» »

Vlada 2012 -

Vlada 2012 -

Temo vidijo: vsi
««
227 / 264
»»

vostok_1 ::

Tokrat pa lahko res uradno rečemo, da Slovenija tone hitreje kot Titanik.

A ni žalostno, da par debilov na oblasti lastnoročno zavira napredek in blagostanje družbe?

AlphaOne ::

Je, ampak še bolj žalostno (ali ironično) pa je, da bodo ti debili (verjetno) ostali nekaznovani.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: vostok_1 ()

vostok_1 ::

AlphaOne je izjavil:

Je, ampak še bolj žalostno (ali ironično) pa je, da bodo ti debili (verjetno) ostali nekaznovani.


Ups...pomotoma sem namesto citiraj kliknil na predlagaj izbris. Se opravičujem.



Sicer pa se ne sekiram ali jih bodo kaznovali ali ne...čas ni možno zavrteti nazaj, denarja vrniti pa še manj. Želim le da gredo daleč stran!

AlphaOne ::

Ja, na kaksen Dob lepo v kevdr. Lahko tam zbijajo kisle šale na račun lastnega ljudstva.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Vens ()

Daedalus ::

Glede Gombočeve je Janša dejal, da so novinarji naredili v zadnjih dneh iz tega velik problem. V SDS se odločajo glede na dokaze in materialno resnico, je poudaril. "Materialna resnica se bo v tem primeru z lahkoto ugotovila in v potem se bomo v stranki odločali."


Očitno za Jajota pravnomočna ugotovitev sodišča ni dovolj. Rabi še dodatne "materialne dokaze". Link. Umsko.prizadeti.press.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

PaX_MaN ::

Tožilstva, ne sodišča. KPK se pa itak "ne sme nasedat".

enadvatri ::

Mr.B je izjavil:

Najprej bo JJ rabil nekoga sposobnega za PR , seveda ne sebe :D.


Sej ga že ima, Tomaža Majerja. :))

vostok_1 je izjavil:

Tokrat pa lahko res uradno rečemo, da Slovenija tone hitreje kot Titanik.

A ni žalostno, da par debilov na oblasti lastnoročno zavira napredek in blagostanje družbe?


Par debilov? Tam je 99 % debilov oz. pokvarjencev.

Ko vsi varčujemo, si stranke višajo dotacije! Lukšič sanja o vseslovenski čistilni akciji, pa ima v lastni stranki večjo svinjarijo kot na romski deponiji (ob vsem spoštovanju do romov). Da o kriminalni preteklosti koalicijskoh poslancev in kadrov niti ne govorimo. Na obeh straneh pridno netijo ideološke spore in se, ko bi bilo najbolj potrebno, ne znajo ugrizniti v jezik. Tudi opozicijo razkrajata kriminal in oportunizem.

DODAL: In to z veliko podporo javnosti, žal. Poglejte javnomnenjske raziskave. Ko desnim kažejo slabo, jamrajo, kako nezanesljive in zmanipulirane so. Ko je situacija obratna ...

Mi smo 1 % procent, poštenih!

Zgodovina sprememb…

enadvatri ::

Daleč od tega, da ne bi priznaval Cerkvi pravice do svobode govora in komentiranja političnega dogajanja.

Izpadejo pa težki debili in ritolizniki (izraza nista ne žaljiva ne pretirana), ko komentirajo delo KPK, ki se jih sploh ne tiče. Vsi vemo, česa se bojijo, da jim bo nekdo zaprl pipco. In so zato pripravljeni ščititi tudi kriminalce. Toliko o krščanskih vrednotah in morali! To je moj manifest, moje mišljenje in moja pravica do svobode govora. :))

Vanich ::

enadvatri je izjavil:

Daleč od tega, da ne bi priznaval Cerkvi pravice do svobode govora in komentiranja političnega dogajanja.

Izpadejo pa težki debili in ritolizniki (izraza nista ne žaljiva ne pretirana), ko komentirajo delo KPK, ki se jih sploh ne tiče. Vsi vemo, česa se bojijo, da jim bo nekdo zaprl pipco. In so zato pripravljeni ščititi tudi kriminalce. Toliko o krščanskih vrednotah in morali! To je moj manifest, moje mišljenje in moja pravica do svobode govora. :))


Hvala kurcu da je.

enadvatri ::

Vanich je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Daleč od tega, da ne bi priznaval Cerkvi pravice do svobode govora in komentiranja političnega dogajanja.

