» »

Janković zmagal? [uradna tema rezultati volitev v DZ 2011]

Janković zmagal? [uradna tema rezultati volitev v DZ 2011]

Temo vidijo: vsi
««
158 / 162
»»

Pšenični ::

Pšenični je izjavil:

Bellatrix je izjavil:

Kdaj se bo odloču Desus?


Desus ma zdejle sestanek.

Vejetno bojo Za, sicer sledi razpad stranke in ravno tako nastanek desne koalicije.


Kot sem predvideval so raje izbrali vstop kot razpad stranke.

"Neuradno: večina v DeSUS je podprla vstop v koalicijo Janeza Janše."

http://www.zurnal24.si/danes-znana-usod...

RedDrake ::

Buggy, pa si pripravljen vzet te besede nazaj, če se stvari obrnejo?
Ali boš potem trobil da je za uspeh zaslužen Pahor/Križanič/Janković/whoever in je Janša spet samo kradel, in posledično bi lahko bili še bolj uspešni?

Ker jaz sem človek ki se ravna po "give credit where credit is due". In cenim določene ljudi iz vseh dosedanjih vlad, v vsaki so se našli ljudje ki so res delali. Samo potem se najdete ideološki zaslepljenci kot ti in tvoji ekvivalenti pajaci z druge strani politične reke in poskrbite da tak človek hitro potone, saj so tisti pred njih vse naredili (ali pa nič če je nesposoben). In potem drek v naši državi ostaja na površju (beri oblasti).

Gavran ::

marijancek je izjavil:

janša/virant s to "krajo zmage" sigurno nista postala bolj popularna. zdaj lahko samo računata na uspešnost svoje vlade, da ju reši pred polomom na naslednjih volitvah, kar je edino prav.


Kaj ti sanjaš o "kraji zmage"??? Preštej volilce ki so volili nastajajočo Janševo koalicijo in volilce opankarja pa ti je jasno kdo je hotel ukrasti zmago pa mu ni uspelo...
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

Daedalus ::

Pa kaka kraja zmage? Če je Jankovič tako prekleto nesposoben, da relativne zmage na volitvah nemore pretopit v mandatarstvo, je to njegov problem. Sam ajde, tu se res vidi konstruktivnost medijev, ki so to ubesedili. Tupčki pa kupijo vse, kar se servira, ane?

Mater, si nikol mislil, da bom desnico branil... res je v kurcu intektualna sposobnost večine. Buggy, preboli. Tvoj vođa je pač popušil, čisto lepo po pravilih. In če se slučajno odloči za županski salto mortale, gre PS zugrunt.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

jype ::

Daedalus> In če se slučajno odloči za županski salto mortale, gre PS zugrunt.

Upajmo torej, da se.

noraguta ::

marijancek je izjavil:

janša/virant s to "krajo zmage" sigurno nista postala bolj popularna. zdaj lahko samo računata na uspešnost svoje vlade, da ju reši pred polomom na naslednjih volitvah, kar je edino prav.

pa sej so lepo povedal , ko so se zvirantom dvakrat dobil niti niso bli sposobni sklepat kompopmisov niti jim to ni bilo v planu. je pa janšev program precej preambicijozen glede na trenutno stanje proračuna.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

T-h-o-r ::

čak, a nisi ti celo pisal, da boš MORDA volil jankoa? :S

@jype
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jype ::

T-h-o-r> čak, a nisi ti celo pisal, da boš MORDA volil jankoa? :S

Ja, za župana.

noraguta ::

hah voliv boš za župana v kazenskem postopku, toj lohk sam u lublan.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Grega_S ()

Daedalus ::

Ja, ljudje so načeloma dovolj, khm, "brihtni", da bi za župana še enkrat izbrali fail z državnozborskih volitev. Popolnoma neresno, z obeh strani.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

T-h-o-r ::

misliš, ljubljančani
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Looooooka ::

noraguta je izjavil:

hah voliv boš za župana v kazenskem postopku, toj lohk sam u lublan.

