» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
35 / 110
»»

BCSman ::

Res je, po googlanju sem ugotovil da gre za bug, telefon zablokira če se vstavi sim kartico ki ni zaščitena s pin-om, svašta.
Do kdaj je dejansko čas za aktivirat brutalni bob? Je važno le da jih pokličeš in se prijaviš na netu (torej vse v enem dnevu), pogodbo pa lahko podpišeš po 31. avgust?

Sami ::

BCSman je izjavil:

Res je, po googlanju sem ugotovil da gre za bug, telefon zablokira če se vstavi sim kartico ki ni zaščitena s pin-om, svašta.
Do kdaj je dejansko čas za aktivirat brutalni bob? Je važno le da jih pokličeš in se prijaviš na netu (torej vse v enem dnevu), pogodbo pa lahko podpišeš po 31. avgust?


Prijavo v naročniški paket brutalni bob je možno opraviti do 31.8.2014, prijavo lahko opraviš preko telefonske linije 068 680 680 ali preko spleta na sledeči povezavi: https://bob.si/postani-bob-narocnik/pri...

Važno je, da do omenjenega datuma opraviš prijavo v naročniško razmerje, naročniške dokumente lahko prevzameš tudi po tem datumu.

Za prijavo v naročniško razmerje pa mora biti sim kartica aktivirana, torej moraš z nje opraviti klic na 068 680 680, potem pa lahko opraviš prijavo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

radmannsdorf ::

radmannsdorf je izjavil:

Dva dni nazaj sem za mati kupil bob sim kartico, jo registriral na spletni strani,
včeraj dobil sms da pride danes DPD kurir s pogodbo,
je prišel, sedaj sem v bob spletno stran vpisal aktivacijsko kodo in dobil sms:
"Čestitamo! Postali ste bob naročnik. Preostala sredstva z vašega predplačniškega računa se bodo upoštevala kot dobropis na računu. Vaš bob."
Če nebi prenesel številke, je to vsa umetnost.

Ker pa sem podpisal še za prenos številke, bo trajalo par dni da še tisto cifro prenesejo na bob sim. Ko pride sms z datumom prenosa, bom samo izklopil telefon, vtaknil noter bob sim kartico in naredil klic na eno cifro. Al celo njihovo 068, tolk da se sim aktivira.
To je vse.

So še isti dan po podpisu pogodbe poslali sms da bo prenos cifre danes, torej naslednji dan. Tolk hitro mi pa še nikol niso zrihtal, ponavadi je trajalo en teden, tole zdej pa 4 dni od nakupa sim do prenosa cifre. V ponedeljek kupljen sim, v četrtek že prenos cifre opravljen. zakon! :)

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Vmes so "poostrili" predpise, da mora prenos biti izveden hitreje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

cortez ::

A se je še komu zgodil, da bi moral prenest številko, pa je le ta ostale pri prvotnem operaterju ( men se je to zgodil iz simobila na bob).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

Sami ::

cortez je izjavil:

A se je še komu zgodil, da bi moral prenest številko, pa je le ta ostale pri prvotnem operaterju ( men se je to zgodil iz simobila na bob).


Kako to misliš? Je bil prenos zavrnjen s strani simobila?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

radmannsdorf ::

cortez, a si mel slučajno predplačniški simobil? če, si mel 5EUR na računu?
pr mojmu fotru, ko sem pred meseci mu rihtal bob, so jo pozabl vklopt, pa sem klical da ne dela, pa so zrihtal v parih urah. kaj pravi helpdesk? da so kr pozabl?
včeraj zvečer sem sklopil oba telefona, zjutraj pa je bil že prenos izveden na telefonu moje mati. tako kot so rekli.

Zgodovina sprememb…

Sami ::

kaj pravi helpdesk? da so kr pozabl?


Če je podal prijavo seveda niso "pozabil", omenjene stvari se urgentno uredijo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

shadeX ::

Danes sem aktiviral bob naročnino. Trenutno imam 2 aktivni številki ker prenos številke je še v teku. Iz izkušenj, koliko časa traja prenos številke? (Bo že jutri ali šele naslednji teden? )

Sami ::

Iz izkušenj, koliko časa traja prenos številke? (Bo že jutri ali šele naslednji teden? )


Prenos telefonske številke se uredi v roku 1-2 delovnih dni, v kolikor je bob prejel podpisani zahtevek za prenos telefonske številke.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

shadeX ::

Ok hvala za odgovor :)

s6c-gEL ::

radmannsdorf je izjavil:

cortez, a si mel slučajno predplačniški simobil? če, si mel 5EUR na računu?
pr mojmu fotru, ko sem pred meseci mu rihtal bob, so jo pozabl vklopt, pa sem klical da ne dela, pa so zrihtal v parih urah. kaj pravi helpdesk? da so kr pozabl?
včeraj zvečer sem sklopil oba telefona, zjutraj pa je bil že prenos izveden na telefonu moje mati. tako kot so rekli.

