» »

Hofer ponudba

Hofer ponudba

Temo vidijo: vsi
««
180 / 194
»»

max00slo ::

darkolord je izjavil:

Če je trave malo več, je kul nahrbtna kosilnica. Niso prav dosti dražje (prvi rezultat iskanja), so pa močnejše in bolj komot.

Tale iskrina je v Sparu se mi zdi, pa uporabis kupon 25% na en izdelek pa je se ugodnejsa... ampak to ni to :)

@Bobr: Za ta denar je ok. Za kakšno prirezovanje. Če jo boš preveč gonil in ti crkne, maš itak 3 leta garancije, kar pri drugih nimaš. Če bi pa rad kaj drugega, pa si omisli "Slovensko" Ramdo s Kawasaki motorjem? Novo ali rabljeno..
Recimo Stihl?
Ker ni čist ti bo spustil ceno...
...
Si non confectus, non reficiat.

Matevz96 ::

Machete je izjavil:

Mora biti relativno ravno. Za bregove in težko dostopne teren tole ni. Če pa nimaš ravno otroških ročic pa par ur ne bi smel bit problem držati navadno. Jaz imam rekord ca 5 ur v enem kosu.


Jaz ne razumem kaj imate težave z bregovi in nahrbtnimi. Doma imamo za vinograd (Veliko bolj strm kot streha na kredarici) 3 kawasakijeve kosilnice, dve nahrbtni in eno klasično. Nihče ne mara klasične, z nahrbno vsaj jaz veliko lažje delam.
#hooldthedoor

Utk ::

Dobro no, od kosilnice za 100 evrov za pokosit pod škarpo smo zdaj prišli do nahrbtnih za vinograde...
Če kosi cele planjave, že ve kaj rabi, ne bo tu spraševal, niti gledal hoferjev katalog.

Machete ::

Sej nimamo težav, samo provam si predstavljati kako bi določene zadeve pokosil, pa si ne morem. Ker veliko stegujem roke in se s telesom zvijam v neke čudne pozicije, kar ne bi mogel, če bi imel zadevo fiksne dolžine in vezano na hrbet. Imama pa eno brežino še strmejšo od strehe na Kredarici :] i win
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

darkolord ::

Utk je izjavil:

Dobro no, od kosilnice za 100 evrov za pokosit pod škarpo smo zdaj prišli do nahrbtnih za vinograde...
Če kosi cele planjave, že ve kaj rabi, ne bo tu spraševal, niti gledal hoferjev katalog.
Ja sej nahrbtna je tudi ~100 evrov. Mi imamo obe za okrog hiše v naselju, pa od kar imamo nahrbtno, smo navadno uporabili enkrat (še to samo za probat, kakšna je razlika).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

klinker ::

Meni pa je taka bocna boljsa. Lahko cik kadim in kosim :)) Imam par zahtevnejsih tock, kjer bi bla boljsa nahrbtna a se tudi s to znajdem. Imam pa jo samo za okoli, kjer samohodka ne pride in en vecji del z deteljo...ene 3h kosnje nekje. Z nahrbtno sem brezveze nosu tezo, je pa res bla tudi hudo premocna za moje potrebe. Sem se nahrbtne losal, kupu od MTDja bocno za mislim da 180€ v Merkurju in jo ze 4 leta gonim bp.

matobeli ::

A kdo ve če baterije iz starih Workzone orodji pašejo na Ferrex linijo?

Bobr123 ::

Predvidevam, da se prenosne klime slabo kosajo s stenskimi. A vseeno, kaj menite o tej?
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

A je res samo 65W?

bi_đi ::

to ni klima ampak ventilator z vodnim razpršilcem. Raje uporabi razvlažilec zraka.

je kdo nabavil bluetooth zvočnik in kakšen je?

svecka ::

Jaz sem nabavil P67032 in nisem bil zadovoljen, ker je imel zvočnik kontanten šum ob vklopu. In to kar glasen šum okrog 40-50 dB.

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Je imel še kdo podobne težave z Hofer "party prenosnimi zvočniki"

romex ::

matobeli je izjavil:

A kdo ve če baterije iz starih Workzone orodji pašejo na Ferrex linijo?



ne pašejo.

BorutK-73 ::

Bobr123 je izjavil:

Predvidevam, da se prenosne klime slabo kosajo s stenskimi. A vseeno, kaj menite o tej?
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

A je res samo 65W?

