» »

iščem kvalitetno ATX ohišje

iščem kvalitetno ATX ohišje

kondezator ::

Če mogoče kdo ve za kakšno kvalitetno ATX računalniško ohišje, namreč zadnjič enkrat se kupil eno ohišje in sem se malo nasankal, izdelava ohišja porazna, tanka pločevina, in nekvalitetna izdelava :(

jRk0 ::

cooler master HAF 922
You fuck up once, you loose two teeth.

kondezator ::

uf uf prekičasto in predrago :O

ima morda kdo izkušnje s tem?

Cooler Master Elite RC-430-KWN1

Sc0ut ::

Kakšna cena, tišje ohišje ali naj bo bolj zračno...?
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

kondezator ::

Do nekje 60€ sem pripravljen odšteti za ohišje, mogoče malo več. Gre se mi bolj za tiho ohišje. Aja matična je pa micro atx, tako da mora ohišje podpirati tudi micro ATX plošče.

Kako se vam pa zdijo kaj Chieftec-ova ohišja?

Zgodovina sprememb…

maco-maco ::

Da se pridružim, tudi jaz iščem eno poceni a ne preveč trhlo ohišje ( imam neko Spire ohišje za 16€, pa se vse zvija in vibrira).
A mogoče kdo ima tega NZXT. Source 210 Elite?
Kaj?

Janac ::

kondezator ::

Kako se pa kaj obnesejo Chieftec ohišja? Predvsem se mi gre da je ohišje karseda tiho.

Zgodovina sprememb…

Boobiz ::

Če hočeš ohišje, ki je kvalitetno narjeno iz materialov ki absorbirajo hrup ob enem pa še solidno hladi boš rabu v višji cenovni razred, nekje 100€.

Moja izbira, če bi danes kupoval desktopa bi bil tale model:
http://www.mlacom.si/fractal-design-def...
I'm drunk, what's your excuse?

dogo ::

kondezator je izjavil:

uf uf prekičasto in predrago :O

ima morda kdo izkušnje s tem?

Cooler Master Elite RC-430-KWN1



Jaz imam tole ohišje, izdelava je kar OK, malo sem bil razočaran nad protiprašnimi filtri (izdelava), edini porazen del je pa cable management, kateri je praktično neobstoječ. Tako, da na lestvici od 1 do 5 , bi rekel nekje 4 (cena/kaj dobiš)

kondezator ::

Odločil sem se kar za tole chieftekovo ohišje s priloženim napajalnikom.
Hvala vsem za pomoč pri izbiri ohišja, lahko pa še pokomentirate mojo odločitev 8-)

mr1two ::

Tank :)
Ne res, od chifota pleh je en izmed debelejših. Kolko pa košta to ohišje + napajalnik. Za čisto običajen PC brez nekih ekstra zahtev bi znal biti dobra izbira. Mogoče bi bila kakšno dodatno mesto za ventilator dobrodošlo...
LP

kondezator ::

To ohišje z napajalnikom vred pride približno 60€, vgrajen napajalnik je pa 355W.

Tule je pa en review, ki sem ga uspel najti, tukaj se tudi nahaja nekaj slik notranjosti.

mr1two ::

Solidno, pa tudi tisto mesto za 80mm vent zgleda vredu. Za htpc oz. nekaj kar v glavnem poganja word in podobno je čisto kul ohišje. Napajalnik je skoraj overkill :)

kondezator ::

Točno tako, jaz ne igram iger in ne navijam mašine zato ne rabim super duper hlajenja in napajalnika... Poročam(+fotke) ko nabavim, če je to to. :)
Mogoče pade kakšen vent v ohišje na zadnji strani in bo to to.

kmetek ::

kmetek ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Gaming racunalnik

Oddelek: Kaj kupiti
5844 (749) fr4nc
»

Sestava računalnika do 500€

Oddelek: Kaj kupiti
223524 (2559) x45
»

Nov računalnik (do 1k€)

Oddelek: Kaj kupiti
5765 (591) ScottUSA
»

Nakup novega računanika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
528385 (7423) noob96
»

ohisje??

Oddelek: Kaj kupiti
61724 (1532) klinker

Več podobnih tem