» »

tablični računalnik mpman mp434

tablični računalnik mpman mp434

tilenmpower ::

Zdravo, iščem po forumu pa nisem se nikjer videl dabi kej pisalo od njega zanima me nakup http://www.bigbang.si/racunalnistvo/rac.... Se splaca najvec me zanima zarad brskanja po netu, drugo niti ne sem pa slišal da ni nevem kaj, kako je z resolucijo ga ima kdo ze? lp tilen

Gwanaroth ::

Konkretno tega recimo nisem sprobal, vendar mislim, da ni vreden niti centa. V firmi smo za potrebe marketinga nabavili 30 kos ViewSonic ViewPad 10s, z Androidom 2.2, po ceni okoli 250 eur in je bil totalni FAIL. Touchscreen popolna katastrofa, avtonomija slabi 2 uri (za browsanje), wifi signal nikakav, čeprav je router v isti sobi, skratka za zgubit živce. Po nadgradnji na VegaComb je bilo sicer malo bolje ampak vseeno popolnoma neuporabno za kakšno daljše browsanje.

Po vsem tem si lahko predstavljam delovanje no-name tablice za 85 eur. IMO fail nakup. Raje prišparaj malo več in si kupi nekaj konkretnejšega - ni treba ravno iPad (čeprav tudi tega dobiš ugodno na bolhi), imaš kar nekaj ostalih proizvajalcev, ki so zanesljivi.
Lights often keep secret hypnosis..

tilenmpower ::

Hvala za odgovor danes sem biu v bigbangu tudi sam trgovec mije rekel daje touchscreen slab wifi tako tako tko da nevem zagotovo malo nasparam pa uzamem nekaj bolsega hvala lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tablični računalniki - so za kaj ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13962511 (29487) Opkow
»

Tablični računalnik google android (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5612899 (9563) M-XXXX
»

Apple ali HTC???

Oddelek: Mobilne tehnologije
474889 (4038) PINki

Več podobnih tem