» »

Bob (nova ponudba Simobila)

Bob (nova ponudba Simobila)

««
74 / 110
»»

amacar ::

Kupiš v spletni trgovini ali pa pogledaš tule kje prodajajo: http://bob.si/kupi-bob/prodajna-mesta

Drugače pa 4cente na sms je skoraj zastonj, alarm se itak bolj poredko proži.

fikus_ ::

Pa prvič, ko dobiš položnico za npr. 8c, plačaš npr. 2€ in imaš potem mir, dokler ne porabiš 1.92€

konspirator ::

Ali si spremeniš račun v eračun plačuješ online s kartico na https://moj.bob.si (pri Visi je 0 eur provizije za stroške).
--

BlueBerry ::

V spletni trgovini ni tega paketa: https://bob.si/kupi-bob/spletna-trgovina

Bom pa na prodajnem mestu vzel, THX za pomoč!

Sami ::

BlueBerry je izjavil:

V spletni trgovini ni tega paketa: https://bob.si/kupi-bob/spletna-trgovina

Bom pa na prodajnem mestu vzel, THX za pomoč!


Pogoj za sklenitev naročniškega razmerja je bob sim kartica, v paket oz. naročniško razmerje pa je potrebna prijava, ki jo opraviš po nakupu sim kartice na sledeči povezavi: https://bob.si/postani-bob-narocnik/pri...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

amacar ::

BlueBerry je izjavil:

V spletni trgovini ni tega paketa: https://bob.si/kupi-bob/spletna-trgovina

Bom pa na prodajnem mestu vzel, THX za pomoč!

Kako to misliš, da ni paketa. Paket si izbereš naknadno, pogoj je kartica, ki stane 15€ in je v spletni trgovini.

BlueBerry ::

Na OMW-ju nikjer nimajo te kartice, kje bi še lahko dobil to?

Na netu je možno naročit?

boolsheat ::

Ja:
bob
kartica SIM 3 v 1
za naročnike in predplačnike

https://bob.si/kupi-bob/spletna-trgovin...

Ali pa tu:
http://bob.si/kupi-bob/prodajna-mesta

fikus_ ::

Mislim, da jih imajo v vseh Lidl-ih.

konspirator ::

In vseh Petrolih.
Mogoče tudi v Tušu.
--

Luftika ::

crystal je izjavil:

Klamzi je izjavil:

Pri meni ista zgodba, nastavitve pravilne a internet ne dela... Na koncu je zadevo uredila bobova teh. služba - napaka z njihove strani.

Hvala Klamzi. bom tja poklical. zacetek slab. upam da bo potem usaj delovalo kot mora. Ima kdo probleme s prekinjanjem klicev, izgub signala.. karkoli?

Od kar imam novo sim kartico, sem velikokrat brez signala in to tam, kjer pred tem nikoli ni bilo težav, telefonski klici se samodejno prekinjajo. Čedalje večkrat mi kdo reče, ko me končno uspe dobiti na telefon, da me je že nekajkrat klical, pa da sem bila nedosegljiva. Ali pa pokličem, prehitro prekinem, oseba takoj pokliče nazaj, jaz pa spet nedosegljiva. MMS-ov ne dobivam, LTE imam izklopljen, prednostno imam izbirano 3G omrežje, a vseeno velikokrat sredi Ljubljane nimam signala.

Po dobrih 4 letih zadovoljstva z Bobom zadnji mesec izgubljam živce. Je kriva kartica?

Sami ::

Luftika je izjavil:

crystal je izjavil:

Klamzi je izjavil:

Pri meni ista zgodba, nastavitve pravilne a internet ne dela... Na koncu je zadevo uredila bobova teh. služba - napaka z njihove strani.

Hvala Klamzi. bom tja poklical. zacetek slab. upam da bo potem usaj delovalo kot mora. Ima kdo probleme s prekinjanjem klicev, izgub signala.. karkoli?

Od kar imam novo sim kartico, sem velikokrat brez signala in to tam, kjer pred tem nikoli ni bilo težav, telefonski klici se samodejno prekinjajo. Čedalje večkrat mi kdo reče, ko me končno uspe dobiti na telefon, da me je že nekajkrat klical, pa da sem bila nedosegljiva. Ali pa pokličem, prehitro prekinem, oseba takoj pokliče nazaj, jaz pa spet nedosegljiva. MMS-ov ne dobivam, LTE imam izklopljen, prednostno imam izbirano 3G omrežje, a vseeno velikokrat sredi Ljubljane nimam signala.

