» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
36 / 110
»»

amacar ::

To je napaka na izpisku 100%, so že na drugem forumu ugotovili.

Sami ::

Prišlo je do sistemske napake, zato se vam je obračunala naročnina v znesku 13,90 eur in zraven je še popust za to napako, tako da je skupaj v znesku 11,90.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

BigD ::

jest zelo malo govorim mam skype, doma večinoma vse prek neta komunikacija...

je še vedno boljš mobitel opcija ker maš 5 eurov za par mesecev kot pa to da plačaš fiksno vsak mesec...

antonija ::

Potem pa vzemi paket 4 cente za 0 eur na mesec.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

BigD ::

antonija je izjavil:

Potem pa vzemi paket 4 cente za 0 eur na mesec.


samo a to deluje tko da moraš naslednji mesec spet plačat al pa i deluje teh 6 evrov k pr mobi par mesecev?

hojnikb ::

plačaš kolk porabiš, številka ne propade nikol..
#brezpodpisa

BigD ::

hojnikb je izjavil:

plačaš kolk porabiš, številka ne propade nikol..


ne zafrkavi pol če pol leta ne porabiš teh 7 euro ti ne težijo?

hojnikb ::

kak 7€ ?
Nič ne porabljaš, ampak plačuješ. To je naročnina, ne predplačnik.
#brezpodpisa

BigD ::

hojnikb je izjavil:

kak 7€ ?
Nič ne porabljaš, ampak plačuješ. To je naročnina, ne predplačnik.


recimo pri mobitelu lahko par mesecev uporabljaš 5 evrov, in te kasneje upozori da napolniš, zanima me ali je tukaj isto, ali pač moraš vsak mesec filat 7 evrov

hojnikb ::

Kako boš filo, če gre pa za naročnino ??? 8-O

bob 4 cente je naročnina, ki v osnovi stane 0€, vendar nimaš vkjučenih nobenih enot. Vsaka enota pa stane 4cente.
#brezpodpisa

BigD ::

hojnikb je izjavil:

Kako boš filo, če gre pa za naročnino ??? 8-O

bob 4 cente je naročnina, ki v osnovi stane 0€, vendar nimaš vkjučenih nobenih enot. Vsaka enota pa stane 4cente.


sej sem omnenil 7 evrov, jaz govorim o tem paketu! isto kot mobi samo da ma ta 2 evrov dražje!

amacar ::

Paket za 7€ pomeni da: vsak mesec plačaš 7€ in za to dobiš 200 min in 200 sms.
Paket bob 4 cente pomeni da: vsak mesec plačaš 0€, vsak sms/klic (minuta) se ti zaračuna 0.04€

Ni tu nobenega filanja kartic. Če kakšen mesec ne boš poslal nobenega sporočila/imel klica, boš dobil položnico za 0€.

...:TOMI:... ::

BigD najbrž misli 6,6 € popusta, ki jih dobiš od začetka, ko kopiš bob paket.

6,6 € je za naročnike začetnega popusta, velja ti 1 leto, če si pa predplačnik pa dobiš 100 enot, kar tudi znese 6,6 €, ker tarifa pri predplačnikih je 6,6 centa, pri naročnikih pa 4 cente. Se pravi, pri naročnini dobiš 165 enot. Enota je minita klica/SMS/MB prenosa podatkov.

Definitivno se izplača naročnina, saj dobiš več, je ceneje, pa še številka ti nikoli ne propade oziroma ni potrebno nič polnit.

Plačuješ pa položnice pri naročnini.

Seveda pa je odločitev za to na strani vsakega posameznika.
Tomi

hojnikb ::

6,6 € je za naročnike začetnega popusta, velja ti 1 leto, če si pa predplačnik pa dobiš 100 enot, kar tudi znese 6,6 €, ker tarifa pri predplačnikih je 6,6 centa, pri naročnikih pa 4 cente. Se pravi, pri naročnini dobiš 165 enot. Enota je minita klica/SMS/MB prenosa podatkov.

čak, teh 6.6€ popusta velja celo leto, al sam prvi mesec ?
#brezpodpisa

...:TOMI:... ::

Dokler jih ne porabiš. Rok uporabe ima 1 leto.
Tomi

hojnikb ::

Aaa, že štekam..
#brezpodpisa

M.B. ::

Jaz mam podobno z Simobil Simpl. Se isto plačuje po porabi s tem da je 0.05€ klic/SMS/ostalo.

