» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
115 / 194
»»

OvCa77 ::

koyotee je izjavil:

Kartuše za epsona imajo tudi na pošti(kompatibilne), preverjeno delujejo bp, medtem ko tiste s printink.si ne delujejo.
Sam imam SX125 in je OK.

Imam enak model vendar si kartuse sam refilam. In so se cenejse.

koyotee ::

S kje pa so barve?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

OvCa77 ::

koyotee je izjavil:

S kje pa so barve?

od kineza

miko22 ::

kaj pappravite na TOLE TV
za ta dnar ni slabo.

Kebo ::

Na Delu so nardili recenzijo predhodnika tega TVja.Link

miko22 ::

Glavno da je slika kul, vse ostalo je bolj kot ne nepotrebna krama.
Mam 3D, smart tv,....nic ne uporabljam, ko gledaš tv, pa je važna slika.

Okapi ::

Kakor za koga. 3D pride prav, tudi če samo 2x na leto kakšen film pogledaš. Po isti logiki bi lahko rekel, da tudi 65" ne potrebuješ, ker je dovolj, da se malo bližje 40" televizorju vsedeš, in vidiš enako veliko sliko.

O.

BladE_ ::

rs1975 je izjavil:

Je tale monitor ok, za domačo uporabo (net, office, foto, film)?
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Se dobi kaj boljšega 150-200 EUR?


This? Obstaja kakšen test oziroma razlog da ne kupiti?
Akcija - Reakcija

D3m0r4l1z3d ::

Daš malo več in imaš ips
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

ttommy ::

Zmeraj se lahko doda nekaj več in kupi nekaj boljšega. Pri vsaki stvari. Tehnični izdelki v Hoferju so super za svojo ceno.
Gamer

šernk ::

že lep čas gledam za novo vzmetnico, tisti ki imate izkušnje s hoferjemi koliko pridejo trde? ker po vseh forumih piše da so izjemno trde, mene pa ta oznaka srednja trdota malce skrbi.

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

pač zaenkrat ne mislim dat 700eur za vzmetnico, ki zna čez 2 leti ratat enak klump kot je dormeo. tudi vsi so mi dejali pred leti da je dormeo izjemno trd pa je bil morda dober za leto dni, sedaj pa je samo za v smeti ker je vse skupaj premehko.

najbrž bom vrgel teh 130eur, da kupim še novo letveno dno v upanju da bo z sredinsko ojačitvijo kaj bolj trdno.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Okapi ::

Na taki že par let spim. Je kar trda - v bistvu nekako na zgornji meji sprejemljivosti zame. V teh recimo dveh letih se ni kaj dosti zmehčala, vsaj ne da bi opazil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

facepalm ::

eno vprasanje glede medion prenosnika..
sem namestil w8.1 in ob instalaciji sem naredil nove particije glede na moje potrebe.
instalacija mi je sama od sebe naredila se (mislim da) 3 dodatne particije (recovery, oem in se nekaj..).
Te particije me niti ne motijo, moti me pocasen boot. Ko ga zazenem ali rebootam, se mi pojavi "medion loading screen" in traja skoraj 1min, dokler zacne bootat windowse.
ve kdo iz katere particije se tole cudo boota? je varno formatirat?

matobeli ::

Šernk:
Za odtenek bolj kot dormeo, če ti to kaj pomeni. Imam jo v 180x200 in sem bil v enaki denarni situaciji, ampak za boljšo varjanto so bile cene res 700+.

Meni ustrezajo trša ležišča in za ta denar je to največ kar lahko dobiš. Tud kar nekaj garancije ima, posebej za jedro, ima kao zimsko in poletno stran. Je pa po izgledu malo bolj "cenovno ugodna".

Ni pa to ležišče za 1k, ampak v rangu do 500eur je kar dobra.

hojnikb ::

facepalm je izjavil:

eno vprasanje glede medion prenosnika..
sem namestil w8.1 in ob instalaciji sem naredil nove particije glede na moje potrebe.
instalacija mi je sama od sebe naredila se (mislim da) 3 dodatne particije (recovery, oem in se nekaj..).
Te particije me niti ne motijo, moti me pocasen boot. Ko ga zazenem ali rebootam, se mi pojavi "medion loading screen" in traja skoraj 1min, dokler zacne bootat windowse.
ve kdo iz katere particije se tole cudo boota? je varno formatirat?

inštaliraj kot uefi in pri inštalaciji pobriši vse obstoječe particije.
#brezpodpisa

Jurrbe ::

Pozdravljeni,
znanec ima Telefon Medion Life(R) E4504. Ima 8GB internega spomina in dodatno SD kartico.
Poblem ima s pomankanjem internega spomina. Ali je kakšen način, da se izbiše nezaželjene alpikacije, ki se jih ne da izbrisati preko nastavitev? Na SD kartico je mogoče premakniti samo par aplikacij, obstaja način da se jih prestavi na SD kartico več?
Hvala!

