» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
70 / 110
»»

boolsheat ::

Moja tudi preko ZS.

Slayer69 ::

Še moja koda za BOB popust: GRC9T

http://www.bob.si/pripelji-prijatelja

SloLord ::

Moja koda: SHJ3F

malistankec ::

Če kdo rabi kodo naj me kontaktira na ZS :).

miko22 ::

Wow, za 1€ ste pa res vztrajni. Ne razumem, drugi operaterji so cenejši, tu se pa grebete za 1, namesto da bi preklopili.

fikus_ ::

Miko, gre se za 12€.

boolsheat ::

Kateri operater je cenejši?

miko22 ::

Izimobil, sparmobil

SloLord ::

Ne vem če je cenejši
It is I, Leclerc!

miko22 ::

odvisno za kaj rabiš. Za večino ljudi je, ker 1500 enot pokurit je skoraj nemogoče(razen če gledaš video, vlačiš dol torente,...) za 6,9€ je zakon.
Jaz telefoniram, sms, podatkovni prenos vklopljen vedno ko nisem doma, pa mi ostane vsaj 500enot na mesec. Res pa ne gledam video preko telefona ali pa kake druge požrešne zadeve. Zato mam doma wifi.

no, na koncu je res približno vse nekje tu nekje. Samo za 1€ pa res ne bom kompliciral, pa zapravljaš čas z pisanjem kode :)

PromeuZ ::

Kodo se splača izkoristiti že zaradi brezplačne SIM kartice, katera drugače pride 14,90€. Prve izkušnje s telefonsko podporo so zelo mešane - prva operaterka je imela težave pri vnosu promocijske kode v njihov sistem. Sem dodatno preveril če sem slučajno zafrknil pri kodi (ker je njihova avtomatika tako pametna da generira kodo ki vsebuje tako 0 kot O), dobil drugega operaterja čez 5 min in je šlo vse bp skozi.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

boolsheat ::

miko22 je izjavil:

Izimobil, sparmobil


Kateri paket je na nivoju super boba (3000min, 3000MB, 3000sms), za ta paket se gre v tej akciji in je cenejši torej od 9.99€/mesec?

miko22 ::

recimo sparmobil ima za isto ceno 1000+3000enot.
pa ima LTE, verjetno tudi zgrešeni klic(nepreverjeno). Pa tudi katero omrežje je kar pomembno danes.
Sicer pa sem napisal,odvisno kdo koliko česa porabi. Nekdo ki rabi veliko smsov, se splača bob.
Meni je za moje potrebe najcenejši izimobil, tebi pa verjetno res bob. Pa imava oba prav da je najcenejši za naju.

...Čeprav če nekdo rabi 3000sms na mesec in jih toliko napiše...kapo dol :)

hojnikb ::

3k smsov hiter pokuriš če to uporabljaš kot messenger
#brezpodpisa

SloLord ::

Pri bobu je edino škoda, da so mmsi plačljivi. Škoda, da niso zajeti skupaj z smsji.
It is I, Leclerc!

Izaso ::

Minus je tudi to, da ne dobiš sporočila, ko dobiš zgrešen klic (zaradi nedosegljivosti).

evian ::

MMSji pri BOBu ne grejo iz kvote za mobilne podatke?

amacar ::

ne, 4 cente se plača za vsakega

evian ::

Ok, ker sem malo ven iz tega - se SMS, ki vsebuje šumnike ali "emoji" ali je daljši kot 160 znakov šteje kot SMS ali MMS?

Motion ::

šumniki in emoji sigurno ne, se ma pod mms šteje če pošlješ večim osebam hkrati

MrStein ::

SMS je SMS.
Tudi s šumniki.

(razen mogoče kaki čuden app za SMS-e to zameša, defoltni ne bi smel)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Motion je izjavil:

se ma pod mms šteje če pošlješ večim osebam hkrati

Sem pravkar poslal SMS več osebam in je vsak dobil SMS.
Ni preko Bob-a, ampak dvomim, da bi operator to nekako "ujel" in pretvoril v MMS. (ki ga eni na predzgodovinskih aparatih ne bi sploh dobili)

PS: Messenger app na SGS3 suxa za MMS-e kreirat.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

hojnikb ::

in unrelated note; a vam k pošiljate mmse na android 6.0 tut nardi grupo z eno osebo ?
Kar je rahlo butasto, ker če odgovoriš dobiš še sam enkrat tist mms.....
#brezpodpisa

amacar ::

super bob od sedaj naprej z LTE 40/5 opcijo brezplačno:
http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...

na drugih paketih pa si lahko to opcijo vključite za 0,99 € / mesec:
http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-lte-o...

boolsheat ::

Tisti, ki smo na superbob-u ne rabimo pošiljati SMS-a? Ni ravno čisto jasno napisano.

Aha, pod:
https://moj.bob.si/spremembe/paketi-in-...

Se vidi, da je vključena LTE opcija že privzeto:

bob LTE opcija - vklopljeno - opcija je vključena v paket!

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

Dobro je..5MB/s download :). Škoda ker tiste 3GB porabiš v nekaj minutah.

Pithlit ::

Sej ti noben ne brani doplačat za več :P
Life is as complicated as we make it...

shadeX ::

Sej ne. Imam super bob in mam to že privzeto.

cortez ::

andrazoo ::

Mene pa zanima kaj je fora te usim kartice oz. kako vem če jo imam :)

konspirator ::

Mene pa zanima kaj je fora te usim kartice

Da se telefon lahko poveže da lte bazno, če seveda podpira lte band operaterja (800 in 1800 Mhz).

Če imaš androida si info za preverbo
http://www.svetidej.com/projekti/info/a...

