» »

Janković zmagal? [uradna tema rezultati volitev v DZ 2011]

Janković zmagal? [uradna tema rezultati volitev v DZ 2011]

Temo vidijo: vsi
««
6 / 162
»»

T-h-o-r ::

mladina, ki je podkupljena s strani kučana

http://www.mladina.si/107295/koncna-vol...
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Phil ::

Okrog rezultata pa naj rečem da sem zelo razočaran. Kot da ni že dovolj to da je zmagal Jankovič (kot zagovornik debele države in visokih davkov, mi je še najslabši), imamo spet polno enih majhnih strank s katerimi ne bo mogoče sestaviti močne koalicije. FAIL skratka :|.

BTW T-h-o-r pomiri se malo, prav patetično že izpadaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Phil ()

Dr_M ::

Jansa je res en cepec.
Levica se sama konstantno mece v gnojno jamo, on pa namesto, da bi se vsedel na fotelj in vzel kokice, skace po njih toliko casa, da nakoncu samo pade not in potone globje od unih kurcev.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

solatko ::

Marilyn - Eno je dvoboj z Zokijem, ki se spozna na ekonomijo in drugo je odgovarjanje diplomantu fdv. Narod je ta pobeg ocenil danes. JJ je izgubil zaradi špricanja pouka na kanalu A.
Delo krepa človeka

kmetek ::

SDS mora čim prej zamenjat Janšo, ker so ljudje glasovali proti Janši in ne toliko proti SDS.

Daedalus ::

Bo treba nehat goniti to, kako je vse odvisno le od tujine (beri Nemčije). Nemčiji gre zadnji dve leti zelo dobro, mi pa kvečjemu cepamo na mestu. Tudi lokalna vlada ima _veliko_ vlogo za stanje tukaj in prva njena naloga je da uravnoteži proračun. Če ga ne bo bo pa za nas res "poskrbela" tujina.


Takole ko gledam naokoli, menda € crkuje. Dvomim, da je to posledica krasnega stanja v gospodarstvu. Lokalne posebnosti pa "so" predvsem javnofinančno stanje... kaj več pa ob skupni valuti težko narediš. Simpl as that. Sam problem je, da ne vem, kdo od naših "voditeljev" je sposoben kaj takega.

SDS mora čim prej zamenjat Janšo, ker so ljudje glasovali proti Janši in ne toliko proti SDS.


In kdo jim pol ostane? JJ je monopoliziral SDS... z njim grejo gor, al dol. Tak ko SD s Pahorjem...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

solatko ::

SDS brez JJ ne pride v parlament.
Delo krepa človeka

T-h-o-r ::

Phil je izjavil:

Okrog rezultata pa naj rečem da sem zelo razočaran. Kot da ni že dovolj to da je zmagal Jankovič (kot zagovornik debele države in visokih davkov, mi je še najslabši), imamo spet polno enih majhnih strank s katerimi ne bo mogoče sestaviti močne koalicije. FAIL skratka :|.

BTW T-h-o-r pomiri se malo, prav patetično že izpadaš.

oprosti, samo toliko to mi je šel s svojimi izpadi na kurac telebanc tukaj in na rtv forumih sdsovci, moram dat zdaj to negativno energijo iz sebe


pa poglej si v sskj kaj je patetično in kaj je bedno in potem v angleški slovar, kaj je pathetic
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

cekr ::

Sedaj boto pa IT firme ponovno fajn služile. Prestavit bo treba DDV iz 20 na 21 ali celo več.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Pšenični ::

"Se popolnoma strinjam. Recimo da bo Jankovič naredil malo drugače kot so ostali. naj ima šanso. Saj slabše tako ne more biti ..."

LAhko je še dosti slabše.

Opozicija bo močna, zaradi zamer ne bo prišlo do oblikovanja močne vlade.

Ko nam bojo nehali odkupovati obveznice....ko bomo nehal živet na puf....potem se bo pokazala kompetentnost te vlade.

"oprosti, samo toliko to mi je šel s svojimi izpadi na kurac telebanc tukaj in na rtv forumih sdsovci, moram dat zdaj to negativno energijo iz sebe"

Tole je zrelo za naziv. Pizda materna.