Izpadejo pa težki debili in ritolizniki (izraza nista ne žaljiva ne pretirana), ko komentirajo delo KPK, ki se jih sploh ne tiče. Vsi vemo, česa se bojijo, da jim bo nekdo zaprl pipco. In so zato pripravljeni ščititi tudi kriminalce. Toliko o krščanskih vrednotah in morali! To je moj manifest, moje mišljenje in moja pravica do svobode govora. :))


Hvala kurcu da je.


Če bodo ti debili, ki se sedaj toliko sklicujejo na svobodo govora povzpeli na absolutno oblast, bo hvala bogu, da je nimamo več. In z nesojenim kriminalcem, ki ima Orbana za idola, na čelu vlade ter Zborom za drugo(razredno) republiko nismo daleč!

floyd1 ::

enadvatri je izjavil:

Daleč od tega, da ne bi priznaval Cerkvi pravice do svobode govora in komentiranja političnega dogajanja.

Izpadejo pa težki debili in ritolizniki (izraza nista ne žaljiva ne pretirana), ko komentirajo delo KPK, ki se jih sploh ne tiče. Vsi vemo, česa se bojijo, da jim bo nekdo zaprl pipco. In so zato pripravljeni ščititi tudi kriminalce. Toliko o krščanskih vrednotah in morali! To je moj manifest, moje mišljenje in moja pravica do svobode govora. :))


Saj so tudi sami lopovi kova Bavčar, Šrot, Kordež... Fajn se je it neko moralno avtoriteto, potem ko pokradeš stotine milijonov. Iz naših žepov.

MrStein ::

dstr17_ je izjavil:

Kdo pa bo namesto Janše?
V Sloveniji je cel kup sposobnih ljudi, ki bi to delo (vodenje vlade) opravljali bistveno boljše.

Imenuj enega, ga predlagaj, in doseži njegovo izvolitev.

"Imam en veeelik kup rešitev" je isto kot "nimam nobene rešitve".
Tako kot najstnik, ki ima ogrooomno simpatij, namočil pa ga ni še nikoli. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

dstr17_ ::

MrStein je izjavil:

dstr17_ je izjavil:

Kdo pa bo namesto Janše?
V Sloveniji je cel kup sposobnih ljudi, ki bi to delo (vodenje vlade) opravljali bistveno boljše.

Imenuj enega, ga predlagaj, in doseži njegovo izvolitev.
To, da je zelo težko doseči izvolitev sposobnih ljudi, še ne pomeni, da ne obstajajo. Predlagam jih pa lahko kar nekaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

enadvatri ::

floyd1 je izjavil:

enadvatri je izjavil:

Daleč od tega, da ne bi priznaval Cerkvi pravice do svobode govora in komentiranja političnega dogajanja.

Izpadejo pa težki debili in ritolizniki (izraza nista ne žaljiva ne pretirana), ko komentirajo delo KPK, ki se jih sploh ne tiče. Vsi vemo, česa se bojijo, da jim bo nekdo zaprl pipco. In so zato pripravljeni ščititi tudi kriminalce. Toliko o krščanskih vrednotah in morali! To je moj manifest, moje mišljenje in moja pravica do svobode govora. :))


Saj so tudi sami lopovi kova Bavčar, Šrot, Kordež... Fajn se je it neko moralno avtoriteto, potem ko pokradeš stotine milijonov. Iz naših žepov.


Očitno pa je, da imajo kanček več spoštovanja do naroda (ali pa si želijo zgolj mir, ki se ga ne zaslužijo in jim ga mediji dajo) Bavčar, Šrot in Hilda. Vsaj pametujejo ne vsakodnevno v medijih. Na raven vrednostih sodb, so si pa itak vsi tam - tam.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Še eno zakaj nebi smeli imeti DZ : http://www.24ur.com/novice/slovenija/bo... , kot izogib odgovornosti...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dstr17_ ::

@Mr.B imaš povsem nekonsistentne komentarje. To, da vlada ni potrdila memoranduma, ni noben argument proti obstoju DZ (??).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

T-h-o-r ::

kmalu bo že 8.

v boj, v boj za narod svoj








Čas je za konec

Vlado Koren, predsednik, Pokrajinski svet ZB za Podravje, Jože Berce, predsednik, Združenje borcev za vrednote NOB Maribor, Darko Šorli, predsednik, Policijsko veteransko društvo Sever Maribor, Jože Škof, predsednik, Območno združenje slovenskih častnikov Maribor, Vlado Šauperl, po pooblastilu predsednika dr. Dragana Potočnika, Društvo generala Rudolfa Maistra Maribor, Vasja Cimerman, predsednik, Društvo vojnih invalidov Maribor | Mladina 5 | 1. 2. 2013