MaticKregar ::

Problem trših vzmetnic je, da če spiš na boku, boš vsako jutro polomljen. Trše vzmetnice so pač za spanje na hrbtu.

radmannsdorf ::

Jurrbe je izjavil:

Ali je kakšen način, da se izbiše nezaželjene alpikacije, ki se jih ne da izbrisati preko nastavitev?

Seveda, ampak telefon moraš root-at najprej. potem pa kaj takega https://play.google.com/store/apps/deta...

Alamar ::

Jurrbe je izjavil:

Pozdravljeni,
znanec ima Telefon Medion Life(R) E4504. Ima 8GB internega spomina in dodatno SD kartico.
Kje ga je pa dobil, če bo v trgovinah na voljo od 28.01. naprej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

m0LN4r ::

Men so pa Aldi-süd dans sporočili, da me čaka za prevzem: http://www.aldi.medion.com/md99680/sued/ en izmed zadnjih kosov.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

BlaY0 ::

radmannsdorf je izjavil:

Jurrbe je izjavil:

Ali je kakšen način, da se izbiše nezaželjene alpikacije, ki se jih ne da izbrisati preko nastavitev?

Seveda, ampak telefon moraš root-at najprej. potem pa kaj takega https://play.google.com/store/apps/deta...

Ne rabiš niti rutat niti brisat... se da podisablat praktično vse (prek terminala z ukazom pm).

facepalm ::

hojnikb je izjavil:


inštaliraj kot uefi in pri inštalaciji pobriši vse obstoječe particije.

ni pomagalo.. sem pa dal instalacijo na usb 2.0 kljucek in sedaj je tako kot bi moralo biti.

je uspelo komu utisati ventilator medionu p9990?

hojnikb ::

nope, pr je skos isto glasn... Nej kdo piše na medion support, nej naštimajo nek bios update :)))
#brezpodpisa

Markus386 ::

A je kdo nabavil plinski spajkalnik pred nekaj meseci?

Jaz sem ga kupil "za vsake toliko" stisnit kako požirko, pač res za rezervo... sem ga pa iz čiste lenobe uporabljal za svašta ostalo, tako da je konica spajkalnika že boga, pa me zanima če je kdo našel kje kake nadomestne/dodatne/rezervne?

Glede na navodila, naj bi spajkalnik delal rothenberger, ki je dosti znana firma za plinska zadeve... mi pa ne rata najdet konic nikjer :/

m0LN4r ::

Jaz sem ze pisal medionu za bios updajte, upajmo da kaj bo.

Sicer bi verjetno bil vecji efekt, ce bi se kdo pisal xD

Tam pod service portal se gre, klikne na email, vpise MSN stevilka, poslje pa se nekaj osebnih podatkov bi meli.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

facepalm ::

medion slo ali tuji?
jim bom tudi jaz pisal.

m0LN4r ::

Jaz sem pisal na medion.de
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

jst sn jim pisal na nemški forum, da vidim če bo tam tut kej odziva.
#brezpodpisa

facepalm ::

bom pisal tudi jaz kar nemcem. upam da bojo razumeli anglesko :)

lopov ::

Še kdo, ki je danes kupil monitor in ni dobil priloženih vijakov, s katerimi se pritrdi kovinski nosilec monitorja na plastičen podstavek?

black ice ::

V moji škatli ni bilo vijakov. Za plastičen podstavek ne potrebuješ vijakov, razen, če misliš za stenski nosilec pri katerem predvidevam, da vijaki so priloženi.

erkgheoruugh ::

Še eno vprašanje glede AKoye P6660. Ker želim nadgraditi sistem z novim SSD diskom in čisto intalacijo nannj, kako je potem s prenosom ključa za aktivacijo windows? Oziroma, kako pridem do njega, ker ga bo potrebno na novo vnesti?

hojnikb ::

stvar je zapečena v bios, tko da ne rabiš naredit nič
#brezpodpisa

erkgheoruugh ::

hojnikb je izjavil:

stvar je zapečena v bios, tko da ne rabiš naredit nič


A tudi, če inštaliram na drugi disk? A me torej vpraša na katero particijo želim, da inštalira al kaj? Bi rabil malo pomoči/navodil.

Torej
1. Naredim bootable USB s pomočjo WIn mediacreationtool
2. Vgradim m.2 SSD
3. Zbootam prenosnik in izberem SSD kot particijo kamor želim inštalacijo.
4. Nadaljujem do konca

A je moja procedura v redu? Kak korak manjka ali ni prav? Možni problemi?

dj_uro ::

tako je... ker je ključ zapisan v biosu, ga bere iz biosa, kateri je (''permanentno'') zapečaten na matični plošči PCja...
in lahko menjaš diske po želji...

bootable usb z win programčkom(najlažje)
vgradiš disk in vse ostale ven pobereš
ob vklopu greš direkt v bios in izbereš boot from usb (se ti pokaže ime usb ključka, kjer je gor win iso)
izbereš disk (naj bo samo en!)
nadaljuješ do konca...
ko je vse ok, ugasneš in dodaš drugi, tretji...disk ter po vsej verjetnosti ne bo treba nič narediti..
če ti ga pa ne zazna, boš pa potem povprašal kaj storiti ;)
vw-klub.si

Aston_11 ::

lopov je izjavil:

Še kdo, ki je danes kupil monitor in ni dobil priloženih vijakov, s katerimi se pritrdi kovinski nosilec monitorja na plastičen podstavek?

