» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
107 / 110
»»

GupeM ::

aborko je izjavil:

Za uporabo v SLO je HoT za odtenek ugodnejši kot BOB.

Kako točno si prišel do tega? Če zanemarimo trajnike in brezplačno plačevanje računov s kreditno kartico, ima bob stalno neke akcije ali par mesecev brezplačno ali par mesecev -50%, zadnja je bila celo 24 mesecev -50%, če povabiš prijatelja ali "prijatelja". "Prijatelj" je lahko dodatna naročnina, ki jo skleneš npr. na družinskega člana in te sim v skrajnem primeru sploh ne uporabljaš, če je res ne rabiš. Tako poceni prideš do 50% popusta.

A tega trika nisi mogel prej povedat? Ah, saj bo kmalu spet kakšna ugodnost.

fikus_ ::

aborko je izjavil:

Za uporabo v SLO je HoT za odtenek ugodnejši kot BOB.

Kako točno si prišel do tega? Če zanemarimo trajnike in brezplačno plačevanje računov s kreditno kartico, ima bob stalno neke akcije ali par mesecev brezplačno ali par mesecev -50%, zadnja je bila celo 24 mesecev -50%, če povabiš prijatelja ali "prijatelja". "Prijatelj" je lahko dodatna naročnina, ki jo skleneš npr. na družinskega člana in te sim v skrajnem primeru sploh ne uporabljaš, če je res ne rabiš. Tako poceni prideš do 50% popusta.



Moraš upoštevat redne cene.

Jaz sem letos 2x dobil kodo za -50% za dve leti za novega in obstoječega naročnika, objavljal na Slo-Tech, pa nihče ni ugriznil!
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Master_Yoda ::

Ce ne porabis ogromno podatkov je bolj ugoden telemach free 2go paket Revolucija kjer za 6.99 dobis 10000 enot. Predplacniske kartice pa so skoraj vsak mesec nekje po polovicni ceni - torej te pride cca 3.5 EUR na mesec.
Dovie'andi se tovya sagain.

zobnik ::

aborko je izjavil:

Ti kr plačuj 10 na mesec, jst mam 50% ceneje, torej 5EUR na mesec pri bobu za praktično enako enot, tak da...


Ni problema, ni naročnine, ko poteče paket poteče, kupiš bob, no pa razloži kako prideš do 5 evrov/mesec....in katero omrežje bob uporablja. Tukaj pišete o eni kodi, rabil bi od julija dalje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

2k22 ::

zobnik je izjavil:

aborko je izjavil:

Ti kr plačuj 10 na mesec, jst mam 50% ceneje, torej 5EUR na mesec pri bobu za praktično enako enot, tak da...


Ni problema, ni naročnine, ko poteče paket poteče, kupiš bob, no pa razloži kako prideš do 5 evrov/mesec....in katero omrežje bob uporablja. Tukaj pišete o eni kodi, rabil bi od julija dalje.

Do konca aprila je bila akcija na bobu, da če te je obstoječi uporabnik povabil s svojo kodo, sta oba dobila 50% ceneje naročnino za naslednji 2 leti. Bob je na A1 omrežju.

Lonsarg je izjavil:

Dejansko sta cenovno tam-tam. Mene je sicer bob prepričal zaradi možnosti plačevanja z rednim mesečnim trajnikom za pretekli mesec, kar hot nima.


Meni je pri bobu prednost tudi to, da imaš lahko na naročnino namesto predplačniško, in da ima opcijo voLTE, česar pri vseh ostalih predplačniških ponudnikih ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2k22 ()

Ganon ::

Bellzmet je izjavil:

Ima še kdo težave z dosegljivostjo (standardni klici) pri BOBu v zadnjih dneh? Prenos podatkov deluje.


Bellzmet je izjavil:

Sporočeno je bilo, da njihov oddajnik ni deloval v redu in da so sedaj zadevo popravili.


O čem točno vidva govorita? Jaz sem imel pred tedni težave med samim klicem, ko na čase nisem več slišal sogovornika, enostavno je nastala tišina. Zdaj je bil nekaj časa mir, zadnje dni pa spet opažam težave. Če takrat, ko nastane tišina, pogledam na telefon, mi pri signalu izginejo oznake 4G ipd., ostanejo samo še črtice. Ima A1 težave z oddajniki? Nikoli prej se mi ni to dogajalo.