BALAST ::

Zakaj bi IT kaj bolj služil?
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

LuGi ::

Haha SDS ga zura, JJ je res 8-O

Libertarian ::

No, Mercator se očitno ne bo prodajal...ga bo zoki počakal na boljše čase za njegovih x mio v delnicah...
Sic semper tyrannis

Gregor P ::

Moja glasovnica bo vse spremenila, namreč moj odločilni glas šele pride po pošti iz tujine8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

T-h-o-r ::

LuGi je izjavil:

Haha SDS ga zura, JJ je res 8-O

saj je potreboval samo celo uro, da se je zbral in si nadel happy face


itak pa ima mlado ženo in sina, jebe se mu za stolček imo, kar je tudi prav
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Daedalus ::

Ko nam bojo nehali odkupovati obveznice....ko bomo nehal živet na puf....potem se bo pokazala kompetentnost te vlade.


Em, a ne bi počakal, da vsaj dobimo vlado:)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

kmetek ::

Zee si volil iz Singapurja? :))

mtosev ::

Gregor P je izjavil:

Moja glasovnica bo vse spremenila, namreč moj odločilni glas šele pride po pošti iz tujine8-)

in kje živiš?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

no comment ::

Mislim, da je SDS zmage stalo to "friziranje" anket in forumov. Jaz sem hotel, da zmaga SDS, ampak sem glasoval za Viranta (čist iz osebne higijene, da ne glasujem za največjega bolnika v slovenski politiki), ker sem bil prepričan, da je zmaga SDSa garantirana.

dzinks63 ::

Kakšna bo nova koalicija? ZJ+SD+SLS+NS : 28+10+6+2=46 ?

Oberyn ::

Ne štekam, kako lahko tako hitro štejejo. To je en milijon ceglcev, pa vsi do parkrat zganjeni pa stlačeni.

Mr.B ::

Daedalus , se ti kovca po tiskarni denarja. Boš videl kako si bil navajen da so cene malo nižje v Tujini, menjava pa je 1 = 1. Relano bi rabili 20 - 30 % inflacijo. Bo pa dobro za trgovino, cene bodo šle v nebo. Samo kaj ko moraš kje kaj narediti, da lahko v trgovini kupiš. No morda pa si en tistih, ki odlično delujejo na rast BDP-ja, realni sektor, je pa tisti ki bremza rast BDP-ja in še bolj bremza Javni sektor, ki zaradi realnega ne more proizvesti toliko dobrega BDP-ja.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Gregor P ::

mtosev je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Moja glasovnica bo vse spremenila, namreč moj odločilni glas šele pride po pošti iz tujine8-)

in kje živiš?

A to so že grožnje?!?:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Bellatrix ::

Očitno je namreč to da je 24ur.com največje trobilo v zgodovini človeštva z neizmernim vplivom na volilno odločanje državljanov slovenije. Zadnje 3 dni pred volilnim molkom so v topkategorijah dejansko tunkali SDS in ga tudi uspešno potunkali. To nam pove, da večina slovencev spremlja 24ur in glasuje kot jim naroči 24ur.
People are quick to judge and slow to correct themselves.

gendale ::

no comment je izjavil:

Mislim, da je SDS zmage stalo to "friziranje" anket in forumov. Jaz sem hotel, da zmaga SDS, ampak sem glasoval za Viranta (čist iz osebne higijene, da ne glasujem za največjega bolnika v slovenski politiki), ker sem bil prepričan, da je zmaga SDSa garantirana.

pa to da so na začetku zminirali viranta

postavili bi se na njegovo stran in bi imela koalicija sds + virant + sls/nsi dovolj glasov


samo janša pač ne more iz svoje kože in to je to
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

WarpedGone ::

Ne štekam, kako lahko tako hitro štejejo. To je en milijon ceglcev, pa vsi do parkrat zganjeni pa stlačeni.

Šteje mnogo ekip hkrati in sporoča dotedanje rezultate.
Zbogom in hvala za vse ribe

kmetek ::

V prvem krogu sploh koalicije ne bo, bo še malo drame pomoje.

