» »

Katero tablico izbrati?

Katero tablico izbrati?

Temo vidijo: vsi
««
30 / 183
»»

FlyingBee ::

kmetek, kar imaš moraš prodat in to se iz te perspektive spoštuje, z druge perspektive pa so nekatera dejanja prodajalcev glede na to, da hočejo prodati nekatere artikle za višjo ceno kot pri konkurenci, razumljiva, vendar samo dokler cene ne poskušajo utemeljiti na podlagi megle - prav je da se vsak zase potegne, vendar ne za vsako ceno in izven mej splošne "higiene" med kupcem in prodajalcem

tablice pa je itak treba preizkusiti v živo, kot tudi kakšen nasvet prodajalca ni odveč ... recimo glede tipkovnice

prodajalci pa niso dolžni narediti več kot šef od njih zahteva, to je splošno znano

Zgodovina sprememb…

rok111 ::

kmetek je izjavil:

Še en minus je to, da ni imela slovenske tipkovnice.

UMIRAM od smeha.

Ja nevem kak ti je to smešno ampak v nastavitvah pod jezik in vnos oz. jeziki pisanja ni bilo slovenščine. Seveda potem z daljšim pritiskom na s nisi dobu š, ampak recimo ß.
Sem zato pač vprašal prodajalca kako je s tem, pa tudi ni znal povedat/naštimat.

In za kupca, ki rabi tud šumnike napisat (mail, teksti) je taka tablica pač neuporabna.

Ni pa to moja stvar kot kupec, da bom tam tablice, ki so razstavljene, nastavlju na "kupcu bolj prijazne":)

medenko ::

Štos je, da naštimaš češčino pa imaš lepo šumnike ali hrvaščino pa je. Drugače je aplikacij za tipkovnice tono.
SWIFTKEY itd.

rok111: out of box danes ni marsikaj....dobiš pri W7/W8 tudi vse out of box ready, ali se moraš sam kaj priučiti, naučiti, povprašati po forumih? ;)

glistovje ::

ve kdo mogoče kje se da dobit kak etui /stojalo za 7" tablice? pri nas ali tujina....

rok111 ::

medenko je izjavil:

Štos je, da naštimaš češčino pa imaš lepo šumnike ali hrvaščino pa je. Drugače je aplikacij za tipkovnice tono.
SWIFTKEY itd.

rok111: out of box danes ni marsikaj....dobiš pri W7/W8 tudi vse out of box ready, ali se moraš sam kaj priučiti, naučiti, povprašati po forumih? ;)

Bingo! Ja saj, sem hotel nastaviti na hrvaščino, pa je tudi ni bilo notr med jeziki, za češčino pa nisem siguren.

Pa sploh ni point v tem ali se da ali ne, pa kako se da.. ;) Sem pač opisal izkušnjo pri nakupu.

Ensotavno nimamo vsi časa in znanja, da se bi še s tem ubadali, če pa dobiš lahko drugo tablico, ki ima že vse out of the box v tovarniških nastavitvah.

Rašo ::

je kdo že kupoval tukaj Bestbuy http://www.bestbuy.com/site/Asus---Eee-... ali pa http://www.bestbuy.com/site/Asus---Eee-... ? In kako bi to vzel na firmo? tnx za pomoč.

Rašo ::

kmetek ::

pozabi bestbuy je zda. cyberport ima pa visoki ptt.

boolsheat ::

Koliko pa pride ppt iz cyberporta?

Rašo ::

bila v akciji zdaj v italiji TF300T z 32gb za 297€. Želel sem jo kupiti in je bila takoj razprodana. mislim ej... čist me razpidil. prodajalec pravi, da takoj ko so dali ven je pošlo.

Zheegec ::

300€ za TF300? Waw, noro...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Hogar Grozni ::

Pozdravljeni.