PacificBlue ::

Kako dolgo traja prenos stevilke na bob?
Vceraj podpisal papirje, danes se ni bilo prenosa

fikus_ ::

Dobiš SMS kdaj bo prenos, izvede se pa ponoči enkrat. Vsaj tako je bilo.
Čez vikend verjetno ne bo prenosa št.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

PacificBlue ::

V bistvu danes zjutraj so naredili prenos,sem dobil sms.
Baje dpd ni dostavil podpisanih papirjev..kot sem razumel. In sem urejal v ponedeljek preko emaila.

Sicer pa opazil, da bob ima slabsi signal kot telemach. Včasih se izgubi in moram ugasnit/prizgat telefon, drugace predolgo traja..hm hm:|

vinkop ::

kako slabši signal? kaj nisi prej preveril kakšen je A1/bob/hot signal na tvojem območju?

PacificBlue ::

Na enih točkah v firmi(v kletnih prostorih)mi ne lovi signala, kjer je prej bil.
S signalom smo sicer pokriti, tudi lte.
Moti me najbolj to, ko imam signal-povezave pa nobene.
Se mi zgodi enkrat, dvakrat na dan.

Groot ::

APN nastavitve si spremenil na Bob? Glede na to da si prej očitno imel Telemach.

GupeM ::

Groot je izjavil:

APN nastavitve si spremenil na Bob? Glede na to da si prej očitno imel Telemach.

This. Že parkrat napisano v tej temi. Simptomi povsem enaki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

amacar ::

za vse obstoječe bob uporabnike, kopiram z drugega foruma
To sem danes ugotovil.. in velja do 30.9. - bob časti pol cene za pol leta!

geslo je: bob1/2

izkoristi popust v aplikaciji!
si že bob naročnik? za vse obstoječe naročnike bob časti pol cene za pol leta! popust na osnovno mesečno naročnino si lahko preprosto zagotoviš v aplikaciji moj bob.
kako do popusta?
če še nimaš naložene najnovejše verzije aplikacije moj bob, si jo najprej prenesi in se registriraj ali prijavi. aplikacijo za Android lahko preneseš tukaj, za Apple naprave pa tukaj;
ko opraviš registracijo, klikni na meni zgoraj levo;
v meniju izberi opcijo »ponudba in akcije«. v kolikor se ti opcija ne prikazuje v meniju, si prenesi posodobljeno verzijo aplikacije moj bob;
vnesi promocijsko kodo, ki jo najdeš na bob.si in klikni gumb »vnovči«;
pol leta plačuj samo polovično mesečno naročnino!

Krrokarr ::

U, hvala za tole!

fikus_ ::

Hvala za popust
moj bob app mora biti z datumom 1.8.2022 oz. verzija 1.2.6
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

GupeM ::

Odlično. Eden redkih (mogoče celo edini?) operaterjev, ki daje popust tudi obstoječim uporabnikom, brez da vabiš "kolege."

Sicer pa hvala za info.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Bizkit45 ::

meni aplikacija ne deluje, crashne ob zagonu.
se lahko to kako aktivira preko moj.bob spletne app?

Magic1 ::

Mani "dela" aplikacija. Nisem pa mogel spremenit paketa v njej, sem dobil bel zaslon. Sem spremenil nato preko brskalnika. Šele nato sem aktiviral kodo v aplikaciji in mi je javilo, da je aktiviranih 50% za pol leta.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

vinkop ::

jaz pa nikjer ne najdem te opcije, da bi vpisal to kodo za aktiviranje polovične naročnine za pol leta. A je to sploh še aktualno?

BOCo. ::

Koda je aktualna do 30.9.2022.

1. Odpri mobilno aplikacijo moj bob (nameščeno moraš imeti zadnjo različico)
2. Na levi strani odpri menu
3. Izberi možnost ponudba in akcije
4. Vpiši kodo bob1/2
5. Klikni na gumb vnovči

fikus_ ::

" . . . mora biti z datumom 1.8.2022 oz. verzija 1.2.6"
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

GupeM ::

BOCo. je izjavil:

vnovči

Ja, žal res tako piše. Šalabajzerji.

vinkop ::

BOCo. je izjavil:

Koda je aktualna do 30.9.2022.

