» »

Wuapp

Wuapp

fireX88 ::

yo
Ob prižigu pcja in prihoda v namizje se mi odpre tole okono:



Ko sem začel razikovat po netu kaj bi bilo tole, sem naletel na odgovor, da se pod tole kratico skirva windows update application. Krivec za to, naj bi bila nelegalna kopijo winsov ali kakšen virus. Prvo lahko takoj izločim. Pri skeniranju virosov pa tudi ni nič našlo!
Če je imel že kdo kak problem pri temu in je našel rešitev bi prosu za odg :)

Upam da nisem zgrešil teme, ker se mi zdi logično da spada pod problem operacijskega sistema...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Duhec ::

Se v varnem zagonu dogaja isto ? Če ne, imaš po vsej verjetnosti nekega zajedalca, ki ga s tvojim neznanim AV programom nisi našel.
S katerimi av in spyware programi si že pretestiral komp., je Windowsupdate sigurno narejen (brez napak) in kateri SP imaš, se kaj (podobnega Wuapp-u) skriva v zavihku Zagon, če štartaš Msconfig ?
Si že poizkusil System restore na zadnjo obnovitveno točko?
Daj, razpiši se, da ne vlečem/o iz tebe, jebela !

fireX88 ::

Nisem vedel kaj bi več napisal, sorry za pomankanje informacij. V varnem zagonu se tole ne dogaja, uporabljam pa spybot ker je zastojn, ter avast. Možnosti da moj avast/spybot nič ne najde pa nisem izključil. Bom poskusil še kakšnega drugega. SP 1 je naložen. Za tale msconfig se nisem spomnil, ampak ko sem šel preverit ni nič nenavadnega, samo programi katere uporabljam! Obnovitvene točke nisem še poskusil, ker se mi to že dolgo časa odpira in niti sam nevem kdaj se je tole začelo odpirat. Za windows update misliš če se posodablja? Da, posodablja se normalno. Poskusil sem celo s tem, da sem ga izklopil, ampak nič ni pomagalo. Poskusil sem tudi z raznimi .dll fixi(programi kot je DLLSuite), ampak ni uspelo, ker jih je blo večina za plačat, pa še tist kater je delal je napisal da je vse ok!

res nevem kaj bi lahko več napisal...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

drejci81 ::

Pojdi na stran:
http://technet.microsoft.com/en-us/sysi...

potegni dol program, odpri v zip-u autoruns.exe, najdi oz vpiši(daljnogled) wuapp in ko ti najde, potem izbriši to vrstico.
In mora delovati. :)

fireX88 ::

drejci81 je izjavil:

Pojdi na stran:
http://technet.microsoft.com/en-us/sysi...

potegni dol program, odpri v zip-u autoruns.exe, najdi oz vpiši(daljnogled) wuapp in ko ti najde, potem izbriši to vrstico.
In mora delovati. :)


in resnično deluje... full ti hvala :)
respect!!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

emkei87 ::

Pojdi na stran:
http://technet.microsoft.com/en-us/sysi...

potegni dol program, odpri v zip-u autoruns.exe, najdi oz vpiši(daljnogled) wuapp in ko ti najde, potem izbriši to vrstico.
In mora delovati. :)

Ej rešu si tudi mene Hvala!:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pohitritev računalnik

Oddelek: Programska oprema
343098 (2427) Gray_Warden
»

Ob zagonu se odpreta dve okni

Oddelek: Pomoč in nasveti
181105 (864) aaads
»

Kako odstraniti JETSWAP - safesurf.exe, safeguard.exe, jet.exe in up.exe

Oddelek: Informacijska varnost
81169 (991) poweroff
»

Startup

Oddelek: Operacijski sistemi
51149 (829) jan01
»

[Port Forwarding] Prokleta gamad!

Oddelek: Omrežja in internet
124406 (3873) blackbfm

Več podobnih tem