V veteranskih organizacijah Podravja smo zgroženi nad dogajanji v naši državi, zato se enotno pridružujemo civilnim protestom in javnemu izražanju nezadovoljstva ljudi z aktualno politiko in vodenjem države. Člani organizacij, ki ohranjajo in prenašajo na mlade rodove vrednote, s katerimi so nam general Maister in njegovi borci za severno slovensko mejo, slovenski partizani v osvobodilnem boju med drugo svetovno vojno in borci osamosvojitvene vojne leta 1991 izborili samostojno slovensko državo, nikakor ne pristajamo na to, da nam vladajoča politična elita ukrade državo, svobodo in človeško dostojanstvo.

Državljanom Slovenije je zmanjkalo potrpežljivosti. Dve desetletji smo mirno spremljali gospodarski in moralni razkroj slovenske družbe, ki se je iz zgodbe o uspehu spremenila v zgodbo o največjem ropu v slovenski zgodovini, v katerem sta (tajkunsko-klientelistično) skorumpirani gospodarska in politična elita v najbolj grobi maniri liberalnega kapitalizma ljudem ukradli rezultate polstoletnega trdega dela in pritrgovanja od ust na račun prihodnosti.

V veteranskih organizacijah Podravja smo si enotni, da so javni protesti nujni in utemeljeni. Več kot očitno je, da družbeni sistem, na katerega smo se zaklinjali takoj po osamosvojitvi, ko smo naivno verjeli praznim obljubam osamosvojiteljske politične elite, razpada na vseh področjih in na vseh ravneh. To nam dokazujejo naraščajoča brezposelnost, vedno slabši položaj upokojencev, nerazumna širitev prejemnikov socialne pomoči, slabšajoči se položaj šolstva, zdravstva, kulture, nezadržno propadanje gospodarstva, neučinkovitost sodstva, zaskrbljujoča brezperspektivnost mladih, naraščanje korupcije, klientelizma, gospodarskega kriminala ter iz njih izhajajočega neupravičenega bogatenja peščice privilegirancev. Nikakor ne pristajamo na izgovore, da je globalna kriza glavni krivec za stanje v naši državi.

Soočamo se s klasično partitokracijo, v kateri je politična elita izgubila stik z realnim življenjem in kontaminirala tudi tiste, ki so v politiko prišli s poštenimi nameni – delati za skupno dobro. Za oblastno politično in menedžersko strukturo zakoni, morala in etika niso več vrednote, na katerih mora temeljiti demokratična družba. Aroganca in cinizem političnih liderjev sta prešla mejo razumnega in grozita postati splošni politični standard, kar bi bilo pogubno za našo državo, znašli bi se v popolnem anarholiberalizmu s primesmi totalitarizma. Strankarski fundamentalizem nas je pripeljal na nivo delitve duhov na Slovenskem pred drugo svetovno vojno. Ideološka razklanost v slovenski družbi je posledica sebičnih strankarskih interesov, povezanih z lastniki kapitala. Državljani Slovenije smo postali talci peščice narcisoidnih in pokvarjenih politikov, ki jim očitno »nihče nič ne more«. Demokracija v Sloveniji je samo še farsična kulisa politični in ekonomski oligarhiji za legalno krajo družbenega premoženja in za neupravičeno bogatenje tistih, ki izkoriščajo »turbokapitalizem« za polnjenje svojih žepov brez dna.

Smo v apokaliptičnem stanju duha v slovenski družbi, kjer se tisti, ki vodijo to državo in uravnavajo življenje v njej že dve desetletji, požvižgajo na zakonodajo, na sodišča, misleč, da so nenadomestljivi, zastrašujejo ljudi in niso nič krivi, država pa je pred kolapsom.

Vse, kar nam ponujajo moderni mesije kot možne poti rešitve iz krize, bo moč začeti uresničevati šele potem, ko bo družbi vrnjeno krivično in neupravičeno pridobljeno premoženje in bodo tatovi, tajkuni in lopovi različnih baž tudi primerno kaznovani. Brez tega očiščenja slovenska država nima prihodnosti. Šele ko bodo ponižani in razžaljeni ter opeharjeni državljani doživeli takšno zadoščenje, se jim bo vrnilo zaupanje v pravno državo in demokracijo in bodo pripravljeni zategniti pasove za boljši jutri.