ce lahko mandatarja zakaj ne bi se zupana? :)
Sej sta oba nedolzna dokler se jima cesa ne dokaze.
Kar se pa tice ukradenih volitev pa ne leti nic na Janso ampak na Viranta za katerga se ve od kje je dobil vecino glasov.Sprenevedanje je pocasi ze pateticno.
Jansa dela to kar je rekel, da bo delal.Ocita se mu lahko samo to, da je mogoce na strani, ki nekomu ni vsec.Neke kraje volitev mu pac ne more nihce ocitat.
Je pa svoje volivce vec kot ocitno nategnil Virant.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

jype ::

Kaj je vaš problem? Rajš volim za nekoga, ki še ni bil v čuzi, kot za nekoga, ki je že bil.

noraguta ::

Looooooka je izjavil:

noraguta je izjavil:

hah voliv boš za župana v kazenskem postopku, toj lohk sam u lublan.

ce lahko mandatarja zakaj ne bi se zupana? :)
Sej sta oba nedolzna dokler se jima cesa ne dokaze.
Kar se pa tice ukradenih volitev pa ne leti nic na Janso ampak na Viranta za katerga se ve od kje je dobil vecino glasov.Sprenevedanje je pocasi ze pateticno.
Jansa dela to kar je rekel, da bo delal.Ocita se mu lahko samo to, da je mogoce na strani, ki nekomu ni vsec.Neke kraje volitev mu pac ne more nihce ocitat.
Je pa svoje volivce vec kot ocitno nategnil Virant.

ja največ glasov je dobil od svojih volivcev. in njegov program je bil diametralno nasproten PSu. kateri pa trdi da program itak ni pomemben.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Buggy ::

@RedDrake: ce razmisljava hipoteticno in da tej desni vladi kakrsne zametke vidimo sedaj uspe vsaj stabilizirat situacijo in ne s tem povzrociti socialnega in gospodarskega kolapsa na dolgi rok, potem vsekakor zasluzijo dolocen kredit...se strinjam. Se bom dva dni in pol posuval s pepelom potem ko bomo v drugo volili vasega odresenika.

Moja ideoloska zaslepljenost pa nima tukaj veliko zraven ceprav priznam, da mi gre na bruhanje ob JJ...ima pac kar veliko objektivnih postopkov v teku a ne?

Jaz ne zagovarjam Jankovića zato ker je po vase nastavljen od stricev. Enostavno me zrevoltira ta hinavscina in skodozeljnost, ki jo berem v raznih clankih in tudi tukaj na forumu in ce je stranka dobila "mandat" ljudstva, ki so ga politiki pokupckali po svoje, ne vem zakaj bi moral biti vesel, ce potem pajaci, ki bi drugace (v kolikor ne sprejmejo desne koalicij) leteli pod prag parlamenta, sedaj tako otresajo s tici naokoli in so celo ponosni na svojo nemoralno drzo in obracanje po vetru. In taki bodo sestavljali vlado...nic prevec obetavno kajne?

Daedalus ::

Da bo jasno - jaz sem Ljubljančan.

Kar se pa tice ukradenih volitev pa ne leti nic na Janso ampak na Viranta za katerga se ve od kje je dobil vecino glasov.Sprenevedanje je pocasi ze pateticno.


Od volilcev, ki so ga prepoznali kot vrednega kandidata, ki si zasluži njihov glas. Al mogoče namiguješ na kaj drugega? To, pa je sprenevedanje, ja.

Jype - če bo tak nadaljeval, pa še bo, v čuzi namreč>:D

Buggy, ni dobil mandata, za boga milega. Dobil je xyz% glasov. In z njimi ni dosegel načrtovanega cilja. Mater, a je to res tako prekleto težko razumet?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

noraguta ::

jype je izjavil:

Kaj je vaš problem? Rajš volim za nekoga, ki še ni bil v čuzi, kot za nekoga, ki je že bil.

ja ti pa nis za jana husa pa kake razvetljene zadeve?

Buggy je izjavil:

@RedDrake: ce razmisljava hipoteticno in da tej desni vladi kakrsne zametke vidimo sedaj uspe vsaj stabilizirat situacijo in ne s tem povzrociti socialnega in gospodarskega kolapsa na dolgi rok, potem vsekakor zasluzijo dolocen kredit...se strinjam. Se bom dva dni in pol posuval s pepelom potem ko bomo v drugo volili vasega odresenika.

Moja ideoloska zaslepljenost pa nima tukaj veliko zraven ceprav priznam, da mi gre na bruhanje ob JJ...ima pac kar veliko objektivnih postopkov v teku a ne?