1. Odpri mobilno aplikacijo moj bob (nameščeno moraš imeti zadnjo različico)
2. Na levi strani odpri menu
3. Izberi možnost ponudba in akcije
4. Vpiši kodo bob1/2
5. Klikni na gumb vnovči

ko odprem ponudba in akcije napiše potem, da trenutno ni na voljo nobene akcije? različica aplikacije je 1.2.9

predi ::

Sem uporabil kodo na prastarem "vip bob" paketu in je app izpisal, da je sprejeta, samo mogoče ne bi smel. Namreč, že tako plačujem manj kot je polna cena paketa (8,99 namesto 11,99), kaj se bo zdaj zgodilo po preteku šestih mesecev pa pojma nimam. Vprašanje, kaj se je sploh zgodilo, ko je koda "prijela". :)

Magic1 ::

vinkop je izjavil:

BOCo. je izjavil:

Koda je aktualna do 30.9.2022.

1. Odpri mobilno aplikacijo moj bob (nameščeno moraš imeti zadnjo različico)
2. Na levi strani odpri menu
3. Izberi možnost ponudba in akcije
4. Vpiši kodo bob1/2
5. Klikni na gumb vnovči

ko odprem ponudba in akcije napiše potem, da trenutno ni na voljo nobene akcije? različica aplikacije je 1.2.9

Hmm, jaz sem včeraj inštaliral frišno iz Android stora in je bila 1.2.6.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Zstiller ::

predi je izjavil:

Sem uporabil kodo na prastarem "vip bob" paketu in je app izpisal, da je sprejeta, samo mogoče ne bi smel. Namreč, že tako plačujem manj kot je polna cena paketa (8,99 namesto 11,99), kaj se bo zdaj zgodilo po preteku šestih mesecev pa pojma nimam. Vprašanje, kaj se je sploh zgodilo, ko je koda "prijela". :)


Isto:D

miko22 ::

Sedaj do konca meseca je akcija pol cene. Če danes kupim sim, pa aktiviram zadevo, prenos pa naredim po 1.10, bo pol cene ostalo na preneseni številki? Ali je pol cene samo na dodeljeni?

predi ::

Zstiller je izjavil:

predi je izjavil:

Sem uporabil kodo na prastarem "vip bob" paketu in je app izpisal, da je sprejeta, samo mogoče ne bi smel. Namreč, že tako plačujem manj kot je polna cena paketa (8,99 namesto 11,99), kaj se bo zdaj zgodilo po preteku šestih mesecev pa pojma nimam. Vprašanje, kaj se je sploh zgodilo, ko je koda "prijela". :)


Isto:D
Sem klical support in mi sogovornica ni znala odgovoriti na podobno vprašanje. Je posredovala naprej in čakam odgovor, verjetno jutri. Koda ne bi smela prijeti za že akcijske cene, kot je v mojem primeru, vendar je, kar je vidno tudi v njihovem sistemu.:)

Vm1999 ::

predi je izjavil:

Zstiller je izjavil:

predi je izjavil:

Sem uporabil kodo na prastarem "vip bob" paketu in je app izpisal, da je sprejeta, samo mogoče ne bi smel. Namreč, že tako plačujem manj kot je polna cena paketa (8,99 namesto 11,99), kaj se bo zdaj zgodilo po preteku šestih mesecev pa pojma nimam. Vprašanje, kaj se je sploh zgodilo, ko je koda "prijela". :)


Isto:D
Sem klical support in mi sogovornica ni znala odgovoriti na podobno vprašanje. Je posredovala naprej in čakam odgovor, verjetno jutri. Koda ne bi smela prijeti za že akcijske cene, kot je v mojem primeru, vendar je, kar je vidno tudi v njihovem sistemu.:)


Predvidevam, da se ne bo nič zgodilo in boš po preteku trenute akcije še vedno imel 9 eur,
Jaz sem ravno tako enkrat izkoristil popust (povabil nekoga na bob) in je po akcijskem obdobju spet bila cena 9eur.