Za veteranske organizacije je zaskrbljujoče spoznanje, da se vladajoča politika ne zaveda, da se slovenska osvobodilna vojska v drugi svetovni vojni ter pripadniki teritorialne obrambe in policije in praktično ves slovenski narod v osamosvojitveni vojni za takšno državo prav gotovo niso borili. Izdajalsko in koristoljubno vodenje države v minulih dveh desetletjih, ko je pod krinko prizadevanj za narodno spravo nekatere ključne poteze v ozadju vlekla rimokatoliška cerkev (in hkrati neupravičeno bogatela), je za vojne veterane in pripadnike njihovih organizacij ponižujoče in nesprejemljivo in v popolnem nasprotju s temeljnimi vrednotami osvobodilnega boja pred sedmimi desetletji in osamosvojitvene vojne pred dvema desetletjema.

Ocenjujemo, da je nastopil čas za popolno in dokončno slovo kompletne politične garniture tako imenovanih osamosvojiteljev, saj v svojem dvajsetletnem delovanju niso upravičili zaupanja in izpolnili pričakovanj državljanov ter svojih obljub o »raju pod Triglavom«, o demokraciji, poštenosti, socialni pravičnosti in človeka vrednem življenju. Zato odločno podpiramo zahteve po odstopu vlade, razpustu parlamenta in novih volitvah ter večji veljavi neposredne demokracije, kjer bo prišlo do veljave ustavno načelo o vladavini ljudstva. Zaradi moralne higiene je nujno, da se tisti, ki so nas pripeljali v skoraj brezizgledni položaj umaknejo iz aktivne politike. Čas je za nove, neobremenjene kadre. Hočemo nove, sveže obraze, ljudi z znanjem in poštenjem.

Če politična elita glasu ljudstva ne bo upoštevala v najkrajšem času, se je bati nepredvidljivih posledic, ob dilemi: ali zamenjati oblast ali narod? Želeti je samo, da je v oblastnih strukturah še toliko razuma in razsodnosti, da odgovor na zgornjo dilemo ne bo težak.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

MrStein ::

dstr17_ je izjavil:

Predlagam jih pa lahko kar nekaj.

Ja, daj.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Matako ::

Pa je ta Jajo sploh kdaj kriv?

http://www.siol.net/novice/slovenija/20...

Madona, še če bi ga ujeli kako mlati Urško, bi verjetno rekel, da se sama ob njegovo roko tolče ali kak tak BS!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

PaX_MaN ::

O lej, Janković bi se zadolževal:
"Sledili bomo trendom na mednarodnih finančnih trgih in se o refinanciranju zadolževanja odločali v trenutkih, ki bodo najbolj ugodni," je na novinarski konferenci po seji vlade povedal premier Janez Janša, ki po odhodu Janeza Šušteršiča iz vlade z današnjim dnem sam prevzema naloge finančnega ministra.

Aja, ups, Janša je to. Well shit.:O

Ob tem je izrazil upanje, da bo položaj v Sloveniji čim bolj stabilen in bodo pribitki na slovenske obveznice čim nižji.

Če parafraziram IP-RS: nehajte jo destabilizirat, pa ne bodo višji.
:)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

dstr17_ ::

MrStein je izjavil:

dstr17_ je izjavil:

Predlagam jih pa lahko kar nekaj.

Ja, daj.
Recimo Peter Kraljič in Marko Voljč. Oba sta priznana strokovnjaka, ki sta se dokazala v praksi (pa ne samo slovenski, ampak mednarodni), ampak skupno jima je pa tudi to, da ju je politika oba zavrnila, ko sta se pojavila kot strokovnjaka, ki bi vodila Slovenijo skozi krizo.

Problem je, ker določen del prebivalstva naseda na teorije zarote in skorumpirano politiko SDS. Če SDS ne bi imela zabetonirane podpore pri tem delu prebivalstva, potem bi se stvari precej hitreje čistile (tako kot na levici) in politika bi lažje zadihala. Predvsem bi lahko do besede prišlo veliko sposobnih ljudi, ki jih v Sloveniji ne manjka, ampak jim je odvzeta možnost sodelovanja pri vodenju države.