NE kupuj TO!! To se pozna kjer je suh zrak, pri nas si boš pa samo poslabšal počutje v prostoru.

gregc1 ::

Bobr123 je izjavil:

Predvidevam, da se prenosne klime slabo kosajo s stenskimi. A vseeno, kaj menite o tej?
https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

A je res samo 65W?


mam podobno zadevo, ki je bila veliko drazja. zadeva je bullshit. raje kupi ventilator na stojalu za 20€. je 100krat bolse.

Kvinta ::

....če bi že mogo kaj takega kupit raje kupim rabljeno prenosno klimo jih maš ziher za 50€.
A.C.A.B

hojnikb ::

sj tut prenosne klime so bullshit, ker je izkoristek precej slabši od split type.
#brezpodpisa

darkolord ::

Kaj ma veze izkoristek? Če hladi, potem ni bullshit.

hojnikb ::

#brezpodpisa

Boobiz ::

Prenosne klime so daleč od idealnega, da so pa bullshit je pa mal gostilniško trdit.

Ni najbolj kul, da so hrupne in ni najbolj kul, da imaš od klime do dimnika (ali okna) izpušno cev, ki se KONKRETNO greje (ergo, ti je ekvivalent radiatorju) medtem ko klima poskuša hladit.

Se mi pa skoraj zdi, da je potrebno prenosno klimo kupit precej predimenzionirano, da imaš zadovoljive rezultate z njo. Če je ne, nekako razumem zakaj se pride do prepričanja, da so bullshit.
I'm drunk, what's your excuse?

IL_DIAVOLO ::

Roko na srce, ce ne živiš v mansardi, klime ne rabis.

Gagarin ::

Roko na srce, pojdi živeti v kakšno sončno stanovanje v betonskem naselju pa povej da klime ne rabiš...

hojnikb ::

Boobiz je izjavil:

Prenosne klime so daleč od idealnega, da so pa bullshit je pa mal gostilniško trdit.

Ni najbolj kul, da so hrupne in ni najbolj kul, da imaš od klime do dimnika (ali okna) izpušno cev, ki se KONKRETNO greje (ergo, ti je ekvivalent radiatorju) medtem ko klima poskuša hladit.

Se mi pa skoraj zdi, da je potrebno prenosno klimo kupit precej predimenzionirano, da imaš zadovoljive rezultate z njo. Če je ne, nekako razumem zakaj se pride do prepričanja, da so bullshit.

sj tocno to je najvecji problem. Glasna, porabi nekje 2x vec stroma za isti hladilni efekt.
Ok, stvar je ok v res skrajni sili, ce druga ne gre. Sicer pa split varjanto zmontirat.
#brezpodpisa

aborko ::

Ja preveč pravšalno je tole napisal. Preživiš že brez, ampak zakaj bi švical, če ni treba. Pa tudi če karkoli počneš, kuhaš, pečeš, sexaš, je v visoki vlagi to dosti bolj bedno kot v klimatiziranem stanovanju. Poznam tako staroverske ljudi, v penziji, 2 leti nazaj so popustili in si nabavili klimo, čeprav so zadnjih 20 let govorili, da ne rabijo, da kako ni zdrava, da zboliš itd... Pa zadnjičč nanese debata na klimo in zanimivo kako se mnenje spremeni - če crkne, gredo isto minuto po drugo v trgovino, da laufajo 24/7, da kako se fino zaspi... :)

floyd1 ::

Že stokrat predebatirano, pa dajmo še enkrat. Problem prenosne klime je v vroči "izpušni" cevi, odvajanju kondenza (ročno odnašanje), hrupu in predvsem v ustvarjanju podtlaka v sobi.

In če cev za zrak še lahko izoliraš in urediš trajni odvod kondenza ter nabaviš relativno "tiho" enoto imaš še vedno en velik problem.

Ker prenosna tišči vroč zrak iz sobe, ga potem spet nadomesti vroč in vlažen zrak od zunaj (oz. iz hodnika bloka). Porabil si za XY eur elektrike, na koncu res ohladil za nekaj stopinj, v sobi pa je še vedno topel in vlažen zrak, torej je podobno "zadušljivo" kot prej. Zapravil si denar, naredil (skoraj) nič.

Edino če te ne moti hrup in naprava leti non-stop - pol pa ni tako slabo. Ampak stroški...

IL_DIAVOLO ::

aborko je izjavil:

Ja preveč pravšalno je tole napisal. Preživiš že brez, ampak zakaj bi švical, če ni treba. Pa tudi če karkoli počneš, kuhaš, pečeš, sexaš, je v visoki vlagi to dosti bolj bedno kot v klimatiziranem stanovanju. Poznam tako staroverske ljudi, v penziji, 2 leti nazaj so popustili in si nabavili klimo, čeprav so zadnjih 20 let govorili, da ne rabijo, da kako ni zdrava, da zboliš itd... Pa zadnjičč nanese debata na klimo in zanimivo kako se mnenje spremeni - če crkne, gredo isto minuto po drugo v trgovino, da laufajo 24/7, da kako se fino zaspi... :)


Razen tega, da ne.