Po dobrih 4 letih zadovoljstva z Bobom zadnji mesec izgubljam živce. Je kriva kartica?


Kateri telefon?

MMS-ov ne dobivaš zaradi napačnih nastavitev, nastavitve najdeš tu: http://www.bob.si/pomoc-in-vprasanja/na...

Prenos podatkov ti deluje?

Če imaš prednostno na 3G še ne pomeni, da je 4G izklopljen.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Luftika ::

Odkar imam novo sim kartico, sem velikokrat brez signala in to tam, kjer pred tem nikoli ni bilo težav, telefonski klici se samodejno prekinjajo. Čedalje večkrat mi kdo reče, ko me končno uspe dobiti na telefon, da me je že nekajkrat klical, pa da sem bila nedosegljiva. Ali pa pokličem, prehitro prekinem, oseba takoj pokliče nazaj, jaz pa spet nedosegljiva. MMS-ov ne dobivam, LTE imam izklopljen, prednostno imam izbirano 3G omrežje, a vseeno velikokrat sredi Ljubljane nimam signala.
Po dobrih 4 letih zadovoljstva z Bobom zadnji mesec izgubljam živce. Je kriva kartica?

Sami je izjavil:

Kateri telefon?
MMS-ov ne dobivaš zaradi napačnih nastavitev, nastavitve najdeš tu: http://www.bob.si/pomoc-in-vprasanja/na...
Prenos podatkov ti deluje? Če imaš prednostno na 3G še ne pomeni, da je 4G izklopljen.

Sami hvala za pomoč.
Xiaomi Redmi 3S Pro. Vse imam nastavljeno tako, kot piše v navodilih.
Prenos podatkov dela bolj počasi. H+ je znanstvena fantastika. Kako torej 4G izklopim?

Sami ::

Luftika je izjavil:

Odkar imam novo sim kartico, sem velikokrat brez signala in to tam, kjer pred tem nikoli ni bilo težav, telefonski klici se samodejno prekinjajo. Čedalje večkrat mi kdo reče, ko me končno uspe dobiti na telefon, da me je že nekajkrat klical, pa da sem bila nedosegljiva. Ali pa pokličem, prehitro prekinem, oseba takoj pokliče nazaj, jaz pa spet nedosegljiva. MMS-ov ne dobivam, LTE imam izklopljen, prednostno imam izbirano 3G omrežje, a vseeno velikokrat sredi Ljubljane nimam signala.
Po dobrih 4 letih zadovoljstva z Bobom zadnji mesec izgubljam živce. Je kriva kartica?

Sami je izjavil:

Kateri telefon?
MMS-ov ne dobivaš zaradi napačnih nastavitev, nastavitve najdeš tu: http://www.bob.si/pomoc-in-vprasanja/na...
Prenos podatkov ti deluje? Če imaš prednostno na 3G še ne pomeni, da je 4G izklopljen.

Sami hvala za pomoč.
Xiaomi Redmi 3S Pro. Vse imam nastavljeno tako, kot piše v navodilih.
Prenos podatkov dela bolj počasi. H+ je znanstvena fantastika. Kako torej 4G izklopim?


Dej prilepi screen nastavitev dostopnih točk interneta in mms.

Za izklop LTE/4G pa pojdi v "settings->sim cards and & mobile networks->sim card settings->cellular network", tam bi morala imeti pod omrežni način nastavljen le GSM (2G)/WCMDA (3g) brez LTE (4G).
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

boolsheat ::

Menjaj telefon, ta ne podpira pravih frekvenc za LTE (sodeč po gsmarena):
4G bands LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500)

http://m.gsmarena.com/xiaomi_redmi_3_pr...

Ne vem kaj kupujete telefone, ki so namenjeni za kitajsko omrežje...

Luftika ::

boolsheat je izjavil:

Menjaj telefon, ta ne podpira pravih frekvenc za LTE (sodeč po gsmarena):
4G bands LTE band 1(2100), 3(1800), 7(2600), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500)

http://m.gsmarena.com/xiaomi_redmi_3_pr...

Ne vem kaj kupujete telefone, ki so namenjeni za kitajsko omrežje...