Tudi številka mora biti "aktivna", torej mora stanje veljati do datume prenosa številke.

Lahko imaš na predplačniškem računu 10 eur, datum naslednje polnitve 1.4, če do takrat ne opraviš nove polnitve, 2.4 ne boš mogel narediti prenosa številke

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

amacar ::

Če je bila pogodba izpolnjena in oddana preko spleta, kurir pa je še ni prinesel in torej še ni podpisana (bo v ponedeljek), bom še lahko uveljavljal akcijo brutalni bob ali bom že prepozen?

menjalnik ::

Pokliči jih pa vprašaj, ker tole je odvisno od njih

MrStein ::

Avgusta deflacija. 'To ni dobro', opozarjajo ekonomisti

Cene življenskih potrebščin v Sloveniji so avgusta na letni ravni upadle za 0,3 odstotka. Medtem ko so najbolj padale cene v skupini komunikacije in stanovanjska oprema


Da ni to Brutalni Bob "zakrivil"? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

ombre ::

Jaz sem pred dvema tednoma prešaltal iz izimobila na bob naročnino. V dveh dneh so prenesli številko, na predplačniškem računu moraš imeti 5 €, ki jih stari operater zaračuna za prenos številke. Pa puk moraš vedet.

Pred tem pa moraš aktivirati bob kartico (sam tega nisem vedel) in poklicati na uno cifro, da ti stvar začne delovat...
OmbreMan - Galaxy of knowledge

shadeX ::

Všeč mi je to ker je ogromno ljudi prešlo iz drugih operaterjev na cenejšega ( v tem primeru bob ). Naj se drugi operaterji zamislijo kakšne cene imajo :)

Me kliče 3 dni nazaj človek ki mi je prinesel za podpisat bob naročnino. In me kliče ker ni dobil moje hiše. Pa mi reče: "Trem na vaši ulici sem dostavil paket a vaše hiše nisem dobil" :)

Torej, če pogledamo statistiko: Na naši ulici je 15 hiš in v vsakem gospodinjstvu so povprečno trije ljudje ki imajo telefon. To je 45 ljudi s telefonom. Od tega smo samo ta teden štirje (skupaj z mano) prešli na bob. Koliko ljudi je moralo s cele slovenije prešaltati na bob v zadnjem mesecu?

Ogromno :) :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

MrStein ::

http://www.npch.si/

Spodaj desno je statistika prenosov številk po dnevih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

s6c-gEL ::

amacar je izjavil:

Če je bila pogodba izpolnjena in oddana preko spleta, kurir pa je še ni prinesel in torej še ni podpisana (bo v ponedeljek), bom še lahko uveljavljal akcijo brutalni bob ali bom že prepozen?

Da.


MrStein je izjavil:

http://www.npch.si/

Spodaj desno je statistika prenosov številk po dnevih.

Škoda ker ni za celo leto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

antonija ::

s6c-gEL je izjavil:

amacar je izjavil:

Če je bila pogodba izpolnjena in oddana preko spleta, kurir pa je še ni prinesel in torej še ni podpisana (bo v ponedeljek), bom še lahko uveljavljal akcijo brutalni bob ali bom že prepozen?

Da.
Vprasanje je bilo "ali ali", ne "da/ne". ;)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

s6c-gEL ::

http://www.alter.si/tabla/printthread.p...
Naročniško razmerje boste lahko sklenili tudi, če pogodbo podpišete v ponedeljek ali kateri drug dan saj ni odvidno od časa podpisa temveč kdaj je bila pogodba izdana. Žal je težko predvideti in vplivati na vse dejavnike na terenu zaradi katerih nastane situacija, kot v Vašem primeru danes. Vsekakor je v našem interesu, da se pošiljke dostavijo pravočasno in ni bil naš namen Vam povzročiti nevšečnosti. Žal dostava jutri ali danes ni izvedljiva, v ponedeljek pa Vas bo kurir zjutraj poklical ter Vam sporočil okvirni čas dostave pošiljke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

amacar ::

Js sej to sem jaz objavil na alterju. Upam, da me niso na dpd-ju tako samo pomirili po tem ko sem jih napizdil kaj se gredo. Zrihtaš si dostavo v petek, ko si doma, jih cel dan čakaš, pa ne da bi si spomnili, da bi poklicali, da jih ne bo. Bo treba bit še v ponedeljek doma.

s6c-gEL ::

Niso dan prej poslali sms, kdaj bo kurir prišel ?