Sorodnica je nabavila ASUS TF600T z WIndows 8 RT.
Sedaj ima problem, da ta tablica ne podpira flasha.
Kolikor sem na spletu zasledil, Microsoft omogoča flash le na določenih straneh,k jih je sam potrdil.

Ve kdo, če se da to kako drugače rešiti?

Drugače sama tablica ima še dock in avtonomija je res fenomenalna.

SK30 ::

Prosil bi za pomoč pri nakupu tablice. Po pregledu foruma sem nekako izbral naslednja dva:
Asus
http://www.cyberport.de/asus-eee-pad-tr...

Samsung
https://www.bigbang.si/tablicni-racunal...

Namen uporabe brskanje po spletu, branje forumov, ogled slik in video posnetkov (youtube...). Velikost želim 10 in ločljivost 1280x800. Nimam namena igrat iger. Ali sta ta dva predraga za moj namen uporabe in izbrati kaj cenejšega?

LP

Simon

boolsheat ::

Asus je boljši...

Unknown_001 ::

Iščem tablico v rangu do 300EUR. Igrice mi niso prioriteta. Pomembno mi je, da je android, je v redu za filme, musko, internet in ima dober zaslon + obvezno mora biti dobro odzivna.

spyker123 ::

SK30,

vsekakor vzemi asusa, me pa zanima, koliko je poštnina pri cyberportu, ker je cenovno še kar ugodno?;)

SK30 ::

Mislim da je poštnina 20€. Kar je skupno še vedno ceneje od Samsunga.

LP

Simon

SK30 ::

Je velika razlika med Asusom TF300t in Samsungom Galaxy Tab 2? Namreč Samsunga dobim v Bigbangu, Asusa pa moram naročiti preko interneta, malce me skrbi zaradi
uveljavljanja garancije (mislim manj komplicirano).

Lp

Simon

kmetek ::

imaš tudi novi PRESTIGIO 7100D model, ki ima dual core itd....za 250€.

SK30 ::

Žal Cyberport ne pošilja v Slovenijo: An Ihre ausgewählte Lieferanschrift (Lieferland Slowenien) können wir die Ware leider nicht versenden.
Tako, da bom verjetno kupil Samsung Galaxy tab 2.

LP

Simon

deltacqb ::

Pozdravljeni,

čas je, da kupim tablico še zame. Ženi sem nabavil IPAD zadnje generacije in je kar zadovoljna z njim. Tudi sam nimam neke pripombe, vendar gledam za tablicami z win 8.

Zanima me, če jih je kdo preizkusil ali pa jo kdo ima in kako je zadovoljen z njo. Prav tako me zanima ali se splača počakat kak mesec (ni take nuje po nakupu), ker pride ven kak nov model.

Uporabljal jo bom za filme, igre, skype, mail, web browsing ... Rad bi tudi imel povezavo s printerjem (wifi).

Cena je odvisna od koristi :) (drugače povedano: nisem omejen z 200 € npr.)

Hvala.

FlyingBee ::

pomembna iformacija je ali misliš win8 ali win8 RT

Okapi ::

Prav tako me zanima ali se splača počakat kak mesec (ni take nuje po nakupu), ker pride ven kak nov model.
Tablice z W8 so vroča roba in je najavljenih (in na CES-u predstavljenih) kar precej novih modelov, tako da se z nakupom verjetno ne splača hiteti. Te, ki so sedaj na voljo, so v bistvu prva generacija, ki jo je običajno vedno bolje preskočiti. S tem da "kak mesec" je verjetno tam nekje do pol leta, ker prej vprašanje, kaj bo na voljo od novih modelov.

Drugače pa imam za letos tudi jaz v načrtu eno kupiti.

O.

floyd1 ::

kmetek je izjavil:

imaš tudi novi PRESTIGIO 7100D model, ki ima dual core itd....za 250€.