Potem je pa najboljše ko dobiš položnico za 0,10€ pa plačaš 0,38€ nadomestila banki da plačaš položnico za 0,10€. En mesec sem celo pozabo klicat, samo niso nič napisali čeprav uradno bi mogo.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

antonija ::

Pri Bob 4 cente ti ni potrebno nic klicat. Pa za placilo jim lahko nakazes nekaj extra evrov, pa ti potem posiljajo poloznice za 0 EUR dokler ne porabis denarja, potem pa ponovis vajo.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Sami ::

antonija je izjavil:

Pri Bob 4 cente ti ni potrebno nic klicat. Pa za placilo jim lahko nakazes nekaj extra evrov, pa ti potem posiljajo poloznice za 0 EUR dokler ne porabis denarja, potem pa ponovis vajo.


Ali brez provizije plačaš preko spletnega portala mojbob.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

...:TOMI:... ::

... S kreditno/debetno kartico.

To isto lahko narediš tudi na moj.simobil.si
Tomi

Zgodovina sprememb…

s6c-gEL ::

M.B. je izjavil:

Jaz mam podobno z Simobil Simpl. Se isto plačuje po porabi s tem da je 0.05EUR klic/SMS/ostalo.

Potem je pa najboljše ko dobiš položnico za 0,10EUR pa plačaš 0,38EUR nadomestila banki da plačaš položnico za 0,10EUR. En mesec sem celo pozabo klicat, samo niso nič napisali čeprav uradno bi mogo.

Lahko plačaš 5 eur in imaš mir potem celo telo.


Sami je izjavil:

antonija je izjavil:

Pri Bob 4 cente ti ni potrebno nic klicat. Pa za placilo jim lahko nakazes nekaj extra evrov, pa ti potem posiljajo poloznice za 0 EUR dokler ne porabis denarja, potem pa ponovis vajo.


Ali brez provizije plačaš preko spletnega portala mojbob.

To misliš pod "računi in poraba / polnjenje bob računa" ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

...:TOMI:... ::

1. Simobil simpl ima skoraj 12 centov, in ne 5, kot je bilo omenjeno.

2. Ne, račun daš v košarico in plačaš, ne storitev polnjenje bob računa.
Tomi

shadeX ::

Hahahahaha

Zakaj se mi dozdeva da je za tako "dobro" ponudbo kriv brutalni bob ? :P

svecka ::

Problem pri teh ponudbah, da vedno nekaj smrdi zraven. Čez 1 mesec po preteku akcije bo pa ali zvišanje cene ali pa kaj spet tretjega nategunskega. Potem pa če si zavezal za 2 leti recimo z telefonom in če želiš prekiniti pogodbo, ker ti to dovoljuje zakon, moraš plačevati drage penale.

@ShaderX

Mislim da je Simobil udaril z to akcijo, ker ima Mobitel (Telekom) zelo podoben paket za 23€ (EU neomejeni).

Sami ::

...:TOMI:... je izjavil:

Simobil simpl ima skoraj 12 centov, in ne 5, kot je bilo omenjeno.


Simobil ima na starih predplačniških paketih Simpl SI 0,05EUR/min znotraj omrežja, na paketu Simpl SMS pa 0,05EUR/sms/mms sporočilo. Omenjena paketa pa nista več aktualna oz ju novi predplačnik ne more dobiti.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

vrossi46 ::

KAko ste pa zadovoljni na splošno z Bob-om?

amacar ::

Dela isto kot mi je prej na simobilu, brez problema zaenkrat.

radmannsdorf ::

@vrossi46, jaz sem pri Bobu že dve leti. nikol nobenega problema. Še helpdesk je zdaj brezplačen, ki prej ni bil. Če ga sploh rabiš seveda.
V naši hiši imamo vsi Bob :)

s6c-gEL ::

Bob uporablja Simobil omrežje, tako kot Izimobil Mobitelovo (je mnvo).
Mobile virtual network operator @ Wikipedia

Če si sedaj na Simobil in ti dela ok, bo tudi na Bobu.

Če si sedaj na Simobil in ti NE dela ok, bo zanič tudi na Bobu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

...:TOMI:... ::

Tomi

6151 ::

Malo pogledam na svetidej LTE bazne postaje in sem ugotovil da ima Simobil skoraj toliko LTE baznih postaj kot TS (oziroma jih bo imel v roku nekaj mesecev)

Se je/bo kaj spremenilo ali je bob še vedno 3G only? (Bilo bi pa tudi super videti kakšno 3GB opcijo za 7€ (V avstriji ima bob 9GB za 10€ z omejeno hitrostjo 4mbit/s))
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Sami ::

6151 je izjavil:

Se je/bo kaj spremenilo ali je bob še vedno 3G only? (Bilo bi pa tudi super videti kakšno 3GB opcijo za 7€ (V avstriji ima bob 9GB za 10€ z omejeno hitrostjo 4mbit/s))


Bob je nizkocenovni ponudnik mobilnih storitev, tako da LTE-ja 4G ne pričakuj.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

de199 ::

ah ni res.. takoj bo bo 3g omrežje preveč obremenjano bodo ponudili LTE, da razbremenijo omrežje (ker trenutno vsi klici potekajo preko 3g ali 2g)...

