» »

Nagradna igra in pravila

Nagradna igra in pravila

martincek1 ::

Organizator nagradne igre je v Pravilih nedvoumno zapisal, da vsak, ki v nagradno igro povabi 15 prijateljev, dobi Samsung Galaxy S. Seveda mora ta prijatelj napisati tvoje ime kot ime povabitelja v prijavi, ampak to je to.
Organizator nagradne igre je kredibilno podjetje.
V pravilih piše, da organizator lahko kadarkoli spremeni pravila nagradne igre.

Zanima me, kako je s tem. Predvidevam, da so se pri pisanju Pravil zmotili, ampak pravila so pravila. Po drugi strani pa se mogoče niso zmotili...?

KoMar- ::

Link ali pa se ni zgodilo.

martincek1 ::

Se dogaja. Brez trollinga.

Nagradno igro sem zasledil preko FBja, verjetno eden redkih pregledal tudi pravila...

Matthew ::

Mene zanima nekaj podobnega:
Neka nagradna igra je potekala dlje časa in med tem časom smo tekmovalci nabirali točke. Organizator nagradne igre je v pravilih zapisal, da bodo na koncu prvi trije tekmovalci prejeli nagrado. Zgodilo se je, da nas je na koncu 10 tekmovalcev imelo največ točk. Sedaj organizator pravi, da bo med 10 zmagovalci izžrebal 3, ki bodo prejeli nagrado. Jaz bi rekel, da do tega niso upravičeni. Če sem prvi tekmovalec, prejmem nagrado. Ne pa da sem uvrščen v žrebanje za nagrado. V pravilih ni nikjer omenjeno nikakršno žrebanje.

Ali kdo kaj bolje pozna področje nagradnih iger? Ali se lahko obrnem na kakšen inšpektorat (kateri?) za pomoč na to vprašanje?

def0r ::

Jaz bi dal tistim ki so prvi dosegli najvecje stevilo tock pa bi bilo vse v redu.

Matthew ::

Hehe, fora je, da smo jih dosegli istočasno. Lahko bi gledali edino kdo je prej pristopil k nagradni igri. Ampak v vsakem primeru ni nič od tega napisanega v pravilih.

T0RN4D0 ::

V pravilih piše, da organizator lahko kadarkoli spremeni pravila nagradne igre.

Problem solved, organizator spremeni pravila v "noben ne dobi nič" in je to to. :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nagradna igra PURO - Slovenija in nepristransko obravnavanje udeležencev (GOLJUFIJA)

Oddelek: Loža
306357 (4469) s1m0n
»

nagrada - plačilo dohodnine

Oddelek: Loža
3412289 (7549) St235
»

Goljufije pri nagradnih igrah

Oddelek: Loža
183064 (2206) wechta
»

Zaho in nagradna igra za LIDL?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
576680 (4499) smash

Več podobnih tem