Sami ::

s6c-gEL je izjavil:

Niso dan prej poslali sms, kdaj bo kurir prišel ?


Vsekakor so ga poslali, v SMS sporočilu je tudi številka paketa, tako da lahko pokličeš na DPD in se zmeniš za točen čas dostave.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

amacar ::

So poslali in sem se zmenil za petek (včeraj) ampak jih ni bilo.

radmannsdorf ::

glede na to da je še zdaj reklama na tv za brutalni bob, pomoje ni panike za paket.
tud če zadnjega v mesecu kupiš sim kartico in se registriraš na spletno stran kot naročnik, imaš tam šanso izbrat paket brutalni bob. pol pa še oni zamujajo, tebe to ne briga. ti si se registriral in izbral paket, ko je bil še na voljo.

sploh mam pa občutek da bodo ta paket podaljšali še za en mesec :)

Zgodovina sprememb…

Sami ::

tud če zadnjega v mesecu kupiš sim kartico in se registriraš na spletno stran kot naročnik, imaš tam šanso izbrat paket brutalni bob. pol pa še oni zamujajo, tebe to ne briga. ti si se registriral in izbral paket, ko je bil še na voljo.


Kot je bilo že večkrat rečeno je prijava v naročniški paket brutalni bob možna do 31.8.2014, dokumente pa seveda lahko prevzameš tudi kasneje oz. kadar ti jih dostavijo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Jazzie ::

Kako moram postopati, če želim prestopiti na bob 4 cente, a sem vezana pri Telekomu, številko pa bi rada ohranila? Baje sicer prestop ureja nov operater, a pri vezavi verjetno ni tako, glede na to, da je za predčasno prekinitev aneksa potrebno priti osebno? Ali prenos številke kaj zaračunajo?

s6c-gEL ::

Odplačaš sorazmerni delež za aparat in si prosta.


Ali prenos številke kaj zaračunajo?


http://www.akos-rs.si/telefonija
Ali mi lahko operater za prenos številke zaračuna kakšne stroške?
Operater, ki je dajalec številke, lahko uporabniku za prenos številke k drugemu operaterju zaračuna samo enkratni znesek, ki krije dejanske stroške prenosa številke, in sicer največ v višini 5 EUR za vsako prenešeno številko. Če uporabnik istočasno vloži zahtevke za večje število številk, je skupni znesek za kritje stroškov prenosa vseh številk omejen na največ 200 EUR.


+ tega ti bodo verjetno zaračunali prekinitev NR (strošek cca 10 eur).

našel, 12 eur
https://slo-tech.com/forum/t589543/p439...

http://www.telekom.si/info-in-obvestila...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

Kebo ::

Jst sm sedaj čez poletje imel bobo sim kartico v nekem starem telefonu sedaj pa sem jo dal nazaj v Nexus 5 in imam problem. Nikoker mi ne rata naštimat APNjev pravilno. Bi bil gdo tako dober pa bi naredil screenshot svojih nastavitev na keremkoli android telefonu?

radmannsdorf ::

poglej če imaš v nastavitvah "nastavitve prenosa - nastavitve prenosa za internet in sporočila MMS".
če nimaš, pa pojdi na http://bob.si/pomoc-in-vprasanja/nastav...
in izberi "samsung" in "android", pa ti bo poslalo. preverjeno deluje.

drugače pa:
bob Internet + MMS (tudi za Android naprave)
Ime povezave: bob internet+mms
Podatkovni nosilec: Paketni prenos
Ime dostopne točke: internet.bob.si
Uporabniško ime: bob
Zahtevaj geslo: ne
Geslo:/internet
Preverjanje: običajno
domača stran: http://bob.si
MMSC Strežnik: http://mmc
dodatne nastavitve:
Vrsta omrežja: IPv4
Naslov IP telefona: Samodejni
Naslov DNS: Samodejno
Naslov posredn.str. 80.95.224.17
Št. vrat posr. strežn: 9201 (WAP 1.X in WAP 2.X) in 9090 (WAP 2.X)
MCC 293
MNC 40
APN Type internet + mms

Zgodovina sprememb…

s6c-gEL ::

Ne potegne apn podatkov telefon iz same simke ?