Si ga že probal, kako je kaj ekran (barve, kotna vidljivost)? Ta "na papirju" res dobro zgleda, v bistvu mu ne fali čisto nič...

kmetek ::

sem sprobal v trgovini in sem zadovoljen z njegovo zmogljivostjo, barve in kot itd.....vse ima, kar ima samsung - GPS.
oziroma ima več, ker imaš vse usb kable zraven + torbico. to samsung tab 2 nima.

krneki99 ::

Lep pozdrav usem..

zanimam se za tablico, ki je lahko rabljena, a v stanju "kot nova". Zanima me kaj se da dobiti v rangu 400eur.
zanima me tudi ipad3/4 in cena

Hvala za vse odgovore.. :)

knesz ::

kmetek je izjavil:

sem sprobal v trgovini in sem zadovoljen z njegovo zmogljivostjo, barve in kot itd.....vse ima, kar ima samsung - GPS.
oziroma ima več, ker imaš vse usb kable zraven + torbico. to samsung tab 2 nima.

Ga boš prodal kot novega?

kmetek ::

Itaq, daš na tovarniške nastavitve in stranki že prej vse poveš, da je samo sproban in lepo v vitrini. Ravno v soboto tako prodal Nexus 7, dal malo popusta in vsi happy. Na garancijo smo napisali "razstavljen" 8-O
Razen če je treba klicat milion inšpekcij in Pahorja ali Evropsko Sodišče?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

deltacqb ::

FlyingBee je izjavil:

pomembna iformacija je ali misliš win8 ali win8 RT


Vsekakor win8, win rt odpade.

floyd1 ::

kmetek je izjavil:

sem sprobal v trgovini in sem zadovoljen z njegovo zmogljivostjo, barve in kot itd.....vse ima, kar ima samsung - GPS.
oziroma ima več, ker imaš vse usb kable zraven + torbico. to samsung tab 2 nima.
Zanimiva je odločitev za MVA ekran. Ceneje kot (pri tablicah zelo razširjen) IPS?

Ga boš prodal kot novega?
Če stranka to ve in se strinja, ne vidim problema.


krneki99: Za kaj in kako jo boš uporabljal (jo boš precej nosil okrog ali gre le za domačo uporabo, ti je pomembnejša teža, velikost, boš laufal gor igre, ali bolj e-mail in www uporaba itd.) Če hočeš odgovor, bo treba vsekakor povedati malo več.

Gremio ::

Zdravo!

Mal sem v dilemi kaj od naslednjega kupit,in sicer:

http://www.demise-pc.si/product_info.ph...

ali

http://www.mimovrste.com/artikel/272000...

Res se ne morem odlocit katero.Kaj je z opcijo 3G?Je zelo pomembna pri izbiri(sicer od teh dveh te opcije nobena
nima)?

Hvala

Uporaba bi bla za internet,filme,knjige,mogoce igre..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gremio ()

krneki99 ::

Kilaža me ne zanima, velikosti od 8" naprej(večje), kompaktnost(zato mi je ipad všeč)

Uporabljal bi jo za pisanje zapiskov med kakimi predavanji ter za zabavo..

M-XXXX ::

Tole je neverjetno kako folk kupuje Galaxy tab 2. Saj je super tablica. Če živimo 2 leti nazaj. Dvojedrni procesor leta 2013? Ne ga srat no.. Zaslon tudi ni nekaj, odzivnost tudi ne...

FlyingBee ::

novi Ipad mini z retina zaslonom bo sweet spot maja ali junija letos.

Gremio ::

Kaj pa tole:

http://www.mimovrste.com/artikel/272001...


Tale se mi pa resnično dopade..Vaše mnenje?

first_line ::

Gremio je izjavil:

Kaj pa tole:

http://www.mimovrste.com/artikel/272001...


Tale se mi pa resnično dopade..Vaše mnenje?


Menda je zelo, ampak res zelo prešvoh za to resolucijo. Tegra pač :/

Morda se kaj popravi če dač CM in naviješ, samo to pa ne vem.