:) :) Pa kdo pravi, da rabim LTE omrežje? :) :) V bistvu ga sploh ne. Mi zadostuje 3G omrežje (za internet) in 2G omrežje, da bom lahko uporabljala telefon za klice. Frekvence, ki so pri nas za 2G in 3G omrežje pa tudi te kitajske igrače zelo dobro pokrivajo. Preizkušeno.
Sem se pa sedaj prebila do nekih nastavitev prednostnega omrežja (https://xiaomi.eu/community/threads/red... in spremenila na WCDMA, bom spremljala, kako bo z dosegljivostjo :) :)

Link, ki si ga podal zgoraj, pa ni za moj telefon. Po specifikaciji za moj telefon bi naj pokrival naslednje frekvence:
4G: Band 1 (2100MHz), Band 3 (1800MHz), Band 7 (2600MHz), TD-LTE, Band 38(2570-2620), Band 39(1880-1920), Band 40(2300-2400), Band 41(2555-2575)
3G: Band 1 (WCDMA 2100MHz), Band 2 (WCDMA 1900MHz), Band 5 (WCDMA 850MHz), Band 8 (WCDMA 900MHz), TD-SCDMA B34/B39
2G: GSM 850MHz, GSM 900MHz, GSM 1800MHz, GSM 1900MHz
Ker sem res laik na tem področju, a zgornje številke pri 4G pomenijo, da bi kakšna frekvenca ustrezala tudi bob omrežju? Saj ne vem, ali sem prav vprašala :)

...:TOMI:... ::

Tomi

helsing ::

Se tudi vam zdi ta oglas zavajajoč?

http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...

Sam sem menjal paket, pričakoval ceno 8,99€ potem pa kar naenkrat 9,99€. Nikjer podatka, da ponudba ne velja za spremembo paketa. Piše le za nove naročnike. Nikoli nisem imel tega paketa torej sem nov...
Sama nadzorna plošča/stran za menjavo je tudi katastrofalna. Le gumb 'spremeni' ob imenu paketa in je to to. Nobenih podatkov o tem kaj to pomeni - nobenih številk. Le puf in presenečenje.

Magic1 ::

za prvih 200 novih naročnikov samo 8,99 eur na mesec - za vedno!

Pač grde poslovne prakse...
Magic

galu ::

Če hoveraš nad tisto rumeno ikono z vprašajem se prikaže cena 9.99€:



Ampak ja, kr shady reklama. Verjetno so že tudi razdali teh 200 znižanih naročnin, reklama pa bo ostala taka še nekaj časa.
Tako to gre.

Sami ::

Piše le za nove naročnike. Nikoli nisem imel tega paketa torej sem nov...


@helsing: S tem si si odgovoril, torej nisi nov naročnik. Ponudba (8,99EUR) velja le za nove naročnike, ki sklenejo naročniško razmerje, ti pa si obstoječi naročnik ki je opravil le menjavo paketa.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

helsing ::

Sami je izjavil:

Piše le za nove naročnike. Nikoli nisem imel tega paketa torej sem nov...


@helsing: S tem si si odgovoril, torej nisi nov naročnik. Ponudba (8,99EUR) velja le za nove naročnike, ki sklenejo naročniško razmerje, ti pa si obstoječi naročnik ki je opravil le menjavo paketa.


Nov naročnik tega paketa. Stvar interpretacije.

Sami ::

Naročnik si že obstoječi, imaš obstoječe naročniško razmerje....na svojem razmerje lahko spreminjaš paket, naslov za dostavo računa, podatkovno opcijo...itd.

Novi naročnik pa je nekdo, ki kupi novo sim in se v promocijskem času prijavi v naročniško razmerje.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

Magic1 ::

Samo za 200 le teh. Če si malo prepočasen, oziroma če se prav spomnim, postopek itak traja par dni, bo zelo verjetno, da ne bo nič iz tega. Cenena fora.
Magic

helsing ::

Sami je izjavil:

Naročnik si že obstoječi, imaš obstoječe naročniško razmerje....na svojem razmerje lahko spreminjaš paket, naslov za dostavo računa, podatkovno opcijo...itd.

Novi naročnik pa je nekdo, ki kupi novo sim in se v promocijskem času prijavi v naročniško razmerje.


Naj to jasno napišejo. Meni se zdi dvoumno in verjamem da nisem edini.

"S spremembo sem prekinil trenutno in imam zdaj novo. Ponovno stvar interpretacije."

Sami ::

helsing je izjavil:

Sami je izjavil:

Naročnik si že obstoječi, imaš obstoječe naročniško razmerje....na svojem razmerje lahko spreminjaš paket, naslov za dostavo računa, podatkovno opcijo...itd.

