» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
102 / 110
»»

Vm1999 ::

Slayer69 je izjavil:

Sem dopisal še te nule in poizkusil brez PAP preverjanja pristnosti... ampak na Xiaomiju še vedno ne deluje. Poizkusil sem tudi zamenjati sim v slot2 in je isto.
Še kakšna ideja kaj bi lahko bilo?

Aja drugače verzija MIUI pa je 11. Sem pa opazil, da ima system update (sicer mi je bilo čudno, ker se mi zdi je št verzije nižja kot sedaj pa v imenu ni "global" -> sem vmes že pozabil točna imena, lahko pa še enkrat pogledam, če je pomembno). Je pa update velik 1.7gb kar se mi je zdelo tudi veliko za nekaj kar izgleda kot nek minor update (pač ne gre na 12). Kakšna ideja kaj je to? Da ji ne bo naložilo kakšne kitajske verzije ;)


Jaz drugih idej nimam. Predvidevam, da si že preveril, da je v nastavitvah obkljukan "internet" APN in ne "mms" in pa, da so vklopljeni mobilni podatki, ko želiš prenesti MMS. :)

Glede MIUI 11/12 sicer dvomim, da je ravno v tem težava, je pa update normalno velik. Posodobitev ti ne more naložit kitajskega roma, če imaš global telefon.

Slayer69 ::

@starfotr: sem šel že 3x čez pa je vedno isto (sem tudi pomislil, da je problem v meni... ampak ne vem zakaj je potem na Huaweiu pa delovalo v prvo ;)

@Vm1999: ja obkljukan je "internet" (sicer to je pri xiaomiju izgleda malo drugače, niti nisem uspel zamenjati, da bi bilo obratno, čeprav sem želel iz obupa poizkusiti tudi to). Mobilni podatki so vklopljeni (itak je na wifiju, ampak za vsak slučaj sem poizkusil oboje in obakrat odprl speedtest in je internet normalno deloval, mmsi pa pač ne). Mimogrede, a je "internet" APN sploh pomemben, če je telefon na wifiju? Ker sedaj sem se bolj fokusiral na "mms" APN nastavitve (tudi "internet" sem seveda nastavil... nisem pa ga 5x preverjal kot za "mms")

Vm1999 ::

Na Xiaomiju moraš vključit mobilne podatke vsakič, ko prejmeš ali pošlješ MMS. Nima nastavitve, da prejme MMS, ko so podatki izključeni, kot ima to recimo Samsung (in verjetno še kakšna druga znamka).
Preko wifi-ja ne moreš prenesti mms-a.

Slayer69 ::

@Vm1999: hvala za to informacijo, res je bil to razlog (če še komu pride prav)... Skratka nastavitve so bile vse OK za MMS, samo preko WiFija pač očitno to ne deluje.

Bolt ::

Koliko je najmanjša možnost nakupa vrednostnice oziroma možnost polnenja. Na telemachu je 2€ ali je tu tudi možno polnit za 2€. Sem kupil novo kartico in bi jo prvič rad napolnil čim manj. Ostal pa bi rad na predplačniški ponudbi. Kot gledam na 6c.

Bolt ::

Bolt je izjavil:

Koliko je najmanjša možnost nakupa vrednostnice oziroma možnost polnenja. Na telemachu je 2€ ali je tu tudi možno polnit za 2€. Sem kupil novo kartico in bi jo prvič rad napolnil čim manj. Ostal pa bi rad na predplačniški ponudbi. Kot gledam na 6c.

?

Bolt ::

Bolt je izjavil:

Bolt je izjavil:

Koliko je najmanjša možnost nakupa vrednostnice oziroma možnost polnenja. Na telemachu je 2€ ali je tu tudi možno polnit za 2€. Sem kupil novo kartico in bi jo prvič rad napolnil čim manj. Ostal pa bi rad na predplačniški ponudbi. Kot gledam na 6c.

?

???

amacar ::

Če si kupil novo kartico tako imaš 100 enot dobroimetja.

Bolt ::

Ja samo je še nisem aktiviral. Zamina me tudi za naprej, koliko je najmanjša možnost nakupa vrednostnice oziroma možnost polnenja. Ker se mi je preveč nabiralo.

amacar ::

Najboljše, da greš na bob 4 cente, plačaš kolikor porabiš, pa še račun nikoli ne poteče. Glede minimalnega polnjenja pa žal ne vem.

