» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
92 / 194
»»

SumTingWong ::

Ojoj, na hitro pogledal, pa sem mislil da je 16.8 in ne 16.7 :/ Eh.

Mare2 ::

A tale ključek je še vedno ta zadnji, počasnejša verzija? https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

sajmon ::

Mare2 je izjavil:

A tale ključek je še vedno ta zadnji, počasnejša verzija? https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...


Glede na podatke iz specifikacije (do 35 MB/s, hitrost zapisovanja podatkov: do 15 MB/s) je to počasna verzija. Ob zadnjih parih akcijah se je izkazalo, da so podatki iz specifikacije točni in ne gre za tipkarsko napako.

miko22 ::

hojnikb ::

Lahko kdo z kjučkom iz prejšne akcije prlima screen chipgeniusa ?
#brezpodpisa

lopov ::

miko22 je izjavil:

https://www.hofer.at/de/angebote/techni...


Najbrž mokre sanje da bo tudi pri nas, moram dragi rečt naj za vsak slučaj spremlja, ravno menja telefon :)

sajmon ::

hojnikb je izjavil:

Lahko kdo z kjučkom iz prejšne akcije prlima screen chipgeniusa ?


Smo tudi ob prejšnji akciji ugibali tukaj gor, če je tipkarska napaka v prospektu. Pa se je izkazalo, da ni bila.

https://slo-tech.com/forum/t494699/p478...

miko22 ::

lopov je izjavil:

miko22 je izjavil:

https://www.hofer.at/de/angebote/techni...


Najbrž mokre sanje da bo tudi pri nas, moram dragi rečt naj za vsak slučaj spremlja, ravno menja telefon :)


na bolhi je polno skoraj novih, po nižji ceni.

youPlonker ::

hojnikb je izjavil:

tale medion je hud... škoda k ni i5...


Malo za primerjavo z i5 5200U: http://www.cpu-world.com/Compare/840/In...

Pravzaprav skor isti procesor, samo turbo mu fali :(

hojnikb ::

ma ja... Kakorkoli, še vedno hud deal..
#brezpodpisa

FX6300B ::

kaj je poanta pri temu ključku da ima usb 3.0 če je hitrost le do 35MB
May the force be with you!

hojnikb ::

marketing.

Also, mogoče že majo pcb in krmilnik za hitrejše varjante, pa ponucajo to in napopajno počasnejši flash gor
#brezpodpisa

Glugy ::

A se to splača?
 disk

disk

Mare2 ::

Glugy je izjavil:

A se to splača?
 disk

disk


To je normalna cena.

Pred kakim letom so imeli akcijo v Leclercu sem za ta denar dobil 2TB diska. :) Huda akcija.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

scipascapa ::

imaš v comshopu 59,99 transcenda.

mailer ::

Kdo kupil led reflektor? Potrebujem nekaj za v garažo, neutral oz warm white in okoli 2000 lumnov.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

jinzo ::

miko22 je izjavil:

lopov je izjavil:

miko22 je izjavil:

https://www.hofer.at/de/angebote/techni...


Najbrž mokre sanje da bo tudi pri nas, moram dragi rečt naj za vsak slučaj spremlja, ravno menja telefon :)


na bolhi je polno skoraj novih, po nižji ceni.

Tud geizhals najde za take peneze - res pa da brez tega Hofer Telekom startpaketa, sam to nam kaj prida tak ne pomaga :D

Glugy ::

scipascapa je izjavil:

imaš v comshopu 59,99 transcenda.


+ poštnina = 63 EUR + stroški izvedbe plačila = prbližn ista cena. A je po specifikacijah kej boljši?

Mare2 je izjavil:


To je normalna cena.
Pred kakim letom so imeli akcijo v Leclercu sem za ta denar dobil 2TB diska. :) Huda akcija.

Bom rajš počaku na akcijo potem. Pa verjetn bojo takrt že aktualni diski po 3TB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

MrStein ::

To je bilo za neko obletnico, tako da en čas ne bo spet.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

scipascapa ::

glugy: seveda je boljši, ker je trpežen.

GabrieLeo ::

Tale njihov ta novi medion prenosnik i3, geforce 680m, SSD+HDD... Se splača? Kakšen sloves ima medion sploh?

mtosev ::

zato imaš 3leta garancije, lastnik mediona pa je lenovo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

GabrieLeo ::

Pa specifikacije, komponente? je dobro sestavljeno?

Stari maček ::

Mare2 je izjavil:

Glugy je izjavil:

A se to splača?
 disk

disk


To je normalna cena.

Pred kakim letom so imeli akcijo v Leclercu sem za ta denar dobil 2TB diska. :) Huda akcija.

V Mariboru sem danes videl takega znižanega na 49.99.

Zelnick ::

Stari maček je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Glugy je izjavil:

A se to splača?
 disk

disk


To je normalna cena.

Pred kakim letom so imeli akcijo v Leclercu sem za ta denar dobil 2TB diska. :) Huda akcija.