Buggy ::

osmojenec JJ se na svojo maso zausnico ne pride takrat ko obljubijo...kako takega cloveka resno jemati..dejte no deskoti spreglejte ze enkrat. Dolocen del desnjakov ga je ravno zato kaznoval, ker se ni upal soociti s tekmeci frontalno prejsni teden. Fural je sceno nekega zasedenega cloveka v bistvu pa vecjega stahopetca, kot je on ze dolgo ni bilo v politicnem prostoru...hehe...napihnjenec z 60+..phew kaksna samovsecnost...bruh

Phil ::

Daedalus je izjavil:

Bo treba nehat goniti to, kako je vse odvisno le od tujine (beri Nemčije). Nemčiji gre zadnji dve leti zelo dobro, mi pa kvečjemu cepamo na mestu. Tudi lokalna vlada ima _veliko_ vlogo za stanje tukaj in prva njena naloga je da uravnoteži proračun. Če ga ne bo bo pa za nas res "poskrbela" tujina.


Takole ko gledam naokoli, menda € crkuje. Dvomim, da je to posledica krasnega stanja v gospodarstvu. Lokalne posebnosti pa "so" predvsem javnofinančno stanje... kaj več pa ob skupni valuti težko narediš. Simpl as that. Sam problem je, da ne vem, kdo od naših "voditeljev" je sposoben kaj takega.


Govori se tudi o novi skupini držav, ki naj bi smele obdržati €. In če bo do razvrščanj prišlo, bo lokalna politika še kako važna.

T-h-o-r je izjavil:

Phil je izjavil:

Okrog rezultata pa naj rečem da sem zelo razočaran. Kot da ni že dovolj to da je zmagal Jankovič (kot zagovornik debele države in visokih davkov, mi je še najslabši), imamo spet polno enih majhnih strank s katerimi ne bo mogoče sestaviti močne koalicije. FAIL skratka :|.

BTW T-h-o-r pomiri se malo, prav patetično že izpadaš.

oprosti, samo toliko to mi je šel s svojimi izpadi na kurac telebanc tukaj in na rtv forumih sdsovci, moram dat zdaj to negativno energijo iz sebe


pa poglej si v sskj kaj je patetično in kaj je bedno in potem v angleški slovar, kaj je pathetic


patetičen -čna -o prid. (e)
pretirano navdušen, pretirano vznesen:

Kar sem tudi imel v mislih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Phil ()

cekr ::

Kakor koli obrneš, ta koalicija bo imela samo kakšen glas večine. Bo Zoki sploh pripravljen na tak način?

Če ima Pahor kaj ponosa, bo Milančka pustil na cedilu.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Matako ::

Btw, nekdo se je šel staviti za čaj - jaz sem izgubil :(

Je pa res, da nismo sekali! :D
/\/\.K.

leiito ::

Glede na to v kakšnem stanju je država, je morda celo bolje, da je zmagal Janko. Z njegovim stilom vodenja in idejami kako naprej, so možnosti za uspeh minimalne, in če je Jankovič cena, da smo se znebili Jelota, Zaresa in LDSa, bo naslednjih par let sicer dizaster in blamaža v mednarodnem prostoru, ampak potem bo vsaj končno partija dobila glogov kol v srce, da se nehajo te delitvene nebuloze.

Virant ima potencial, da v letu ali dveh postane prava republikanska stranka v smislu fiskalne vzdržnosti, ampak dilema zanj je pa faustovska. S komerkoli gre v koalicijo najbolj škodi sebi.

T-h-o-r ::

@ phil: aha, pol pa okej :)


večina misli, da je pathetic = patetičen
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Aston_11 ::

"Počakajmo tudi na to!" ZJ, 4.12.2011

Mipe ::

Oho, štetje zadnjih odstotkov je pa živahno... Upočasnilo se je, pa SDS je začela močno pridobivati na glasovih.

T-h-o-r ::

JANŠA izzove JANKOVIČA


jankovič DELIVERS

janša ZMUTI

pol je pa POP TV KRIV, da janša ZMUTI
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Double_J ::

Zgleda so odločile Janševe ruševine za 130.000€. Čeprav je bil nespreten, jaz bi že zdavnaj pokazal pogodbe in rekel da gre za 15.000 kvadratov zemlje.:D:P
Dve šivanki...

Aston_11 ::

Mipe je izjavil:

Oho, štetje zadnjih odstotkov je pa živahno... Upočasnilo se je, pa SDS je začela močno pridobivati na glasovih.


Pridobila je desetinko.