Matevz96 ::

potem pa naročniški 4c če porabiš zelo malo pa enkrat letno nakažeš par evrov in pozabiš
#hooldthedoor

Vm1999 ::

@Bolt: bob 4 cente je v bistvu naročniški paket z naročnino 0 EUR, na katerem ti sproti obračunajo porabo, ki jo imaš.

Bolt ::

Ja vem, da je 4C naročniški. Ravno to me moti. Se pravi, da se moraš prijavit in imajo tvoje podatke. Jaz bi raje predplačniškega za tiste 2c me ne bo konec. Res pa je 4c bolj "pripraven" glede polnenja.

Vm1999 ::

Poglej pod pogoje pri 6C, bi verjetno moralo pisat, koliko je minimalno polnjenje.

MrStein ::

Njega zanima, koliko je najmanjša "kartica".

Včasih si lahko polnil preko web-a in tam pogledal, zdaj tega ne najdem (ne mislim moj.bob).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Vm1999 ::

Vem kaj ga zanima:)

Kvinta ::

In zakaj bi sploh skrival svoje podatke ?
A.C.A.B

matkeg ::

Imel bi nekaj vprašanj. Za starše bi naročil BOB 5ka, pa me zanima, sedaj imajo še predplačniško in polnijo račun na mobitelu, če greš na BOB naročnino so mi rekli da mora biti na kartici 5€za stroške prenosa številke, ostalo kar je višek denarja se izgubi?
Če tole skleneš sredi meseca potlej tudi če nimaš cel mesec naročnino plačaš 5€?
Kako ste zadovoljni z BOB-om nasploh, kolega mi je omenil da včasih izgubi signal in mora restartat telefon in dela spet ok, to je recimo 2x na mesec?
hvala
Matjaž

modelno1 ::

1. Ja, na mobi-ju ti po po prenosu številke propade dobroimetje. Lahko ga pred prenosom preneseš na drugo mobi številko, druge možnosti ni.
2. bob vedno zaračuna sorazmerni delež naročnine: ob vklopu, menjavi paketa, prekinitvi, ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: modelno1 ()

Vm1999 ::

Kolikor se spomnin menjava operaterja na splošno pride cca 5 eur, zaračunano pri starem operaterju.
In ja, plača se sorazmerni delež naročnine, se pravi ne plačaš dveh naročnin tisti mesec.
Imaš pa še strošek nakupa SIM kartice pri novem operaterju - mislim, da je 5 eur pri Bobu.

V širši družini imamo ze nekaj let 4 številke pri Bobu, nobenih težav.
Bob je na A1 omrežju, tako da je pokritost dobra.
Največ problemov imam s številkami na T2 - najslabši mobilni operater.

Se pa da preverit točne lokacije oddajnikov, če živiš v kakšnem odročnem kraju, kjer ima oddajnik le en operater - potem izberi tistega.

matkeg ::

Super hvala za odgovore, bom pa za sedaj samo 1 številko dal na BOB pa prenesel ostali znesek na drugo število, ko se porabi gre pa še druga na BOB.
Hvala
Matjaž

Yellow ::

Če se je kdo trenutno znašel v situaciji brez službe, lahko preveri posebne ponudbe na www.bob.si/tukajzate

miko22 ::

Yellow je izjavil:

Če se je kdo trenutno znašel v situaciji brez službe, lahko preveri posebne ponudbe na www.bob.si/tukajzate

To pa je res lepa gesta. Bravo, Bob,

Yellow ::

Polovična mesečna naročnina za 6 mesecev za nove: www.bob.si/ponudba-bob/narocniski-paketi :)

Kebo ::

Zdravo, če sklenem še eno naročniško razmerje z novo številko, ali lahko koristim ta popust?

Yellow ::

Kebo je izjavil:

Zdravo, če sklenem še eno naročniško razmerje z novo številko, ali lahko koristim ta popust?


ja :)

dela ::

Z boba me opozarjajo, da imam staro SIMko in da enkrat v prihodnosti morda z njo storitve nasploh ne bodo več delovale, ponujajo mi menjavo za USIM. Zanima me, če so te USIMke za nazaj kompatibilne tudi s starimi neumnimi telefoni letnikov cca. 2007 (nekje na internetu sem zasledil, da ni nujno), ker mi je to dokaj pomembno. Kakšne imate izkušnje z USIMkami na ful starih telefonih? Dela (osnovne funkcije) ali ne? Hvala za odgovore.