Novi naročnik pa je nekdo, ki kupi novo sim in se v promocijskem času prijavi v naročniško razmerje.


Naj to jasno napišejo. Meni se zdi dvoumno in verjamem da nisem edini.

"S spremembo sem prekinil trenutno in imam zdaj novo. Ponovno stvar interpretacije."


Ne, očitno ne razumeš, v tem primeru ni stvar interpretacije :D

Ti že imaš naročniško razmerje pri BOB-u, ane (si aktiven naročnik)? Torej si naročnik in pika...

V ponudbi pa je izrecno navedeno, da je znižana ponudba na voljo za nove naročnike, v nasprotnem primeru bi bilo navedeno za OBSTOJEČE in nove.

Veliko operaterjev ima čez leto podobne akcije, preberite ponudbo in si ne interpretirat po svoje oz. v svojo prid :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

helsing ::

Kaj tebi ni jasno? Kje to piše? Nikjer. To je tvoja interpretacija in očitno tudi njihova ampak zavajajoča - po mojem namenoma.

v nasprotnem primeru bi bilo navedeno za OBSTOJEČE in nove.

Enako veljavna trditev: v nasprotnem primeru bi pisalo "ne velja za obstoječe uporabnike".

MrStein ::

Kaj pa če je nekdo uporabnik/naročnik in naroči _še eno_ naročnino? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Sami ::

helsing je izjavil:

Kaj tebi ni jasno? Kje to piše? Nikjer. To je tvoja interpretacija in očitno tudi njihova ampak zavajajoča - po mojem namenoma.

v nasprotnem primeru bi bilo navedeno za OBSTOJEČE in nove.

Enako veljavna trditev: v nasprotnem primeru bi pisalo "ne velja za obstoječe uporabnike".


Link: http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...

Ti olajšam, da ne boš napačno "interpretiral": "za prvih 200 novih naročnikov samo 8,99 eur na mesec - za vedno!"
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Sami ::

MrStein je izjavil:

Kaj pa če je nekdo uporabnik/naročnik in naroči _še eno_ naročnino? ;)


Popust (prvih 200) lahko pridobi tudi obstoječi naročnik, v primeru da sklene novo naročniško razmerje.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Yellow ::

Magic1 je izjavil:

Samo za 200 le teh. Če si malo prepočasen, oziroma če se prav spomnim, postopek itak traja par dni, bo zelo verjetno, da ne bo nič iz tega. Cenena fora.


če si med prvimi 200 novimi naročniki k bodo dobil popust ti pri sklepanju piše pri opisu paketa nekaj v smislu "še si med prvimi 200 itd...", tko da nima veze kdaj podpišeš ampak kdaj poklikaš na netu.

jusv ::

Kdo pa zagotavlja, da prvih 200 novih naročnikov dobi to ceno? A je kje števec? A kdo zagotavlja, da je ni bilo na primer le 50 teh naročnikov z novo ceno, ostale pa so prestavili na višjo ceno in mastno pokasirali?
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

Yellow ::

jusv je izjavil:

Kdo pa zagotavlja, da prvih 200 novih naročnikov dobi to ceno? A je kje števec? A kdo zagotavlja, da je ni bilo na primer le 50 teh naročnikov z novo ceno, ostale pa so prestavili na višjo ceno in mastno pokasirali?


verjetno na prste štejejo pa črtice v zvezek delajo ;) ;) ;)

jl ::

jusv je izjavil:

Kdo pa zagotavlja, da prvih 200 novih naročnikov dobi to ceno? A je kje števec? A kdo zagotavlja, da je ni bilo na primer le 50 teh naročnikov z novo ceno, ostale pa so prestavili na višjo ceno in mastno pokasirali?


Mastno pokasirali, z 1eur višjo naročnino :D Jaz bi prej rekel, da bo tudi 201 naročnik dobil po tej ceni, gre pač za oglaševanje, kjer je treba prepričati potencialne kupce, da se pa res mudi tole vzet...

N0t0ri0us ::

200€ na mesec nanese na leto 2400€..

Mastni denarji za podjetje, kjer je med 250 in 500 zaposlenih :))

jackharer ::

MENE PA ZANIMA KDAJ BOMO DOBILI SMS KADAR NISMO DOSEGLJIVI ZA KLICE
MA SEJ SMO V 21.st A JE TAKO TEŽKO TO NARDIT....
LP.