Če se prav spomnim je bil vip bob oglaševan kot "9eur za vedno", nekaj v tem smislu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

MrStein ::

miko22 je izjavil:

Sedaj do konca meseca je akcija pol cene. Če danes kupim sim, pa aktiviram zadevo, prenos pa naredim po 1.10, bo pol cene ostalo na preneseni številki? Ali je pol cene samo na dodeljeni?

Cena velja za pogodbo, ne na številko. Številke lahko prenašaš ali spreminjaš "po želji" brez vpliva na pogodbo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

OmaDesala ::

predi je izjavil:

Zstiller je izjavil:

predi je izjavil:

Sem uporabil kodo na prastarem "vip bob" paketu in je app izpisal, da je sprejeta, samo mogoče ne bi smel. Namreč, že tako plačujem manj kot je polna cena paketa (8,99 namesto 11,99), kaj se bo zdaj zgodilo po preteku šestih mesecev pa pojma nimam. Vprašanje, kaj se je sploh zgodilo, ko je koda "prijela". :)


Isto:D
Sem klical support in mi sogovornica ni znala odgovoriti na podobno vprašanje. Je posredovala naprej in čakam odgovor, verjetno jutri. Koda ne bi smela prijeti za že akcijske cene, kot je v mojem primeru, vendar je, kar je vidno tudi v njihovem sistemu.:)


Je morda odgovor že prišel?

predi ::

OmaDesala je izjavil:

predi je izjavil:

Zstiller je izjavil:

predi je izjavil:

Sem uporabil kodo na prastarem "vip bob" paketu in je app izpisal, da je sprejeta, samo mogoče ne bi smel. Namreč, že tako plačujem manj kot je polna cena paketa (8,99 namesto 11,99), kaj se bo zdaj zgodilo po preteku šestih mesecev pa pojma nimam. Vprašanje, kaj se je sploh zgodilo, ko je koda "prijela". :)


Isto:D
Sem klical support in mi sogovornica ni znala odgovoriti na podobno vprašanje. Je posredovala naprej in čakam odgovor, verjetno jutri. Koda ne bi smela prijeti za že akcijske cene, kot je v mojem primeru, vendar je, kar je vidno tudi v njihovem sistemu.:)


Je morda odgovor že prišel?
Bom sporočil ko/če bo.

laguna1 ::

Na bobovi strani sem našel tole:

paket lahko zamenjaš preko:
poslanega SMS sporočila s ključno besedo na 0680,
portala moj bob ali
klicnega centra.

paket lahko zamenjaš enkrat v obračunskem obdobju. menjava paketa je brezplačna.

Zanima me kakšna je ključna beseda za zamenjavo paketa oz. kako mora biti oblikovano to sporočilo, npr. za hit bob.

BOCo. ::

laguna1 je izjavil:

Zanima me kakšna je ključna beseda za zamenjavo paketa oz. kako mora biti oblikovano to sporočilo, npr. za hit bob.


menjavo paketa lahko urediš preko SMS sporočila, tako da na številko 0680 pošlješ ime želenega paketa

Pri vsakem paketu imaš napisano točno ključno besedo.

Npr:
https://www.bob.si/ponudba-bob/narocnis...

enostavno zamenjaj obstoječi paket s paketom drzni bob.
katerikoli že sklenjen bob naročniški paket lahko zamenjaš v paket drzni bob kar preko SMS sporočila, in sicer tako, da pošlješ SMS s ključno besedo drznibob na številko 0680.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BOCo. ()

laguna1 ::

hvala, sem spregledal tisto spodaj napisano.

miko22 ::

MrStein je izjavil:

miko22 je izjavil:

Sedaj do konca meseca je akcija pol cene. Če danes kupim sim, pa aktiviram zadevo, prenos pa naredim po 1.10, bo pol cene ostalo na preneseni številki? Ali je pol cene samo na dodeljeni?

Cena velja za pogodbo, ne na številko. Številke lahko prenašaš ali spreminjaš "po želji" brez vpliva na pogodbo.


