» »

Samsung galaxy S firmware upgrade with Kies

Samsung galaxy S firmware upgrade with Kies

integral15 ::

Zdravo imam eno vprasanje glede firmware upgrade with Kies prklucu sm telefon ker ze dolgo nism uporabljal kies in mi je napisal da obstaja nov apdate za zdaj pa nevem ali je to varno updejtat lahk pride do kakih tezav in pa ali ma ta tanov android 2.3 SLO jezik ? hvala

knesz ::

integral15 je izjavil:

Zdravo imam eno vprasanje glede firmware upgrade with Kies prklucu sm telefon ker ze dolgo nism uporabljal kies in mi je napisal da obstaja nov apdate za zdaj pa nevem ali je to varno updejtat lahk pride do kakih tezav in pa ali ma ta tanov android 2.3 SLO jezik ? hvala

Če napišeš kateri firmware imaš sedaj in katerega ti Kies ponuja, bomo lažje svetovali.
Glede varnosti pa, pomoje da je varno in telefona ne bo razneslo.

integral15 ::

Ja zdaj imam 2.2.1 ponuja mi pa nvm tole pise
. Sprasujem pa zto ker je kolega dans updejtov samsung S2 in se mu je baje ustavl na 70% in da se mu telefon noce vec prizgat.

knesz ::

Ti kar sproži nadgradnjo in se drži navodil.
Ni panike

integral15 ::

Katera verzija pa je sploh tega novega ki mi ga hoce nadgradid pa ce ima SLO jezik

SLO_Matej ::

Tukaj imaš navodila za posodobitev: http://www.janustrade.si/index.php/podp...

Saj so uradne posodobitve. Izda jih proizvajalec naprave in prav je da napravo posodobiš. Bi moralo delati, sicer pa mora zadevo urediti servis.

integral15 ::

evo posodobljeno najlepsa hvala za pomoc

integral15 ::

Imam eno vprasanje a je to normalno da zre tolk rama verzija 2.3.6
Imam popolnoma vse programe zaprte in pociscen ram.

Dr_M ::

Ja, GB si kar precej vec rama uzame, kot froyo.

fm13 ::

integral15 je izjavil:

evo posodobljeno najlepsa hvala za pomoc


Kakšna se ti zdita hitrost delovanja in odzivnost po nadgradnji? Si opazil tudi kakšno pomanjkljivost v primerjavi s prejšnjo verzijo?

integral15 ::

Hm tko je na zacetku mi je telefon stekal nvm zakaj ampak se je pocasi z uporabo zbolsal in je zdaj ok vsaj za enkrat. Poskusu sem tud igro Modern Combat 3 in dela tekoce gladko. Pomanklvosti ni saj je isti kot 2.2.1 ko sem ga imel prej, sam malo je stilko doverseno dolocene stvari. Nvm jast ne vidim bistvene razlike nekaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325644 (72154) 21kiss
»

Samsung android updejt vprašanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
5901 (840) SLO_Matej
»

Samsung Wave (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
32349284 (31206) paix
»

Samsung galaxy Ace S5830

Oddelek: Mobilne tehnologije
206529 (5085) |ke

Več podobnih tem