Vijakov ni bilo, je pa podstavek hecen, ker se extra maje.

erkgheoruugh ::

A ok. Se pravi je preventivno fajn stari disk za čas inštalacije pobrat ven.

Hvala, vse jasno. bom poročal, ko bo zadeva zalaufala.

Še eno offtopic vprašanje. Kateri program je primeren/priljubljen za testiranje hitrosti konfiguracije prej in potem. Torej disk, spomin, sistem. Istočasno bom dal še eno palčko RAM-a

Redkvica ::

Ali jaz to prav vidim, da je tale medionov brihta fon brez bluetootha: http://catalog.aldi.com/emag/sl_SL/prin.... ?? Na strani 18.

Rada bi kupila en ne predrag dual sim telefon z bluetooth povezavo, pa se mi je tale zdel ugoden, a nikjer nima navedenega BT. Hmmmm.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Redkvica ()

m0LN4r ::

@epecar

Ce imas v Firefoxu odprt nek posnetek v vsaj HD in ga maksimiras, nato pa se z misko premikas gor pa dol, da se spodaj pojavi/izgine tist gui slider (timeline)
a si opazil, da hkrati obcasno poka zvok ? Oz. tak prekinja?

- Recimo druga stvar sem opazil, da zadeva v drugih predvajalnikih tega ne dela, recimo twitch. Tudi v IE je kr manj tega.

Kako je stem pr tebi?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Pithlit ::

Redkvica je izjavil:

Ali jaz to prav vidim, da je tale medionov brihta fon brez bluetootha: http://catalog.aldi.com/emag/sl_SL/prin.... ?? Na strani 18.

Rada bi kupila en ne predrag dual sim telefon z bluetooth povezavo, pa se mi je tale zdel ugoden, a nikjer nima navedenega BT. Hmmmm.

Baje je to E4503 v novem ohišju. E4503 ima BT 4.0. Greš v poslovalnico, prosiš da ti ga prodajo... pogledaš, sprobaš, če ti ne paše imaš par mesecev da ga vrneš.

*edit* Evo, E4504: Gefunkt wird über zeitgemäße Standards wie LTE, Gigabit-WLAN und Bluetooth 4.0
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

facepalm ::

m0LN4r je izjavil:

@epecar

Ce imas v Firefoxu odprt nek posnetek v vsaj HD in ga maksimiras, nato pa se z misko premikas gor pa dol, da se spodaj pojavi/izgine tist gui slider (timeline)
a si opazil, da hkrati obcasno poka zvok ? Oz. tak prekinja?

- Recimo druga stvar sem opazil, da zadeva v drugih predvajalnikih tega ne dela, recimo twitch. Tudi v IE je kr manj tega.

Kako je stem pr tebi?


Youtube je ok.
Mogoce ti povzroca tezave flash plugin? Ali je isto tudi pri html5?
Ce sprobas v chromeu?

Aja uporabljam pa w8.1 z najnovejsimi driverji (nekateri niso isti kot za w10).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

koyotee ::

Ma kdo pa še uporablja BT?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

OK.d ::

V avtu vsak dan;)
LPOK.d

ajfon ::

Tudi jaz skoraj vsak dan..

lopov ::

Aston_11 je izjavil:

lopov je izjavil:

Še kdo, ki je danes kupil monitor in ni dobil priloženih vijakov, s katerimi se pritrdi kovinski nosilec monitorja na plastičen podstavek?

Vijakov ni bilo, je pa podstavek hecen, ker se extra maje.


Sicer ne vem, kako ti skupaj drži, pri kolegu definitivno manjkajo. Je klical na helpdesk in mu pošljejo manjkajoče vijake na dom.

radmannsdorf ::

koyotee je izjavil:

Ma kdo pa še uporablja BT?

vsi ki uporabljamo davčne blagajne na telefonih(bluetooth tiskalnik) :)

Zgodovina sprememb…

šernk ::

radmannsdorf je izjavil:

koyotee je izjavil:

Ma kdo pa še uporablja BT?

vsi ki uporabljamo davčne blagajne na telefonih(bluetooth tiskalnik) :)


in tisti, ki se nam ne ljubi držat cegla na glavi za klepetat po telefonu (BT slušalka)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

d4vid ::

Jaz bluetootha ze kake pol leta nisem ugasnil. Od kar imam radio s bt v avtu, je vzgan cel cas. Klicanje je sploh zakon.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Redkvica ::

O, hvala za link z opisom. Ja, jaz bi rabila BT za prostoročno telefoniranje v avtu. Z avtom je prišel tudi sync in ga je treba uporabljat:)

Bellzmet ::

Seveda, BT je must.
««
115 / 194
»»