Super. Upam, da uspem s pogodbo še ta mesec, zaradi popusta.

predi ::

predi je izjavil:

OmaDesala je izjavil:

predi je izjavil:

Zstiller je izjavil:

predi je izjavil:

Sem uporabil kodo na prastarem "vip bob" paketu in je app izpisal, da je sprejeta, samo mogoče ne bi smel. Namreč, že tako plačujem manj kot je polna cena paketa (8,99 namesto 11,99), kaj se bo zdaj zgodilo po preteku šestih mesecev pa pojma nimam. Vprašanje, kaj se je sploh zgodilo, ko je koda "prijela". :)


Isto:D
Sem klical support in mi sogovornica ni znala odgovoriti na podobno vprašanje. Je posredovala naprej in čakam odgovor, verjetno jutri. Koda ne bi smela prijeti za že akcijske cene, kot je v mojem primeru, vendar je, kar je vidno tudi v njihovem sistemu.:)


Je morda odgovor že prišel?
Bom sporočil ko/če bo.
So me poklicali nazaj. Načeloma naj bi bilo tako, kot je povedal Vm1999 zgoraj. Akcija bob1/2 se upošteva naslednjih šest mesecev, po tem pa greš nazaj na prejšnjo akcijsko ceno (za vip bob je to 8,99, vsaj v mojem primeru). Če pa se to slučajno ne bi zgodilo, pa moram spet poklicat takrat. Nekaj negotovosti je bilo še vedno čutiti v glasu na drugi strani telefonske slušalke, ampak sem dobil občutek, da bi se dalo zrihtat tudi, če zadeva ne bi šla po planu.

V ihti sem pozabil vprašat ali je nova šestmesečna cena 4,50 (polovica od 8,99) ali 5,50 (polovica osnovne mesečne naročnine 10,99). Verjetno to drugo. :D

Vse to bi lahko izpisoval moj bob app, da ne bi bilo treba gnjaviti klicnega centra, v kolikor je tu prisoten kdo, ki ima prste vmes.

OmaDesala ::

@predi Hvala!
Sem uporabil app verzije 1.2.6 in vnesel kodo, ki je bila sprejeta bp.

vinkop ::

meni tudi z verzijo 1.2.6 ne dovoli vnesti kode? mogoče zato, ker že koristim polovično naročnino za dve leti. To akcijo so imeli v marcu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinkop ()

Matevz96 ::

vinkop je izjavil:

meni tudi z verzijo 1.2.6 ne dovoli vnesti kode? mogoče zato, ker že koristim polovično naročnino za dve leti. To akcijo so imeli v marcu...


Bi rekel da je to problem, sem danes celi familiji urejal in nisem mogel vnesti kode tistim ki imajo že polovično.
#hooldthedoor

starfotr ::

A lahko nekdo spremeni APN nastavitve v svojem telefonu in namesto IPv4 označi IPv4/IPv6 protokol? Ugasne telefon in znova prižge ter pove, če telefon dobi IPv6 naslov? Na A1 dela. Na Hot ne dela (še).

https://www.bob.si/pomoc-in-informacije...


Poskusite lahko tu: https://test-ipv6.com/

ali https://ip6.nl/

Randomness ::

Na A1 dela

starfotr ::

Za A1 vem. Kaj pa bob?

Randomness ::

starfotr je izjavil:

Za A1 vem. Kaj pa bob?
Tudi dela

vinkop ::

starfotr je izjavil:

Za A1 vem. Kaj pa bob?

dela tudi na bobu,

Your IPv4 address on the public Internet appears to be 4x.123.0x7.xxx

Your IPv6 address on the public Internet appears to be 2a00:1a20:2100:abcd:4904:ca4d:2de:961e

Your Internet Service Provider (ISP) appears to be A1SI-AS A1 Slovenija

Since you have IPv6, we are including a tab that shows how well you can reach other IPv6 sites. [more info]

Your DNS server (possibly run by your ISP) appears to have IPv6 Internet access.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vinkop ()

starfotr ::

Super. Hvala za info.

vinkop ::

zanimivo, da pa z nastavitvijo v IPv6 ne deluje ničesar?

starfotr ::

Delati bi ti morale strani, ki so na v6. Na primer rtvslo, arnes, go6, google, facebook...

vinkop ::

starfotr je izjavil:

Delati bi ti morale strani, ki so na v6. Na primer rtvslo, arnes, go6, google, facebook...

no ja, če ne dela vse pol nima smisla.Poskusil sem slo tech stran in ni odprlo.
««
107 / 110
»»