Kebo ::

Sem probal ročno in preko aplikacije, aplikacija mi pošlje samo taprvi sms tadrucga z nastavitvami pa ne prejmem, ročno pa tut ne dela. Uni na bobu vejo lih tolko kot piše na njihovi strani. Spodi sm naredu screenshote obrazca, če se komu da mi lahko pove od polja do polja kaj nej unesem.
link
link 2
link 3
Če se da komu, ki ima android narest screenshot bi mu bil zlo hvaležn.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

radmannsdorf ::

Jaz imam sicer Android 2.3.4, ampak mogoče ti bo kaj pomagalo. Mi pa podatke telefon sam prenese z izbiro v meniju.
Je pa še ena reč. ko boš podatke shranil, mislim da je treba nujno restartat telefon, preden bo začelo delat. Vsaj včasih je blo tako.
GESLO JE: INTERNET

Internet nastavitve:



MMS nastavitve:

Zgodovina sprememb…

slovenec_89 ::

A v naročniški ponudbi imajo samo 2 paketa?

Sami ::

@Kebo: Nexus 5, ti mora preverjeno delovati s sledečimi nastavitvami.

nastavitve za GPRS so:

ime: bob GPRS
GPRS proxy: 080.095.224.017
GPRS proxy vrata: 9201
APN: internet.bob.si
uporabniško: bob
geslo: internet
MCC: 293
MNC: 40
vrsta potrjevanja: PAP
vrsta APN: default
protokol: IPV4

nastavitve za MMS so:

ime: bob MMS
APN: mms.bob.si
uporabniško: bob
geslo: mms
server URL: http://mmc
MMS proxy: 080.095.224.046
MMS proxy vrata: 9201
MCC: 293
MNC: 40
vrsta potrjevanja: PAP
vrsta APN: MMS
protokol: IPV4
-----------------------------------------------------
@slovenec_89: Trenutno je na izbiro le stalna ponudba naročniških paketov (minibob in bob 4cente), ravno si zamudil promocijo paketa brutalni bob, ki je trajala do 31.8.2014.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

slovenec_89 ::

Sem okleval takrat ja, sedaj pa vidim, da bi blo zelo pametno vzet tist paket.
A kdo ve če pride kaj kmalu kakšna nova akcija?

Sami ::

slovenec_89 je izjavil:

Sem okleval takrat ja, sedaj pa vidim, da bi blo zelo pametno vzet tist paket.
A kdo ve če pride kaj kmalu kakšna nova akcija?


Podatki o prihodnjih naročniških paketih niso znani, svetujem ti da spremljaš ponudbo naročniških paketov na sledeči povezavi: http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

antonija ::

Ko se peljes vsake toliko poglej kaksen jumbo plakat ob cesti, so za vsako Bobovo akcijo. 8-)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

shadeX ::

Najbrž še dolgo ne bo tako ugodne ponudbe kot je bila brutalni bob .... ali pač? :P

fikus_ ::

Velika verjetnost v veselem decembru. Vsaj lani je bil paket 2014.

antonija ::

ce "dolgo" pomeni "vsaj 1 mesec" potem je odgovor pritrdilen, drugace imajo pa ves cas kaksne akcije. Ce zamudis eno pac pocakaj en mesec pa bo ziher ze kaksna nova prisla.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

ombre ::

Danes sem dobil izpisek od boba in na specifikaciji računa piše:

Paket: brutalni bob vključuje 2000 min, 2000 sporočil SMS in 2000 MB za prenos podatkov v Sloveniji.

:)
OmbreMan - Galaxy of knowledge

gensi ::

ombre je izjavil:

Danes sem dobil izpisek od boba in na specifikaciji računa piše:

Paket: brutalni bob vključuje 2000 min, 2000 sporočil SMS in 2000 MB za prenos podatkov v Sloveniji.

:)



Mislim, da gre za napako. Dvomim, da bi bilo to res mogoče. Bi bilo prelepo. :)

PrihajaNodi ::

shadeX je izjavil:

Najbrž še dolgo ne bo tako ugodne ponudbe kot je bila brutalni bob .... ali pač? :P



Brutalni bob je bil v Avstriji imenovan bob xl in je stal 9.90 EUR. Toliko za info.

radmannsdorf ::

ombre, tudi jaz sem dobil tako. zgleda da so sešteli enote obeh paketov ki si/sem jih imel prejšni mesec. malo si/sem imel big bob paket, malo pa brutalni:) napaka pač.

Nejcos ::

Jaz sem imel mini bob torej 200+200+1GB pa imam enako na računu kot vi torej 2000+2000+2000, čudno, me ima da bi jih poklical pa da vidm če mam res 2GB podatkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nejcos ()

radmannsdorf ::

pokliči, da nam ne bo treba :) vsi mamo 2 jurja po novem, wihuuuuuu :)

hojnikb ::

Mogoče je kaka promocja..
#brezpodpisa

s6c-gEL ::

radmannsdorf je izjavil:

pokliči, da nam ne bo treba :) vsi mamo 2 jurja po novem, wihuuuuuu :)

Zajebal so, ni prvič.
««
35 / 110
»»