» »

Uprasanje glede filmov.

Uprasanje glede filmov.

oo7 ::

Ker veliko gledam trailerje na you tube in velikokrat pod komentrajim zasledim neke povezave do nekaterih strani kjer si lahko ta film ogledas . Zdj pa me zanima kako si lahko ta film ogledas ali si ga drugi ogledajo , če film npr izide sele čez 3 mesece ??
Pod večino trailerjev v komentarjih je vrsto razlicnih teh strani kjer ti ponujajo ogled filma , ki sploh še ni v kinu , sicer nevem ali je to potrebno plačati ali je to nateg ali kaj je to zaena fora ???

Hvala in lp8-)

Janac ::

Mislim da je to nateg

oo7 ::

Sem šel pogledati trailer od batmana dark knight rises in ljudje v komentarje pišejo, da so že videli film in, da je dobr. In zdraven dajo link kje si je ogledal ta film in notri je se povno filmov, ki se prihajajo npr, batman, hobit, hunger games, the avengers in še vsi drugi filmi, ki sploh še niso izšli. A folk piše, da je že gledal.

Tukaj je ena od mnogih povezav, ki jo ljudje nalimajo pod komentarji - http://www.leechtv.com/

Potrebno se je prijavit ampak me zanima, kako je to možno, da ljudje že vidijo npr film, ki ga še pol leta nebo v kinu? Ali je to nateg? Ima kdo iskušnje s tem?

Lp

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

System ::

Probaj pa boš videl.

ziga1990 ::

jaz neb ker ni varno
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

tx-z ::

Hobit so šele zdej zaklučl s snemanjem, morjo še vso postprodukcijo narest, tko da težko da si ga je kdo že ogledu :)
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18546084 (18588) opeter
»

Transcendence (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5621976 (10197) oo7
»

Warcraft (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
20251087 (35256) Jerry000
»

Deadpool (2016) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9423041 (16494) oo7
»

Man of Steel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11724614 (19877) Gregor P

Več podobnih tem