T-h-o-r ::

se pa sprašujem, kam so pisuni odšli, da jih ni več na internetih? oz. še vedno so, ampak zdaj je večinoma en in isti account, medtem ko je bilo včasih pod raznimi novicami več deset različnih "ponosnih sdsovcev"

tud telebanc še kar naprej spi, le ramon drekers pa občasno še kaj napiše
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

enadvatri ::

T-h-o-r je izjavil:

se pa sprašujem, kam so pisuni odšli, da jih ni več na internetih? oz. še vedno so, ampak zdaj je večinoma en in isti account, medtem ko je bilo včasih pod raznimi novicami več deset različnih "ponosnih sdsovcev"

tud telebanc še kar naprej spi, le ramon drekers pa občasno še kaj napiše


Nekateri so tudi med tišino zamenjali ploščo in se sedaj delajo previdne, fine ...

T-h-o-r ::

Seja vlade:
Janez: Pričenjam sejo vlade republike Slovenije. Besedo ima predsednik Janez.
Janez: Glede na finančno stanje, bi najprej predal besedo finančnemu ministru Janezu.
Janez: Hvala za besedo. Finančno stanje v naših bankah je res slabo, kot je že omenil Janez, za kar pa ni kriv Janez.
Janez: Jaz nisem nikoli kriv.
Janez: Tebi nisem nič rekel
Janez: Jaz pe tebi nisem odgovarjal.
Janez: Saj vem, da nikoli za nič ne odgovarjaš.
Janez: Zdaj me boš še ti napadal ?
Janez: Predlagam, da zaradi nesoglasij to sejo zaključimo.
Janez: Jaz se strinjam.
Janez: Jaz sem proti.
Janez: A damo na glasovanje ? Glasujemo z dvigom rok.
Janez: V redu.
Janez: Hudiča, levica je vedno proti.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Mr.B ::

domen_, čisto konsistentni so. Najprej sem ti dal gol, ko so se člani PS protestno vzdržali (joj kako me to spominja na stare časi, gremo protestirat), zaradi moralnih problemov ali česarkoli, ki bi jih čez čas strašilo ja zakaj ste si pa povečali budget. Sedaj so pa "ah" mi pa o tem ne bomo dločali, da nas ne bodo spet kdaj lovili, smo bili proti glede odločanja arbitraže.... pač "plausible deniability" drugič.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

PaX_MaN ::

Mr.B je izjavil:

domen_, čisto konsistentni so.

Hahahahaha:
Jaz se bom zelo trudil in za enkrat mi to zelo dobro uspeva, da med izjavami, ki sem jih dal kot opozicijski poslanec in današnjimi ravnanji ne bo odstopa. Ampak, pri tem pa moramo biti realni. Poglejte, moje trditve, da ena politična stranka obvladuje pravosodni sistem in policijski sistem je seveda točna. Ampak, v letu 2009 ob nastopu prejšnje vlade se je natanko prvič v zgodovini, in v tej vladi se to ne ponavlja, zgodilo, da je notranje zadeve in pravosodje dobila pod svoje okrilje ena politična stranka, to je LDS. Govorim o gospe Kresalovi in gospodu Zalarju. Te napake ta vlada ni naredila. Te napake ta vlada ni naredila! Pravosodnega in notranjega, torej pravosodnih in notranjih, torej policije, ne obvladuje ena stranka. Mi imamo pravosodni sistem, mi imamo Ministrstvo za pravosodje, ki sodi neki drugi stranki, ki sodi v kvoto neke druge stranke in ne SDS.

Bil je clo tolkle glasn:
Gorenak: Naveza Kresal – Zalar ogroža delovanje pravne države

Kakopak, model sedaj ni niti črhnu.
Jako konsistentni, morm rečt.;((

T-h-o-r ::

via finance

Članstvo v stranki je še vedno ključ do vodilnih mest.

HSE vodi vidni član SDS Blaž Košorok. Zastopnica državnih Plinovodov je Sarah Jezernik, sicer članica SDS, zaposlitev v podjetju pa je na razpisu našla tudi premierova hči Nika Janša. Šef Telekoma Rudolf Skobe velja za kader blizu SDS, enako predsednik uprave NKBM Aleš Hauc. Direktor infrastrukture na Slovenskih železnicah Bojan Kekec je pomemben mož novomeške SDS. Predsednik uprave Darsa Matjaž Knez je prvi predsednik občinskega odbora SDS v Poljčanah. Nekdanji poslanec SDS Srečko Hvauc pa velja za favorita za prvega moža državnega inženirskega podjetja DRI.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Mr.B ::

Namesto da gospa Bratušek Bratušek daje poetične izjave, kot del predstave na katero recimo pati domen_, naj gospa vzame svoje kohones na knalo, pa naj predlaga nezaupnico. Večino kot kaže imajo, nje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kmetek ::

Ma, mi smo gotovi že davno.