Ni vsaka lokacija enaka. Sicer soncna lega, gozdni gric ki omogoca hiter zahod sonca, smreke ki dodatno osencijo hiso, trata okoli hise, nobenega asfalta in podobnih novodobnih oslarij, ki nabija vročino v bajto.

Treat the problem, not the symptom ;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Groot ()

Okapi ::

Pojdi v jamo živet, problem rešen.>:D

floyd1 ::

Ni treba ravno v jamo. Rob mesta je čisto dovolj ;). Slab kilometer sva se "prestavila", razlika pa je bila ogromna. Še v tistih "tapravih poletjih".

facepalm ::

floyd1 je izjavil:

Ni treba ravno v jamo. Rob mesta je čisto dovolj ;). Slab kilometer sva se "prestavila", razlika pa je bila ogromna. Še v tistih "tapravih poletjih".

Pa ne rob vsakega mesta. Sem zivel na vasi. Brez klime ni sans. Sicer se da, ce kuhas zunaj in ne prizigas tv. Ampak, ko je bil vrocinski val, ponoci brezvetrje in 25°C pri 70%+ vlagi.. ne mores zaspat niti na trati pred hiso:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

Ales ::

A gremo s klim in blokov lahko počasi nazaj na Hofer ponudbo? :)

Utk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

aborko je izjavil:

Ja preveč pravšalno je tole napisal. Preživiš že brez, ampak zakaj bi švical, če ni treba. Pa tudi če karkoli počneš, kuhaš, pečeš, sexaš, je v visoki vlagi to dosti bolj bedno kot v klimatiziranem stanovanju. Poznam tako staroverske ljudi, v penziji, 2 leti nazaj so popustili in si nabavili klimo, čeprav so zadnjih 20 let govorili, da ne rabijo, da kako ni zdrava, da zboliš itd... Pa zadnjičč nanese debata na klimo in zanimivo kako se mnenje spremeni - če crkne, gredo isto minuto po drugo v trgovino, da laufajo 24/7, da kako se fino zaspi... :)


Razen tega, da ne.

Ni vsaka lokacija enaka. Sicer soncna lega, gozdni gric ki omogoca hiter zahod sonca, smreke ki dodatno osencijo hiso, trata okoli hise, nobenega asfalta in podobnih novodobnih oslarij, ki nabija vročino v bajto.

Treat the problem, not the symptom ;)

Kater bedak bi raje živel v senci celo leto kot tista 2 tedna na leto laufal klimo?

tikitoki ::

Utk je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

aborko je izjavil:

Ja preveč pravšalno je tole napisal. Preživiš že brez, ampak zakaj bi švical, če ni treba. Pa tudi če karkoli počneš, kuhaš, pečeš, sexaš, je v visoki vlagi to dosti bolj bedno kot v klimatiziranem stanovanju. Poznam tako staroverske ljudi, v penziji, 2 leti nazaj so popustili in si nabavili klimo, čeprav so zadnjih 20 let govorili, da ne rabijo, da kako ni zdrava, da zboliš itd... Pa zadnjičč nanese debata na klimo in zanimivo kako se mnenje spremeni - če crkne, gredo isto minuto po drugo v trgovino, da laufajo 24/7, da kako se fino zaspi... :)


Razen tega, da ne.

Ni vsaka lokacija enaka. Sicer soncna lega, gozdni gric ki omogoca hiter zahod sonca, smreke ki dodatno osencijo hiso, trata okoli hise, nobenega asfalta in podobnih novodobnih oslarij, ki nabija vročino v bajto.

Treat the problem, not the symptom ;)

Kater bedak bi raje živel v senci celo leto kot tista 2 tedna na leto laufal klimo?


Rece bedak, ki se verjetno se vedno prazi na soncu:).

Horas ::

jaz bi tudi rajši imel celo hišo/stanvanje celo leto v senci pa dal več za ogrevbanje kot pa se zajebaval z klimo!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

matobeli ::

Diavolo tudi znaten čas preživi v avtu da lahko pride do civilizacije ki mu omogoča da, sicer poleti ne rabi imet klime, pozimi pa peleti/drva kar letijo v peč.