Alfonzo ::

Zakaj pa nebi normalno delovalo na Tegri 3?

first_line ::

Že TF300T ima to Tegro (sicer 100MHz manj) pa po defaultu ni ravno tekoče, navita pa seka.
Resolucija Iconia Tab A700 je pa x2, torej...

Saj lahko pogooglaš Iconia Tab A700 review.

kmetek ::

ACER A510 349,99€....

Gremio ::

Ok hvala za mnenja o acer-ju..

Kaj pa Asus Nexus7?Se kr k temu nagibam,sem klikal prejsnje strani
pa ga kr hvalijo..

cordoba ::

Iz cyberporta se da , če poznaš koga, ki ima firmo in vzameš nanj.
Lahko kdo pomaga, kako se navije tf300t?

Zheegec ::

zakaj bi ga pa navil, saj deluje čisto tekoče? Vsaj ta, ki ga pogosto uporabljam. Deluje bolj tekoče kot Note 10.1
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kmetek ::

drugače imate še ugodne cene ACERjevih A210 po 299€.

Evo tudi TF700T ni več tok hudičevo drag,500€.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: todman74 ()

Okapi ::

Kaj je z opcijo 3G?Je zelo pomembna pri izbiri
Če imaš telefon, ki lahko dela kot hotspot, potem 3G v tablici ne potrebuješ nujno. Drugače pa pride zelo prav, če tablice ne uporabljaš samo doma, ker je sicer rahlo tečno vedno iskati nek dostopen wi-fi, brez neta je pa tablica pol manj uporabna. Če veliko potuješ po tujini, je 3G koristen tudi zato, ker lahko vanj vtakneš kartico krajevnega ponudnika mobilne telefonije (če nimaš dual sim v telefonu).

O.

kmetek ::

tudi PRESTIGIO 7100D 3G za 299,99€ je dobra izbira...pač dvojedrni procesor, ki ni od muh, tudi če smo 2013.

floyd1 ::

Okapi je izjavil:

Kaj je z opcijo 3G?Je zelo pomembna pri izbiri
Če imaš telefon, ki lahko dela kot hotspot, potem 3G v tablici ne potrebuješ nujno. Drugače pa pride zelo prav, če tablice ne uporabljaš samo doma, ker je sicer rahlo tečno vedno iskati nek dostopen wi-fi, brez neta je pa tablica pol manj uporabna. Če veliko potuješ po tujini, je 3G koristen tudi zato, ker lahko vanj vtakneš kartico krajevnega ponudnika mobilne telefonije (če nimaš dual sim v telefonu).
O.

Se popolnoma strinjam, dodal pa bi še, da če nimaš takega telefona in "navadno" (brez 3g) tablico imaš še vedno možnost nakupa 3g hotspot (ločena naprava, npr.
ZTE MF60), kamor potem daš kartico lokalnega operaterja. Omenjam le zato, da ne bi bil 3g omejujoč dejavnik pri izbiri tablice.

todman74 ::

Zheegec je izjavil:

zakaj bi ga pa navil, saj deluje čisto tekoče? Vsaj ta, ki ga pogosto uporabljam. Deluje bolj tekoče kot Note 10.1


Tale tvoja logika ne štima. Po testih, ki sem jih gledal, je Note hitrejši od vseh Asusovih android tablic.

Magic1 ::

Eno je test, drugo je pa redna uporaba.
Magic

first_line ::

Navit je treba in PIKA!

Sintetični testi povejo zelo malo. Kaj ti pomaga rekord v nekem benču, če se potem pa še browser zatika (kdo ve zakaj).

Za naviti TF300T poglej po xda forumu. V bistvu naviješ tako da flashas drug 'kernel'.

todman74 ::

first_line je izjavil:

Sintetični testi povejo zelo malo. Kaj ti pomaga rekord v nekem benču, če se potem pa še browser zatika (kdo ve zakaj).


Saj zato pa obstajajo alternative....kje pa piše, da moraš furat tablico z default kramo.
««
30 / 183
»»