Kebo ::

Meni je U-sim delala na Nokiji 3310, ko sem sprobal.

miko22 ::

Kak dolgo je veljavnost predplačniškega paketa? Danes sem kupil novo sim, pa mi piše do 21.4.2022. Kaj ima bob eno leto? Če imajo vsi 3 mesece.

fikus_ ::

Verjetno ga moraš do takrat prvič uporabit-aktivirat.

Vedran ::

Kje piše do kraj je potrebno aktivirati BOB predplačniški paket?
Telekom Slovenije ima to omejitev na 1 leto, Hot telekom po novem celo na 3 mesece.
V tem času pa je potrebno aktivirati kupljeno številko, drugače pa se jo zgubi.
Pač operaterji ne želijo da kupiš številko in jo imaš doma neaktivirano, kupil pa si jo samo zato ker ti je všeč števikla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vedran ()

starfotr ::

Ma kaj ti ni jasno?

Če imaš SIM zapakirano, traja večno.

MrStein ::

Ne, ne traja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

starfotr ::

Kje je pa rok trajanja?

In kaj se zgodi, ko želiš sim kartico uporabit?

miko22 ::

kaj lahko dodaš na portal moj.bob.si 2 telefonski številki na istega uporabnika?

Vedran ::

Brez posebne odobritve lahko skleneš dve naročniški razmerji. Vsaka naslednja naročniška pogodba pa mora biti odobrena s strani pristojnega oddelka, ki je dosegljiv prek elektronskega naslova: fraud@bob.si. Največje število naročniških razmerij na enega naročnika je 4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vedran ()

Yellow ::

Nov paket legendarni bob - neomejene minute in SMS in 60 GB za 9,99 €. www.bob.si/legendarni-bob

Gambino ::

Yellow je izjavil:

Nov paket legendarni bob - neomejene minute in SMS in 60 GB za 9,99 €. www.bob.si/legendarni-bob


Ja super :)

estons ::

Yellow je izjavil:

Nov paket legendarni bob - neomejene minute in SMS in 60 GB za 9,99 €. www.bob.si/legendarni-bob


Zakon! Bom lahko brez skrbi gledal Netflix v postelji :D (kjer mi wifi slabš vleče). Tnx!

avtek ::

Opa! Super "zastonj" upgrade iz drzni bob.
Hvala!

RedMosquito ::

Ali Bob uporablja omrežje od A1? Ali to pomeni, da naj bi imel v teoriji enako pokritost kot uporabniki A1?

dussan ::

RedMosquito je izjavil:

Ali Bob uporablja omrežje od A1? Ali to pomeni, da naj bi imel v teoriji enako pokritost kot uporabniki A1?


Da, BOB je več ali manj njihova blagovna znamka.

https://www.mobilna-telefonija.com/sl/i...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dussan ()

RedMosquito ::

Kako je pa s prejemanjem in pošiljanjem MMS sporočil v Sloveniji in tujini? Ali hotspot funkcionalnost deluje?

svecka ::

res legendarni paket...60GB je super za internet na vikendu da vklopiš in pogledaš film na netu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

jshadlsa232 ::

RedMosquito je izjavil:

Kako je pa s prejemanjem in pošiljanjem MMS sporočil v Sloveniji in tujini? Ali hotspot funkcionalnost deluje?

Posiljanje MMS se placa 4c po komadu, dela pa v roamingu normalno (Samsung A50, xiaomi note 7), hotspot delal tudi na obeh.

KTr1sk ::

Ko je bila akcija če pripelješ novega uporabnika dobita 30% popusta eno leto,...če zdaj spremenim paket bo še vedno 30% popusta do izteka enega leta?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

KTr1sk ::

Ker ni nobeden odgovoril sem jih poklical in so rekli, da velja še naprej popust 30% tudi če spremeniš paket :)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

fikus_ ::

Hvala za delitev info.

sinalko ::

PINki ::

Cudno, da za iPhone ni omogoceno.
««
102 / 110
»»