Glede na cene nepremičnin na podeželju štajerske celoten paket spet ni tako zelo fin. ;)

IL_DIAVOLO ::

Utk je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

aborko je izjavil:

Ja preveč pravšalno je tole napisal. Preživiš že brez, ampak zakaj bi švical, če ni treba. Pa tudi če karkoli počneš, kuhaš, pečeš, sexaš, je v visoki vlagi to dosti bolj bedno kot v klimatiziranem stanovanju. Poznam tako staroverske ljudi, v penziji, 2 leti nazaj so popustili in si nabavili klimo, čeprav so zadnjih 20 let govorili, da ne rabijo, da kako ni zdrava, da zboliš itd... Pa zadnjičč nanese debata na klimo in zanimivo kako se mnenje spremeni - če crkne, gredo isto minuto po drugo v trgovino, da laufajo 24/7, da kako se fino zaspi... :)


Razen tega, da ne.

Ni vsaka lokacija enaka. Sicer soncna lega, gozdni gric ki omogoca hiter zahod sonca, smreke ki dodatno osencijo hiso, trata okoli hise, nobenega asfalta in podobnih novodobnih oslarij, ki nabija vročino v bajto.

Treat the problem, not the symptom ;)

Kater bedak bi raje živel v senci celo leto kot tista 2 tedna na leto laufal klimo?


Ko bi ti vedel, kako je prijetno prit v naravno ohlajeno stanovanje, potem ko si se prej 1 uro prazil na balkonu :)

Kot da bi odprl hladilnik :) In nikoli noben smrkav.

Zgodovina sprememb…

Kvinta ::

Horas je izjavil:

jaz bi tudi rajši imel celo hišo/stanvanje celo leto v senci pa dal več za ogrevbanje kot pa se zajebaval z klimo!


Tak mamo mi pa so nas nagnili da smo klime kupli dve pa delata 3x na leto :))
A.C.A.B

ropo009 ::

Hi,

v hofeju bodo imeli https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

torej lte modem in paket.

Ali se da ta modem na stacionarni računalnik priklopit preko usb kabla in potem preko njega uporabljat internetni dostop?

lp.

weasel ::

USB je samo za polnjenje. Na stacionarcu bos rabil se Wi-fi sprejemnik.

mtosev ::

Ali pa vtakne sim kartico v phone in prek usb kabla pol deli povezalo. Kolk vem to androidi podpirajo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ropo009 ::

Aha, se pravi bi to lahko zadostovalo?

https://www.mimovrste.com/mrezne-kartic...

weasel ::

Ja.

Ales ::

Pazi, tole "na zalogi pri dobavitelju" zadnje čase pri Mimovrste pomeni, da nimajo pojma, kdaj bodo dostavili, če sploh. Ne zanašaj se na predvideni datum.

Poleg tega je domet tegale bolj tako tako. Če boš imel wi-fi modem blizu, bo ok, kakih svetovnih hitrosti pa ne pričakuj.

matobeli ::

LTE komot večkrat zabaše hitrost tega ključka

ropo009 ::

Ok.

to je en starejši računalnik in modem bo zraven njega.

Uporaba bo samo za njega.

matobeli ::

Pol pa nabavi USB modem, not vtakneš SIM kartico in že poganja.

MrStein ::

mtosev je izjavil:

Ali pa vtakne sim kartico v phone in prek usb kabla pol deli povezalo. Kolk vem to androidi podpirajo

iPhone tudi.
Preko WiFi, BlueTooth in USB kabla.

Preko USB je verjetno najbolj zakomplicirano, ker je potrebno naložiti softver (za iPhone iTunes, za androide pa... ne vem na pamet).

Po strani hardvera pa je to najlažje, ker ne potrebuješ WiFi ali BT kartice na PC-ju (laptopi oboje praviloma imajo).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

barakus ::

Kaksno mnenje o akumulatorske puhalniku / sesalcu za listje za 49 eur?

mtosev ::

Je kdo vido nov Medion desktop pri hoferju? 3200g, 8gb, 512 ssd, Windows, 3leta garancije. Bi bilo zanimivo videti kateri chipset so uporabili.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

hojnikb ::

a320, kaj pa druga..
#brezpodpisa

mtosev ::

No vsaj nimajo tiste glupe nalepke ki piše da ne smeš odpirati kompa in tud lc power napajalnika ni not.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

opeter ::

Kaj pa je narobe z LC Power? Pri meni dela tika-taka.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

mtosev ::

Kupi tistega za 20e pa probaj kolk bo zdržal če nimaš glih office grade kompa.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013
««
180 / 194
»»