T-h-o-r ::

Mr.B je izjavil:

Namesto da gospa Bratušek Bratušek daje poetične izjave, kot del predstave na katero recimo pati domen_, naj gospa vzame svoje kohones na knalo, pa naj predlaga nezaupnico. Večino kot kaže imajo, nje.

ja kakšno logiko imaš ti, ps ob novih volitvah odpade kot zrela hruška
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Mr.B ::

T-h-o-r nezaupnica != nove volitve :D
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dstr17_ ::

PS konstruktivne nezaupnice ne more dobiti, ker nima 46 glasov. Tudi SDS in Janša jih nimata. Situacija pač je kakršna je, edino prav bi bilo da pride do predčasnih volitev.

Čeprav žalostno je, da je tisti del populacije, ki še vedno podpira SDS, izrazito vodljiv v teorije zarote, nekritičen in nesposoben pogledati se v ogledalo. Na levici volilci kaznujejo slabe politike (LDS, Zares, PS,...), na desnici tega še niso sposobni.

PaX_MaN ::

Na levici volilci kaznujejo slabe politike (LDS, Zares, PS,...), na desnici tega še niso sposobni.

Nojano, SD je bojda po anketah spet prva, pa za Poharja pravjo da je Predsednik RS. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

T-h-o-r ::

sam pahorja niso izvolili "tisti na levici"

čemu pa bi mogli pahorja in sd sploh kaj hudo kaznovati, pa prav tako ne vem
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

PaX_MaN ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

Mr.B ::

domen_ bullshit, imajo vse glasove, samo odgovornosti nočejo prevzeti, ker vejo kaj jih čaka. Kaj misliš da imajo dovolj glasov za predčasne volitve, dej ne seri, 2/3 jih nebi niti v parlament prišli, ali pa Karle, ali pa kak virant, dej no.

Malo gej večjo sliko. Za osnovo si lahko vzameš poročilo protikorupcijske komisije. Imata v osnovi dve bistveni razliki, v metodologiji, tako da pa naše sodstvo če razumeš kaj ti hočem namigniti..........
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Buggy ::

ok ok..time out! Za hip slecimo navijaske drese in realno poglejmo trenutno situacijo pri nas.

Lahko recemo, da je tole kar se sedaj dogaja scenarij enega zelo bolnega realanostnga showa tipa big brother? A ni vse skupaj postalo ze malo prevec potencirana groteska (Kafka) ali se samo meni zdi? Ni morda tole nekaj, kar nujno klice po hard resetu in to urgentno?

8-O

dstr17_ ::

Krivec za neuspeh prejšnje vlade v največji meri nista Pahor in SD, zato je povsem razumno od njunih volilcev, da jih ne kaznujeta. Tisti upad % glasov pri SD od predprejšnjih do prejšnjih so večinoma anti-Janša glasovi. Anti-Janša glasovi so nastali izključno zaradi tega kar SDS in Janša počneta, in čisto nič drugega. V tem trenutku so dejanja SDS in njihove politike še vedno glavni generator polarizacije, nestrpnosti in nazadovanja.

domen_ bullshit, imajo vse glasove, samo odgovornosti nočejo prevzeti, ker vejo kaj jih čaka.
Ne, nimajo. Lahko se repenčiš kolikor hočeš, pa to ne spremeni dejstev.

Ni morda tole nekaj, kar nujno klice po hard resetu in to urgentno?
Iz danes na jutri se ne bo nič spremenilo, nobenega reseta ne bo, nobene hitre rešitve. Proces izobraževanja tistega dela populacije, ki še vedno vsepovsod vidi nekakšne zarote komunistov, bo počasen. Zato bodo tudi širše spremembe v družbi počasne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dstr17_ ()

Mr.B ::

Buggy , ne navijam za nobenega, samo relano sliko kažem. Predstave pa nočejo videti.

Hard reset je pa kaj. Boš kaj ene par tožilcev na grmadi zažgal, pa ene par sodnikov...