...:TOMI:... ::

Problem bo, ker bodo potem morali vsi menjat SIM kartice z USIM.
Tomi

s6c-gEL ::

...:TOMI:... je izjavil:

Ni ravno MVNO.

https://slo-tech.com/forum/t491735/p453...

V čem se Bob razlikuje od Izimobila, da ni mnvo ?

hojnikb ::

Bob je "blagovna znamka" Simobila, tako kot recimo orto..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

...:TOMI:... ::

Bob spada pod simobil, ni ločena firma, recimo bob d.o.o. ali bob d.d. Če bi bil ločena firma, bi bilo drugače, sedaj je pa samo nizkocenovna znamka simobila.
Tomi

Sami ::

...:TOMI:... je izjavil:

Bob spada pod simobil, ni ločena firma, recimo bob d.o.o. ali bob d.d. Če bi bil ločena firma, bi bilo drugače, sedaj je pa samo nizkocenovna znamka simobila.


BOB je samostojna blagovna znamka, katere izvajalec je Simobil (zagotavlja delovanje storitev), z obema pa opravlja Telekom Avstrija. BOB 4G omrežja ne bo ponujal, kot tudi ostalih "bonbončkov" ne (sms zgrešeni klic, odzivnik, moneta,...itd.).
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mk766321 ::

trnvpeti ::

mk766321 je izjavil:

bob je dobil konkurenco!
http://www.izimobil.si/Ugodnosti/izimes...

izimobil je na mobitel omrezju?

hojnikb ::

seveda
#brezpodpisa

vorantz ::

mk766321 je izjavil:

bob je dobil konkurenco!
http://www.izimobil.si/Ugodnosti/izimes...


niti ne

bob:
6.9€
200 min
200 sms
0 mb
vse kar je čez to 4 cente
5€ - 1gb

izi:
6.9€
150 min
150 sms
150 mb
vse kar je čez 8 centov
5€ - 500mb
(prvih 12 mesecev so prve tri postavke podvojene, če naročiš do konec meseca)

mk766321 ::

sem prepričan, da bodo podvojene količine podaljšali. Ne bodo si upali ukinit.
Pa uporablja (boljše) mobitelovo omrežje, imaš zgrešen klic.

Edino malo sem zmeden. Če preneseš številko, pravzaprav dobiš sim zastojn, pa še 5€ ti povrnejo, torej je prenos popolnoma brezplačen?

Malo pa majo zakomplicirano tole z veljavnostjo številke in to ugodnostjo, samo ker verjetno itak polniš vsak mesec veljavnost ni vprašljiva.

slovenec_89 ::

11.9. se mi izteče naročnina pri Simobilu, pa bi šel rad na Bob. Kakšna bi bila najboljša ideja, da bi mi številka ostala in bi do kakšne nove akcije pri Bobu počakal na nekem drugem paketu? Porabim pa mesečno 200 - 300 min klicev, 500 smsov, 1 gb podatkov.

mk766321 ::

vzemi bob 4 cente+1 Gb za 5€ in je to to, ko pa akcija pa preklopiš.

vorantz ::

mk766321 je izjavil:

vzemi bob 4 cente+1 Gb za 5€ in je to to, ko pa akcija pa preklopiš.


neumnost...(na hitro si zračunaj kolko bi to v njegovem primeru zneslo)
s tako porabo ostani na simobilu in čakaj na bob akcijo
oz povej na katerem paketu si trenutno, ampak dvomim, da se ti trenutno splača preklop

vorantz ::

oz v številkah:

paket 4 cente:
300min*0,04=12€
500sms*0,04=20€
1gb=5€
=37€

paket mini bob:
200min+200sms=6,9€
100min*0,04=4
300sms*0,04=12
1gb=5€
=27,9

Če trenutno plačuješ več kot 28€ lahko premisliš, sicer pa čakaj (če maš kak paket za mlade pa sploh)

slovenec_89 ::

Trenutno sem na Orto Smart (21,6EUR). Problem je, ker se tega paketa ne da vzeti brez vezave.

Zgodovina sprememb…

vorantz ::

pokliči na simobil in vprašaj če je to res
po moje ti ga ni treba "vzet", samo ne vežeš se spet za 2 leti in mirno naprej uporabljaš

Jaz sem po poteku orto smarta še par tednov normalno uporabljal (mi sploh niso nič poslali, da mi je preteklo ali karkoli) in potem prešaltal na bob
ti boš pa pač malo več počakal
najkasneje decembra bo spet kaka akcija

definitivno pa preveri pri simobilu, da ne bom potem jaz kaj kriv :D

MrStein ::

Saj časovno omejenih pogodb nikoli nimajo.
Nobena naročnina na "poteče".
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
36 / 110
»»