Zgodovina sprememb…

andrazoo ::

Hvala za odgovor :)

gino4 ::

Vidim da se vecina grebe za tisti evro.In tako sem tudi sam sprejel varjanto bob in prisparal nekomu 1euro.
3000 min,3000 sms in 3000 problemov.
Po menjavi operaterja,dobim sim kartico,jo vstavim v telefon in mobilni podatki ne delajo.
Po nevem kolikih klicih na bob pomoc in nestetemih nastavitvah,ugotovim se da sem veckrat nedosegljiv.
Za vikend sem moral kupit predplacnisko kartico ker sem bil nedosegljiv,nastavit star tel.na preusmeritev.
Zalostno je pa to,da se mi po dolocenem casu niso hoteli javiti.
BOBmo vidli!

Magic1 ::

Bob ni ravno operater za visoko zahtevne, ki povrhu še ne znajo stvari sami nastavit. Za takšne so normalni operaterji, ki imajo tehnike v poslovalnicah in ti lahko vse nastavijo. Folk bi imel kar vse za minimalen denar...
Magic

SloLord ::

Men vse lepo dela. Eni pač ne znajo/ne znate. Isto kot eni lepo naložimo windows 10, spet enim ne gre pa ono pa tretjo :)
It is I, Leclerc!

konspirator ::

gino4
Po menjavi operaterja,dobim sim kartico,jo vstavim v telefon in mobilni podatki ne delajo.

Kateri telefon ?

Je na tvojem območju sploh SI signal ?
http://www.mobilna-telefonija.com/mobil...

Magic1 ::

Sej ne da se je tip prijavil le za ta post! Mogoče je res nesposoben, ali pa je konkurenca že res obupana.
Magic

MrStein ::

Magic1 je izjavil:

Bob ni ravno operater za visoko zahtevne, ki povrhu še ne znajo stvari sami nastavit. Za takšne so normalni operaterji, ki imajo tehnike v poslovalnicah in ti lahko vse nastavijo. Folk bi imel kar vse za minimalen denar...

Kaj pa je potrebno nastavit da lahko klice sprejemaš?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Magic1 ::

Nastavit je treba ročno internet.
Za klice ti pač ne dela dobro, če ima Simobil slabo pokritost tvoje lokacije. Nič ne moreš nastavit, greš lahko le k drugemu operaterju omrežja- Mobitel, ali Telemach.
Magic

poker93 ::

In kako ste kaj zadovoljni z bobom. Pač glede pokritosti z signalom in lte hitrostojo (je enaka kot jo ima simobilov uporabnik ?), ki ga ponujajo. Namreč bi prestopil, ker se 9 evrov na mesec kar pozna. 3000 enot je zame več kot dovolj, mogoče bi bila kriza le pri prenosu podatkov ampak sem pripravljen skleniti kompromis (no tudi sedaj ne pokurim tistih 4gb pri simobilu).

Magic1 ::

Bob je na Simobilovim omrežju in deluje glede klicev enako, LTE je za doplačat 1EUR, nima smsov o zgrešenih klicih, nima monete, podpora je le preko telefona.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

PromeuZ ::

Moji boljši polovici so po 7 dneh končno vzpostavili dostop do mobilnega interneta na Bob-u.

Oba sva imela ob prehodu problem pri vstopu v portal mojbob, kjer je bilo potrebno ponovno kreirati uporabniški račun za dostop.

Njihov support je večinoma tak kot sam operater - nizkocenovni.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

svecka ::

Magic1 je izjavil:

Bob je na Simobilovim omrežju in deluje glede klicev enako, LTE je za doplačat 1EUR, nima smsov o zgrešenih klicih, nima monete, podpora je le preko telefona.


LTE je zastonj, če prešaltaš na superbob (menjava med naročniškimi paketi je zastonj) in vklopiš LTE opcijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svecka ()

fikus_ ::

Super Bob imaš z lte za 10,99€. 3x3000 enot.

SloLord ::

Men je super. Prek folga vse. Škoda edino, da nima mmsjev zastonj oz vključenih v smsje
It is I, Leclerc!

Stari maček ::

Lte brezplačno pa še kartico ti zastonj pošljejo. Kaj preostane velikim?

amacar ::

Sporočilo o nedosegljivosti.

PINki ::

Internet v tujini, večja izbira za nakup aparatov, poslovalnice, višje hitrosti interneta

franckranc ::

Zaradi nakupa novega telefona sem naročil novo nano-usim kartico (trenutno uporabljam mini sim).
Kako gre časovno s preklopom delovanja - da se deaktivira stara in aktivira nova?
V petek odhajam v tujino - morda do takrat sploh še ne dobim nove.
Možno je, da pride pošta s kartico, mene pa ne bo več doma.
Mi bo v tem primeru stara kartica zagotovo delovala vse do prihoda domov?

Sami ::

franckranc je izjavil:

Zaradi nakupa novega telefona sem naročil novo nano-usim kartico (trenutno uporabljam mini sim).
Kako gre časovno s preklopom delovanja - da se deaktivira stara in aktivira nova?
V petek odhajam v tujino - morda do takrat sploh še ne dobim nove.
Možno je, da pride pošta s kartico, mene pa ne bo več doma.
Mi bo v tem primeru stara kartica zagotovo delovala vse do prihoda domov?


Nisi nič prašal, ko si kartico naročil? :D

Novo boš dobil priporočeno po pošti Slovenije, (približno 2 delovna dneva, odvisno od hitrosti pošte), ko prejmeš novo pokličeš v KC in jo aktivirajo. Stara se deaktivira in nova se aktivira, stara bo delovala dokler ne boš poklical v KC in zahteval aktivacijo nove.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W
««
70 / 110
»»