Jaz ne zagovarjam Jankovića zato ker je po vase nastavljen od stricev. Enostavno me zrevoltira ta hinavscina in skodozeljnost, ki jo berem v raznih clankih in tudi tukaj na forumu in ce je stranka dobila "mandat" ljudstva, ki so ga politiki pokupckali po svoje, ne vem zakaj bi moral biti vesel, ce potem pajaci, ki bi drugace (v kolikor ne sprejmejo desne koalicij) leteli pod prag parlamenta, sedaj tako otresajo s tici naokoli in so celo ponosni na svojo nemoralno drzo in obracanje po vetru. In taki bodo sestavljali vlado...nic prevec obetavno kajne?

mandat enega dela ljudstva je dobil. ampak Ljubljana ni slovenija, konc prežvečen miljonkrat. tip je pa nesposoben delat drugač kot da diktira. zameril se je vsem vključno s pahorjem. pa še tko ima zgolj dolgo zgodovino pufov katero mu je omogočila konjunktura.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

jype ::

Daedalus> Jype - če bo tak nadaljeval, pa še bo, v čuzi namreč>:D

No, pol ga pa ne bomo več volil za župana.

noraguta> ja ti pa nis za jana husa pa kake razvetljene zadeve?

Sine, js sm tanarbl hardcore commie k si ga loh zamisliš.

Tko kot je SDS libertarna stranka.

noraguta> tip je pa nesposoben delat drugač kot da diktira.

Za razliko od tekmeca, ki pa je? Ste že pozabili, kako je vladal, al kaj?

Pa jaz nikoli nisem trdil, da bi bil Janković dober mandatar, niti ga ne bi nikdar volil v državni zbor. Še najbolj podoben je Berluskoniju.

Buggy ::


Buggy, ni dobil mandata, za boga milega. Dobil je xyz% glasov. In z njimi ni dosegel načrtovanega cilja. Mater, a je to res tako prekleto težko razumet?


ta "mandat" pomeni da je s tem dobil doloceno prednost, ki so jo delno zjebali ohlapne cure ter virantov vrteci kompas. Se pa strinjam da je mozakar pac naletel na politicne hruste brez morale in bi moral vedeti ze v startu da so pokvarjeni egoisti...samo tega mu zal ne stejem v slabo :D

jype ::

Ma kar se mene tiče je čist prov, da so mu odpovedali poslušnost, glede na to da je njegov program pretty much "najprej ablast, pol bomo pa vidl kaj se da nardit".

noraguta ::

noraguta> tip je pa nesposoben delat drugač kot da diktira.

Za razliko od tekmeca, ki pa je? Ste že pozabili, kako je vladal, al kaj?

Pa jaz nikoli nisem trdil, da bi bil Janković dober mandatar, niti ga ne bi nikdar volil v državni zbor. Še najbolj podoben je Berluskoniju.

ja pa je pr pravu nek papir , pa pogajanja je dal čez. oni se ni mogel pa uskladit niti o precedniku državnega zbora, kjer je vladalo tud neko nenapisano pravilo , pa je v začetku zakompliciral sebi in drugim life.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

jype ::

noraguta> ja pa je pr pravu nek papir , pa pogajanja je dal čez. oni se ni mogel pa uskladit niti o precedniku državnega zbora, kjer je vladalo tud neko nenapisano pravilo , pa je v začetku zakompliciral sebi in drugim life.

Ja računal je na palčka. Verjetn mu je USS Nimitz povedu, kok ma vpliva, da sploh ne bo problemov.

Pa ga zgleda nima tolk, kokr bi si eni želeli.

Bellatrix ::

Desus gre v koalicijo.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

PaX_MaN ::

Bellatrix je izjavil:

Desus gre v koalicijo.