V Mariboru sem danes videl takega znižanega na 49.99.


Jaz sem ga kupil :). Na šentiljski cesti jih še imajo! je znizan bil!
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

TRIROG ::

Malo si bom sposodil tole temo - za vprašanje glede Lidl ponudbe...
Ve kdo kako se obnesejo električne verižne žage?
V podedeljek bojo imeli v lidlu tole verižno žago
http://www.lidl.si/sl/ponudba.htm?actio...
In bi skočil ponjo, če je vredna svojega denarja in je zakaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TRIROG ()

BorutK-73 ::

Po mojih izkušnjah so poceni električne žage do k***a. Imajo premalo moči.

1309976 ::

Kakšne so kaj Hoferjeve tablice? Kako so se vam obnesle (pozitivne in negativne strani)?

rini ::

31. avgusta se bodo prodajale ročne ure za 9 eur. Nič ne piše o vodotesnosti, jaz pa potrebujem poceni uro za namakanje v morju. Ve kdo ta podatek?

HVALA!

Aston_11 ::

BorutK-73 je izjavil:

Po mojih izkušnjah so poceni električne žage do k***a. Imajo premalo moči.

Sploh ni res, gornja ima 2,2 kW, kar je dovolj močno. Jaz z mojo električno 1800 W režem metrce na 30 cm in gre čisto v redu. Je sicer makita, vendar vse imajo električni motor in to je to. Neke znanosti pri njih ni.

Okapi ::

31. avgusta se bodo prodajale ročne ure za 9 eur. Nič ne piše o vodotesnosti, jaz pa potrebujem poceni uro za namakanje v morju. Ve kdo ta podatek?
Pišem na pamet, ampak skoraj sigurno niso primerne za namakanje v vode.

Vzami kakšnega Casiota in glej, da je vodotesen vsaj do 30 m po tovarniških podatkih. Dobiš od 15-20 evrov naprej.

O.

CMpunk ::

Sploh ni res, gornja ima 2,2 kW, kar je dovolj močno. Jaz z mojo električno 1800 W režem metrce na 30 cm in gre čisto v redu. Je sicer makita, vendar vse imajo električni motor in to je to. Neke znanosti pri njih ni.

Gre za asinhronski motor, kot že povedano, neke znanosti tu ni...

mailer ::

To žago sem videl v reklami in glede na moč poseka vse ostale, ki sem jih navedel v tabeli (tema motorne žage).
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

rini ::

Okapi je izjavil:

31. avgusta se bodo prodajale ročne ure za 9 eur. Nič ne piše o vodotesnosti, jaz pa potrebujem poceni uro za namakanje v morju. Ve kdo ta podatek?
Pišem na pamet, ampak skoraj sigurno niso primerne za namakanje v vode.

Vzami kakšnega Casiota in glej, da je vodotesen vsaj do 30 m po tovarniških podatkih. Dobiš od 15-20 evrov naprej.

O.


hvala za odgovor, za plavalno uro naj bi bila vodotesnost od 100m dalje, kar je manj, je za umivanje rok pod pipo

Aston_11 ::

S hoferjevo uro najbrž ne greš postavljat rekordov v globino, domet ti je tista 2 metra in to je to. 30 metrov pa edino, če jo obesiš na trnk za vabo.

Okapi ::

rini je izjavil:

hvala za odgovor, za plavalno uro naj bi bila vodotesnost od 100m dalje, kar je manj, je za umivanje rok pod pipo
Če kupuješ noname kitajske ure. Casio, na katerem piše 30 m, načeloma zdrži plavanje brez težav, vsaj prvih nekaj let oziroma do prve menjave baterije. Potem lahko tesnila začno popuščati.

O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Stari maček ::

CMpunk je izjavil:

Sploh ni res, gornja ima 2,2 kW, kar je dovolj močno. Jaz z mojo električno 1800 W režem metrce na 30 cm in gre čisto v redu. Je sicer makita, vendar vse imajo električni motor in to je to. Neke znanosti pri njih ni.

Gre za asinhronski motor, kot že povedano, neke znanosti tu ni...

Kakšen asinhronski, prosim te lepo...v vseh teh so kolektorski motorčki, ki imajo najboljše razmerje cena/teža/moč.

Pithlit ::

1309976 je izjavil:

Kakšne so kaj Hoferjeve tablice? Kako so se vam obnesle (pozitivne in negativne strani)?

Ni glih tablica ampak mislim da malo pa vseeno pomaga:

Ohišje - plastic-fantastic, ni glih najbolj trdno, ampak za kaj polomit se bo treba mal potrudit.
eMMC - počasen, a opravlja svoje delo (hitrejši od klasičnega diska, itak).
ekran - soliden, malenkost neenakomerno osvetljen (kar se vidi zgolj ko se zadeva zbudi iz spanja/hibernacije). lepo odziven.
baterija - bi lahko bila boljša, ampak ker moja ni 'čistokrvna' tablica... nekako nima tolk groznega pomena.

