» »

rabljen ps3 ali nov xbox

rabljen ps3 ali nov xbox

kelme11 ::

Živjo,

imam možnost dobiti PS3 80GB star cca 2 leti in pol za 50e ali PS3 320gb (cca) za 100€, pri obeh dobim zraven 2 gamepada... po drugi strani sem zelo navdušen nad xboxsom...

1. cilj je naštimati ali move ali kinect (ne vem kaj raje izbrat), saj ostalih iger igram bolj malo; prav tako bi rad igral na netu; uporabljal pa bi ga predvsem tudi kot playaer za filme, glasbo...


Torej kaj mi priporočate lai rabljen PS3 ali xbox, kjer je glavni cilj ali move ali kinect; mora pa bit internet in posledično konzola original in neodklenjena

yayo ::

Vzami oboje ;)

ZaphodBB ::

Jaz bi v vsakem primeru raje vzel xboxa.

St235 ::

Kot multimedijski predvajalnik je PS3 definitivno boljša izbira. Dejansko edina res bistvena razlika je katere ekskluzive te bolj rajcajo.

1. cilj je naštimati ali move ali kinect (ne vem kaj raje izbrat), saj ostalih iger igram bolj malo;


Kaj konkretno boš špilal na enem ali drugem? Izbira je jako uboga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

kelme11 ::

Več ali manj igram le PES že leta in bi uporabil move ali kinect za družabno igranje z družino; predvsem za dneve kot so bili v preteklih 2 tednih, ko ni bilo za hodit ven :)
poleg tega bi pa še napravo izkoristil namesto dvd predvajalnika - to je tudi vse...

internet pa more bit zraven:)

St235 ::

Če samo DVD, pol ni velike razlike, če se ti gre za Bluray pol je PS3 edina izbira.

seminal ::

A lahko vprašam kje lahko dobiš tako poceni PS3, če neboš ti vzel obeh, te bi jaz enega vzel :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakupovanje xboxa 360/ps3

Oddelek: Kaj kupiti
152322 (2054) velky
»

Nakup računala in/ali konzole

Oddelek: Kaj kupiti
191353 (1121) Dromar
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514461 (10980) PARTyZAN
»

Playstation 3 - Move VS. Xbox 360 - Kinect (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6916230 (14431) Bor H
»

Natal ima ime - Kinect (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7815926 (14175) Jst

Več podobnih tem