´\o/`

Buggy ::

jype je izjavil:

Ma kar se mene tiče je čist prov, da so mu odpovedali poslušnost, glede na to da je njegov program pretty much "najprej ablast, pol bomo pa vidl kaj se da nardit".


meni pa ne, ker JJ sem imel cast gledat na ablasti in vemo kaj se je pod njim dogajalo in kako smo prosperirali. Jankovića pa se ne in kar se mene tice je od teh dveh ta drugi aboslutno boljsa izbira :D

me pa zanima kaksen kilav otrok od programa, ki ga ima ta skupek trenutnih oblastnikov bo nastala ina kako ga bodo zagovarjali pri svojih volilcih desnjaki in srednjaki :D

...to da "najprej ablast, pol bomo pa vidl kaj se da nardit" se jetrenutno iskazalo na drugi strani da je se prevec res :S

Mr.B ::

Papež Kučan, kardinal Türk, protestant Pahor in pacientka Slovenija!
http://www.finance.si/338064/Pape%C5%BE...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

noraguta ::

Buggy je izjavil:

jype je izjavil:

Ma kar se mene tiče je čist prov, da so mu odpovedali poslušnost, glede na to da je njegov program pretty much "najprej ablast, pol bomo pa vidl kaj se da nardit".


meni pa ne, ker JJ sem imel cast gledat na ablasti in vemo kaj se je pod njim dogajalo in kako smo prosperirali. Jankovića pa se ne in kar se mene tice je od teh dveh ta drugi aboslutno boljsa izbira :D

me pa zanima kaksen kilav otrok od programa, ki ga ima ta skupek trenutnih oblastnikov bo nastala ina kako ga bodo zagovarjali pri svojih volilcih desnjaki in srednjaki :D

...to da "najprej ablast, pol bomo pa vidl kaj se da nardit" se jetrenutno iskazalo na drugi strani da je se prevec res :S

ja bolš je biv madatar brez programa , pa z serijo propadlih podjetij. dejmo se rajš vprašat kdo bo saniral ljubljano? pa še nekaj občin v sloveniji. ker tole z komunalnimi prispevki je že res trapast. pa še huje bo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

jype ::

noraguta> kdo bo saniral ljubljano?

Saniral? Kaj pa manjka?

Lonsarg ::

Evo lepo napisano:
Šele politični odhod Milana Kučana bo omogočil nastanek neke moderne levice in politične sredine ter desnice. Janez Janša se ne bo mogel več izgovarjati na botra levice in njegova vloga bo postala veliko bolj prozaična. Prav tako ne bo več potrebe in možnosti, da imamo za predsednika države nekoga, ki je direktni eksponent neke neformalne politične skupine.

Daedalus ::

@Buggy - ja, dobil je prednost v štartu. Pol pa so ga tekmeci prehiteli po desni, dobesedno. Ni nobenega mandata, pa če se še tako trudiš. Mandatar se ne voli neposredno.

Ti predlagam (in vsem podobno mislečim, še najbolj pa razni novinarjem in anal-itikom), da si prebereš kaj o ustavni ureditvi Republike Slovenije.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Buggy ::

@Dedalus, hvala za dobronamerno razsvetljenje :D

marijancek ::

Buggy je izjavil:

ko bo za njegovo nesposobnost krivo spet 3 letno dosedanje vodenje komunistov :),


kolikor se jaz spomnim janša v svoji prejšnji vladi ni nič jamral, kako so prejšnje vlade krive za njegov neuspeh, ker mu ni bilo treba, ker neuspeha ni bilo. je pa pahor in ostali levičarji jamral, da mu janša ni pustil dobrega stanja v času debelih krav, to pa ja.

kdo je ideološki zaslepljenec se vidi v tem, da ti imenuješ kriminalca nekoga, ki je še v sojenju. sploh ne moreš počakati na rezultat sodbe, ti že veš, da je kriv.

seveda ni nobena "kraja zmage", ampak jankovič bo po moje to lahko uspešno uporabljal za propagando.

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

jype je izjavil:

noraguta> kdo bo saniral ljubljano?

Saniral? Kaj pa manjka?

solventnost, pa kup projektov katere mora nujno speljat. od smetišča naprej recimo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Pšenični ::

jype je izjavil:

Kaj je vaš problem? Rajš volim za nekoga, ki še ni bil v čuzi, kot za nekoga, ki je že bil.


Heh, mogoče do županskih bo že not.

marijancek ::

jype je izjavil:

Kaj je vaš problem? Rajš volim za nekoga, ki še ni bil v čuzi, kot za nekoga, ki je že bil.

tebe kot komunista opreoblečenega v "liberalca" seveda moti, da je bil janša zaprt zaradi zločinov proti komunistični partiji.

no comment ::

Teren je idealen za testiranje kako drastično nižji davki samodejno propelirajo gospodarsko rast.