Gre se za P2214T (transformer prenosnik). Jaz sem zadovoljna. Za ta denar je super.
Life is as complicated as we make it...

FX6300B ::

ja7 sem enkrat eno kupu nevem točnega modela mislim da je bila S10345 po mesecu sem nesel nazaj ker je štekala pa bl taka je bla čudna sem za isti denar kupil boljšo
May the force be with you!

matobeli ::

Imel sem eno njihovo win 8 tablico za 250eur. Morem rečt da dobra za svoj denar, tudi ohišje in priložen ovitek. Nažalost je imela nek prirojen feler in je v roku 14dni skoraj popolnoma umrla. Novih takrat ni bilo več

mojca ::

mailer je izjavil:

Kdo kupil led reflektor? Potrebujem nekaj za v garažo, neutral oz warm white in okoli 2000 lumnov.


Mi smo jih pred letom dni kupili cca. 10. Svetijo v redu (pač kolikor 20-vatna ledica sploh lahko sveti), so pa že trije vmes crknili. Sicer neseš v trgovino in dobiš denar v celoti nazaj, moraš pa imeti kakšnega na lagerju do naslednje akcije prodaje reflektorjev :D. Ledice (za menjavo samo pregorene ploščice) se sicer dobijo tudi na eBayu. Cena reflektorja je primerljiva s tistimi na eBayu, le da ti eBay trgovec po letu dni ne bo vrnil denarja nazaj za pregoreno LEDico, ostali primerljivi reflektorji so bili leto dni nazaj v slovenskih trgovinah približno dvakrat dražji.

PS: hvala za opozorilo, da jih spet prodajajo, da lahko nesem svoje menjat ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: mojca ()

gdjv ::

bojsi je izjavil:

MEDION AKOYA P6656 (MD 99615)

A se za 600 EUR dobi kje kaj boljšega?


je trenutno na trgu kaj podobnega temu glede na p/p, lahko sicer do kakšnih 700,00 EUR?

uporabljal se bo samo za browsanje, word, in igranje Path of Exile :)

lp

jest10 ::

Tokratni USB 3 kluček pa ni tako hiter.

hojnikb ::

No ja, še vedno hitrejši od deklariranih hitrosti.
Random write pa itk ni bla nikol odlika innostor kontrlerjov
#brezpodpisa

trnvpeti ::

hofer prodaja staro(nova reklama) robo(kljucki, 14" prenosnik za 279,...), ki je niso uspeli prodati

scipascapa ::

No ima kdo prenosnika za 599?

TH321 ::

Da, kaj konkretno te zanima?

hojnikb ::

Pobenchaj malo ssd.

Komentar na display ?

Tipkovnica/touchpad ?
#brezpodpisa

Mitch ::

Kaj pravite na računalniški stol iz najnovejšega Hoferjevega kataloga?

TH321 ::

hojnikb je izjavil:

Pobenchaj malo ssd.

Komentar na display ?

Tipkovnica/touchpad ?




 bench

bench



Display je super, nesvetleč (kar sem že dolgo časa iskal), FULL HD, ostrina super ... Tudi kontrast je OK. Edino kar me je rahlo zmotilo je neko škripanje na levi strani, ko odpiram zaslon (nekje na polovici za kakšen centimeter zaškripa) ampak se skoraj ne sliši. Ko se pokrov zapira tega zvoka ni.

Tipkovnica je mehka, dobro odzivna, nizka, prostora dovolj za hitro tipkanje.

Touchpad je podoben kot pri ostalih laptopih za cca 500€, pač tist enodelni touchpad (brez ločenih tipk), ki ga osebno ne maram, ampak tokrat za spremembo se miška ne premakne kar nekam, ko kliknem z levo roko (leva tipka touchpada) kot se mi je to dogajalo pri Acerju ... Všeč mi je, da lahko uporabljam obe roki na touchpadu, s tem da uboga desno roko, leva pa je pač naslonjena za levi/desni klik in se na njo ne odziva :D Pri Acerju tega ne morem delati.
Je pa touchpad lepo odziven, odzove se takoj, ni nobenega lagga.

Ohišje je OK, malo se sicer pogrezne ko pritisnem nad DVD bralnikom, drugje pa je trdno.

Baterija zdrži okoli 6-7 ur ... Odvisno od uporabe ...

Sem pa negativno presenečen nad glasnostjo, Acer (za 450€) z enakim procesorjem je POPOLNOMA tih, tukaj se rahlo sliši ventilator in še nekaj - predvidevam da disk. Sicer ni glasno, ampak sem vseeno želel povsem tiho zadevo - nenazadnje ima SSD in i3-u.

Ima pa na levi (pišem zaradi pomankljivega Hoferjevega opisa) 2 USB 3.0 vhoda, HDMI, VGA, internet port. Na desni 2 USB 2.0 vhoda, izhod za zvočnike in DVD bralnik.

Sem pa nasplošno zadovoljen, mislim da do 800€ zelo težko dobiš kaj boljšega! Mi ni žal, da sem vzel.
««
92 / 194
»»