» »

Kateri LED 3D Smart TV mi priporočate?

Kateri LED 3D Smart TV mi priporočate?

bubanstix ::

Za tv sm pripravljen odšteti cca 1k eur. Poleg gledanja se bo uporabljal še za igranje iger preko konzole, gledanje filmov preko usb-ja in pa mogoče uporaba interneta. Od kavča pa do police kjer bo tv, je daljava cca 2.5m.

Za nasvete se vam zahvaljujem že v naprej.

bubanstix ::

Sem malo gledal po netu in mi je tale tv kar zanimiv LG 47LM620S. Ga ima kdo mogoče? Kaj moram paziti ko kupujem tv ki je smart tv in 3d?

hvala

Yossarian ::

Meni je toti padel v oko.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

borut_p ::

47" je absolutno prevelik za tako razdaljo, če boš gledal tudi ala T2, siol, ... Slika je enostavno preslaba. Po drugem pa, ali res potrebuješ 3d. Osebno se mi zdi, da je slednje nepotrebno, pa še glava me začne bolet če gledam nekaj časa.

kmetek ::

za 2,5m pomoje ne rabiš 47''...40/42 bi bilo čisto dovolj.

bubanstix ::

Yossarian, zanimiva izbira, sam ni smart tv. Na kok metrov se splača potem kupit 119cm? Je kje kakšno merilo? Drugače pa ponudnik je t-2 ja, tu pa tam se bo kak film pogledal in pa igranje špilov prek konzole. Če že kupujem tv potem naj bo 3d in pa smart, ker itaq pol ne bom kupoval novga cca 5 let. A drugače je ok tale tv?

http://uk.hardware.info/productinfo/148...

Zgodovina sprememb…

6151 ::

Pri nas gledamo 50" iz take razdalje, zamenjali ga bomo z 60". Na začetku se zdi malo prevelik ampak se navadiš. Večje kot je, boljše je.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Yossarian ::

bubanstix je izjavil:

Yossarian, zanimiva izbira, sam ni smart tv.


Je Smart TV, tako vsaj piše (glej 5 odstavek v Podrobnem opisu).
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

kmetek ::

es6100 je smart tv.

TOP ::

Nekateri prav pretiravate z velično večji je bolši je,ja v čem.Sem že videl kako to zgleda,pri enem znancu in ko gleda nogomet teka za žogo z očmi,da se prej on naveliča gledat,kot konča tekma pa še kremo rabi za masažo vratu.

darkolord ::

in ko gleda nogomet teka za žogo z očmi
Si bil kdaj na nogometni tekmi... v živo?

TOP ::

Ne mešaj tega z nogometno tekmo,ker tam je vzdušje,tisto ki te vleče.Tukaj pa se ne dogaja sam pri nogometu jat sem dal sam primer.

darkolord ::

V dnevni sobi si tudi narediš vzdušje.

Enostavno ni primerljivo gledanje - pa karkoli že gledaš - na enem malem ekrančku in na big screenu.

MTB ::

Pojdi nekam, kjer imajo več modelov na ogled, pa se odloči sam. Eno popoldne v LJ, obišči bigbang, harvey norman in mercator tehniko, pa te bo prepričalo kaj si želiš.

Dami ::

Imam 40" na cca 2.5m pa bi čisto brez problema gledal tudi 46". Na začetku je mal vlko sam se navadiš, tak da go for it. Aja pa priporočam samsung 46ES6750.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

fpbs ::

bubanstix je izjavil:

Sem malo gledal po netu in mi je tale tv kar zanimiv LG 47LM620S. Ga ima kdo mogoče? Kaj moram paziti ko kupujem tv ki je smart tv in 3d?

hvala

Izbral si odličen TV. Glede Smart TV je boljše, če je letošnji model. Glede 3D si pa tudi izbral pasivno tehnologijo, ki je boljša oa aktivne. Tudi diagonala 47" bo v redu.

bubanstix ::

Yossarian in Kmetek imata prav, se vama opravičujem :) Do zdaj sem imel LG 37LG6000 pa sem bil zadovoljen z njim. Kakšni so pa kaj piloti pri novih LG-ih? V čem je razlika med LG 47LM620S, LG 47LM660S in LG 47LM670S razen v ceni? Kdaj so prišli novi modeli na trg? Kdaj jim ponavadi pade cena? Da ne bom kupil tv-ja čez mesec bo pa 200eur cenejši :)

hvala

kmetek ::

To so ravno prišli ven aprila, maja....cene jim ne padejo....edino morda če bodo kake akcije sedaj pred evropskim prvenstvom v nogometu.

LG 2012 LCD TV Range

LG's 2012 TV line-up - full overview

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

mirc_mirc ::

Z LG-jem je bil v prejšnjih generacijah problem kakovosti slike v standardni resoluciji. Pojdi v Bigbang in primerjaj s Samsungom (razlika je očitna) Po testih sodeč naj bi bile izboljšave modelskega leta 2012 velike. Vendar, ko sem imel možnost gledati POP tv na sprejemniku LM660 je bila slika še vedno bistveno slabša od Samsunga. Je pa res, da je šlo pri Samsungu za 200 Hz televizor, LG LM600 serija je 100 hz oziroma navito na 400 Hz. Čakam, da preizkusim še model LG 47LM760, ki je prav tako 200 HZ oziroma navito na 800 Hz. Alternativa je Samsung ES7090, ki je sicer nekaj dražji.

bubanstix ::

Zanimajo me mnenja o tem tv sprejemniku LG 47LM670S LED LCD TV SPREJEMNIK

hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup novega TV

Oddelek: Zvok in slika
358308 (7467) nejc1337
»

nakup LED LCD televizorja

Oddelek: Zvok in slika
235793 (5227) HDvideo
»

Kateri TV za do 1000€ kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13226661 (24263) djordjevic
»

Kateri Led tv?

Oddelek: Zvok in slika
213302 (2854) ...:TOMI:...
»

Nakup 3D TV

Oddelek: Kaj kupiti
101874 (1656) ttommy

Več podobnih tem