Bo Šušteršič dovolj dedca, da bo preizkusil teorijo? Ne? Na koga se bodo zgovarjal? Janšo ali Pahorja?

Prvi mali test, ki lahko sledi že v 14 dneh, cena bencina na 1 EUR. Po Boscarolovih besedah bi to moralo prinest miljarde in miljarde v Slovenijo. 800mio bi moralo bit drobiž v primerjavi s tem.

Why not?!

kmetek ::

lol no comment in svizec zavije folijo, čeprav bi s ceno 1€ prišla horda italijanov ;((

Bellatrix ::

Italijani že sedaj posiljujejo naše bencinske črpalke ob meji. Če bi padla cena na 1 eur bi blo prehudo.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

Daedalus ::

Pol je treba še ene par zgradit, pa bo:))
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

no comment ::

Bomo stisnili zobe. Za take miljarde grem jaz zvečer za kako urco na črpalko pomagat.

Đabe.

Pšenični ::

Bellatrix je izjavil:

Italijani že sedaj posiljujejo naše bencinske črpalke ob meji. Če bi padla cena na 1 eur bi blo prehudo.



Pač bi postavili 1.1 evra....pa naredili kakšne montažne črpalke....če kitajci naredijo 20 nadstropen hotel v 15 dneh.....ane.

Pa bi pobrali "smetano.....velik smetane"....

Pomagat ?, na pumpo....ja takoj, za dober keš...jih bo polno, ki bojo raje točili benz za 1800 evrov neto, kot sestavljali avte troizmensko za 600 evrov v Novem mestu.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

kolikor se jaz spomnim janša v svoji prejšnji vladi ni nič jamral, kako so prejšnje vlade krive za njegov neuspeh, ker mu ni bilo treba, ker neuspeha ni bilo. je pa pahor in ostali levičarji jamral, da mu janša ni pustil dobrega stanja v času debelih krav, to pa ja.
Kakor koli si to razlagaš, je potrebno podati dejstvo, da to ni vzrok da tri leta ne narediš nič, in si misliš saj bo minilo in ne glede kdo ali kogarkoli prijatelj je na oblasti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kmetek ::

telbanc: dobra ideja, samo živimo v sloveniji, kjer je birokracija prevelika ovira.

Double_J ::

Danes je pa črn dan za levičarje in Buggya. Njihova nočna mora se uresničuje...;)

Dve šivanki...

Buggy ::

o kateri mori pa govoris: o tej da je okoli tako veliko zaslepljenih in revansisticnih owac ali to, da bomo odsteval dneve ko bomo odsli na pot Grcije ali huje?

T-h-o-r ::

radio ognijšče the new val 202

ognjišče, up
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Double_J ::

Ti se ne zavedaš ravno dobro kako velika sreča je, da parlamentarci niso potrdili velike neumnosti ljudi na volitvah, kar se tiče relativnega zmagovalca.
Dve šivanki...

solatko ::

Double_J - Ja potem bi nam šlo morda bolje, kar se pa ne sklada z obnovitvijo stanja iz aprila 1941, da zbrišemo obdobje komunizma.
Bližajo se časi, ko bo zaradi davka, vedno več nepremičnin pod hipotekami.
Delo krepa človeka

noraguta ::

Buggy je izjavil:

o kateri mori pa govoris: o tej da je okoli tako veliko zaslepljenih in revansisticnih owac ali to, da bomo odsteval dneve ko bomo odsli na pot Grcije ali huje?

ja popoti grčije je borutu katarini in grgorju ratal it. pa zoranu tud pr njegovih projektih.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Mr.B ::

solatko, te bi že pred leti morale biti, saj dokapitalizirati nebi bilo potrebno. Me zanima koliko bi bilo manj potrebno dokapitalizirati NLB, če bi SCT leta 2008 blokiralo to podjetje, in ne čakalo da je podjetje naredilo 500 miljonsko lukno v proračunu.
PA PS : solatko sem že povedal za kaj bodo banke porabile pomoč Evropske banke. In mali gradbinci, kjub brez nepremičnin, bodo ostali dožni.....
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()
««
158 / 162
»»