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Nikoli. Ali se sprijazniš ali pa zamenjaš operaterja.

shadeX ::

jackharer je izjavil:

MENE PA ZANIMA KDAJ BOMO DOBILI SMS KADAR NISMO DOSEGLJIVI ZA KLICE
MA SEJ SMO V 21.st A JE TAKO TEŽKO TO NARDIT....
LP.



Nizkocenovni ponudnik. Vsega pač ne moreš imeti za par €.

helsing ::

Sami kak si ti faking pameten. /s

Sami ::

helsing je izjavil:

Sami kak si ti faking pameten. /s


Ne rabiš preveč pameti za tole, samo ponudbo prebereš :D

Ne bit preveč razočaran, bo sigurno še kakšna ponudba.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

boolsheat ::

helsing je izjavil:

Sami kak si ti faking pameten. /s


Ti pa žal nisi tako... Ne vem komu ni jasno, da če samo menja paket, da tako, ne postane nov naročnik... :))

SloLord ::

Itak. Kaj enim ni jasno?? Vse piše razločno ;) Eni delajo doktorat iz tega :)
It is I, Leclerc!

N0t0ri0us ::

Eno vprašanje glede nedosegljivosti

Imam telefon z dual sim, torej lahko dam v telefon 2 sim kartici. Glede na to, da na bobu ne pošiljajo sporočil o nedosegljivosti, kar bi mi prišlo zelo prav glede na to, da sem občasno nedosegljiv, me zanima kakšna bi bila najboljša - najcenejša opcija, da si vključim sporočila o nedosegljivosti.

V mislih sem imel preusmeritev klica na drugo kartico v primeru, da bi bila prva nedosegljiva, katera bi bila na mobitelovem omrežju, če pa bi bili slučajno obe številki nedosegljivi, potem pa bi dobil na mobitelovo kartico sporočilo o klicu v času nedosegljivosti.

Katerega ponudnika izbrati, da bi bil najcenejši na mobitelovem omrežju?

nevone ::

Piše le za nove naročnike. Nikoli nisem imel tega paketa torej sem nov...


Po tvoji logiki so potem vsi naročniki novi in tako oglaševanje nima nobenega smisla.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

shadeX ::

Nekje 3 leta nazaj je bil podoben oglas pri Amisu. Za nove naročnike je bila cena nekega paketa 19.99€ za pol leta. Mi smo bili takrat 2-3 leta pri njih.

Kličem na številko pa povprašam o ponudbi in mi reče ženska, da to je za nove naročnike in mi žal pač nismo upravičeni do te ponudbe. Pol ji rečem, ok ni problema, bomo pač odjavili storitve in se na novo prijavili (pogodba je takrat že potekla), pa bomo novi naročniki.

Potem je bilo nekaj časa tišine..in reče da pokliče nazaj. Čez kako uro res pokliče in pravi, da mi lahko da to ponudbo sam za 3 mesece (pol manj).

To je blo to. Ponudbo sem pol vzel. Itak smo nameravali biti še naprej naročniki in zakaj ne bi izkoristili kake ugodnosti če je šansa :)

RejZoR ::

Ponavad je tko, ugodnosti, da dobijo folk, pol jih pa boli K. Če bi dal kakšno ugodnost za dolgoletne uporabnike tud ne bi bilo konc sveta. Ni vse samo fora pridobit nov folk, pri subscription based storitvah jih je treba tud obdržat.

A kdo mogoče ve s kakšno hitrostjo deluje Bob če ne doplačaš evra za LTE opcijo? Sem preletel njihovo pomoč pa nisem našel podatka...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

shadeX ::

Nekje 2.1MBs / 0.7MBs. To je v bližini centra Nove Gorice.




Torej dovolj hitro da mi v 40minutah porabi vseh 5GB prenosa podatkov :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Sami ::

A kdo mogoče ve s kakšno hitrostjo deluje Bob če ne doplačaš evra za LTE opcijo?


7,2/2mbps....tisto zgoraj je slučajno.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

boolsheat ::

Včasih gre tudi 20mbps... ;)

shadeX ::

Na vasi bi šlo verjetno dost manj, medtem ko bi v LJ verjetno šlo res do 20. Je pa to okvirna zadeva za predstavo. Navaden paket s 5GB podakotv brez LTE zakupa.
««
74 / 110
»»