kako je s slovenščino pri tablicah z GB-ja in Kitajske nasploh, ali lahko oseba, nevešča angleščine (ali drugih tujih jezikov), nemoteno uporablja tovrstno tablico (npr. Teclast)? Ali je bolje vzeti nekaj na našem trgu?
Hvala!

dc10 ::

Ja, moji starši ne znajo čisto nič angleščine in jo brez problema uporabljajo.... Ker aplikacije, ki sem jih namestil imajo SLO jezik, samo sistem pač ni v celoti preveden, sistem pa sem jim tako ali tako nastavil in nič ne spreminjajo... zanima jih samo vreme, brskalnik, FB, novice....

lp

Tomson ::

@nerro:
odvisno od modela do modela, večina tablic ki se priporočajo imajo celoten sistem v slovenskem jeziku in pri uporabniški izkušnji ni nobene razlike med tablico iz Kitajske ali Slovenije, razen da dobiš boljšo tablico overall za nižjo ceno ...

Bestbuy je trenutno še vedno Teclast Master T10 za 167€ ter Prioirty Line - EU Prioirity za 0.44€, za dostavo brez dodatnih stroškov (dobra 2tedna) ... Res odlična tablica overall za ceno, tudi komplet v slovenskem jeziku. Cenejša alternativa pa Teclast P10 za 119€, tudi povsem solidna tablica.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

kanarin ::

Tomson je izjavil:

@nerro:
odvisno od modela do modela, večina tablic ki se priporočajo imajo celoten sistem v slovenskem jeziku in pri uporabniški izkušnji ni nobene razlike med tablico iz Kitajske ali Slovenije, razen da dobiš boljšo tablico overall za nižjo ceno ...

Bestbuy je trenutno še vedno Teclast Master T10 za 167€ ter Prioirty Line - EU Prioirity za 0.44€, za dostavo brez dodatnih stroškov (dobra 2tedna) ... Res odlična tablica overall za ceno, tudi komplet v slovenskem jeziku. Cenejša alternativa pa Teclast P10 za 119€, tudi povsem solidna tablica.


@nerro32

Jaz bi pa omenil težo tablice (recimo pri teh Teclast 553g oz 524g pri P10) - ker se mi zdi da se dostikrat to ne omenaj toliko oz se v prvi plan daja vse druge specifikacije. Po mojih izkušnjah ravno teža naredi precej veliko razliko pri vsakodnevni rabi oz "user experience". Sicer je res odvisno tudi od načina rabe (ali jo imamo večino časa v rokah ali na kakšne naslonjalu). Ampak sam sem prešel iz 10 inčnih na 8 inčne ravno zaradi teže in priročnosti. Čeprav po drugi strani dandanes med ogromnimi telefoni (6 in več inčnimi) in manjšimi tablicami je zmeraj manj razlike. No, še to bi omenil - čeprav ta format (razen pri ipadih) očitno počasi izumira - meni še vedn obolj sede razmerje ekrana 4:3 kot 16:10. Zdaj, spet je to odvisno od rabe - če večino časa gledaš video (full screen) potem je bolj primerno 16:10, mogoče tudi za določene igrice, v večini ostalih zadevo pa je bolj primeren 4:3 format. Tako da....meni je moj iPad Mini 2 še vedno zakon - ima vse navedeno kar jaz iščem pri tablici, da ne omenjam stabilnega in tekočega delovanja , zmogljive baterije in up-to-date OS. Pri teh zadnjih 3 postavkah večina adndroid tablic (tudi višjega razreda) pač - prej ali slej - pogrne.

Klemen13 ::

Je pri tej ceni Teclast T20 najboljse kar se da dobiti? Zanima me tudi, glede na to da nima HDMI prikljucka, ce se da kako povezati slika na TV razen preko Wifija?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Klemen13 ()

Tomson ::

Tole bo definitivno dober model, zaenkrat je še malo drag, s vsemi stroški te namreč na koncu pride okoli 230€, medtem ko dobiš Teclast T10 za 169€, če vzameš PrioirtyLine poštnino. Model T20 je nekoliko osvežen model T10, v osnovi isti model, ima pa novejši, zmogljivejši procesor, SIM podporo, USB-C ter napovedan upgrejd na Android 8, v primerjavi s T10 pa mu manjka HDMI. Sedaj pač premisliš ali ti omenjeno odtehta 40% višjo ceno, sta pa oba modela odlična glede na razmerje cena/kvaliteta/zmogljivost. Brez HDMI izhoda bi mogoče šlo preko USB-C to HDMI adapterja, KODI je sicer tudi super opcija ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Strumfek ::

Ali je to res, da Telcast T10 nima polnilca zraven? Samo preverjam, kaj je vse v škatli.

r3dkv1c4 ::

Strumfek je izjavil:

Ali je to res, da Telcast T10 nima polnilca zraven? Samo preverjam, kaj je vse v škatli.