Ej začneš z osebno odgovornost, tako da nekoga za jajca primeš, pa postaviš kazni na normalni nivo , recimo x100, tako da si nebi niti malo nestrokovnosti upali privoščiti.. Sedaj pa je kazen ejga drubiž. Za osnovo si pa lahko vzameš Patrijo, danes skoraj lahko rečeš da zadeva traja in traja, pa so po n letih uspeli prekategorizirati neznani način. Ma dej no. Samo kak domen_ bo gledal skozi enobarven filer, pa se mu bo pravni sistem zdel čisto ok....

In DA domen_ vedno je kriv nekdo drug. Hm tudi ti boš nekega dne moral prevzeti svoj delež odgovornosti. Nekako tako kot sektor ki se mu reče : MI pa nismo nič krivi. Buuuu
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dstr17_ ::

Za osnovo si pa lahko vzameš Patrijo, danes skoraj lahko rečeš da zadeva traja in traja, pa so po n letih uspeli prekategorizirati neznani način.
Ne blodi: sojenje v Patrii ni nič bistveno počasnejše kot v drugih državah.
Nekako tako kot sektor ki se mu reče : MI pa nismo nič krivi.
To je resnica in tvoje repenčenje je ne bo spremenilo. Javni sektor ni kriv za krizo.

redo ::

Mr.B je izjavil:


In DA domen_ vedno je kriv nekdo drug. Hm tudi ti boš nekega dne moral prevzeti svoj delež odgovornosti. Nekako tako kot sektor ki se mu reče : MI pa nismo nič krivi. Buuuu

A to citiraš Janšo ali Jankoviča?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redo ()

Buggy ::

V tem trenutku so dejanja SDS in njihove politike še vedno glavni generator polarizacije, nestrpnosti in nazadovanje.


in tako bo vse dokler bo gospod pravnomocno obsojeni, koruptivno osumljeni in manipulativni sef SDS-a, se naprej drsal po politicnem parketu. Taki ljudje, ki niso nikoli nic dejansko naredili (lepljenje in kraja dokumentov seveda izvzeta) razen mesanja dreka, si zivljenja brez politike (ko so obcutili oblast) tudi ne znajo vec predstavljati...oz drugega niso sposobni delati kot stalno mesati drek, da se bolj smrdi in se tako vsi obrnemo stran, saj normalnim prevec smrdi. To je vse kar zna jajc tud delati, poleg nacrtne manipulacije in diskvalifikacije boljsih od sebe, tako po nacelnih, moralnih kot tudi strokovnih kvalitetah. Nenazadnje kar pa je najbolj zastrasujoce, osebek je Slovenec po narodnosti pa se vseeno tako analno brutalno izzivlja nad naso Kokosko :'(

Fritz ::

dstr17_ je izjavil:

Krivec za neuspeh prejšnje vlade v največji meri nista Pahor in SD, zato je povsem razumno od njunih volilcev, da jih ne kaznujeta.


Ehm, a sva midva isto Pahorjevo vlado gledala? Ker jaz sem videl nesposobnega premierja, katerega sodelavci in partnerji so kar tekmovali v aferah in vsi skupaj so bili popolnoma nekredibilni za kakršnekoli resne reforme, zato so pogoreli na referendumih. Če bi našteval grehe, bi lahko pisal cel večer. Sprašujem se, kje je tvoja kritičnost do te 'kvazi-levice', če so po tvojem 'levičarji' bojda bolj realistični in kritični od 'desničarjev'?

To, da smo neuspešnega predsednika Vlade izvolili za predsednika države kaže kako shizofreni volivci smo. Dejstvo, da ostali kandidati niso bili nič boljši, ni noben izgovor.
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

dstr17_ ::

in tako bo vse dokler bo gospod pravnomocno obsojeni, koruptivno osumljeni in manipulativni sef SDS-a, se naprej drsal po politicnem parketu.
Tole je potrebno povedati po resnici, če si mislil glede krive ovadbe: proti Janši je lani avgusta bila vložena pravnomočna obtožnica (zaradi krive ovadbe), ni pa še bilo pravnomočne sodbe glede tega. Tudi sam sem zmotno mislil, da se gre za pravnomočno sodbo, ampak sem šele kasneje videl, da ni tako. Tako da Janša v tem trenutku ni pravnomočno obsojen na sodišču (če odmislimo izgubljene tožbe proti Ninamedii, informacijski pooblaščenki, ipd).