Daedalus ::

Daedalus , se ti kovca po tiskarni denarja. Boš videl kako si bil navajen da so cene malo nižje v Tujini, menjava pa je 1 = 1. Relano bi rabili 20 - 30 % inflacijo. Bo pa dobro za trgovino, cene bodo šle v nebo. Samo kaj ko moraš kje kaj narediti, da lahko v trgovini kupiš. No morda pa si en tistih, ki odlično delujejo na rast BDP-ja, realni sektor, je pa tisti ki bremza rast BDP-ja in še bolj bremza Javni sektor, ki zaradi realnega ne more proizvesti toliko dobrega BDP-ja.


Sicer ne razumem v celoti tvojega posta... sam FYI, že precej let delam v zasebnem sektorju in se javnemu lepo izogibam. So mi ponujali službo tud tam, pa sem se lepo zahvalil.

Kakor koli obrneš, ta koalicija bo imela samo kakšen glas večine. Bo Zoki sploh pripravljen na tak način?


Definitivno bo prvi dobil priložnost kaj sestavit. Kako bo... pa bo treba videt.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

WarpedGone ::

Virant ima potencial, da v letu ali dveh postane prava republikanska stranka v smislu fiskalne vzdržnosti, ampak dilema zanj je pa faustovska. S komerkoli gre v koalicijo najbolj škodi sebi.

Na srečo ima alternativo: ostane v opoziciji in opozarja ne felerje.

ampak potem bo vsaj končno partija dobila glogov kol v srce, da se nehajo te delitvene nebuloze.

Ampak vseneo je to prazno upanje.
Še veleumi tega foruma, ki so se zaklinjali na program in vsebino so sneli masko in glasovali po lepoti.
Zbogom in hvala za vse ribe

Mipe ::

Aston_11 je izjavil:

Mipe je izjavil:

Oho, štetje zadnjih odstotkov je pa živahno... Upočasnilo se je, pa SDS je začela močno pridobivati na glasovih.


Pridobila je desetinko.

Kar je več kot stagnacija okoli 26.

kmetek ::

Škoda, da Virant ni več dobil 8-O

cekr ::

Kdor koli misli, da bo imel Slovenija kdaj desno vlado, se krepko moti. V državi je že toliko priseljencev in z njimi povezanih, da nas krepko preglasijo. Nenazadnje bomo še morali zahtevati status manjšine.

Prednost Hrvatov pred nami je ravno v tem, da sami odločajo o svoji usodi. Mi tega ne bomo nikoli več, ker so nas jugo politiki prodali.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Double_J ::

Na srečo ima alternativo: ostane v opoziciji in opozarja ne felerje.


Če ne gre v koalicijo z Jankovićem, potem on ne more sestaviti vlade. Sedaj bomo videli ali vas je nategnil.>:D
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

T-h-o-r ::

a mislite, da janši hodi po glavi čas, ko je odpihnil jankoviča z merkatorja? :))

upam, da trenutno gledam pure janša in ne njegove fasade
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Mipe ::

Zdaj smo pri 95,94%, Janša spet pridobil, Janković nekoliko zdrsnil... bo prišlo do preobrata? Bodo odločili glasovi iz tujine? Pa da vidimo!

kmetek ::

cekr je izjavil:

Kdor koli misli, da bo imel Slovenija kdaj desno vlado, se krepko moti. V državi je že toliko priseljencev in z njimi povezanih, da nas krepko preglasijo. Nenazadnje bomo še morali zahtevati status manjšine.

Prednost Hrvatov pred nami je ravno v tem, da sami odločajo o svoji usodi. Mi tega ne bomo nikoli več, ker so nas jugo politiki prodali.


Imaš prav, in vedno več je teh, zdaj bo še več čefotov, že tako jih je 50%+ 8-O

WarpedGone ::

Če ne gre v koalicijo z Jankovićem, potem on ne more sestaviti vlade. Sedaj bomo videli ali vas je nategnil

Ne vidim, kako lahko virant z jankovičem izpolni eno svojo pomebmno točko programa.
Prodaja "srebrnine", nižji davki, manj birokracije, ...
Vse 180o kontra jankoviču.
Zbogom in hvala za vse ribe

KandazaR ::

Po teh volitvah upam da krepko dvignejo volilni prag. Preveč je teh mini strank, ki potem blokirajo reforme.

cekr ::

Če se Janša zmeni s Korlom in Virantom, se lahko zgodi še marsikaj. Na ta način bi imel celo 50 glasov pa še Italijana zraven.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()
««
6 / 162
»»