Že nekaj časa nazaj sem sam naročil t10 in ravno tako nisem dobil polnilca, samo kabel.
Sem dodatno kupil 2 original od teclasta za nekje 6€ in si s tem nisem belil glave.

Prijazno sem jim samo sporočil in so mi pri naslednjem nakupu dali 5$ dodatnega popusta.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Tomson ::

Jup, tole je npr. v škatli, sem pa tudi sam naknadno dokupil tale org. Teclast QC3 polnilec, ki je prav za T8/T10 model ... Sicer pa se lahko uporabi katerikoli polnilec, če bo QC3 ne bo razlike ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Strumfek ::

Hvala za info. Kaj pa tale fingerprint senzor? Se da izklopit ali pa narihtat na več oseb hkrati? Vsi v hiši bi uporabljali tablico.

Mare2 ::

Tomson je izjavil:

Jup, tole je npr. v škatli, sem pa tudi sam naknadno dokupil tale org. Teclast QC3 polnilec, ki je prav za T8/T10 model ... Sicer pa se lahko uporabi katerikoli polnilec, če bo QC3 ne bo razlike ...



Hja, so pa korajžni, da si upajo pošiljat tablice brez polnilca. Katera firma pa je to?

Tomson ::

Po vzoru Amazona očitno. Pri Kindlu moraš npr. tudi adapter kupiti posebej. Je pa res da imamo po večini danes toliko podobnih narav doma, da ta adapter niti ni nujen. Sicer pa je Teclast precej uveljavljeno kitajsko ime na področju tablic in prenosnikov. Podjetje sega že v leto 1999, so bili prvi ki so uvedli dual boot naprave na Kitajskem, sicer pa danes izdelujejo se all in one računalnike ter digitalno fitnes opremo...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

icko ::

Thomoson dobil chuwija. Top performance. Tudi hitrejša kot sinov lenovo yoga. Gps dela kot ura. Thx again.

Mare2 ::

Tomson je izjavil:

Po vzoru Amazona očitno.

Pri Chuwiju sem ga dobil zraven. :)

tomy5 ::

Adapterjev ne dajejo ker nimajo CE adapterjev in se bojijo inšpekcij in zaplenitve izdelkov pri prehodu v EU
Drugače pa mal rabljen ipad z bolhe, še vedno najboljša tablica, android tablice so bolj kot ne škart roba zaradi slabih appov

MrStein ::

Zamisli internet, če Apple ne bi polnilca zraven dal. Smeha polna skleda!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

yoco ::

Živijo. Prosim za malo pomoči. Kupujem tablico (prvič) in me zanima vaše mnenje. Je ta v redu? https://www.mimovrste.com/tablice/samsu... So od Huaweia kaj boljše ali slabše?

amacar ::

To se imho ne splača kupit. Za 199€ sem isto tablico nabavil 1.5 leta nazaj na myelectornic4you.

yoco ::

amacar je izjavil:

To se imho ne splača kupit. Za 199€ sem isto tablico nabavil 1.5 leta nazaj na myelectornic4you.

ok, kaj se potem splača? nisem tok v tem, zato nimam pojma kaj je v redu kaj ne.

Han ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

yoco ::

Han je izjavil:

https://www.electronic4you.si/huawei-me...

https://www.electronic4you.si/huawei-me...

Na dražji boš lahko igral tudi bolj zahtevne igre.

Prva zgleda zelo v redu.
Ima Samsung kaj podobnega za ta denar?

Tomson ::

Samsung ima v tem cenovnem rangu le Galaxy Tab A, ki je overall nekoliko slabša a tudi cenejša tablica, bližje Huawei MediaPad T5 ... Solidna Samsung alternativa pa bi bil malo starejši Galaxy Tab S2 za 269€ z AMOLED zaslonom ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
160 / 183
»»