Sicer se pa strinjam s preostalim delom tvojega zapisa. Vprašanje kaj lahko naredimo. Zdi se mi, da je počasno izobraževanje tega dela populacije, ki je nasedel teorijam zarote (in vsem zmotnim sodbam, ki so na tem osnovane), edina pot.

Mr.B ::

Buggy, sej vem SDS in liderji imajo pod nadzorom kompletno Sodstvo, tožilstvo, le neko anomalijo si niso pod nadzor vzeli kot se ji reče n-ta komisija.

domen_, sej vem, ti v svojem življenju razen copy past kakšnih poročil nisi delal, kaj šele da bi jih razumel, ali morda še kje kdaj kdaj kaj zaračunal. Tako kot limaš tisto Mafia poročilo potrebno je zapravljati ne zategovati. Vzemi sli Slovenijo, in računaj, koliko bi morala investirati, da bi pobrala 4 miljarde davkov. Pusti da bi rabil najprej imeti programe, ki bi to zajetno maho sploh lahko investiral, že tu boš imel problem. Še huje, kali pričakuješ da boš teh 4 miljard sploh letos uspel pobrati, itd. In če ne koliko boš moral investirati naslednje leto, ali hočeš reče, da je to 1x znesek, poleg tega da boš moral vzeti še 4 miljarde samo za financiranje.... Zagotovo boš znal računati, in priti do relane cifre, ki bo za prvo leto, uf presegla vse kar je trojček zapufal v treh letih.

domen_ mislim da si dovolj svojega znanja pokazal v temi o NLB, sedaj pa trdiš da, ko bo JJ odstopil, se bo vse uredilo, pa JS bo dobil z levo po rami, kako dobro dela. No kaj misliš kam pa sodi tožilstvo, Sodišča, itd, pa ja ne v zasebni sektor JJ-ja.

In potem boš zagovarjal noje, da naj dajo glavo v zemljo, in ne volijo, ker itak ni boljšega...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

kmetek ::

Zakaj domen se ne da hitro nekaj spremeniti? Pa še kako se da, samo pravi ljudje + volja in ZAHTEVE naroda po spremembah in kakor pravi Mr.B ničelna toleranca do goljufov itd....sej pravim orenk revolucija. Politika pa samo čaka, da se bo 8.2 steplo veliko folka in uvedba izrednih razmer, samo če to upajo, bo šele hudo.

LEVI-DESNI = delitev je bedasta, živimo v isti državi, mar ne? ISLANDSKI SISTEM NUJNO!

T-h-o-r ::

ne, ne živimo v isti državi, dokler bo pri nekaterih čaščen kult janeza janše

in desničarji so tako zabiti, da si razen janše že 20 let niso mogli najti kakšnega drugega primernega in normalnega obraza



vmes je za trenutek uletel bajuk, sam ni blo glih najbolj plodno; gregorja so pa takoj linčali, kak je želel malo normalizirati stvar
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

dstr17_ ::

Fritz je izjavil:

dstr17_ je izjavil:

Krivec za neuspeh prejšnje vlade v največji meri nista Pahor in SD, zato je povsem razumno od njunih volilcev, da jih ne kaznujeta.

Ehm, a sva midva isto Pahorjevo vlado gledala? Ker jaz sem videl nesposobnega premierja, katerega sodelavci in partnerji so kar tekmovali v aferah in vsi skupaj so bili popolnoma nekredibilni za kakršnekoli resne reforme, zato so pogoreli na referendumih. Če bi našteval grehe, bi lahko pisal cel večer. Sprašujem se, kje je tvoja kritičnost do te 'kvazi-levice', če so po tvojem 'levičarji' bojda bolj realistični in kritični od 'desničarjev'?
To, da so Desus, LDS in Zares izsiljevali in vlekli nerazumne poteze ni Pahorjeva krivda. Strinjam pa se, da je bilo tudi s strani SD in Pahorja nekaj slabih potez, s katerimi so si po nepotrebnem zapravljali zaupanje javnosti, pa te stvari sploh niso bile povezane z reševanjem krize. To je morda edino, kar bi mu lahko očital, ampak to ni bilo med glavnimi razlogi za neuspeh njegove vlade.

Če pa imaš v mislih katero od konkretnih stvari pa je najbolje, da jo napišeš.

T-h-o-r ::

seveda je bilo ogromno slabih potez - ta, da ni takoj, takoj, takoj odžagal golobiča in rekel, da z njim več ne more sodelovati, potem pa bi moral iti na predčasne volitve

dobil bi 50 %
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

kmetek ::

««
227 / 264
»»